IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Какво поскъпване очаквате на жилищните имоти?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Vergil1975 Разгледай мнение

    Не всички сме аристократи.Простолюдието ходим по такива места.
    Добре де ,ти за една седмица я ми кажи колко пара оставяш ?
    Всичко ,тотал с горивото ,от момента в който тръгнеш за морето ?

    Коментар


    • Първоначално изпратено от pwise Разгледай мнение

      Наистина ли така хоратата ходят да "почиват"? Аз никога не бих си го причинил това съзнателно, по-добре отида на пикник в някой чукар, на някой язовир или където и да е пред таква почивка. Даже никъде да не ходя и да си остана в къщи ще е поне 20 пъти по-добре от такава простотия. Не си представям почивката да ходя да се стресирам за гадни плажове, място за паркинг и посредствена храна.
      Преди години и аз бях така - рандъм дестинации - без план, решавахме по пътя и на място. Обаче в последните години тая схема не работи. Не за друго, а щото не отиваш където искаш(повечето свободни места обикновено са дупки), а където има. Така става, че хем си плащаш като поп, хем и качеството е зле.



      Коментар


      • Първоначално изпратено от pwise Разгледай мнение

        Наистина ли така хоратата ходят да "почиват"? Аз никога не бих си го причинил това съзнателно, по-добре отида на пикник в някой чукар, на някой язовир или където и да е пред таква почивка. Даже никъде да не ходя и да си остана в къщи ще е поне 20 пъти по-добре от такава простотия. Не си представям почивката да ходя да се стресирам за гадни плажове, място за паркинг и посредствена храна.
        Не всички сме аристократи.Простолюдието ходим по такива места.
        А и честно казано ходя на море максимално по една седмица заради децата.Повечето време ходя на спа хотели,където няма такива простотии.
        Тая година може и да пропусна морето.Ще наваксам с няколко спа дестинации.
        Last edited by Vergil1975; 27.06.2023, 14:34.

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Vergil1975 Разгледай мнение

          Подобни коментари ги чета всяка година по форумите, а като отида на българското черноморие навсякъде е претъпкано.На плажа в платената зона се ходи рано сутрин, за да се запази място, няма къде да се паркира, по заведенията се чака да се освободи място. А ако нямаш резервация е много трудно да се намери място в добър хотел.
          А специално Слънчев бряг е идеалното място за ергени заради нощния живот и,че е пълно със загорели мадами от цяла Европа .И за София се отнася същото.
          Ако бях необвързан като вас с Джони точно Слънчака щеще да ми е топ дестинация .Като ви чете човек може да остане с впечатление, че сте някои пенсионери, които намират кусури на всичко.
          Наистина ли така хоратата ходят да "почиват"? Аз никога не бих си го причинил това съзнателно, по-добре отида на пикник в някой чукар, на някой язовир или където и да е пред таква почивка. Даже никъде да не ходя и да си остана в къщи ще е поне 20 пъти по-добре от такава простотия. Не си представям почивката да ходя да се стресирам за гадни плажове, място за паркинг и посредствена храна.
          Last edited by pwise; 27.06.2023, 14:11.

          Коментар


          • Първоначално изпратено от better Разгледай мнение
            Престраших се днес да ида на плаж. Вход 20 лв за кола, чадър и 2 шезлонга 30 лв. заетост около 10% във водата няма жив човек. Пълна катастрофа. Ако не вярвате ще снимам и кача снимки.
            Това е за мазохисти.Хора обичащи болката и извращения.

            Коментар


            • Престраших се днес да ида на плаж. Вход 20 лв за кола, чадър и 2 шезлонга 30 лв. заетост около 10% във водата няма жив човек. Пълна катастрофа. Ако не вярвате ще снимам и кача снимки.

              Коментар


              • Първоначално изпратено от bcon Разгледай мнение

                Къде е тоя 20-30% дискаунт? Изпуснал съм го нещо и не мога да го намеря. Хахаха. Хотелите в момента са наистина полу-празни но това е нормално за този месец. Доста хотели не са отворени, но като приходи уверявам те това са ежедневни рекорди. Голяма част е пране на пари и фиктивен престои или търговия но така се отчита в момента всичко. И органите си затварят очите щото без това икономиката ще потъне. Всеки хотел на някой по голяма олигарх в момента да го проверят и ще видят че на хартия е пълен.
                Wave resort до Поморие -20%. То на хартия и България е в ЕС, но реално дали е така -не съм убеден.

                Коментар


                • Kokorko днеска ви сервира увеличаване на дълга, не само по абсолютна стойност но и като процент от БВП, уж лекинко ама той така си говори да плаши раята дето е сърбала предното задлъжнявне.

                  "Василев обяви и че тази вечер или утре сутрин ще оповести проекта на бюджет за годината. През миналата седмица той даде информация за някои от параметрите в него. Допълни, че държавният дълг като процент от БВП остава на същите нива като през 2022, тоест малко по-малък от 2021 г. За следващите две години обаче - 2024 и 2025, се предвижда лекото му нарастване заради заложените много големи капиталови разходи"

                  Както и предния път всичко ще отиде в тухли на близки. Казах ви ама сега и министъра ви казва. Инфлация и скъпи имоти до надминаване на Виена и Париж.

