IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Какво поскъпване очаквате на жилищните имоти?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от 13ADROL Разгледай мнение

    Какво съм чел или не, изобщо не те какае теб. Плащам трети кредит и всеки следващ имот все по лесно го купувам и с по-голям % собствени средства получени от други имоти.
    Както е казал мечо the more the better
    Не ми отговори какво е "твърда лихва". Не съм го чувал тоя термин.

    Коментар


    • Първоначално изпратено от nradev Разгледай мнение

      А текста със ситните букви чете ли го или юрош на маслините.Тука са все мЕлеонери. Всички са купили когато квадратния метър е бил 300 еуро , и кредите им е поне 50% по-евтин от средния за пазара.
      Какво съм чел или не, изобщо не те какае теб. Плащам трети кредит и всеки следващ имот все по лесно го купувам и с по-голям % собствени средства получени от други имоти.
      Както е казал мечо the more the better

      Коментар


      • Първоначално изпратено от nradev Разгледай мнение
        А бе аз и мастика не пия ,ама знам цената на "Пещерската"
        Абе ти запетая не знаеш как се поставя, ама всичко останало го знаеш.

        Коментар


        • Първоначално изпратено от 13ADROL Разгледай мнение

          Добре, имах предвид договорите, не знам колко трябва да си изветрял, ако си мислиш, че ще ти показвам рекламни материали
          А текста със ситните букви чете ли го или юрош на маслините.Тука са все мЕлеонери. Всички са купили когато квадратния метър е бил 300 еуро , и кредита им е поне 50% по-евтин от средния за пазара.
          Last edited by nradev; 02.02.2022, 21:17.

          Коментар


          • Първоначално изпратено от nradev Разгледай мнение

            Офертите са едно,ама договора е съвсем друго.
            Добре, имах предвид договорите, не знам колко трябва да си изветрял, ако си мислиш, че ще ти показвам рекламни материали

            Коментар


            • Първоначално изпратено от 13ADROL Разгледай мнение

              Ти много знаеш какви са били лихвите за първокласни длъжници, клошари не пускат по банките.
              А бе аз и мастика не пия ,ама знам цената на "Пещерската"

              Коментар


              • Първоначално изпратено от 13ADROL Разгледай мнение

                Казах ти, че ще ти дам офертите за двата кредита, да се дървиш на банкерите, които са ми ги отпуснали, не на мен...
                Офертите са едно,ама договора е съвсем друго.

                Коментар


                • Първоначално изпратено от nradev Разгледай мнение

                  Старши какво това "твърда лихва" и каква е разликата с меката?


                  Ти сигурен ли си че знаеш как се смята лихвата или поверва на рекламите по ТВ.2010 година иотеките за първокласни длижници беха на около 8%.
                  Казах ти, че ще ти дам офертите за двата кредита, да се дървиш на банкерите, които са ми ги отпуснали, не на мен...

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от nradev Разгледай мнение

                    Старши какво това "твърда лихва" и каква е разликата с меката?


                    Ти сигурен ли си че знаеш как се смята лихвата или поверва на рекламите по ТВ.2010 година иотеките за първокласни длижници беха на около 8%.
                    Ти много знаеш какви са били лихвите за първокласни длъжници, клошари не пускат по банките.

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от 13ADROL Разгледай мнение

                      Първото помещение-50% съсобствен, 2010г. с 50% самоучастие и 50% потр. кредит в аllianz на 6,8% твърда лихва + ОЛП, който в последните 3г. беше 0,00%
                      Второто помещение -2020г. 100% моя собственост, без кредит.
                      Третия имот, вак. апарт с хол , стая , тераса и сан.помещение, 100% моя собственос, в идеал център на Бургас, 2021г. с 60% собствени средства и 40% потр. кредит на 4,28% ГПР в ССВ. Мога да ти предоставя данни от агенцията по вписванията и двете банки.
                      Това е общо взето за последните 11г.
                      Старши какво е това "твърда лихва" и каква е разликата с меката?


                      Ти сигурен ли си че знаеш как се смята лихвата или поверва на рекламите по ТВ.2010 година иотеките за първокласни длъжници беха на около 8%.


                      От агенцията не искам,вервам ти.Ама сигурен ли си че познваш числата,щото банкерите най обичат да стрижат такива дет верват на рекламите.
                      Last edited by nradev; 02.02.2022, 20:43.

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от nradev Разгледай мнение

                        Старши, я се похвали ти идеалната част от магазина с потребителски кредит ли я взе.Че вчера се хавалеше с "изгодно" ГПР по потребителски кредит.
                        Първото помещение-50% съсобствен, 2010г. с 50% самоучастие и 50% потр. кредит в аllianz на 6,8% твърда лихва + ОЛП, който в последните 3г. беше 0,00%
                        Второто помещение -2020г. 100% моя собственост, без кредит.
                        Третия имот, вак. апарт с хол , стая , тераса и сан.помещение, 100% моя собственос, в идеал център на Бургас, 2021г. с 60% собствени средства и 40% потр. кредит на 4,28% ГПР в ССВ. Мога да ти предоставя данни от агенцията по вписванията и двете банки.
                        Това е общо взето за последните 11г.
                        Last edited by 13ADROL; 02.02.2022, 19:39.

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от 13ADROL Разгледай мнение

                          Ти явно не можеш да четеш. Апарта беше общински , какво МВР бълнуваш???
                          Старши, я се похвали ти идеалната част от магазина с потребителски кредит ли я взе.Че вчера се хавалеше с "изгодно" ГПР по потребителски кредит.

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от nkavrakov1982 Разгледай мнение

                            Лорда е взел общинско жилище през МВР значи,ясно иначе се има за голям инвеститор
                            Евала на момента е лапнал 100% .Обаче по офертна.Той си е жив спекулант и то доста успешен.Ако я беше лъзнал ведна щеше да направи голям удар.Ама докато се назландива паднаха лекинко цените и 10% ГПР му изяде голяма част от печалбата.

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от nkavrakov1982 Разгледай мнение

                              А,така чудесно после си големия инвеститор то през МВР е лесно да ползваш служебните си опции за схеми после всичките сте чисти като сълзички .
                              Лошо няма ,имам приятел от Европол който така взе в Младост гарсониера ,но поне си казвайте нещата
                              Ти явно не можеш да четеш. Апарта беше общински , какво МВР бълнуваш???

                              Коментар


                              • Ако не престанете да се заяждате ще получите бан!

                                Коментар

                                Working...
                                X