IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Какво поскъпване очаквате на жилищните имоти?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от pwise Разгледай мнение

    И какви са твоите прогнози? Аз лично очаквам имотите да паднат заради лихвите и изтегляне не ликвидност от пазарите както виждаме че в момента почти всичко е леко надолу. Само, че при имотите за да се прояви това може да мине и година, и може изобщо да не се стигне до този момент.
    Първото нещо, което ще се усети (едва когато имаме увеличени лихви по ипотеки - забележимо) ще бъде леко отрезвяване на лудите оферти, които в момента са съществена част от обявите,че ги разнасяме и из този форум. Само леко да се освестят и офертната средна цена в София ще падне, а останалото ще бъде въпрос на пазаралък.

    За да има сериозен спад трябва да има доста стрес в системата, а и в самите нас, защото ако утре дойде някой и ми предложи тристаен в гоцето на 800Е метъра определено няма да ми е до купуване защото вероятно мазалото ще е пълно (да не рисувам по-грозни картинки).

    това мнение не е препоръка за покупка или продажба на акции

    Коментар


    • Първоначално изпратено от pepe1234 Разгледай мнение
      Аз лично пиша, защото очаквам да виждам икономическите прогнози в темата. Но е пълно с лаладжии.
      И какви са твоите прогнози? Аз лично очаквам имотите да паднат заради лихвите и изтегляне не ликвидност от пазарите както виждаме че в момента почти всичко е леко надолу. Само, че при имотите за да се прояви това може да мине и година, и може изобщо да не се стигне до този момент.

      Коментар


      • „В момента ние не сме в криза. Българската икономика расте, експортът расте, безработицата е ниска. Заплатите догонват икономическия успех, не обратното”, Хампарцумян.
        https://www.google.com/amp/s/nova.bg...25B8%25D0%25BD

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Dury Разгледай мнение

          Оооо, Купата, е един от малкото хора, които трябва да се слушат в този форум какво пише. Чета го от много години и досега пропуск не е имал. Жалко ,че не пише вече тук. В "бруталният" му стил винаги е прозирала истината
          Сервира с лопатата. Новините. Боли, но е истина. Евала на Купата. Кой знае още колко новини има, ако не му позволят да се регистрира може да пише директно на Ратен, на мен, с всеки с когото има контакт. Ще публикуваме новините в суров вид без никаква редакция.
          Last edited by bulgarian lev; 21.05.2022, 10:42.
          Останете си гладни, останете си глупави - Стив Джобс

          Коментар


          • Аз лично пиша, защото очаквам да виждам икономическите прогнози в темата. Но е пълно с лаладжии.

            Коментар


            • Първоначално изпратено от pwise Разгледай мнение

              Пропуснатите ползи със задна дата знаеш тук много хора се появяват и ги смятат в последствие много добре. Същите хора винаги продават на връх и купуват на дъно. Знаеш ли колко пари щеше да направиш от биткойн с тези 55к долара?

              Съдбата обича смелите както се казва - докато другите чакат вселената да се нареди специално за тях и да им поднесе всичко на тепсия, те вземат решения спрямо ситуацията която в доста моменти изглежда нелогична на хората около тях. И в случая много хора биха решили че си луда да купуваш в момента, без да знаят къде и за колко пари.

              И аз чаках да паднат като дойде короната, и още чакам да паднат. Всичко което ставаше за нещо вече го няма. Сега пак очаквам да паднат с лекото вдигане на лихвите, но какъвто съм куц в прогнозите по-вероятно да се вдигнат.

              Липсва ми купата, беше забавно да чета темата с бруталния му селски стил. Ще вземе да се окаже прав за 2029-а.
              трябва да направим една подписка и модерацията да му позволят да се регистрира.
              не виждам причини да търпят глупостите на кратунчо и още поне 10-тина
              а да отнемат свободата на словото на такива народни творци!
              препоръка е

              Коментар


              • Първоначално изпратено от pwise Разгледай мнение

                Пропуснатите ползи със задна дата знаеш тук много хора се появяват и ги смятат в последствие много добре. Същите хора винаги продават на връх и купуват на дъно. Знаеш ли колко пари щеше да направиш от биткойн с тези 55к долара?

                Съдбата обича смелите както се казва - докато другите чакат вселената да се нареди специално за тях и да им поднесе всичко на тепсия, те вземат решения спрямо ситуацията която в доста моменти изглежда нелогична на хората около тях. И в случая много хора биха решили че си луда да купуваш в момента, без да знаят къде и за колко пари.

                И аз чаках да паднат като дойде короната, и още чакам да паднат. Всичко което ставаше за нещо вече го няма. Сега пак очаквам да паднат с лекото вдигане на лихвите, но какъвто съм куц в прогнозите по-вероятно да се вдигнат.

