IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Какво поскъпване очаквате на жилищните имоти?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Остави икономическата катастрофа,ами джуджето е минирал и 6-те реактора на Аец Запорожие.След взривяването на "Нова Каховка" е ясно,че могат да го направят.Иронията е ,че половината повдигачи са му фенове на путин,а той може да ги върне в 1 клас за нула време

    Коментар


    • Първоначално изпратено от pirdop Разгледай мнение
      в този контекст голямата загадка --- БГ в Европа ли е?
      Според повдигачите не е

      Коментар


      • Първоначално изпратено от petrg5s Разгледай мнение

        Англия я чака много тежка рецесия.Там нещата са доста сгов****
        В цяла Европа положението не е по различно
        в този контекст голямата загадка --- БГ в Европа ли е?

        Коментар


        • https://bnb.bg/

          Коментар


          • Първоначално изпратено от nradev1111 Разгледай мнение

            A защо цената трябва да е над себестойност?Задължително ли е?
            В това спор няма , как банковия депозит е яден откъм себестойност - защо пазарът да не изяде и имотната , още повече - след надуване . И то точно натам са тръгнали нещата ......

            Ставаше въпрос , че самата себестойност е куха - обезщетения за полята край София , загуби заради европейски цени на нискоквалифициран труд в строителството , надписани скъпи материали , кредити за строителя . Тлъста печалба също я смятат към себестойност , въпреки че много предприятия и бизнеси в България работят без да формират печалби .
            Last edited by X_Y; 26.06.2023, 08:31.

            Коментар


            • Първоначално изпратено от pirdop Разгледай мнение
              Мекото кацане е във вход на UK пазарa...
              Англия я чака много тежка рецесия.Там нещата са доста сгов****
              В цяла Европа положението не е по различно
              Last edited by petrg5s; 26.06.2023, 07:08.

              Коментар


              • Първоначално изпратено от BONI Разгледай мнение

                Показания от бетерчо апартамент е от 2008, може да е бил на себестойност 300. Сега себестойността е двойна, без обезщетенията.
                A защо цената трябва да е над себестойност?Задължително ли е?
                Last edited by X_Y; 26.06.2023, 08:31.

                Коментар


                • Мекото кацане е във вход на UK пазарa...
                  UK banks agree to 12-month delay on home repossessions

                  Коментар


                  • Кът българска дума ли е, че ме трият?
                    Според мен не съществува в българския книжовен език думата "кът"
                    Last edited by Bailor; 25.06.2023, 22:22.

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Julius_BG Разгледай мнение
                      Не знам, не знам, ей виж има хора с бургаски собствености, още не познават истинския вкус на водата!
                      Ама, вие, като ходите на море по южните съседки, давите ли се, че познавате вкуса на водата? не нахлузвате ли кубинки срещу морски таралежи? хаха
                      Last edited by X_Y; 25.06.2023, 21:13.

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Julius_BG Разгледай мнение
                        Не знам, не знам, ей виж има хора с бургаски собствености, още не познават истинския вкус на водата!
                        Кът не пият вода как да и знаят вкуса? ​​​​​​​

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от nkavrakov1982 Разгледай мнение

                          https://markets.businessinsider.com/...pmorgan-2023-6

                          Я виж тука ...

                          Най-вероятният икономически сценарий е рецесия „сварете жабата“, включваща синхронизирано глобално твърдо приземяване през 2024 г., казва JPMorgan
                          Очаквам да ми кажеш за бота , да го ползвам и аз ....

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от bota156 Разгледай мнение

                            Има един голям проблем с турския ол инклузив - за 7 дена 7 кила. В гърция само риба и салати ям и свалям по 2-3 кила
                            На ол инклузиф не ходя, предпочитам комплексите с вили само със закуска. Алкохол почти не консумирам, и не обичам да се тъпча, затова ол инклузива не е за мен. Наблягам на рибка и плодове.

                            П.с Ботчо, ако обичаш, спри да цитираш тоя, че ми е в игнора.
                            Last edited by better; 25.06.2023, 19:17.

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от better Разгледай мнение
                              Ааа моля, моля, щом ганьо задръства границите към Тр и Гр, значи си е променил "вкуса".
                              Не знам, не знам, ей виж има хора с бургаски собствености, още не познават истинския вкус на водата! ​​​​​​​

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от nkavrakov1982 Разгледай мнение

                                https://markets.businessinsider.com/...pmorgan-2023-6

                                Я виж тука ...

                                Най-вероятният икономически сценарий е рецесия „сварете жабата“, включваща синхронизирано глобално твърдо приземяване през 2024 г., казва JPMorgan
                                Ей Каврък, след дългогодишни усилия, накрая не само срути цените, ама и ги върна на нива отпреди 10 год.
                                Обаче има проблем, срутил си пазарЯ на грешното мЕсто - на 500км от Сф.

                                Коментар

                                Working...
                                X