IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Какво поскъпване очаквате на жилищните имоти?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от bulgarian lev Разгледай мнение

    2 милиона в активи и кеш не е кой знае колко, между другото. Нали казвате че ще има срив, значи може и под милион да станат. Нещо против?
    Ето, Джони има много повече, но се озърта за имот в Берлин, щото в Сф дебело.
    1 млн какви пари са, като всеки средностатистически софиянец с три апарта ги лепи?
    Инфлацията е гумичка за дългове, това всеки уважаващ себе си финансист трябва да си го бодне на корковата дъска над главата.
    Last edited by 13ADROL; 02.10.2021, 23:38.

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Oscar de la Hoya Разгледай мнение
      Сан Стефано 11-ниската сграда и Сан Стефано 13/ Велико Търново-е там кой е купил, не е сбъркал, независимо от цената.А да видим знае ли някой от разбирачите къде и какво е това..
      Като бях студент, колега продаде апарта от баба си съвсем близо за 35 х долара-изхарчихме ги заедно, от дебитната му карта.. нема да казвам за какво…акъл море…който е продал там .. вие си говорете за асансьори..
      Да не е срещу Докторския паметник на Любо Левчев сградата на ъгъла - Сан Стефано и В. Търново и до нея северно с двора към Оборище - бяла сграда с мрамор и апарт на етаж - страхотна сграда - на Владо Живков. Те там апарт е поне 1,5 млн. €.
      Last edited by bulgarian lev; 02.10.2021, 23:11.
      Останете си гладни, останете си глупави - Стив Джобс

      Коментар


      • Сан Стефано 11-ниската сграда и Сан Стефано 13/ Велико Търново-е там кой е купил, не е сбъркал, независимо от цената.А да видим знае ли някой от разбирачите къде и какво е това..
        Като бях студент, колега продаде апарта от баба си съвсем близо за 35 х долара-изхарчихме ги заедно, от дебитната му карта.. нема да казвам за какво…акъл море…който е продал там .. вие си говорете за асансьори..

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Ever Разгледай мнение

          И аз мисля, че 2022-а ще е доста тежка година и това се вижда още отсега. С това повишаване на газ, ток и хранителни продукти още есента ще е доста обтегнато положението.
          Но не мога да намеря какво сте писал по въпроса. Може ли да се повторите или да дадете линк?
          Сигурно е имал предвид писанията си в тази тема:
          https://forum.investor.bg/forum/друг...риза/page3

          Коментар


          • Първоначално изпратено от bulgarian lev Разгледай мнение

            Отговарям и на двамата. Имате само бегла представа за някои от сградите в Докторска, които аз умишлено избегнах когато търсих. Но май и в такава сграда трябваше да купя, защото цените бяха други, демек сбърках.
            Купих на 2-етаж, сградата е на 5 етажа и е с асансьор.
            Само много спрел пейзан може да генерализира всички сгради в цял квартал.
            Навремето често гостувах при приятели в Яворов, конкурентен на цени на Докторската. На ет. 4 малко ми се струваше наказание без асансьор.
            Аз лично нямам нито един имот над ет.3.
            Последния в Бургас има асансьор, но само малък. Не ме интересува, щото аз съм на 19 вити стъпала от входната врата на кооперацията
            Last edited by 13ADROL; 02.10.2021, 21:36.

            Коментар


            • Първоначално изпратено от mitko2848 Разгледай мнение

              Мултимилионер( има 2 милиона) като лева може да ти отговори. Аз в работническия квартал Люлин асансьор си имам
              2 милиона в активи и кеш не е кой знае колко, между другото. Нали казвате че ще има срив, значи може и под милион да станат. Нещо против?
              Ето, Джони има много повече, но се озърта за имот в Берлин, щото в Сф дебело.
              Last edited by bulgarian lev; 02.10.2021, 20:49.
              Останете си гладни, останете си глупави - Стив Джобс

              Коментар


              • Първоначално изпратено от mitko2848 Разгледай мнение

                Мултимилионер( има 2 милиона) като лева може да ти отговори. Аз в работническия квартал Люлин асансьор си имам
                Отговарям и на двамата. Имате само бегла представа за някои от сградите в Докторска, които аз умишлено избегнах когато търсих. Но май и в такава сграда трябваше да купя, защото цените бяха други, демек сбърках.
                Купих на 2-етаж, сградата е на 5 етажа и е с асансьор.
                Останете си гладни, останете си глупави - Стив Джобс

                Коментар


                • Първоначално изпратено от power grid Разгледай мнение

                  Баче чети в темата за икономиката какво съм предвидил за 2022г.Говоря отдавна за това....Тука един мамин корифей с пренебрежение ме коментираше ама взе да му пари на заднико....
                  И аз мисля, че 2022-а ще е доста тежка година и това се вижда още отсега. С това повишаване на газ, ток и хранителни продукти още есента ще е доста обтегнато положението.
                  Но не мога да намеря какво сте писал по въпроса. Може ли да се повторите или да дадете линк?

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от Три без коз Разгледай мнение
                    Абе големите милионери, като си закупят курник в Докторската градина на 4-5 етаж , пеша ли се качват, щото там нема асансьори.
                    Мултимилионер( има 2 милиона) като лева може да ти отговори. Аз в работническия квартал Люлин асансьор си имам

                    Коментар


                    • Абе големите милионери, като си закупят курник в Докторската градина на 4-5 етаж , пеша ли се качват, щото там нема асансьори.

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от marsianec1 Разгледай мнение
                        в германия
                        в българия това ще е с цена по 2 или по 3 ..
                        много си мечтаят да продадат каквото имат тук и да забегнат на някъде
                        и да си вземат с половината пари нещо такова и да им останат за арчлък и за дребен бизнес някакъв
                        българия е пълна с психично болни хора, недиагностицирани, но откровено луди и си вярват

                        https://www.imot.bg/pcgi/imot.cgi?ac...63311543810800
                        евала на брокито
                        подходът е иновативен
                        това мнение не е препоръка за покупка или продажба на акции

                        Коментар


                        • Въпрос за размисъл. На какво според вас се дължи срива на акциите на имотните магнати в US Zillow и BlackRock? Даже четох някаква информация, че в момента в Джорджия продават жилища на цена под тази, на която са ги закупили.

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от redcretin Разгледай мнение

                            У докторската планина. За пенционер се е утрепало, инак сигурно е бая умрело наоколо - в източната част си е.
                            по ваше село има ли живот
                            или само хосписи
                            препоръка е

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от redcretin Разгледай мнение

                              У докторската планина. За пенционер се е утрепало, инак сигурно е бая умрело наоколо - в източната част си е.
                              Ми умрело е, само една болница имало наоколо, не като твоето село пълно с клиники.
                              Останете си гладни, останете си глупави - Стив Джобс

                              Коментар


                              • и вчера не мръднаха цените на имотките
                                а тези на панеляци копторчета и гаражчета
                                даже малко са надолу

                                така ще бъде известно време - равнинно плато
                                след което бавно и полека но за дълго цените
                                ще тръгнат уверено надолу

                                дотук беше актива ТУГЛА
                                хихихихихих

                                Коментар

                                Working...
                                X