IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Какво поскъпване очаквате на жилищните имоти?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от ejonny2376 Разгледай мнение

    В София няма къде и един дюнер да изядеш. Продават ти някакви боклуци на цени като в Германия, че и по-високи.
    Еди направи само Дюнерстаг ,долу до нас в центъра ,дето спечели Мастършеф и се видя в чудо когато почна да си търси доставчици за продуктите .
    Пича който отвори пиците Франкос на Витошка внася всичко от брашното до последния продукт от Италия

    Коментар


    • Първоначално изпратено от ejonny2376 Разгледай мнение

      Какво хубаво може да се каже за България според теб?

      Красива природа. Да, ако не беше дървената мафия, която изсича горите в границите на парка.
      Български домати? Да, но ги няма, внасяме от Полша.

      Нещо друго? Аз не се сещам.
      Жените са ни мнооо убави - ама само за секс. За въртене на къща - тсъ.
      Ако искаш ХУБАВО си го създаваш САМ. По магазините само шкарто има
      Нямам доверие в НИЩО и НИКОЙ

      Коментар


      • Първоначално изпратено от ejonny2376 Разгледай мнение

        И в какво по-точно се изразява този стандарт?
        Мога да си позволя повече неща, които в Германия не мога, покупвателната ми способност е по-висока

        Коментар


        • Първоначално изпратено от ejonny2376 Разгледай мнение

          Още по-лошо е да лъжеш сънародниците си и да ги крадеш. Визирам брокерите и кредитните консултанти, работещи на комисионна.
          А,тези в банките които пробутват кредити ,защо ги забравяш ?

          Коментар


          • Първоначално изпратено от nkavrakov1982 Разгледай мнение

            Стандарта ти не е по висок защото базата само,храната която купуваш и която ти се предлага от моркова до мръвката е с най-ниското качество.
            За какъв стандарт говориш като в София ,столицата на държавата и не само е изключително трудно да си купиш подчертавам прясно телешко месо ,я отвори една дюнерджйнца и искай да работиш с качествени продукти -НЯМА такива ,ще се наложи да внасяш
            Аман от глупостите ви .
            В София няма къде и един дюнер да изядеш. Продават ти някакви боклуци на цени като в Германия, че и по-високи.

            Коментар


            • Първоначално изпратено от BONI Разгледай мнение

              Няма лошо да си емигрант, търсиш път в живота. Достоен и нелек избор.

              Няма лошо и да се завърнеш в България, знаете притчата за блудния син.

              Лошо е да желаеш злото на сънародниците си, да плюеш Родината си, баща си. Това показва долен характер и в чужбина такива ги презират. Тук също ги презираме.
              Още по-лошо е да лъжеш сънародниците си и да ги крадеш. Визирам брокерите и кредитните консултанти, работещи на комисионна.

              Коментар


              • Първоначално изпратено от ejonny2376 Разгледай мнение

                И в какво по-точно се изразява този стандарт?
                Изобщо не се заминавай да им задаваш въпроси.Върнали са се от немай къде ,и затова нямат избор ,тия приказки за по-добрия стандарт всички ги знаем ,децата им завършват полуграмотни ,да ти имам и стандарта .
                Като им е толкоз добър стандарта защо над 90% от учашите бягат да учат извън България ?
                Защо не учат тук в държавата с високия стандарт който предполага и международно признати дипломи и образованието тежи наравно с това от държавите от Западна Европа ?

                Коментар


                • Първоначално изпратено от pepe1234 Разгледай мнение

                  Не ги разбирам и аз, от колегите състуденти които бяхме 80% си се върнахме, няма такива дето да съжаляват ами напротив. Всички сме се реализирали и живеем много добре в България. Аз твърдя, че стандарта ми на живот е по-висок от този в Германия. Сега за разните гастъри ситуацията може и да е по-различна. Но това си е до човека.
                  Стандарта ти не е по висок защото базата само,храната която купуваш и която ти се предлага от моркова до мръвката е с най-ниското качество.
                  За какъв стандарт говориш като в София ,столицата на държавата и не само е изключително трудно да си купиш подчертавам прясно телешко месо ,я отвори една дюнерджйнца и искай да работиш с качествени продукти -НЯМА такива ,ще се наложи да внасяш
                  Аман от глупостите ви .