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от better Разгледай мнение

                    Беконе, къде е тоя силен сезон бре? Оня ден ти постнах линкове от някои 5* хотели, които се пълнеха още през Януари, сега същите не стига, че са полупразни, ами са обявили по 20% отстъпки - в пика на сезона, а причината е, че вече е брутално бетонирано и това прогонва туристите. Това е грозната истина + лошото облсужване, лошата храна (цяла група около Варна бяха натровени и прекараха почивката си в инфекциозно), претъпканите плажоже и накрая мръсната вода. Иде отрезняване.
                    П.С още Март Април предупреждавах да не се връзвате на платени медийни публикации от сорта на "резервирайте сега, после ще поскъпне", който ме е послушал, сега може да отиде с 20-30% дискаунт, или да се пренасочи към по-качественни дестинации.
                    Къде е тоя 20-30% дискаунт? Изпуснал съм го нещо и не мога да го намеря. Хахаха. Хотелите в момента са наистина полу-празни но това е нормално за този месец. Доста хотели не са отворени, но като приходи уверявам те това са ежедневни рекорди. Голяма част е пране на пари и фиктивен престои или търговия но така се отчита в момента всичко. И органите си затварят очите щото без това икономиката ще потъне. Всеки хотел на някой по голяма олигарх в момента да го проверят и ще видят че на хартия е пълен.

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от better Разгледай мнение

                      По скоро климатични промени, защото ако беше застудяване и зиата щеше да е люта.
                      Има време. Тепърва ще има люти зими. Все пак тая година е първата от глобалното застудяване.

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от nkavrakov1982 Разгледай мнение

                        Моята приятелка има 4 стаен в Широк център и тристаен в квартал до метрото точно + къща до София с двор и всичко останало ...досега жените с които съм бил са били все имотни ,но не съм да ти кажа се вглеждал в тия неща
                        Не казвам пари за свалки да даваш ,ами ти там по барове,по дискотеки,ще ти съдерат 20 кожи ,и я хванеш нещо я не ,недай си боже да те оберат или пребият някъде /не ти го пожелавам/,ако все пак си резервирал ,ти пожелавам да си изкараш добре
                        Ами какво дремеш?Жени се за тази девойка, направи и две-три деца и ще си собственик на два големи апартамента и къща.
                        И Ратко,и Лорда ще ти правят евала.А Вълчо ще се пукне от яд.
                        Иначе аз алкохол не пия, така че няма опасност да ми съдерат кожата ,нито да се забъркам в пиянски бой по заведенията. А външният ми вид ме предпазва от евентуални грабители.Естествено ако сме в Бразилия и ми извадят пистолет ще ме ограбят. Ама в България няма чак такава престъпност и ограбват основно жени като им издърпват чантите от ръцете.
                        Last edited by Vergil1975; 27.06.2023, 12:28.

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Vergil1975 Разгледай мнение

                          Това вече е друг въпрос. Идва глобално застудяване и в близките 30 години летата ще са все такива. Естествено ще се отрази негативно на туризма.
                          По скоро климатични промени, защото ако беше застудяване и зиата щеше да е люта.

                          Коментар


                          • Ей това ми е любопитно за какво са го огладили. Не е за селско стопанство, това е ясно

                            https://goo.gl/maps/3mzaNpCPxvMei4D59


                            Тук не бях минавал от повече от година, леле какви общежития са настроили, с по 7+ етажа и 5+ входа

                            https://goo.gl/maps/1RQEN5iwRCtR5yKU6

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Vergil1975 Разгледай мнение

                              Хахаха-и свалките само с пари ли стават?Никога не съм хвърлял пари по жени,с изключение на дребни суми за сметки по заведенията.
                              И аз не претендирам да ме бива с жените, но ако бях като теб ерген в София щях досега да имам голямо жилище, което нямаше да ми струва и 1 лв.По друг начин щях да си го извоювам при положение, че в София е пълно със самотни жени с жилища.
                              Даже и с няколко и щеше да затвориш устите на критиците ти във форума.
                              Моята приятелка има 4 стаен в Широк център и тристаен в квартал до метрото точно + къща до София с двор и всичко останало ...досега жените с които съм бил са били все имотни ,но не съм да ти кажа се вглеждал в тия неща
                              Не казвам пари за свалки да даваш ,ами ти там по барове,по дискотеки,ще ти съдерат 20 кожи ,и я хванеш нещо я не ,недай си боже да те оберат или пребият някъде /не ти го пожелавам/,ако все пак си резервирал ,ти пожелавам да си изкараш добре

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от nkavrakov1982 Разгледай мнение

                                Виж сега ,аз на морето си бях с моята приятелка ,запознахме се с едни българи и си ходехме с тях нагоре надолу,така че не ми е било скучно иначе ако искам нещо София е пълна с жени ,да се бутам там ,една купчина с пари да оставя за някой секс с пияна украинка ,айде който има ниско самочувствие и не го бива с жените на това разчита /не се обиждай ама си е така /.
                                Ти за тия хиляди левове дето ще ги хвърлиш там ,ако е за жените ми ти по добре си наеми няколо от тия платените ,поне ще си сигурен че няма да повърнат върху теб
                                Как си представяш нормален човек ,да ходи да се бута по плажа ,да си запазва място ,да се тресе дали ще може да паркира ?По дяволите ,това почивка ли е ?
                                В комплексите даже ти дават ключ за чадъра ,и в такива съм бил,паркирането е без пари ,всичко се плаща предварително ,затова хормалните хора ходят на почивка ,за да не мислят за тия бай ганьовщини
                                И аз се чудя.

                                Коментар

                                Working...
                                X