IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Какво поскъпване очаквате на жилищните имоти?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от nkavrakov1982 Разгледай мнение

    Последните 2 години -2007,2008 ма цените са изригвали със същите процените за същите къси прозорци от време .
    2007-2008 г. нямаше инфлация на храните.

    Заради членството в ЕС много хора решиха да купят имот, често с кредит. Имаше голямо търсене, заплатите не бяха големи и по-често купуваха двустайни жилища. И имаше икономическо оживление.

    Много стоки сега са по 2, а сравнено с 2000 г. са по 5.

    Коментар


    • Първоначално изпратено от manyyy Разгледай мнение

      Не съм запознат с тази информация.

      Коментарът ми е че това увеличение с 56% е за пенсионерите а те не са основни потребители на стоки , жилища, услуги.
      56% звучи много но в реално изражение , колко е средната пенсия и достатъчна ли е.
      56% е за минималната пенсия - 300 до 467 (370+60+10%*370). За "големите"(1000+) е 20%
      Нямам доверие в НИЩО и НИКОЙ

      Коментар


      • ИНВЕСТИРАНЕТО В ЗЕМЕДЕЛСКА ЗЕМЯ НОСИ СИГУРНОСТ И РЕНТА НА ХОРАТА С ПО - МАЛКИ ФИНАНСОВИ ВЪЗМОЖНОСТИ!

         

        Коментар


        • https://www.investor.bg/novini/130/a...-lihvi-352415/
          Оли Рен: ЕЦБ трябва сравнително бързо да сложи край на негативните лихви

          Да се позволи на инфлационните очаквания да излязат извън контрол "вреди много на ценовата стабилност", смята гуверньорът на финландския регулатор

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Laconic Разгледай мнение

            А знаеш ли пенсионерите какво говореха преди три месеца, когато ковид добавката щеше да отпада? "ДПС-то ни ги даде, а тези ще ни ги вземат".
            Не съм запознат с тази информация.

            Коментарът ми е че това увеличение с 56% е за пенсионерите а те не са основни потребители на стоки , жилища, услуги.
            56% звучи много но в реално изражение , колко е средната пенсия и достатъчна ли е.

            Коментар


            • Първоначално изпратено от 13ADROL Разгледай мнение

              Досега не съм прочел един понижител да е купил нещо през последните 10 години. Затова е тази разяждаща жлъчката злоба.
              Аз купих 2013.

              Коментар


              • Първоначално изпратено от manyyy Разгледай мнение


                За пенсионерите се отнася 56%
                А знаеш ли пенсионерите какво говореха преди три месеца, когато ковид добавката щеше да отпада? "ДПС-то ни ги даде, а тези ще ни ги вземат".

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Meandmyself Разгледай мнение
                  Че кога ти остава време да киснеш тука денонощно, докато обикаляш ски курорти и безкрайни плажове.
                  Ама верно сте банда комици тука. Обикалят Европата, живеят в центъра на Париж и Лондон, пък накрая рутят имотите в инвестора 10 години, нон стоп, докато хората купиха, изплатиха и избиха.
                  Сложнички са тия въпроси за тебе, не се напрягай!

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от pesimist4o na kvadrat Разгледай мнение

                    За предишната не знам, ама за тази много хора познават от години за следващите 6 месеца спада, а то цените са по 2 или по 3 от тогава....:-)
                    Последните 2 години -2007,2008 ма цените са изригвали със същите процените за същите къси прозорци от време .

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Julius_BG Разгледай мнение
                      p.s. Да не говорим, че с лекота и останалите ти глупости бих оборил /дето плямпаше, че не съм бил на ски-курортите, които изредих, а съм овършал 2/3 от Алпите/ и прочее... просто не си губя времето с такива като тебе.
                      Че кога ти остава време да киснеш тука денонощно, докато обикаляш ски курорти и безкрайни плажове.
                      Ама верно сте банда комици тука. Обикалят Европата, живеят в центъра на Париж и Лондон, пък накрая рутят имотите в инвестора 10 години, нон стоп, докато хората купиха, изплатиха и избиха.

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от pesimist4o na kvadrat Разгледай мнение

                        Написах ти вече ама не четеш.... Не го интересува - всички купили от него до момента са с кеш....
                        Кеш кеш много кеш, трябва да си намери мястото, че през банката трудно ще му докажеш произхода...

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от nkavrakov1982 Разгледай мнение

                          Юлката е прогнозирал цените при предишната криза и е познал ,какво му пречи да познае и сега ?
                          За предишната не знам, ама за тази много хора познават от години за следващите 6 месеца спада, а то цените са по 2 или по 3 от тогава....:-)

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от nkavrakov1982 Разгледай мнение
                            Инвеститора на Песимиста дали е запознат с този сценарий ?

                            https://www.investor.bg/novini/130/a...heniia-352410/
                            Де Кос от ЕЦБ: Банката може да започне серия от лихвени повишения
                            Написах ти вече ама не четеш.... Не го интересува - всички купили от него до момента са с кеш....

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от 13ADROL Разгледай мнение
                              Юлката доскоро се хилеше само като дете-идиотче, но отскоро взе да прави много смели прогнози.....лошото е, че наесен цените като не паднат и с цент, пак много понижители ще се изпокрият от форума и спорадично ще се появяват разни sergato, minaloto, bude6eto и прочее..
                              Ами с аудитория като тебе - какъв друг подход да има човек! Радвай се, че изобщо те отразявам.

                              По принцип с длъжници не говоря, а ти ми дължиш 1 извинение!

                              p.s. Да не говорим, че с лекота и останалите ти глупости бих оборил /дето плямпаше, че не съм бил на ски-курортите, които изредих, а съм овършал 2/3 от Алпите/ и прочее... просто не си губя времето с такива като тебе.

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от 13ADROL Разгледай мнение

                                Юлката доскоро се хилеше само като дете-идиотче, но отскоро взе да прави много смели прогнози.....лошото е, че наесен цените като не паднат и с цент, пак много понижители ще се изпокрият от форума и спорадично ще се появяват разни sergato, minaloto, bude6eto и прочее..
                                Юлката е прогнозирал цените при предишната криза и е познал ,какво му пречи да познае и сега ?

                                Коментар

                                Working...
                                X