IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Какво поскъпване очаквате на жилищните имоти?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от better Разгледай мнение

    Малка част - 10~15% основно пенсионери, не се знае дали и как ще могат да ги поддържат....
    Имаш ли ваканционен имот на морето ?

    Коментар


    • Първоначално изпратено от yalokin Разгледай мнение

      Част от руснаците с имоти са си тук, но и половината да изчезнат, ще има сериозни последствия.
      Малка част - 10~15% основно пенсионери, не се знае дали и как ще могат да ги поддържат....

      Коментар


      • Първоначално изпратено от better Разгледай мнение

        Не съм казал туристи - 300 000 имота х 4 човека ~1.2 млн. руснаци. Всички те, ядат, пият, зареждат гориво, ползват ресторанти ит.н. Да кажем 40 лв да ден ~ 50 млн - на ден само от руснаци. Хубавите хотели може би са пълни, но другите дет чакат сиромаси, ще гризнат дръвцето ми се струва. Ресторантите, атракционите, магазинчетата не ги виждам при тези - 1 млн човека.
        Не си казал туристи, но каза че хотелиерите ще гризнат дръвцето. Според теб те не разчитат ли основно на туристи? Ето и моята прогноза - сравнително добър сезон по морето, 15-20% по-скъпи кръчми и хотели, повече туристи от миналата година, но по-малко от 2019.

        Коментар


        • Първоначално изпратено от better Разгледай мнение

          Не съм казал туристи - 300 000 имота х 4 човека ~1.2 млн. руснаци. Всички те, ядат, пият, зареждат гориво, ползват ресторанти ит.н. Да кажем 40 лв да ден ~ 50 млн - на ден само от руснаци. Хубавите хотели може би са пълни, но другите дет чакат сиромаси, ще гризнат дръвцето ми се струва. Ресторантите, атракционите, магазинчетата не ги виждам при тези - 1 млн човека.
          Част от руснаците с имоти са си тук, но и половината да изчезнат, ще има сериозни последствия.

          Коментар


          • Първоначално изпратено от bulgarian lev Разгледай мнение

            В курорта Св. Константин и Елена има много предложения и оферти. И рушняците се изтеглиха. Лошото е че имотите им се изкупуват от богати посредници брокери. И после те пускат на пазара. Цените така остават високи. Все още. И не знам как ще е. Интересувам се в детайли и виждам какво става. Инак е гот да клъвнеш нещо на добра цена и да го пускаш кеш за краткосрочни договори и парата в джоба. Това е държавата - те те крадат, ти пък даваш на познати без пари.
            Даваш за 30~40 дни, а подръжката е 12 месеца. Ако наводнят или чупят нещо пък майсторите дерат кожи. Смяна бойлер 200 кинта при цена на бойлера 300 кинта.
            То ако имаше файда нямаше да се продават от 10 год на 200 евра.

            Коментар


            • Първоначално изпратено от nradev Разгледай мнение

              А те укрите са много богати. Средна заплата извън Киев около 400 щатски долара бруто.Освен това не им е целта да се заселят точно в БГ.Така че второ Банско е сигурно
              В курорта Св. Константин и Елена има много предложения и оферти. И рушняците се изтеглиха. Лошото е че имотите им се изкупуват от богати посредници брокери. И после те пускат на пазара. Цените така остават високи. Все още. И не знам как ще е. Интересувам се в детайли и виждам какво става. Инак е гот да клъвнеш нещо на добра цена и да го пускаш кеш за краткосрочни договори и парата в джоба. Това е държавата - те те крадат, ти пък даваш на познати без пари.
              Останете си гладни, останете си глупави - Стив Джобс

              Коментар


              • Първоначално изпратено от yalokin Разгледай мнение

                Никога не е имало 1 милион руски туристи, последните няколко няколко години украинските бяха в пъти повече (последно около 400 000).

                Не знам какво дръвце гризват, но цените на почивките са поне с 30% по-високи от миналогодишните, а в хубавите комплекси всичко е заето.

                Румънците стават все повече с всяка година (информация от приятел хотелиер).

