IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Какво поскъпване очаквате на жилищните имоти?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от diskmanv Разгледай мнение

    Всеки който следи темата отдавна, знае защо ме вълнуват. Нали всички сме инвеститори в имоти, важно е да знаем пазара в какъв момента се намира
    И как покупката на някой , като информация във анонимен форум ще ти даде знание в какъв момент се намира пазара .
    Ето аз ти казах да , а плъха не. Какво знание придоби.

    Коментар


    • Първоначално изпратено от NordWest Разгледай мнение

      Интересен въпрос те вълнува. Мен ме вълнува защо те вълнуват покупките на някой. И ако аз ти отговоря *да купи* а друг ти отговори *не е купил* как ще спреш да се вълнуваш.
      Всеки който следи темата отдавна, знае защо ме вълнуват. Нали всички сме инвеститори в имоти, важно е да знаем пазара в какъв момента се намира

      Коментар


      • Първоначално изпратено от diskmanv Разгледай мнение
        Добър ден!

        Отдавна не съм се включвал, ама и нямам отклик да чета прекалено много бръщолевения. Та директно да въпроса, който ме вълнува! Кавръка купи ли?
        Интересен въпрос те вълнува. Мен ме вълнува защо те вълнуват покупките на някой. И ако аз ти отговоря *да купи* а друг ти отговори *не е купил* как ще спреш да се вълнуваш.

        Коментар


        • Първоначално изпратено от diskmanv Разгледай мнение
          Добър ден!

          Отдавна не съм се включвал, ама и нямам отклик да чета прекалено много бръщолевения. Та директно да въпроса, който ме вълнува! Кавръка купи ли?
          не.
          и никой от групичката му не е купил.
          препоръка е

          Коментар


          • Добър ден!

            Отдавна не съм се включвал, ама и нямам отклик да чета прекалено много бръщолевения. Та директно да въпроса, който ме вълнува! Кавръка купи ли?

            Коментар


            • Първоначално изпратено от ddb Разгледай мнение

              Абе както е тръгнало аз май ще регистрирам покупка на фабрика на 8-ми септември в 23.55 часа 1944-та. Абе важното е, че ще съм фабрикант за 5 минути и някога внуците ще са яки реститутковци. :-))
              Внимавай де. Чети какво се пише тук и си прави изводи.
              В Банско загроби парите на първите братовчеди в недостроена сграда, макар, че и тогава пазара даваше всякакви индикации, че цените в Банско ще се сринат.
              Сега на вторите братовчеди на парите ли е дошъл реда. Не купувай, банскалията, пак ще скочиш в неправилен момент в пазара. Той е на ръба на пропаста. .

              Коментар


              • Първоначално изпратено от ddb Разгледай мнение

                Абе както е тръгнало аз май ще регистрирам покупка на фабрика на 8-ми септември в 23.55 часа 1944-та. Абе важното е, че ще съм фабрикант за 5 минути и някога внуците ще са яки реститутковци. :-))
                Ша мечат тук като ровърчо, щом е стигнал дотам за дедо си да говори - ясно колко е изтръпнал вече

                Коментар


                • Не се заблуждавайте, цените на имотите в Бургас няма да падат, напротив – тепърва ще растат

                  Буквално има клиенти, които правят оглед днес и след три седмици намират имота поскъпнал с няколко хиляди евро“
                  Финансови експерти се удивяват на данните, които изнася в различни периоди Националният статистически институт. Те, както се оказа, са силно подвеждащи заради объркана методика. Особено в новото строителство тенденциите се отчитат с година и половина закъснение. Статистиката работи с данни от Агенцията по вписвания, а там се декларират вече имоти, които са придобили АКТ 16 и са прехвърлени на купувача на базата на договор подписан между 18 и 24 месеца преди това.

                  https://www.flagman.bg/article/250483

                  хихихихихихихихи

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от BONI Разгледай мнение

                    Потвърждението дойде веднага - https://novini.bg/bylgariya/ikonomika/683177

                    Невиждан скок на цените на имотите у нас

                    29 септември 2021 09:22

                    Скокът на цените на имотите през последната година е невиждан.

