IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Какво поскъпване очаквате на жилищните имоти?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Frosty Разгледай мнение
    Не се заблуждавайте - в България няма кой да вдига лихвите. Освен това, много се съмнявам, че и в Европа ще предприемат този ход. Ако тръгнат да вдигат лихвите, то ще е с някакви козметични проценти от сорта на 0,0...

    Коментар


    • https://m.investor.bg/ikonomika-i-po...pirala-353188/

      "Висока инфлация се спира само с положителни лихви и с рецесия, коментираха икономическия растеж на България експерти на кръгла маса в парламента"

      Това от един месец го повтарям!

      Коментар


      • Първоначално изпратено от 13ADROL Разгледай мнение

        Да не си продал на някой млад ипотекар?
        Не, хора с пари бяха и все тарикати, бягаха от инфлацията! Такива най-много ги харесвам!

        Коментар


        • Не се заблуждавайте - в България няма кой да вдига лихвите.

          Освен това, много се съмнявам, че и в Европа ще предприемат този ход. Ако тръгнат да вдигат лихвите, то ще е с някакви козметични проценти от сорта на 0,0...

          При тези цени на горивата и електроенергията, Евросъюза няма полезен ход, и ще се простреля в краката, ако вдигне лихвите. Това означава автоматична победа за Путин...
          ( ! ) Мнението ми води до фалит и финансови загуби

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Laconic Разгледай мнение

            През Март продадох имоти, а от Април съм в този форум и се опитвам да помогна на младите и да ги предпазя от доживотно заробване с ипотека точно в този момент.
            Да не си продал на някой млад ипотекар?

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Meandmyself Разгледай мнение
              Ей ся продавам веднага, и ще ги затворя на 1 процент лихва за 2 години в бигбанг банка, при очаквана инфлация 30 процента на година.
              Абе вие сте големи сладурковци тука. Дали има хора, които го правят, и на какво ли умопомрачение се дължи...
              Алаконлу излязоха данните за инфлацията ,я виж какво става тука :

              https://www.bloombergtv.bg/a/8-novin...a-rekord-ot-81

              Знаеш ли какво означава това ?
              Ако не знаеш,преди да се зарадваш ще ти кажа ...означава шоково вдигане на лихви,шоково знаеш ли какво е ?
              Такова вдигане че да повлече маса бизнеси и хора с дългове ...
              Вече двохно вдигане на лихвите според мен е на масата ...до края на годината само гледай какво става ..ами тука ..я виж..дори нашите тупани стигнаха до големия извод


              https://www.investor.bg/ikonomika-i-...pirala-353188/
              Висока инфлация се спира само с положителни лихви и с рецесия, коментираха икономическия растеж на България експерти на кръгла маса в парламента !!!!

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Meandmyself Разгледай мнение

                Аз съм нормален, ама ти си се изнервил нещо. Да, трябва акъл. Иначе висиш денонощно във форумите и лаеш как имотите ще се сринат всеки момент. От 10 години насам. Не е хубаво да се влачиш като хипар цял живот от квартира на квартира, ама ко да прайш, съдба...
                Има и такива 'акълии', дето за 10 години чакане да паднат цените, платиха по 60000 до 100000 лева наеми. Айде жорковцитеот детските стаи са ясни, чиста патология

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Meandmyself Разгледай мнение

                  Аз съм нормален, ама ти си се изнервил нещо. Да, трябва акъл. Иначе висиш денонощно във форумите и лаеш как имотите ще се сринат всеки момент. От 10 години насам.
                  През Март продадох имоти, а от Април съм в този форум и се опитвам да помогна на младите и да ги предпазя от доживотно заробване с ипотека точно в този момент.

                  Коментар


                  • Ей ся продавам веднага, и ще ги затворя на 1 процент лихва за 2 години в бигбанг банка, при очаквана инфлация 30 процента на година.
                    Абе вие сте големи сладурковци тука. Дали има хора, които го правят, и на какво ли умопомрачение се дължи...

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от terziеv Разгледай мнение

                      Акъл бил трябвал. Ти нормален ли си, бе! Тука има хора, дето съвсем сте скъсали синджира.
                      Аз съм нормален, ама ти си се изнервил нещо. Да, трябва акъл. Иначе висиш денонощно във форумите и лаеш как имотите ще се сринат всеки момент. От 10 години насам. Не е хубаво да се влачиш като хипар цял живот от квартира на квартира, ама ко да прайш, съдба...
                      Last edited by Meandmyself; 31.05.2022, 14:10.

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Meandmyself Разгледай мнение

                        Само че когато е зависело, и който е имал акъл да го направи, е купил едно друго и няма да живее като битник под наем цял живот.
                        Точно в този момент, ако някой има акъл ще продава!

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Meandmyself Разгледай мнение

                          Само че когато е зависело, и който е имал акъл да го направи, е купил едно друго и няма да живее като битник под наем цял живот.
                          Акъл бил трябвал. Ти нормален ли си, бе! Тука има хора, дето съвсем сте скъсали синджира.

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Stamatko Разгледай мнение
                            Да попитам какво точно се очаква през 2029? Постоянно се споменава в темата.
                            Пукане на балона, срив с 30 процента на пазара на хубавите имоти, лошите направо щели да ги подаряват.
                            Мяу, бау, бонба, шок, такива неща
                            Ако не се случи и след 29та, винаги можеш да умреш, да удари цунами, бонба, война, или друг катаклизъм, което обезсмисля притежаването на имот. Ако ли не,чакаш държавата да стартира оземляване на малоимотни и безимотни, единствения шанс на бодрия понижител да се сдобие с недвижимост.
                            Last edited by Meandmyself; 31.05.2022, 13:34.

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Laconic Разгледай мнение

                              Малко по-сложно е! ФЕД ще борят инфлацията, защото от нея губят всички и демократите рискуват да изгубят изборите тази година. От рецесията губят само повишителите...схващаш ли разликата? Но най-важното е, че от нас нищо не зависи!
                              Само че когато е зависело, и който е имал акъл да го направи, е купил едно друго и няма да живее като битник под наем цял живот.

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от bulgarian lev Разгледай мнение

                                А ако догодина имотите прибавят още +20% и покачването продължи, зс кога ще отложим рецесията, срива и пукането на балоня? Явно пак не съм разбрал, че цените на абсолютно всичко се вдига с поне по +40%, но само имотите ще падат. Ама хич не вдявам да му се не види. Как не се научих, че рецесиите и времевите отрязъци за пазара на имоти са същите като на доматите на женския пазар.
                                Малко по-сложно е! ФЕД ще борят инфлацията, защото от нея губят всички и демократите рискуват да изгубят изборите тази година. От рецесията губят само повишителите...схващаш ли разликата? Но най-важното е, че от нас нищо не зависи!

                                Коментар

                                Working...
                                X