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от pepe1234 Разгледай мнение

                    Не ги разбирам и аз, от колегите състуденти които бяхме 80% си се върнахме, няма такива дето да съжаляват ами напротив. Всички сме се реализирали и живеем много добре в България. Аз твърдя, че стандарта ми на живот е по-висок от този в Германия. Сега за разните гастъри ситуацията може и да е по-различна. Но това си е до човека.
                    И в какво по-точно се изразява този стандарт?

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от BONI Разгледай мнение

                      Няма лошо да си емигрант, търсиш път в живота. Достоен и нелек избор.

                      Няма лошо и да се завърнеш в България, знаете притчата за блудния син.

                      Лошо е да желаеш злото на сънародниците си, да плюеш Родината си, баща си. Това показва долен характер и в чужбина такива ги презират. Тук също ги презираме.


                      Още навремето при соца имало виц как стюардесата обявява по високоговорителите:


                      "Наближаваме летище София, затегнете коланите и върнете часовниците 50 години назад".

                      https://www.dnevnik.bg/analizi/2022/...rminal_2_leto/

                      повече по темата за вратата и лицето ни пред Европа и пристигащите у нас и чужди и свои

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от ejonny2376 Разгледай мнение

                        Какво хубаво може да се каже за България според теб?

                        Красива природа. Да, ако не беше дървената мафия, която изсича горите в границите на парка.
                        Български домати? Да, но ги няма, внасяме от Полша.

                        Нещо друго? Аз не се сещам.
                        точно щото не се сещаш ти казвам, че няма смисъл да се мъчиш
                        нито домати ще садиш нито горите ще залесяваш и само недоволстваш

                        за чий ти е апартамент до Южния Парк като това няма да ти промени нехаресването на всичко в БГ
                        ако си около 40-така за кога ще чакаш да си намериш добро място в което ще се чустваш добре.
                        това мнение не е препоръка за покупка или продажба на акции

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от pepe1234 Разгледай мнение

                          Не ги разбирам и аз, от колегите състуденти които бяхме 80% си се върнахме, няма такива дето да съжаляват ами напротив. Всички сме се реализирали и живеем много добре в България. Аз твърдя, че стандарта ми на живот е по-висок от този в Германия. Сега за разните гастъри ситуацията може и да е по-различна. Но това си е до човека.
                          Няма лошо да си емигрант, търсиш път в живота. Достоен и нелек избор.

                          Няма лошо и да се завърнеш в България, знаете притчата за блудния син.

                          Лошо е да желаеш злото на сънародниците си, да плюеш Родината си, баща си. Това показва долен характер и в чужбина такива ги презират. Тук също ги презираме.

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от nkavrakov1982 Разгледай мнение

                            Лорда е взел общинско жилище през МВР значи,ясно иначе се има за голям инвеститор
                            Aма мълчи като го питам защо го е лъзнал.Той въпроса е ритричен всъщност.

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от nradev Разгледай мнение

                              Я ни разкажи ти как придоби ведомствената панелка на половин цена с "изгоден"ГПР от 10% и зашо я лъзна след 2-3 години.
                              Лорда е взел общинско жилище през МВР значи,ясно иначе се има за голям инвеститор

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от BONI Разгледай мнение

                                Има един симптом при провалилите се емигранти - плюят по Родината с изключителна ожесточеност. Мислят си, че ако България се прецака, техният провал ще е по-малък. Изпитват невъобразима мъка, ако България не фалира, валутата не се обезцени, не умрем от глад, заплатите нарастнат и т.н.
                                Не ги разбирам и аз, от колегите състуденти които бяхме 80% си се върнахме, няма такива дето да съжаляват ами напротив. Всички сме се реализирали и живеем много добре в България. Аз твърдя, че стандарта ми на живот е по-висок от този в Германия. Сега за разните гастъри ситуацията може и да е по-различна. Но това си е до човека.

                                Коментар

                                Working...
                                X