IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Какво поскъпване очаквате на жилищните имоти?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от ejonny2376 Разгледай мнение

    Нали знаеш, че докато не го продадеш, притежаваш само въздух под налагане? В момента само си мислиш, че струва нещо, реалността може да се окаже съвсем друга.

    Колко според теб може да струва жилище на подобно място?

    https://pik.bg/%D1%88%D0%BE%D0%BA-%D...ews720603.html


    Виж и това:

    https://lupa.bg/news/investitorat-pl...36139news.html

    Аз на твое място бих се застраховал и то сериозно. Утре ще се срути сградата ти заради подпочвените води и некадърно строителство. Кой мислиш е отговорен за изпотрепаните хора вътре? Ти, като собственик и никой друг.

    Ако си живял пък със семейството си там, значи си рискувал и техния живот.
    Изключителна глупост и безотговорност е да притежаваш имот на подобно място.
    Докато не го продам притежавам актив, който запазва стойност и ми носи доходност (макар и ниска).
    Реалността е че имам готов клиент, на който вече няколко пъти отказвам (деликатно).

    Всичките ми имоти са застраховани, но не защото си мисля че ще паднат

    Проблемните сгради са 0.1% и обикновено на тях попадат "тарикатите", които искат да минат тънко и не си проверяват нещата.

    Пак казвам, приемаме че аз съм глупав, а Кавръка (който е по-възрастен от мен, живее при майка си и е спестил 50 000 евро, които стиска от 6-7 години) е голям хитрец

    Коментар


    • Първоначално изпратено от ejonny2376 Разгледай мнение

      Нали знаеш, че докато не го продадеш, притежаваш само въздух под налагане? В момента само си мислиш, че струва нещо, реалността може да се окаже съвсем друга.
      Голяма глупост. По тая логика и на ЦУМ да си собственик, пак притежаваш въздух под налягане. Сграда в Париж, Виена, пак въздух под налягане ако не си я продал.

      Ама те и парите са хартийки докато не си купиш нещо.

      Абе само шеърхолдърите имате нещо реално. Дебело и четвъртито.

      Коментар


      • Първоначално изпратено от yalokin Разгледай мнение

        Прав си, зверски се набутах.

        Купих го 2012, ползвах го няколко години, след това го отдадох под наем (процесът отне една седмица) и не е стоял и ден празен.

        За капак, в момента мога да го продам точно два пъти по-скъпо (реално предложение от съсед), страшна набутвация.

        А с гаража към него как се набутах, не е за разправяне
        Нали знаеш, че докато не го продадеш, притежаваш само въздух под налагане? В момента само си мислиш, че струва нещо, реалността може да се окаже съвсем друга.

        Колко според теб може да струва жилище на подобно място?

        https://pik.bg/%D1%88%D0%BE%D0%BA-%D...ews720603.html


        Виж и това:

        https://lupa.bg/news/investitorat-pl...36139news.html

        Аз на твое място бих се застраховал и то сериозно. Утре ще се срути сградата ти заради подпочвените води и некадърно строителство. Кой мислиш е отговорен за изпотрепаните хора вътре? Ти, като собственик и никой друг.

        Ако си живял пък със семейството си там, значи си рискувал и техния живот.
        Изключителна глупост и безотговорност е да притежаваш имот на подобно място.
        Last edited by ejonny2376; 16.11.2021, 18:39.

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Три без коз Разгледай мнение

          Така и не ми отговори на въпроса, защо е необходимо да се строят десетки хиляди нови жилища в София, според теб!
          за да не живеят хората по къщите на баба си и дедо си, колега.
          препоръка е

          Коментар


          • Първоначално изпратено от yalokin Разгледай мнение

            Прав си, зверски се набутах.

            Купих го 2012, ползвах го няколко години, след това го отдадох под наем (процесът отне една седмица) и не е стоял и ден празен.

            За капак, в момента мога да го продам точно два пъти по-скъпо (реално предложение от съсед), страшна набутвация.

            А с гаража към него как се набутах, не е за разправяне
            добър вход.
            тогава много добре знаеш, че едно е да купиш на 750-850, а съвсем друго на 1250-1450.
            един и същи наем изглежда по съвсем различен начин на база различна покупна цена.
            за всяко нещо си има време.


            това мнение не е препоръка за покупка или продажба на акции

            Коментар


            • Първоначално изпратено от ejonny2376 Разгледай мнение

              Чети и се образовай. А със всяко нова сграда става все по-зле и по-зле. Сори, но си се набутАл. Твоя апартамент дори да ми го подаряваш, не бих го взел.

              https://spasisofia.org/bg/%D0%BC%D0%...%82%D0%BE.html
              Прав си, зверски се набутах.

              Купих го 2012, ползвах го няколко години, след това го отдадох под наем (процесът отне една седмица) и не е стоял и ден празен.

              За капак, в момента мога да го продам точно два пъти по-скъпо (реално предложение от съсед), страшна набутвация.

