IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Какво поскъпване очаквате на жилищните имоти?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от better Разгледай мнение

    Кът каза "Европейска" се сетих за ена румънка дет и краднаха новата жиБка. Миналото лЕто тук във Вн тая румънка рИве та се тръшка. Викаме ко стааа, тя риве "краднаха ми колата, Хюндай (или Киа беше) нова на 1 месец." Викаме и "аве луда ли си с нова кола тук" а те втрещено вика: "ама как така, нали сте европейска страна" "тук не е ли европейски съюз, как може да се крадат коли"?
    Те така..... Европейски съюз...ама не баш...
    Така е. Елекричката дето я гледаш я отварят за 20 секунди. Правиш защита, излиза нова джаджа след месец време и пак. Няма спасение. При бензиновите имаше разни скрити трикове - прекъсваш горивото с разни подръчни средства... Тук няма такова нещо. Софтуер, който е хакнат преди още да излезе на пазара. Имаме си хора само да ровят в даркнета и да търсят хакове. Само пълно каско и да не си в БГ, щото в БГ и застрахователите не са като немските и най-много да ти пратят някои мутри да те претрепят ако се правиш на отворен и си искаш обезщетението.

    Коментар


    • Първоначално изпратено от ejonny2376 Разгледай мнение

      Ти видя ли BMW какви финансови резултати показаха? И какъв дивидент ще плащат? Маржовете са им по-високи и от тези на Лидъл в България. Имат много накъде да мърдат, стига някой да им намери клиент (тези са онлайн търговец, но са надеждни, познавам хора взели коли от тях и не са имали проблем).
      Ахъм кът Тесла начи? Нямат разходи за шоурум, персонал, мадами, кафенца, затуй продават на -20%, така ли?

      Коментар


      • Първоначално изпратено от better Разгледай мнение
        Ратко, Ратко.... туй ши са напрая, че не съм го видЕл....

        https://www.google.com/maps/@42.6501...192?authuser=0
        ако искаш направи сА, че си го видЕл
        Last edited by ratten; 29.03.2023, 22:16.
        препоръка е

        Коментар


        • Първоначално изпратено от ejonny2376 Разгледай мнение

          Хахахаха, "Европейската столица" със задължително удвояване на цените до 10 години....
          Брокерази, на тая улица някой имотец да ви се намира?
          Кът каза "Европейска" се сетих за ена румънка дет и краднаха новата жиБка. Миналото лЕто тук във Вн тая румънка рИве та се тръшка. Викаме ко стааа, тя риве "краднаха ми колата, Хюндай (или Киа беше) нова на 1 месец." Викаме и "аве луда ли си с нова кола тук" а те втрещено вика: "ама как така, нали сте европейска страна" "тук не е ли европейски съюз, как може да се крадат коли"?
          Те така..... Европейски съюз...ама не баш...

          Коментар


          • Първоначално изпратено от better Разгледай мнение

            Джонка туй ново ли е? Базата тук е 84к евра, а туй е на 62к.
            50 ката е 115к евра а в твоя сайт е 92к?
            Баш така си е. В Германия базата е 77300 с 19% ДДС. 20% отстъпка идваш на 62к.

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Julius_BG Разгледай мнение
              Шрек е там - да, в кв. Сланина!

              п.п.
              Нали не са те настанили в общинско жилище кат' падна коня?
              (майтап да става )
              Коня кът падна, впрегнах магаритУ.

              Коментар


              • https://markets.businessinsider.com/...outlook-2023-3

                Близо сме, дръжте се ..

                Има само три случая, когато краткосрочните съкровищни ​​облигации са скочили с тази сума, каза фирмата:
                Март 2020 г., в началото на рецесията, предизвикана от пандемията.
                Август 2007 г. и септември 2008 г., в разгара на Голямата финансова криза.
                Октомври 2002 г., в последния месец на мечия пазар на фона на срива на дотком балона.
                Във всички тези случаи Фед предприе бързо намаляване на лихвените проценти – което предполага, че повторното появяване на сигнала може да е поличба за пазарите.


