IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Какво поскъпване очаквате на жилищните имоти?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Invmert Разгледай мнение

    Знаете ли кой е Милтън Фридман?
    Знам ,че законът на търсенето и предлагането винаги и при всякакви обстоятелства е в сила.Като намалява населението и се увеличават жилищата е ясна посоката на цените. В момента има търсене и на имоти като инвестиция,но като тези,които купуват жилища, за да живеят в тях, намалеят драстично, то и инвестицията ще е неизгодна.

    Коментар


    • Първоначално изпратено от bcon Разгледай мнение

      Ама освен за хора, същата пирамида я има и за жилищата. Жилищата над определена възраст, без сертификати и благословия от правилите хора или ще се събарят или ще се облагат със зелени и каквито още се сетиш такси. Така че годните сертифицирани жилища ще намаляват много по-бързо от хората. Вече почнаха в европа да забраняват препродажбите и онаследяването на стари жилища. Като умре собственика - бам гюлето и се строи на ново, по зелен стандарт, с гей рампи, със такса колкото наем, и най-важното, безбожно скъпо.
      Викаш историческите центрове пълни със старинни сгради във Виена, Брюксел, Рим и т.н. " Бам с гюлето" и всичко туш

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Vergil1975 Разгледай мнение

        И 20 трилиона да са в обръщение като няма да има желаещи да купуват жилища, за да живеят в тях,какво ще се случи с цените?А и на тия,които купуват като инвестиция ще им светне,че инвестицията им е губеща.
        Знаете ли кой е Милтън Фридман?

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Invmert Разгледай мнение
          А какво ще бъде количеството на парите в обращение през 2030 година или през 2050 година?
          И 20 трилиона да са в обръщение като няма да има желаещи да купуват жилища, за да живеят в тях,какво ще се случи с цените?А и на тия,които купуват като инвестиция ще им светне,че инвестицията им е губеща.

          Коментар


          • Първоначално изпратено от better Разгледай мнение

            Що бе? Да не е възкръснал Сатоши Накамото?
            Чети за регулациите и се сещай как полека ще глътнете водица. Особено някои играчи.
            Останете си гладни, останете си глупави - Стив Джобс

            Коментар


            • А какво ще бъде количеството на парите в обращение през 2030 година или през 2050 година?

              Коментар


              • Първоначално изпратено от bcon Разгледай мнение

                Кое не ми е лесно. Купувам коптор, давам го под наем на Лена и Киро-инфлацията да си го ползват с държавни пари. А кака Лагард междувременно печата пари да ми вдигне капиталовата. Без грам работа е това. Докато ти работиш на три места в очакване на изкуствения интелект да те уволни след някоя друга година.
                Беки, аз ако работех на 3 места щях ли да смогвам да ти чета глупостите?
                Значи като не успя да продадеш ще се пробваш да го отдаваш под наем? Успех

                Коментар


                • Първоначално изпратено от bcon Разгледай мнение

                  Ама освен за хора, същата пирамида я има и за жилищата. Жилищата над определена възраст, без сертификати и благословия от правилите хора или ще се събарят или ще се облагат със зелени и каквито още се сетиш такси. Така че годните сертифицирани жилища ще намаляват много по-бързо от хората. Вече почнаха в европа да забраняват препродажбите и онаследяването на стари жилища. Като умре собственика - бам гюлето и се строи на ново, по зелен стандарт, с гей рампи, със такса колкото наем, и най-важното, безбожно скъпо.
                  Това е лоша новина за продавачите на имоти и наемодателите.Щото тия изисквания влизат в сила от 2030г за имотите, които се продават и отдават под наем .Ако човек си живее в имота или го наследява тези изисквания влизат в сила чак през 2050г.А дотогава населението на България ще е не повече от 4.5 милиона, половината шведи.Така че имоти ще има колкото щеш.