              А с гаража към него как се набутах, не е за разправяне

              Коментар


              • Първоначално изпратено от pesimist4o na kvadrat Разгледай мнение

                Причините са безкрай... Като кадър на УНСС трябва да се досетиш сам поне за няколко :-)
                А най-лесно е да се напише , че съм брокер и затва хахахаха....:-)
                Предното ми мнение не означава, че не може да се случи пренасищане и съответно временен спад на цените.. Например няколко поредни години с по 15К+ завършени жилища....
                Така и не ми отговори на въпроса, защо е необходимо да се строят десетки хиляди нови жилища в София, според теб!

                Коментар


                • Първоначално изпратено от power grid Разгледай мнение

                  Жонка скоро ще узрееш и за Света Троица.Между другото в Красна поляна има и къщи и там ама изобщо не е лошо.Виждаш ли колко е просто наритваш си егото и спираш да си мериш пишката други с такива...Нещата лека полека почват да се нареждат.Живееш си кротко тихо незабележимо изкарваш си кинтата и гледаш да не се набиваш на очи не парадираш с коли пари имоти и жени и те така...просто спираш да се опитваш да си над другите а живееш според каквото ти е необходимо а не според думата искам.Казва ти някой че живеш в лош квартал отговаряш му ми искам в по хубава ама нямам толкова пари казва ти друг жена ти е грозна ти му казваш ми така е ама е само моя...Трети ти казва че колата ти е скапана ти му отговаряш бе човек цяло чудо е че сбрах пари за кола хубавата кола иска хубава мацка аз съм лузър.В същото време си печелиш кинтата обикаляш света като те питат къде си бил казваш при родата на село и те така.Пускаш капацитетите по пързалката и си правиш квото ти е кеф без да дразниш и да се правиш на голяма работа.
                  С една дума - да построиш и живееш в комунизма. Имаш си всичко и НИКОЙ не те знае и не те закача.
                  Нямам доверие в НИЩО и НИКОЙ

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от ejonny2376 Разгледай мнение

                    Чети и се образовай. А със всяко нова сграда става все по-зле и по-зле. Сори, но си се набутАл. Твоя апартамент дори да ми го подаряваш, не бих го взел.

                    https://spasisofia.org/bg/%D0%BC%D0%...%82%D0%BE.html
                    Жонка внимавай че и ти си по престижите...Аз в Ливади вади кръстове воденици папуре бучумиши манастири витоши не стъпям,На юг от Свети наум Асеналски Бяла черква ли беше и Петко Тодоров работа нямам.Мизерия предлагана на безумни цени че и престиж ха ха ха

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от nkavrakov1982 Разгледай мнение
                      Айде почна се

                      https://www.imot.bg/pcgi/imot.cgi?ac...nk=7cdz3p&f1=1

                      52 235 EUR (803.61 EUR/кв.м)

                      АПАРТАМЕН 6, находящ се на втори етаж в сградата на бл. 81, вх. А, в ж.к. Западен парк, състоящ се от стая, хол и кухня. Имотът се продава на публична продан от 28.10 до 28.11
                      Ти за сефте ли виждаш да се продава имот на търг? Почнало се било .....

                      Коментар


                      • Айде почна се

                        https://www.imot.bg/pcgi/imot.cgi?ac...nk=7cdz3p&f1=1

                        52 235 EUR (803.61 EUR/кв.м)

                        АПАРТАМЕН 6, находящ се на втори етаж в сградата на бл. 81, вх. А, в ж.к. Западен парк, състоящ се от стая, хол и кухня. Имотът се продава на публична продан от 28.10 до 28.11

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от yalokin Разгледай мнение

                          Глупости говориш, Ники, но живота ме е научил да не споря с определени хора.

                          Остани си със здраве, а ние ще приемем, че най-големите тарикати живеят при мама
                          Чети и се образовай. А със всяко нова сграда става все по-зле и по-зле. Сори, но си се набутАл. Твоя апартамент дори да ми го подаряваш, не бих го взел.

                          https://spasisofia.org/bg/%D0%BC%D0%...%82%D0%BE.html

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от nkavrakov1982 Разгледай мнение

                            Март 2022 година ,това ако не пиша на ЕЦБ-то,днес не ми остана време.
                            Леле, не казвай отново март 2022 г ,че като се сетя за 13.03.2020 г. и какво написа страх ме хваща какви цени ни очакват

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от yalokin Разгледай мнение

                              Глупости говориш, Ники, но живота ме е научил да не споря с определени хора.

                              Остани си със здраве, а ние ще приемем, че най-големите тарикати живеят при мама
                              Не са глупости ,купил си жив и здрав ,кой къде живее си е негова работа ,баща ми почина на 63 години ,преди пенсия .
                              Нали сам разбираш че на повечето хора истинския им по -жив и динамичен живот се заключва в още едни 20 години ,не са 100 и затова живей си живота ,като умреш и 20 апартамента да имаш,какво значение има ?Умрял си ,вече не съществуваш.

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от ratten Разгледай мнение

                                ти си моя човек!
                                може ли да посочиш приблизителна дата за тоя трети балон?
                                Март 2022 година ,това ако не пиша на ЕЦБ-то,днес не ми остана време.

                                Коментар

                                Working...
                                X