IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Какво поскъпване очаквате на жилищните имоти?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от nkavrakov1982 Разгледай мнение

    Ми аз ти обясних че не малко неща съм правил и сам и сега доста хора си правят сами нещата ,ти стой и чакай нормалности .
    В малко бусче ,колкото за твоя апарт материали ,хубави,качествени няма проблеми ,не си отишъл ,не си видял не си пипнал ама спориш.
    Спори си ,след няколко часа отивам да изкупя Одрин ,а ти си чакай
    това донякъде е така, но само за стока произведена в Турция с турски суровини. За нещата, които се произвеждат от суровини внос обезценката на лирата си казва своето и ако са по-изгодни е само на база евтина работна ръка и енергия (отчасти), което пак не е малко.

    преди време гледах едни модулни конструкции за строеж тип преместваем обект/бунгало от бетопанови плоскости.
    цените, които се оферират в момента в България къртят (в смисъл изгодни) спрямо другите строени от наши фирим - избираш проект (или си правиш ),лееш плочата и идва тира от турската фабрика с турските монтажници и за отрицателно врем ти струпват един кокошкарник на много много конкурентна цена - решение за постройки тип преместваем обект.

    нещо подобно https://www.alo.bg/6436743 и това е с прилична горница за този дето пуска обявата..
    Last edited by bertram; 17.12.2021, 17:21.
    това мнение не е препоръка за покупка или продажба на акции

    Коментар


    • Първоначално изпратено от ejonny2376 Разгледай мнение

      Ял съм овнешки пържоли във Велинград. Месото е виненочервено, почти черно, с жълта лой. Страшна смрад е, но вкусът е уникален.
      Може да се кисне в ракия предварително, за да му се махне интензивната миризма.
      Овчото става само като задушено с много подправки с чер пипер червен пипер и дафинов лист но днеска няма кой да го направи..

      Коментар


      • Първоначално изпратено от power grid Разгледай мнение

        Песи ти ходил ли си в Турция?Мани тая овча лой и баклава с козе масло.Отврат
        Ял съм овнешки пържоли във Велинград. Месото е виненочервено, почти черно, с жълта лой. Страшна смрад е, но вкусът е уникален.
        Може да се кисне в ракия предварително, за да му се махне интензивната миризма.

        Коментар


        • Първоначално изпратено от BobyB Разгледай мнение

          Истанбул Босфора му е най-хубавото. Иначе другото циганийка. Сега обаче си заслужава, супер евтино е, та се замислям за няколко дни разходка. Не съм ходил 20 години натам, а турското море не съм го и пробвал, олинклузив свинарници не понасям.
          Прав си. В момента има смисъл. Не е лошо човек да се огледа в съседите при тва тънко....

          Коментар


          • Първоначално изпратено от pesimist4o na kvadrat Разгледай мнение

            Да 2 пъти на почивка на младини. Единият път след сватбата нещо като меден месец, разпрахме се от ядене....
            Тогава още не познавахме света достатъчно добре и сега никога не бих отишъл пак там щото морето не става, но тогава други неща ни вълнуваха :-)
            И 10-20 пъти в Истанбул по работа и до летищата за полети на Изток и Юг....Отврат място за мен...., но всеки си има предпочитания....
            Истанбул Босфора му е най-хубавото. Иначе другото циганийка. Сега обаче си заслужава, супер евтино е, та се замислям за няколко дни разходка. Не съм ходил 20 години натам, а турското море не съм го и пробвал, олинклузив свинарници не понасям.

            Коментар


            • Първоначално изпратено от power grid Разгледай мнение

              Песи ти ходил ли си в Турция?Мани тая овча лой и баклава с козе масло.Отврат
              Да 2 пъти на почивка на младини. Единият път след сватбата нещо като меден месец, разпрахме се от ядене....
              Тогава още не познавахме света достатъчно добре и сега никога не бих отишъл пак там щото морето не става, но тогава други неща ни вълнуваха :-)
              И 10-20 пъти в Истанбул по работа и до летищата за полети на Изток и Юг....Отврат място за мен...., но всеки си има предпочитания....
              Last edited by pesimist4o na kvadrat; 17.12.2021, 16:58.

              Коментар


              • Първоначално изпратено от pesimist4o na kvadrat Разгледай мнение

                Имам приятели които ходиха до Одрин последните 1-2 години. Уж на пазар. Хубаво си изкараха , яденето и ресторантите евтини и качествено.. Реални покупки нищо значително по-евтино от нещата у нас, но нямаше как да се върнат с празни ръце....
                В Китай цените в магазините в големите градове поне са по-високи от тези у нас генерално без местните марки телефони, но те не стават много за Европа / трпбва да се флашват и т.н./.... Само такситата са евтини....
                Песи ти ходил ли си в Турция?Мани тая овча лой и баклава с козе масло.Отврат

                Коментар


                • Първоначално изпратено от ledosvetlenie Разгледай мнение

                  А ти какво ще обзавеждаш???

                  Едно ходене до Турция не е безплатно и трябва да понапазаруваш доста неща за да ти се върже сметката

                  Също така нали си наясно че за въпросните неща няма да имаш гаранция или възможност да ги върнеш

                  По тази логика в Китай е най евтино що не минеш до там да напазаруваш?
                  Имам приятели които ходиха до Одрин последните 1-2 години. Уж на пазар. Хубаво си изкараха , яденето и ресторантите евтини и качествено.. Реални покупки нищо значително по-евтино от нещата у нас, но нямаше как да се върнат с празни ръце....
                  В Китай цените в магазините в големите градове поне са по-високи от тези у нас генерално без местните марки телефони, но те не стават много за Европа / трпбва да се флашват и т.н./.... Само такситата са евтини....
                  Last edited by pesimist4o na kvadrat; 17.12.2021, 16:27.