                „Сценарият по подразбиране, заложен в цените на активите, се основава на обръщането на Фед – бързо – към понижаване на лихвените проценти. Това може само да означава, че рецесията е близо, такава, която ще намали инфлацията и ще бъде достатъчно стръмна/дълбока, за да принуди Фед да действа “, каза съоснователят на DataTrek Никълъс Колас.

                Централните банкери повишиха агресивно лихвените проценти през последната година, за да намалят инфлацията, като целевата лихва на федералните фондове беше 4,75-5%, най-високите нива бяха от 2007 г. насам.

                Но тъй като инфлацията все още е доста над целта от 2%, Фед би оттеглил лихвените проценти само ако икономиката изпадне в спад, каза Колас по-рано, добавяйки, че не вижда САЩ да преминат през следващите 12 месеца без рецесия .

                Неговата перспектива повтаря тази на други мрачни прогностици, като легендарни инвеститори като Джефри Гундлах и Джеръми Грантъм предупреждават, че спадът е неизбежен.


                Коментар


                • Първоначално изпратено от ejonny2376 Разгледай мнение

                  Ето тези тук дават почти 20% рабат за нов. Пак идват 62к за базовия.
                  https://apl.de/kaufen/bmw/ix/preisliste.php?i=0

                  Като говорим за Германия, човек малко трябва да поназнайва къде да търси. Онова твоето беше Vorführwagen, стотици са сядали и пърдяли вътре.
                  Джонка туй ново ли е? Базата тук е 84к евра, а туй е на 62к.
                  50 ката е 115к евра а в твоя сайт е 92к?

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от segato Разгледай мнение

                    Какви са тия отстъпки ? Свърши ли чип шортиджа ?
                    Ти видя ли BMW какви финансови резултати показаха? И какъв дивидент ще плащат? Маржовете са им по-високи и от тези на Лидъл в България. Имат много накъде да мърдат, стига някой да им намери клиент (тези са онлайн търговец, но са надеждни, познавам хора взели коли от тях и не са имали проблем).

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от better Разгледай мнение
                      Ратко, Ратко.... туй ши са напрая, че не съм го видЕл....

                      https://www.google.com/maps/@42.6501...192?authuser=0
                      Хахахаха, "Европейската столица" със задължително удвояване на цените до 10 години....
                      Брокерази, на тая улица някой имотец да ви се намира?

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от ejonny2376 Разгледай мнение

                        Ето тези тук дават почти 20% рабат за нов. Пак идват 62к за базовия.
                        https://apl.de/kaufen/bmw/ix/preisliste.php?i=0

                        Като говорим за Германия, човек малко трябва да поназнайва къде да търси. Онова твоето беше Vorführwagen, стотици са сядали и пърдяли вътре.
                        Какви са тия отстъпки ? Свърши ли чип шортиджа ?

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от better Разгледай мнение
                          Люлин (там дет бях де) е къде къде по-добре от тва мочурище.
                          П.С къде съм казал, че съм бил на квартира.
                          Шрек е там - да, в кв. Сланина!

                          п.п.
                          Нали не са те настанили в общинско жилище кат' падна коня?
                          (майтап да става )

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от better Разгледай мнение

                            Така е, но в примера който съм дал, се вижда, че тази в Германия е 2022 срещу 2021, и са идентични като мощност и батерия и екстри.
                            + Тва не е търкаляна из родните трапове.
                            Ето тези тук дават почти 20% рабат за нов. Пак идват 62к за базовия.
                            https://apl.de/kaufen/bmw/ix/preisliste.php?i=0

                            Като говорим за Германия, човек малко трябва да поназнайва къде да търси. Онова твоето беше Vorführwagen, стотици са сядали и пърдяли вътре.

                            Коментар


                            • Ратко, Ратко.... туй ши са напрая, че не съм го видЕл....

                              https://www.google.com/maps/@42.6501...192?authuser=0

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от better Разгледай мнение

                                Люлин (там дет бях де) е къде къде по-добре от тва мочурище.
                                П.С къде съм казал, че съм бил на квартира.
                                ами, останал съм с такова впечатление
                                беше го купил ли?
                                препоръка е

                                Коментар

                                Working...
                                X