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от Traicho_80 Разгледай мнение

                    Беконе, определено не ти е лесно...
                    Кое не ми е лесно. Купувам коптор, давам го под наем на Лена и Киро-инфлацията да си го ползват с държавни пари. А кака Лагард междувременно печата пари да ми вдигне капиталовата. Без грам работа е това. Докато ти работиш на три места в очакване на изкуствения интелект да те уволни след някоя друга година.
                    Last edited by bcon; 22.04.2023, 18:41.

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от bcon Разгледай мнение

                      Освен че всички имат много по-висок дълг, знаеш ли и какво е много по-високо? Цените на имотите
                      А за да се стигне до такива цени те са яли и яли инфлация. При нас просто предстои. Стягай колана и почвай да мислиш как да събираш пари за евро-регулирана зелена евтаназия. Щото на държавна пенсия това те чака, ще опоскат всичко Харвардците. За тухлена пенсия изтърва, сега поне за евтаназията гледай да се класираш, иначе робство, в съревнование с роботи на изкуствен интелект които не се искат почивки и ваканции.

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Vergil1975 Разгледай мнение

                        Не разбрах с какво точно ме плашиш. Имам си къща и нямам никакво намерение да купувам коптор с идиоти съседи.
                        А при тоя демографски срив и все по-голям брой жилища да не се окажат доста ниски тия тухлени пенсии.
                        Ето ти демографската пирамида .Виж какво се случва под 30 годишна възраст. И то голям процент от тях са шведи,които нямат намерение да наемат или купуват имоти.
                        Ама освен за хора, същата пирамида я има и за жилищата. Жилищата над определена възраст, без сертификати и благословия от правилите хора или ще се събарят или ще се облагат със зелени и каквито още се сетиш такси. Така че годните сертифицирани жилища ще намаляват много по-бързо от хората. Вече почнаха в европа да забраняват препродажбите и онаследяването на стари жилища. Като умре собственика - бам гюлето и се строи на ново, по зелен стандарт, с гей рампи, със такса колкото наем, и най-важното, безбожно скъпо.

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от bcon Разгледай мнение

                          Освен че всички имат много по-висок дълг, знаеш ли и какво е много по-високо? Цените на имотите
                          А за да се стигне до такива цени те са яли и яли инфлация. При нас просто предстои. Стягай колана и почвай да мислиш как да събираш пари за евро-регулирана зелена евтаназия. Щото на държавна пенсия това те чака, ще опоскат всичко Харвардците. За тухлена пенсия изтърва, сега поне за евтаназията гледай да се класираш, иначе робство, в съревнование с роботи на изкуствен интелект които не се искат почивки и ваканции.
                          Беконе, определено не ти е лесно...

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Traicho_80 Разгледай мнение

                            Ти за друго може ли да мислиш?
                            Мисля, че много лошо се получи с хорицата, които чакаха голямото мяу. Да припомня пак, че 2020, когато рутихте имотите със 70 процента, кака Бони ви каза, че ще има ъп а вие се подигравахте, че ще станат по 2 за лев и изгубени души като накавръка останаха завинаги при мама. Това мисля.

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от bcon Разгледай мнение

                              Освен че всички имат много по-висок дълг, знаеш ли и какво е много по-високо? Цените на имотите
                              А за да се стигне до такива цени те са яли и яли инфлация. При нас просто предстои. Стягай колана и почвай да мислиш как да събираш пари за евро-регулирана зелена евтаназия. Щото на държавна пенсия това те чака, ще опоскат всичко Харвардците. За тухлена пенсия изтърва, сега поне за евтаназията гледай да се класираш, иначе робство, в съревнование с роботи на изкуствен интелект които не се искат почивки и ваканции.
                              Не разбрах с какво точно ме плашиш. Имам си къща и нямам никакво намерение да купувам коптор с идиоти съседи.
                              А при тоя демографски срив и все по-голям брой жилища да не се окажат доста ниски тия тухлени пенсии.
                              Ето ти демографската пирамида .Виж какво се случва под 30 годишна възраст. И то голям процент от тях са шведи,които нямат намерение да наемат или купуват имоти.

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Traicho_80 Разгледай мнение

                                Ти за друго може ли да мислиш?
                                Гладен човек как да мисли?

                                Коментар

                                Working...
                                X