                Липсва ми купата, беше забавно да чета темата с бруталния му селски стил. Ще вземе да се окаже прав за 2029-а.
                Оооо, Купата, е един от малкото хора, които трябва да се слушат в този форум какво пише. Чета го от много години и досега пропуск не е имал. Жалко ,че не пише вече тук. В "бруталният" му стил винаги е прозирала истината

                Коментар


                • Първоначално изпратено от pwise Разгледай мнение

                  Всъщност и 50% стигат. Само, че живота не е виртуален хазарт във браузъра със неограничен "залог". Тази стратегия си има и име, но е малко стара и неприложима в реалноста. Не знам дали си запознат с израза дървен философ. Ето ти първия резултат от гугъл, да не се мориш - дървен философ

                  някой, който на прости и рационални аргументи противопоставя сложни, чисто теоретични доводи, които нямат връзка с реалността

                  Също може ли да те попитам какво точно работиш, че всички са ти "колеги"?
                  Работата ми е да давам прости и рационални решения, колега. А всички сме колеги, защото всичко което се знае за всеки един от нас е, че вероятно всеки има IQ над 70 и може да си пусне компютъра и да си плати интернета.

                  На кой рационален аргумент съм дал "сложен теоретичен довод, който няма връзка с действителността" ?

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от pwise Разгледай мнение

                    Стига си злобял, кажи как продаде криптото точно преди да се срине.
                    Беше ли заредил с LUNA?
                    Там не съм ходил още, ама може сега да ида - като гледам каква спекула се вихри хахахаха!

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от redcretin

                      Зад всички тия лафове - реалността, слугинята се прибра да премете и обере пайжината в созополската боксониера, че сезонът тая година може и да го бъде, за разлика от предните три
                      Стига си злобял, кажи как продаде криптото точно преди да се срине.
                      Беше ли заредил с LUNA?

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от segato Разгледай мнение

                        Колега, ако някой можеше да прави дори 55% верни прогнози щеше да удвоява залога до познаване и винаги щеше да е на плюс. Такъв човек обаче нямаше да има време да пише тук а щеше да обикаля света

                        Не може да сте по-куц от мен в прогнозите. Може би имаме различен късмет, но и това никога не се знае в чия полза е и в различен момент може да изглежда по различен начин. Най-важното е човек и близките му да са здрави. Второто е да може да оценява това, което има. Ако никога не му стига , никога няма да е щастлив.
                        Всъщност и 50% стигат. Само, че живота не е виртуален хазарт във браузъра със неограничен "залог". Тази стратегия си има и име, но е малко стара и неприложима в реалноста. Не знам дали си запознат с израза дървен философ. Ето ти първия резултат от гугъл, да не се мориш - дървен философ

                        някой, който на прости и рационални аргументи противопоставя сложни, чисто теоретични доводи, които нямат връзка с реалността

                        Също може ли да те попитам какво точно работиш, че всички са ти "колеги"?

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Dury Разгледай мнение

                          Това е вярно и опита ми го показва и доказва от начало до край !!!
                          В началото на 21-ви век купих в кв. Изток ап. с гараж за 55000 $ .Цената беше нечувано висока ,но повече никога не спадна под тази цена ! Никога !!!
                          Така, че съм права, но е задължително да се гледа с мисъл и да се знае ,че локацията е много, ама много важна ,както и какъв имот се купува !
                          Край с "анализите" ти !!!
                          Па то туй е било преди 20 години, хората вдигнаха капитала 7-8 пъти оттогава Е, тия дето не купуват на нечувано високи цени поне.
                          Инак инфлацията е "само" некви 150% за периода, представям си и цената ако беше паднала, какво щеше да говориш

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Три без коз Разгледай мнение
                            Кво става с тия курници. Ефтинджос ли е работата вече. Спреха ли да се блъскат с лакти тия нулеваци на перона, както се изказваше един поп тука във форума.
                            Адреналин гледам, че по-рано се е наклепал тая вечер и нема сили да пише тука.
                            Уж щеше да ми предлага нещо на тънкана в Бургас или Несебър.
                            Ти си безнадежден случай, защо си въобразяваш, че някой ще ти предлага нещо? Специялен ли си, що ли?

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от pwise Разгледай мнение

                              но какъвто съм куц в прогнозите по-вероятно да се вдигнат.
                              Колега, ако някой можеше да прави дори 55% верни прогнози щеше да удвоява залога до познаване и винаги щеше да е на плюс. Такъв човек обаче нямаше да има време да пише тук а щеше да обикаля света

                              Не може да сте по-куц от мен в прогнозите. Може би имаме различен късмет, но и това никога не се знае в чия полза е и в различен момент може да изглежда по различен начин. Най-важното е човек и близките му да са здрави. Второто е да може да оценява това, което има. Ако никога не му стига , никога няма да е щастлив.

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Dury Разгледай мнение

                                Хахаха, сигурно имам "пропуснати" ползи след като апартамента ми си възвърна няколко пъти инвестицията и нарасна като цена в пъти
                                Такива "загубени" ползи най-много ги обичам хахаха

                                Коментар

                                Working...
                                X