IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Какво поскъпване очаквате на жилищните имоти?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Vergil1975 Разгледай мнение

    Около 2000 лв.Не ги броя ,но са там някъде.
    2000 на човек ако е е зверско много ,al inclusive пакетите въпреки поскъпването си са около 1000,1200 да са айде ,ако резервираш до Януари и по-малко бяха

    Коментар


    • Първоначално изпратено от SlonH Разгледай мнение
      Не че не мога, ами нямам време да си правя основни ремонти сам, иначе латекс и дребни неща мога и сам. Те не ми го казват за да ме плашат, познаваме се и им имам доверие, а и не могат да започнат да правят каквото и да е защото вече са ангажирани до декември. Ще видим цените на къде ще отидат, но спад не мисля да има скоро, поне на добрите локации.
      Миналата година в голямата инфлация ,мазилката я купих с 20% дискаунт ,тогава когато уж беше голямата еуфория ,взех я към края на лятото

      Коментар


      • Първоначално изпратено от pwise Разгледай мнение

        Аха - от скромните богаташи. Не е нужно да харчиш много пари за да не си прекараш времето в чакане и стрес. Ама щом така ви кефи да почивате.
        Почивам както е най-добре за децата ми.
        Ако съм сам ще си взема една квартира на Слънчака и ще си обогатявам познанията по география с представителки на различни държави. Ама отдавна отминаха тия времена.

        Коментар


        • Първоначално изпратено от nkavrakov1982 Разгледай мнение

          Добре де ,ти за една седмица я ми кажи колко пара оставяш ?
          Всичко ,тотал с горивото ,от момента в който тръгнеш за морето ?
          Около 2000 лв.Не ги броя ,но са там някъде.

          Коментар


          • Първоначално изпратено от nkavrakov1982 Разгледай мнение

            Майсторите те сапунисват яко ,те чакат само такива баламурници дето не могат и една крушка да завият и ги почват здраво ,шок до откат ,човек като е уплашен и дава по лесно парите ,стар психологически трик ,и аз така им казвам на клиентите ,че има недостиг ,че ще свърши нещо си ,я услуга ,я стока и да видиш как вадят и плащат .Ти си жертва ,иди на психолог
            Не че не мога, ами нямам време да си правя основни ремонти сам, иначе латекс и дребни неща мога и сам. Те не ми го казват за да ме плашат, познаваме се и им имам доверие, а и не могат да започнат да правят каквото и да е защото вече са ангажирани до декември. Ще видим цените на къде ще отидат, но спад не мисля да има скоро, поне на добрите локации.

            Коментар


            • Напускането на персонала по заведенията продължава. Вече на пръсти се броят останалия персонал в София. Където от години познавам баристите и барманите всичко е напуснало. Само някакви по грозновати хора са останали и дето не говорят английски. Само аз ли го виждам това? Какво вещае това за инфлацията. Днес на форума на ЕЦБ също обявиха че инфлацията ще продължи доста години и няма да се вземат допълните мерки за овладяването и заради риска за финансовата стабилност. Ще ви ограбят както никога досега тия с кеша.

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Vergil1975 Разгледай мнение

                Не всички сме аристократи.Простолюдието ходим по такива места.
                А и честно казано ходя на море максимално по една седмица заради децата.Повечето време ходя на спа хотели,където няма такива простотии.
                Тая година може и да пропусна морето.Ще наваксам с няколко спа дестинации.
                Аха - от скромните богаташи. Не е нужно да харчиш много пари за да не си прекараш времето в чакане и стрес. Ама щом така ви кефи да почивате.

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Vergil1975 Разгледай мнение

                  Не всички сме аристократи.Простолюдието ходим по такива места.
                  Добре де ,ти за една седмица я ми кажи колко пара оставяш ?
                  Всичко ,тотал с горивото ,от момента в който тръгнеш за морето ?

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от pwise Разгледай мнение

                    Наистина ли така хоратата ходят да "почиват"? Аз никога не бих си го причинил това съзнателно, по-добре отида на пикник в някой чукар, на някой язовир или където и да е пред таква почивка. Даже никъде да не ходя и да си остана в къщи ще е поне 20 пъти по-добре от такава простотия. Не си представям почивката да ходя да се стресирам за гадни плажове, място за паркинг и посредствена храна.
                    Преди години и аз бях така - рандъм дестинации - без план, решавахме по пътя и на място. Обаче в последните години тая схема не работи. Не за друго, а щото не отиваш където искаш(повечето свободни места обикновено са дупки), а където има. Така става, че хем си плащаш като поп, хем и качеството е зле.



