IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Какво поскъпване очаквате на жилищните имоти?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Жилищата вече са недостъпни в 95% от локациите в София (economic.bg)

    хаххахахахахахахаххахахахаххахаха, хохохохохохоохохохохохохоохохо, хихииххихихиихихихиихихихи

    Както казах, квартирите, деЦките и сървърните ще си останат абсолютен ХИТ. За пропусналите 2 кризи, да не се притесняват, защото се задава нова криза към 2029-та. (е, ако новата криза закъснее с още10 години след 2029-та, ще ми простите грешката надявам се)

    Моля индивидите към които се отнася тази новина да си пишат коментарите в съответните теми. Не е редно нулеваци да раздават акъл на инвеститори с 5+ имоти.
    Last edited by bulgarian lev; 27.11.2021, 16:12.
    Останете си гладни, останете си глупави - Стив Джобс

    Коментар


    • Първоначално изпратено от nkavrakov1982 Разгледай мнение

      Нали ти казах,Бургас е правилния избор И преди време съм писал пак за Бургас.Добре че не купи във Варна защото от Варна масово разпродават и бягат по София и Пловдив..сега с новата голяма болница в Бургас ,локацията ти ще стане още по ценна.
      ===
      Click image for larger version

Name:	Screenshot 2021-11-27 104307.jpg
Views:	1
Size:	27.8 КБ
ID:	3835958







      Да вижда се, че във Варна масово разпродават. Човек трябва да не е наред с главата си , че да бяга от Варна към кочината София. Но най-добре е в Розино.
      Last edited by bulgarian lev; 27.11.2021, 11:49.
      Останете си гладни, останете си глупави - Стив Джобс

      Коментар


      • Първоначално изпратено от bulgarian lev Разгледай мнение

        Лордиевич, това е стара новина, днес поскъпването е 0. До края на годината едни инерционни +10% и толкоз.
        Така е, цените са толкова инертни, че до 2029г. ще си поскъпват по инерция. А във всеки един точно този момент, поскъпването ще е 0%

        Коментар


        • Първоначално изпратено от 13ADROL Разгледай мнение
          Жилищата поскъпват почти повсеместно в София, Пловдив и Варна


          https://www.investor.bg/analizi/113/...-varna-340515/

          Но никъде сред водещите градове у нас поскъпването на тристайните жилища не превъзхожда толкова покачването на цените на двустайните като в Бургас.
          Хората търсят по-големи апартаменти като цяло, което говори, че достъпността спрямо доходите се е увеличила
          Нали ти казах,Бургас е правилния избор И преди време съм писал пак за Бургас.Добре че не купи във Варна защото от Варна масово разпродават и бягат по София и Пловдив..сега с новата голяма болница в Бургас ,локацията ти ще стане още по ценна.

          Коментар


          • Първоначално изпратено от 13ADROL Разгледай мнение
            Жилищата поскъпват почти повсеместно в София, Пловдив и Варна


            https://www.investor.bg/analizi/113/...-varna-340515/

            Но никъде сред водещите градове у нас поскъпването на тристайните жилища не превъзхожда толкова покачването на цените на двустайните като в Бургас.
            Хората търсят по-големи апартаменти като цяло, което говори, че достъпността спрямо доходите се е увеличила
            Лордиевич, това е стара новина, днес поскъпването е 0. До края на годината едни инерционни +10% и толкоз.
            Останете си гладни, останете си глупави - Стив Джобс

            Коментар


            • Жилищата поскъпват почти повсеместно в София, Пловдив и Варна


              https://www.investor.bg/analizi/113/...-varna-340515/

              Но никъде сред водещите градове у нас поскъпването на тристайните жилища не превъзхожда толкова покачването на цените на двустайните като в Бургас.
              Хората търсят по-големи апартаменти като цяло, което говори, че достъпността спрямо доходите се е увеличила
              Last edited by 13ADROL; 27.11.2021, 09:34.

              Коментар


              • Първоначално изпратено от marsianec1 Разгледай мнение

                чак врял и кипял ... да не съм, но миналата година продадох един, а тази купих два апарта, все някакви впечатления трябва да имам ..
                ако нямаше такава тежест по придобиването на апарт, да .. можеше да се говори и за търговия, но предвид това, и това че ако реализираш некоя и друга сделка имотна и требе и ддс да платиш .. не мисля, че търговия с имоти от рода на купи и продай може добре да работи .. твърде много гимнастики се налагат за нищо .
                виж ако строиш тогава е друга бира, но към ден днешен май и строителството почва да бие задна
                паживьом увидим
                Ееех не се научихте че ДДС се дължи само от региситрирани лица.

