IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Какво поскъпване очаквате на жилищните имоти?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от national power Разгледай мнение

    Песи те западните пенсионери сал по круизи тичат.Кой ви набива в главите подобни простотии не знам
    Сега не тичат заради мерките за китайския грип, но в нормална обстановка доста щъкат из света Не се лъжи ти, в Западна Европа има много пенсии с изключително високи доходи.

    Коментар


    • Първоначално изпратено от ejonny2376 Разгледай мнение

      Фейса дори да е кух, други не са кухи. Експозицията ми във Фейса е под половин процент.
      Народът като излезе на улицата, пак ще има компании, пак ще има икономика, пак ще се призвежда и ще има печалби. Да, ще има преразпределение на благата. Но светът няма да загине.

      Виж, ако живеехме в Северна Корея нещата (за нас) щяха да изглеждат по друг начин. За щастие обаче не живеем там.
      Никой не е казал че светът ще загине..просто стандарта на Запад ше стане като нашия и те така

      Коментар


      • Първоначално изпратено от pesimist4o na kvadrat Разгледай мнение

        Надценяваш народа и подценяваш живота който имаме сега. Може да стане много по-труден, както е бил някога....Т.е. Западните пенсионери може да позабравят за круизите ама поне ще имат леб на масата / за топло не е сигурно/
        Песи те западните пенсионери сал по круизи тичат.Кой ви набива в главите подобни простотии не знам

        Коментар


        • Добре оферираш, но дали си запознат, че съм и оценител...?!?
          ДДС споделяш..., "нещото" е на юр. лице, ама там задължението е доста годинки и не ме касае. Определям реална продажна. И с ипотека може да се играе, в това също мога да ударя рамо.
          Последен пример от днес -> клиент, за който купих предния месец, сам си оправяше кредита. Днес го закъса и се наложи да се удря рамо. Помогнахме, случи се, допълнителни документи му оправихме... Хората са щастливи.
          Тук, не мога да разбера.... 15 години спорове, злоба и простотия.
          Животът е кратък, взимайте максималното добро от него и не забравяте да давате. В тоя форум можеш да спечелиш много, но може да си постоянна "0" (нула).
          Относно опциите, предната седмица прелагах на мой купувач подобна сделка с продавач. Въпреки "чуждестранната му образованост и житейски път" не бе дорасъл до това ниво на сделка...

          Първоначално изпратено от ejonny2376 Разгледай мнение

          Нищо против, ако реша да го продавам, ще ти пиша. Близко съм до такава стъпка, но може и да мина към варианта с ипотеката.
          Комисионна - 50%, но от разликата между продажната цена и средната за района. Допълнително ДДС.

          Това с опцията беше закачка естествено, такива сделки няма как да се осъществят, не и в БГ.

          Коментар


          • Първоначално изпратено от maverik Разгледай мнение
            Гледай да не объркаш каките... )))))))))


            Тях не ги бъркам. Всяка се води под номер в Телефона ми. На много от тях не им знам даже имената. Тази е номер 33 - Ани К. (НАП). Фамилията не я знам.

            Коментар


            • Първоначално изпратено от maverik Разгледай мнение
              Ми дай го това в И. Вазов да го видим.


              Нищо против, ако реша да го продавам, ще ти пиша. Близко съм до такава стъпка, но може и да мина към варианта с ипотеката.
              Комисионна - 50%, но от разликата между продажната цена и средната за района. Допълнително ДДС.

              Това с опцията беше закачка естествено, такива сделки няма как да се осъществят, не и в БГ.

              Коментар


              • Гледай да не объркаш каките... )))))))))

                Първоначално изпратено от ejonny2376 Разгледай мнение

                Имам една кака в НАП - много начетена, с хъс, амбициозна и иска да се доказва. При нужда ще и звънна да провери нещата. Не ми е отказвала досега във всеки един смисъл на думата

                Коментар


                • Ми дай го това в И. Вазов да го видим.

                  Първоначално изпратено от ejonny2376 Разгледай мнение

                  По-добре и да не излиза даже. От такива имоти нужда нема. Да имаш този бюджет и да се забиеш във Вадите е несъвместима комбинация. Вадите е квартал за прошляци, да направиш там апартамент от 200 квадрата и да го обзаведеш луксозно - трябва да си напълно ненормален като инвеститор. Вие си мислите, че такива пари се дават току-така. Срещу такава сума трябва да можете да предложите качество, не боклук. И съвсем не гледам само порталите - поне трима хубостници като теб ми снасят кое къде и какво се продава. Досега ми пращат само неща, дето не струват и пет пари. Това, което купих в Иван Вазов, го купих чрез мои хора и без намесата на брокер. Не бих го заменил за 235-те квадрата във Вадите посмъртно, дори да ми доплащат.