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от ledosvetlenie Разгледай мнение

                    Ти можеш ли да четеш ???

                    Ако не можеш да ти превеждам ???

                    Това изречение прави ли ти впечатление ???



                    От него ясно става въпрос че там не са стъпвали от една година, а кога е било въпросното пазаруване въобще не е указано но със сигурност е било преди минимум една година когато курса на лирата беше доста по различен
                    Пуснах линк от сайта, за да не засегна Кавръчето му написах че е по-тънко от тук, но истината е че за предлаганото качество у нас може би е по-евтино . Тва без да съм го видял и пипнал от какво е направено / хората купили се съмняваха в качеството/,,,,
                    Във Виденов същите неща са 2 пъти по-евтини....
                    Преди години хората пазаруваха от Икеята в Солун и се фалеха с това....

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от nkavrakov1982 Разгледай мнение

                      Ми аз ти обясних че не малко неща съм правил и сам и сега доста хора си правят сами нещата ,ти стой и чакай нормалности .
                      В малко бусче ,колкото за твоя апарт материали ,хубави,качествени няма проблеми ,не си отишъл ,не си видял не си пипнал ама спориш.
                      Спори си ,след няколко часа отивам да изкупя Одрин ,а ти си чакай
                      https://www.kongurmobilya.com/
                      Ето го магазина. Има и цени.... в ЕВРО !!!! Ама хитри станали Турците.... На око може би е малко по-евтино от у нас ми се струва, ако не броим Виденов....и ако минеш метър на границата.... Закъсаш ли с митничарите отиваш на 50% по-скъпо от това да си го вземеш от София....
                      Нищо впечатляващо. СЪБУДИ СЕ ! :-) И спри да четеш БГ мама и Фейса кой как всичко без пари си купил и направил....
                      Успех в Одрин. Ще има по-евтини неща със сигурност.... всичко..., ако не е с цени в Евро :-)

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от nkavrakov1982 Разгледай мнение

                        Ей сега са ги купували ,преди месец
                        Сега е още по -евтино .
                        Цяла България ходи в Турция да купува ,а вие дремете
                        Ти можеш ли да четеш ???

                        Ако не можеш да ти превеждам ???

                        Това изречение прави ли ти впечатление ???

                        От година не сме ходили в Турция, но чувам, че в момента цените в Одрин са се вдигнали доста, заради нашия голям интерес и не много евтино, но все пак ми се ходи.
                        От него ясно става въпрос че там не са стъпвали от една година, а кога е било въпросното пазаруване въобще не е указано но със сигурност е било преди минимум една година когато курса на лирата беше доста по различен

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от nkavrakov1982 Разгледай мнение


                          "Който му се занимава прав му път...."""

                          Аааа чакай сега ,в тоя живот ако искаш добра цена малко ще се позанимаваш,няма как да седиш в Гоцето и да чакаш нормални/не евтини или ниски/,цени .
                          Там ще те съблекат гол майсторите ,а ти ще си мислиш че са те поляли със масло и мед
                          А ти какво ще обзавеждаш???

                          Едно ходене до Турция не е безплатно и трябва да понапазаруваш доста неща за да ти се върже сметката

                          Също така нали си наясно че за въпросните неща няма да имаш гаранция или възможност да ги върнеш

                          По тази логика в Китай е най евтино що не минеш до там да напазаруваш?

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от BobyB Разгледай мнение

                            За лирата си се прекарал, днеска вече е 10 стотинки, а утре може и нова промоция да има

                            А за ремонти и строежи е видно че никога не си правил дори и най-прост ремонт вкъщи. Нямаш и най-малката идея кое колко струва.
                            Пълни лъжи за лирата
                            В Тавекса курса не е мръднал
                            Едно към едно със снощния .
                            Ей много лъжете ,много

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от ledosvetlenie Разгледай мнение

                              От поста става очевадно ясно че тези хора са ги купували тези неща преди много години тогава може да са стрували и 35000лв или 17500лв тоест този пост няма никаква информативна стойност

                              С транспорта е същото не е уточнено че някой им е правил услуга или са ползвали собствен камион - тоест нула полезна информация
                              Ей сега са ги купували ,преди месец
                              Сега е още по -евтино .
                              Цяла България ходи в Турция да купува ,а вие дремете

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от pesimist4o na kvadrat Разгледай мнение

                                Хахаха. Това за последно , че се уморих. Питай в който искаш магазин или хамалите колко струва 1 камион да ти закара нещо до Радомир и ела пак да ми обясниш как се минава граница без да се плати мито и ДДС и как ще ти докарат за 100 лева до София 1 камион от Турция с граница и грубо 5-600 км.
                                абе направо що не земеш и на Ледчо да му уредиш 1 транспорт от Китай за 300 лева на контейнер :-))))
                                Когато започнеш да правиш нещо сам ела и се обади да ни кажеш как евтино е минало :-)
                                Ми аз ти обясних че не малко неща съм правил и сам и сега доста хора си правят сами нещата ,ти стой и чакай нормалности .
                                В малко бусче ,колкото за твоя апарт материали ,хубави,качествени няма проблеми ,не си отишъл ,не си видял не си пипнал ама спориш.
                                Спори си ,след няколко часа отивам да изкупя Одрин ,а ти си чакай

                                Коментар

                                Working...
                                X