IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Какво поскъпване очаквате на жилищните имоти?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от 13ADROL Разгледай мнение

    Тъпанари без беккраунд, без деца и без имоти дават акъл на останалите с всички тези придобивки. Мила родна картинка....
    аз нямам нищо против съветите, но примерно да са по компетентността, ако например жони раздава съвети къде е най-добре и евтино да се наемат сървърни или ако янко раздава съвети откъде да купуваме плюшени мечета или накавръка да ни съветва как да се снабдим с безплатни домати... и тн. , но трудно ще приема инвеститорски съвет от индивид обитаващ деЦка (пък била тя и 200м2)

    Коментар


    • Ооо, Адреналинчо, къде избегА! Не ти остава време да пишеш от бачкане да изплащаш заемите. Само попския ник и Розовия поддържат жаравата, но на много ниско от финансово естество ниво.

      Коментар


      • Първоначално изпратено от ddb Разгледай мнение

        божкееейй, доживяхтакива като тебе да учат песи къде и как да ивестира... Ужаст!!! Сега остава само маминчо да се появи отнякъде с неговите съвети... До един сте из деЦките, но на съвети не се скъпите.
        Хора без беккраунд, без деца и без имоти дават акъл на останалите с всички тези придобивки. Мила родна картинка....
        Last edited by keep_calm; 13.11.2021, 08:49. Причина: спазвайте добрият тон!

        Коментар


        • Първоначално изпратено от ejonny2376 Разгледай мнение

          Сложи парите, приговени за тулата в един ETF и си тегли месечна рента от него. Гаранция, че ще изкарваш повече пенсия, отколкото ако купиш тула (тогава само ще плащаш разходи, т.е. пенсията ще е отрицателна).
          божкееейй, доживяхтакива като тебе да учат песи къде и как да ивестира... Ужаст!!! Сега остава само маминчо да се появи отнякъде с неговите съвети... До един сте из деЦките, но на съвети не се скъпите.

          Коментар


          • Защо пишете бе! То няма смисъл с тези триенета!
            Sapienti sat - На разбиращия (и малко) му е достатъчно.

            Коментар


            • Първоначално изпратено от ejonny2376 Разгледай мнение

              Ами ако сривът дойде 2049?
              Възможно е ....Карам на тухли....

              Коментар


              • Първоначално изпратено от pesimist4o na kvadrat Разгледай мнение

                Ти гледай имоти в Турция. И там няма да те приемат за чужденец :-))))
                И там, както и в Гърция съм цар - хората имат добре развит туризъм Седи още в Радомир.
                Last edited by keep_calm; 12.11.2021, 18:54.

                Коментар


                • Първоначално изпратено от pesimist4o na kvadrat Разгледай мнение

                  Положението в тази посока е тежко, но за сметка на това става все по-зле....
                  Мен ме изтриха затва , че написах че ТУХЛЕНАТА пенсия ми е повече от каквато ще вземе някога Крети....Което си е точно по-темата....
                  не са ти повярвали значи
                  както и аз

                  а че личните ти измислици НЕ СА ПО ТЕМАТА
                  е факт
                  кой го е еня за твоята пенсия и какво общо има тя
                  с глобалното задаващо се ПОЕВТИНЯВАНЕ на имотите

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от pesimist4o na kvadrat Разгледай мнение

                    Възможно е да направя и подобно нещо, но след срива . Сега не.
                    Ами ако сривът дойде 2049?

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от ratten
                      ехеее по двама модератори вече работят на смяна
                      всъщност трима!
                      абе вий нормални ли сте?!
                      Положението в тази посока е тежко, но за сметка на това става все по-зле....
                      Мен ме изтриха затва , че написах че ТУХЛЕНАТА пенсия ми е повече от каквато ще вземе някога Крети....Което си е точно по-темата....

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от ejonny2376 Разгледай мнение

                        Сложи парите, приговени за тулата в един ETF и си тегли месечна рента от него. Гаранция, че ще изкарваш повече пенсия, отколкото ако купиш тула (тогава само ще плащаш разходи, т.е. пенсията ще е отрицателна).
                        Възможно е да направя и подобно нещо, но след срива . Сега не.

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от pesimist4o na kvadrat Разгледай мнение

                          При мен мача свърши. Ковида ликвидира работата ми. Долара колкото и да поскъпне умножен по нула все е нула :-)))....Ще видим дали ще може още некоя тухла да завъртим , за да си въртя синджирчето....Все пак съм минал 40 и ми е време за пенсиониране....Нема да чакам като Крети до 70 за пенсия :-)
                          Сложи парите, приговени за тулата в един ETF и си тегли месечна рента от него. Гаранция, че ще изкарваш повече пенсия, отколкото ако купиш тула (тогава само ще плащаш разходи, т.е. пенсията ще е отрицателна).

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от pesimist4o na kvadrat Разгледай мнение

                            То от там започна. 11% ръст за година не е малко и мисля че не го е имало преди вируса.... Прогнозите за следващите 2 години са пак за ръст на заплатите около 10% / малко под/
                            При такава посока няма как всички услуги да не поскъпват следователно и имотите.
                            Ако наистина си около 40те, както пишеш, то с този пост, идеално се вписваш като * един наивник на средна възраст* .

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от redcretin

                              права си - населението ви се топи, обаче делът на мангалорите се качва - рано или късно ще станете изцяло циганистан
                              Ти гледай имоти в Турция. И там няма да те приемат за чужденец :-))))

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от ddb Разгледай мнение

                                Следковидно, ще се отворят много работни места. Освен това поради търсенето на работна ръка ще се вдигнат и предлаганите заплати. Проблема е, че и цените на имотите ще са отишли във висините.
                                То от там започна. 11% ръст за година не е малко и мисля че не го е имало преди вируса.... Прогнозите за следващите 2 години са пак за ръст на заплатите около 10% / малко под/
                                При такава посока няма как всички услуги да не поскъпват следователно и имотите.

                                Коментар

                                Working...
                                X