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от nradev Разгледай мнение


                    6% има и ддс
                    Имам една кака в НАП - много начетена, с хъс, амбициозна и иска да се доказва. При нужда ще и звънна да провери нещата. Не ми е отказвала досега във всеки един смисъл на думата

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от maverik Разгледай мнение
                      Жонка, това е имот, който нЕма да излиза изобщо на пазар. Вие блеете само в имотните портали. Тенденцията отдавна е друга, респективно маркетинга.
                      Не ми се обяснявай за проверки, щото съм сигурен, че изобщо не знаеш какво виждаш.
                      А щом си на рейс и станахме приятели - нямам шанс, ще трябва да вдигна на 10% ...


                      По-добре и да не излиза даже. От такива имоти нужда нема. Да имаш този бюджет и да се забиеш във Вадите е несъвместима комбинация. Вадите е квартал за прошляци, да направиш там апартамент от 200 квадрата и да го обзаведеш луксозно - трябва да си напълно ненормален като инвеститор. Вие си мислите, че такива пари се дават току-така. Срещу такава сума трябва да можете да предложите качество, не боклук. И съвсем не гледам само порталите - поне трима хубостници като теб ми снасят кое къде и какво се продава. Досега ми пращат само неща, дето не струват и пет пари. Това, което купих в Иван Вазов, го купих чрез мои хора и без намесата на брокер. Не бих го заменил за 235-те квадрата във Вадите посмъртно, дори да ми доплащат.

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от ejonny2376 Разгледай мнение

                        Хахахаха, лукс викаш, без канализация и да газя кал до колене като излезя на улицата (то там няма и улици де). И сградата като духне ветеро да падне, щото кой знае кой мафиот я е строил и с какви материали...

                        Хонорарът нямам проблем и 10% да е, стига да свършиш работа за толкова. Аз плащам с удоволствие на хора, които заслужават сумата. Ако примерно тази твоя оферта беше до Ам. Посолство (където знаеш, че търся) и ми беше свалил с трикове цената от 550к на 450к, можеше и 50к хонорар да ти дам - нищо против. За едно ходене до агенцията по вписванията (дето сам мога да си свърша работа за 1 лев) и за едно идване до Вадите с рейс 64 да ти дам 5% - никакъв шанс приятелю.

                        6% има и ддс

                        Коментар


                        • Жонка, това е имот, който нЕма да излиза изобщо на пазар. Вие блеете само в имотните портали. Тенденцията отдавна е друга, респективно маркетинга.
                          Не ми се обяснявай за проверки, щото съм сигурен, че изобщо не знаеш какво виждаш.
                          А щом си на рейс и станахме приятели - нямам шанс, ще трябва да вдигна на 10% ...

                          Първоначално изпратено от ejonny2376 Разгледай мнение

                          Хахахаха, лукс викаш, без канализация и да газя кал до колене като излезя на улицата (то там няма и улици де). И сградата като духне ветеро да падне, щото кой знае кой мафиот я е строил и с какви материали...

                          Хонорарът нямам проблем и 10% да е, стига да свършиш работа за толкова. Аз плащам с удоволствие на хора, които заслужават сумата. Ако примерно тази твоя оферта беше до Ам. Посолство (където знаеш, че търся) и ми беше свалил с трикове цената от 550к на 450к, можеше и 50к хонорар да ти дам - нищо против. За едно ходене до агенцията по вписванията (дето сам мога да си свърша работа за 1 лев) и за едно идване до Вадите с рейс 64 да ти дам 5% - никакъв шанс приятелю.

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от maverik Разгледай мнение

                            Е кЪ бре,,,
                            Стига да го платиш...
                            Я дай булстата да видим колко си платил.

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от maverik Разгледай мнение

                              Кръстова е, нЕма с'ми да ти пиша изобщо, мое си мечтаеш само за тоя лукс, в който не е живяно изобщо.

                              Упсс, да ти кажа хонорара, срещу който бих работил за услуга по покупка от твоя страна - 5%...
                              Това без ДДС-то ...
                              Хахахаха, лукс викаш, без канализация и да газя кал до колене като излезя на улицата (то там няма и улици де). И сградата като духне ветеро да падне, щото кой знае кой мафиот я е строил и с какви материали...

                              Хонорарът нямам проблем и 10% да е, стига да свършиш работа за толкова. Аз плащам с удоволствие на хора, които заслужават сумата. Ако примерно тази твоя оферта беше до Ам. Посолство (където знаеш, че търся) и ми беше свалил с трикове цената от 550к на 450к, можеше и 50к хонорар да ти дам - нищо против. За едно ходене до агенцията по вписванията (дето сам мога да си свърша работа за 1 лев) и за едно идване до Вадите с рейс 64 да ти дам 5% - никакъв шанс приятелю.

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от nradev Разгледай мнение

                                Ама ти и ддс ли внасяш.Ай стига хуморески.
                                Е кЪ бре,,,
                                Стига да го платиш...

                                Коментар

                                Working...
                                X