                Коментар


                • Първоначално изпратено от BONI Разгледай мнение

                  Верно ли замушката, жонката, баце и другите мЕлЕонери заемат стинки за секи пост? Колко поста требе за да съберат за панелка в Ботунец?
                  правите си майтап с ботунец, но реално това мери най ниските нива ..
                  ако някой иска да купи за да живее и работи в софия, няма да купи в докторски и иван вазов ..
                  дреме му на някой бекяр къде ще му е спалнята .
                  90 кв. 32 000 евро .. това е себестойност и щом седи и не се купува значи и това не е дъното .
                  и това, че даваш 320 000 евро за 90 кв. в иван вазов въобще не значи че не можеш да случиш на некоя престаряла луда оперна певица комшийка,
                  която да е по лош вариант от комшия бразилец
                  действителността е илюзия дължаща се на алкохолен недостиг в кръвта

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от 13ADROL Разгледай мнение

                    Каква е реалността, кажи като врял и кипял в търговията с недвижими имоти?
                    чак врял и кипял ... да не съм, но миналата година продадох един, а тази купих два апарта, все някакви впечатления трябва да имам ..
                    ако нямаше такава тежест по придобиването на апарт, да .. можеше да се говори и за търговия, но предвид това, и това че ако реализираш некоя и друга сделка имотна и требе и ддс да платиш .. не мисля, че търговия с имоти от рода на купи и продай може добре да работи .. твърде много гимнастики се налагат за нищо .
                    виж ако строиш тогава е друга бира, но към ден днешен май и строителството почва да бие задна
                    паживьом увидим
                    действителността е илюзия дължаща се на алкохолен недостиг в кръвта

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от BONI Разгледай мнение

                      Верно ли замушката, жонката, баце и другите мЕлЕонери заемат стинки за секи пост? Колко поста требе за да съберат за панелка в Ботунец?
                      не вервам некой да им плаща.
                      според мен е част от самолечението и програмата за взаимопомощ
                      пишат си те тука, лайкват си се един друг и те така си живеят по децките
                      препоръка е

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от marsianec1 Разгледай мнение
                        аз друго се чудя, .. тука всички са паралии .. що не се сберете и не направите един кооператив ?
                        нищо не може да ви бутне като имате лев .. и всеки ще вземе на себестойност и ще реализира поне 100 % след 3-4 години ..
                        25 % на година зле ли е ?
                        Що се чудиш, тука понижители цитират трицифрени проценти, те са лакомите за печалби, повишителите се ограничаваме до скромните двуцифрени. Тогава, кой е логично да иска да строи?

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от marsianec1 Разгледай мнение
                          тая измама с непрекъснатия ръст на имотите в бг е невероятна заблуда на населението ..
                          бг населението е едно от най имотните .. в същото време населението на бг е едно от най бедните в европа, а може би и в света ..
                          и това един вид компенсира недоимъка .. успокоява напрежението .. видиш ли пари няма за папу .. обаче цената на имота, който е останал от баба му или дедо му е цифра пара .. видиш ли богат съм, щото имам партамент и цената му расте ли расте ..
                          и е сега ако река да го продам ше съм милеонер реалността обаче е доста по различна
                          Каква е реалността, кажи като врял и кипял в търговията с недвижими имоти?

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от mitko2848 Разгледай мнение

                            Щото голяма част от паралиите и мултимилионерите тук пишат постове за по някоя стотинка за да бутат темата да седи най- отгоре
                            Верно ли замушката, жонката, баце и другите мЕлЕонери заемат стинки за секи пост? Колко поста требе за да съберат за панелка в Ботунец?

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от marsianec1 Разгледай мнение
                              аз друго се чудя, .. тука всички са паралии .. що не се сберете и не направите един кооператив ?
                              нищо не може да ви бутне като имате лев .. и всеки ще вземе на себестойност и ще реализира поне 100 % след 3-4 години ..
                              25 % на година зле ли е ?
                              Щото голяма част от паралиите и мултимилионерите тук пишат постове за по някоя стотинка за да бутат темата да седи най- отгоре

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от ratten Разгледай мнение

                                радев само ги осчетоводява
                                Много от разходите в строителството не фигурират в счетоводните книги

                                На теория всичко е лесно и печалбите огромни, но по някаква причина най-запознатите работят за 1000 евро и пасуват

                                Коментар

                                Working...
                                X