                Посредствените хотели може и да усетят нещо
                Не съм казал туристи - 300 000 имота х 4 човека ~1.2 млн. руснаци. Всички те, ядат, пият, зареждат гориво, ползват ресторанти ит.н. Да кажем 40 лв да ден ~ 50 млн - на ден само от руснаци. Хубавите хотели може би са пълни, но другите дет чакат сиромаси, ще гризнат дръвцето ми се струва. Ресторантите, атракционите, магазинчетата не ги виждам при тези - 1 млн човека.
                Last edited by better; 08.05.2022, 15:09.

                Коментар


                • Първоначално изпратено от better Разгледай мнение
                  Тъз год хотелиерите май ще гризнат дръвцето. Данните за великден и 1 май показват срив на почивките в Бг. Отделно очакванията са за - 1 млн руснаци, -300 000 украинци, 100 000 беларуси, молдовци. Освен хотелиерите, ще фалират и доста спомагателни дейности, това ще удари и фирмите за подръжка на ваканционните имоти, които поради неплащане, може да бъдат запорирани. Вече виждам оферти от слънчака на 200-300 евра. Алчността ще бъде наказана жестоко.
                  Никога не е имало 1 милион руски туристи, последните няколко няколко години украинските бяха в пъти повече (последно около 400 000).

                  Не знам какво дръвце гризват, но цените на почивките са поне с 30% по-високи от миналогодишните, а в хубавите комплекси всичко е заето.

                  Румънците стават все повече с всяка година (информация от приятел хотелиер).

                  Посредствените хотели може и да усетят нещо

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от better Разгледай мнение
                    Тъз год хотелиерите май ще гризнат дръвцето. Данните за великден и 1 май показват срив на почивките в Бг. Отделно очакванията са за - 1 млн руснаци, -300 000 украинци, 100 000 беларуси, молдовци. Освен хотелиерите, ще фалират и доста спомагателни дейности, това ще удари и фирмите за подръжка на ваканционните имоти, които поради неплащане, може да бъдат запорирани. Вече виждам оферти от слънчака на 200-300 евра. Алчността ще бъде наказана жестоко.
                    Ха добро утро. Само че и за 200 Евро не виждам луди, които да купуват на Слънчака. Решението е - национализация, фадромата, всичко се изрива и се чака 100 години природата да се възстанови от набезите на двукраките свине.

                    Коментар


                    • Тъз год хотелиерите май ще гризнат дръвцето. Данните за великден и 1 май показват срив на почивките в Бг. Отделно очакванията са за - 1 млн руснаци, -300 000 украинци, 100 000 беларуси, молдовци. Освен хотелиерите, ще фалират и доста спомагателни дейности, това ще удари и фирмите за подръжка на ваканционните имоти, които поради неплащане, може да бъдат запорирани. Вече виждам оферти от слънчака на 200-300 евра. Алчността ще бъде наказана жестоко.

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от better Разгледай мнение

                        За храни, може, но всичко друго е огин.
                        30к год доход срещу 500к апартамент. Съотношението си е направо трагедия. При къщите е още по-зле, но купуват, защото знаят, че само ще поскъпват номинално. Купувайте там ако искате да сте играчи. Бай-ту-лет схехамата е измислена при тях. При нас се видя, че при първия полъх на охлаждане и рентиерите сменят памперса.

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Dury Разгледай мнение
                          Песи, и на теб писах ама не ми показва дали писмото е минало, та пиши тук ако си прочел
                          Стига писа. Ще вдигнеш цените и не мога да купя.
                          Останете си гладни, останете си глупави - Стив Джобс

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Dury Разгледай мнение
                            Песи, и на теб писах ама не ми показва дали писмото е минало, та пиши тук ако си прочел
                            Получих мерси.
                            Много бъгаави тези съобщения. Отговорих ти.

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Dury Разгледай мнение
                              Песи, и на теб писах ама не ми показва дали писмото е минало, та пиши тук ако си прочел
                              песи много обстоятелствено ще ти опише защо няма да купи.
                              за това, пиши на мен.
                              препоръка е

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Dury Разгледай мнение
                                Песи, и на теб писах ама не ми показва дали писмото е минало, та пиши тук ако си прочел
                                Пиши и на мен

                                Коментар

                                Working...
                                X