                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от pwise Разгледай мнение

                      Наистина ли така хоратата ходят да "почиват"? Аз никога не бих си го причинил това съзнателно, по-добре отида на пикник в някой чукар, на някой язовир или където и да е пред таква почивка. Даже никъде да не ходя и да си остана в къщи ще е поне 20 пъти по-добре от такава простотия. Не си представям почивката да ходя да се стресирам за гадни плажове, място за паркинг и посредствена храна.
                      Не всички сме аристократи.Простолюдието ходим по такива места.
                      А и честно казано ходя на море максимално по една седмица заради децата.Повечето време ходя на спа хотели,където няма такива простотии.
                      Тая година може и да пропусна морето.Ще наваксам с няколко спа дестинации.
                      Last edited by Vergil1975; 27.06.2023, 14:34.

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Vergil1975 Разгледай мнение

                        Подобни коментари ги чета всяка година по форумите, а като отида на българското черноморие навсякъде е претъпкано.На плажа в платената зона се ходи рано сутрин, за да се запази място, няма къде да се паркира, по заведенията се чака да се освободи място. А ако нямаш резервация е много трудно да се намери място в добър хотел.
                        А специално Слънчев бряг е идеалното място за ергени заради нощния живот и,че е пълно със загорели мадами от цяла Европа .И за София се отнася същото.
                        Ако бях необвързан като вас с Джони точно Слънчака щеще да ми е топ дестинация .Като ви чете човек може да остане с впечатление, че сте някои пенсионери, които намират кусури на всичко.
                        Наистина ли така хоратата ходят да "почиват"? Аз никога не бих си го причинил това съзнателно, по-добре отида на пикник в някой чукар, на някой язовир или където и да е пред таква почивка. Даже никъде да не ходя и да си остана в къщи ще е поне 20 пъти по-добре от такава простотия. Не си представям почивката да ходя да се стресирам за гадни плажове, място за паркинг и посредствена храна.
                        Last edited by pwise; 27.06.2023, 14:11.

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от better Разгледай мнение
                          Престраших се днес да ида на плаж. Вход 20 лв за кола, чадър и 2 шезлонга 30 лв. заетост около 10% във водата няма жив човек. Пълна катастрофа. Ако не вярвате ще снимам и кача снимки.
                          Това е за мазохисти.Хора обичащи болката и извращения.

                          Коментар


                          • Престраших се днес да ида на плаж. Вход 20 лв за кола, чадър и 2 шезлонга 30 лв. заетост около 10% във водата няма жив човек. Пълна катастрофа. Ако не вярвате ще снимам и кача снимки.

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от bcon Разгледай мнение

                              Къде е тоя 20-30% дискаунт? Изпуснал съм го нещо и не мога да го намеря. Хахаха. Хотелите в момента са наистина полу-празни но това е нормално за този месец. Доста хотели не са отворени, но като приходи уверявам те това са ежедневни рекорди. Голяма част е пране на пари и фиктивен престои или търговия но така се отчита в момента всичко. И органите си затварят очите щото без това икономиката ще потъне. Всеки хотел на някой по голяма олигарх в момента да го проверят и ще видят че на хартия е пълен.
                              Wave resort до Поморие -20%. То на хартия и България е в ЕС, но реално дали е така -не съм убеден.

                              Коментар


                              • Kokorko днеска ви сервира увеличаване на дълга, не само по абсолютна стойност но и като процент от БВП, уж лекинко ама той така си говори да плаши раята дето е сърбала предното задлъжнявне.

                                "Василев обяви и че тази вечер или утре сутрин ще оповести проекта на бюджет за годината. През миналата седмица той даде информация за някои от параметрите в него. Допълни, че държавният дълг като процент от БВП остава на същите нива като през 2022, тоест малко по-малък от 2021 г. За следващите две години обаче - 2024 и 2025, се предвижда лекото му нарастване заради заложените много големи капиталови разходи"

                                Както и предния път всичко ще отиде в тухли на близки. Казах ви ама сега и министъра ви казва. Инфлация и скъпи имоти до надминаване на Виена и Париж.

                                Коментар

                                Working...
                                X