                    От миналата година до сега има 37% вдигане на цените. Това е така, защото е по-голямо търсенето на пазара в момента и това реално вдига цените. Основният казус е с банките, защото банките дават ипотечни кредити и дават много добри лихви, които не са били досега в България“, смята Хамид.
                    тука не сте много по четене с рзбиране

                    та кой спори за ТОВА

                    това е било до сега и е така

                    аз говоря за отсега - натам

                    четеш ли или да го пиша по бавно
                    хихихихихих

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от BONI Разгледай мнение

                      Потвърждението дойде веднага - https://novini.bg/bylgariya/ikonomika/683177

                      Невиждан скок на цените на имотите у нас

                      29 септември 2021 09:22

                      Скокът на цените на имотите през последната година е невиждан.

                      От миналата година до сега има 37% вдигане на цените. Това е така, защото е по-голямо търсенето на пазара в момента и това реално вдига цените. Основният казус е с банките, защото банките дават ипотечни кредити и дават много добри лихви, които не са били досега в България“, смята Хамид.
                      Купата се оказа песимист. Пак не позна покачването.

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Yandox Разгледай мнение
                        в момента а и от няколко месеца
                        цените са в застой - НЕ РАСТЯТ а на места
                        и НАМАЛЯВАТ

                        това е очаквано поведение на пазара
                        преди да се срине
                        срива ще бъде доста години като
                        ще се различава от този 2008 - кратък и
                        с бързо падение на цените
                        този ще е по мъчителен - бавен с плавно
                        снижение на цените , с липса на наематели
                        така че - никой влязал в него през последните
                        ДВЕ години , да не може да излезе на нула , ако
                        реши да продаде придобития актив
                        в грешното време
                        Потвърждението дойде веднага - https://novini.bg/bylgariya/ikonomika/683177

                        Невиждан скок на цените на имотите у нас

                        29 септември 2021 09:22

                        Скокът на цените на имотите през последната година е невиждан.

                        От миналата година до сега има 37% вдигане на цените. Това е така, защото е по-голямо търсенето на пазара в момента и това реално вдига цените. Основният казус е с банките, защото банките дават ипотечни кредити и дават много добри лихви, които не са били досега в България“, смята Хамид.

                        Коментар


                        • хихихих

                          във банско 9.09.1944 отдавна е дошъл
                          и то без намеса на държавата

                          -60 % на актива имот - ако не е ''влизане на Червената армия у банско''
                          те пък на

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от ratten Разгледай мнение

                            направо го регистрирай да чете форума.
                            какво си въобразява той?!
                            Абе както е тръгнало аз май ще регистрирам покупка на фабрика на 8-ми септември в 23.55 часа 1944-та. Абе важното е, че ще съм фабрикант за 5 минути и някога внуците ще са яки реститутковци. :-))

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от ddb Разгледай мнение

                              Дали има начин да дойдеш да обясниш тук на един продавач тия работи, че нещо се е запънал и не ще да свали цената с 10%.
                              направо го регистрирай да чете форума.
                              какво си въобразява той?!
                              препоръка е

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Yandox Разгледай мнение
                                в момента а и от няколко месеца
                                цените са в застой - НЕ РАСТЯТ а на места
                                и НАМАЛЯВАТ

                                това е очаквано поведение на пазара
                                преди да се срине
                                срива ще бъде доста години като
                                ще се различава от този 2008 - кратък и
                                с бързо падение на цените
                                този ще е по мъчителен - бавен с плавно
                                снижение на цените , с липса на наематели
                                така че - никой влязал в него през последните
                                ДВЕ години , да не може да излезе на нула , ако
                                реши да продаде придобития актив
                                в грешното време
                                Дали има начин да дойдеш да обясниш тук на един продавач тия работи, че нещо се е запънал и не ще да свали цената с 10%.

                                Коментар

                                Working...
                                X