IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Какво поскъпване очаквате на жилищните имоти?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от bertram Разгледай мнение
    .
    Всъщност Пеевски, Борисов, Божков и тн и обръчите около тях са пряко или косвено свързани с огромни парични потоци, които се изливат в реденето на тухли и бетон
    То само те да бяха. В последните години колко фирми със свободен милион или повече се включиха в строителството, допълнително на традиционните играчи.

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Dury Разгледай мнение

      Така е, съгласна съм с теб. Ама Пеевски, е много малък за толкова голям събирателен образ и нека да се научим накрая да изказваме мислите си без да използваме такива събирателни образи защото тогава тезата му отива по дяволите.
      Коя теза - ПЕЕВСКИ пере 10 МИЛИАРДА годишно. Поне 3-4 прибира естествено със стотици ПОДСТАВЕНИ ЛИЦА. И така 10 години. това са 30-40МЛРД. 10% да е набухал в имоти, а те са ДООООСТА повече, дори и милиардерите ни са със скъсаняшко мислене и си броят активите в ТУЛИ
      Нямам доверие в НИЩО и НИКОЙ

      Коментар


      • Първоначално изпратено от troika Разгледай мнение

        Понеже не виждам връзка, моля те да ми обясниш, как с 15 млн. лева и то фиктивни имотни сделки между свързани лица, доколкото разбирам, може и да греша, се въздейства върху софийския пазар за имоти, който е за стотици милиони а може и милиард, не знам точно?
        на асен, икономиста по душа и пиколо по занятие, изглежда не му е станало ясно, че това е просто прехвърляне на собственост, както казваш, най-вероятно фиктивно.
        не е като шишо да е напълнил имоти.бг с обяви за продажби. ама всеки си го тълкува както може.
        Last edited by ratten; 27.06.2022, 12:53.
        препоръка е

        Коментар


        • Първоначално изпратено от better Разгледай мнение

          Може би иска да каже, че "Пеевски" е просто един събирателен образ? Между другото последно време доста пари изтекоха и навън, понеже тук вече няма свободни места за застрояване. В момента с бг пари се бетонират Занзибар и Карибите.
          Така е, съгласна съм с теб. Ама Пеевски, е много малък за толкова голям събирателен образ и нека да се научим накрая да изказваме мислите си без да използваме такива събирателни образи защото тогава тезата му отива по дяволите.

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Dury Разгледай мнение

            Много семейства и хора са се облагодетелствали от разни фондове и подобни в цяла България, да съгласна съм с теб, но той твърди ,че Пеевски, определя пазара на НИ ,а това е глупост на квадрат.
            Може би иска да каже, че "Пеевски" е просто един събирателен образ? Между другото последно време доста пари изтекоха и навън, понеже тук вече няма свободни места за застрояване. В момента с бг пари се бетонират Занзибар, Бали и Карибите.

            Коментар


            • Първоначално изпратено от X_Y Разгледай мнение
              Просто пишете на лични или в друга тема.
              Извинявам се ама не ми се искаше ,Кавръков, да не знае за толкова велики български творци. Наистина съжалявам и се извинявам !

              Коментар


              • Просто пишете на лични или в друга тема.
                रादोस्त

                Коментар


                • Първоначално изпратено от nkavrakov1982 Разгледай мнение

                  Тези имена ,които цитира за първи път ги чувам.
                  Леле, това показва само ,че нищо не разбираш от българска живопис и скулптура Чакай ще ти помогна и дано не ме тръкне модерацията, че не трябва да си толкова бос в тази област

                  https://bg.wikipedia.org/wiki/%D0%94...BA%D0%BE%D0%B2

                  https://www.google.com/search?rlz=1C...h=652&dpr=1.29

                  https://bg.wikipedia.org/wiki/%D0%92...BB%D0%BE%D0%B2

                  https://www.google.com/search?rlz=1C...h=652&dpr=1.29

                  https://bg.wikipedia.org/wiki/%D0%98...82%D0%BE%D1%80)

                  https://www.google.com/search?rlz=1C...h=652&dpr=1.29

                  Last edited by Dury; 27.06.2022, 10:33.

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от Dury Разгледай мнение

                    Много семейства и хора са се облагодетелствали от разни фондове и подобни в цяла България, да съгласна съм с теб, но той твърди ,че Пеевски, определя пазара на НИ ,а това е глупост на квадрат.
                    той е далеч, крети също
                    и двамата казват неща, които са така наложени през тяхната реалност и условия, но предвид на личната си позиция малко пресоляват манджата.

                    Всъщност Пеевски, Борисов, Божков и тн и обръчите около тях са пряко или косвено свързани с огромни парични потоци, които се изливат в реденето на тухли и бетон. По-големите риби играят инвеститори и перат пари и генерират печалби, а по-малките риби типично по български бухат всички пари, които са успели да отвлекат през схемите на обръчите - в НИ.
                    Много милиарди се стекоха в сектора именно защото се отвори тази ножица между бедни и богати, а и защото е модрено да се купуват апартаменти...ако, че демографията е трагична.
                    това мнение не е препоръка за покупка или продажба на акции

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Dury Разгледай мнение

                      Евго, и ние с Лева, работим и получаваме заплати при мен свободен кеш извън това ми се намира защото давам няколко имота под наем с високи наеми и не харча от тези пари, но пък не всичко влагам в НИ. Например сега се върнах до София, защото от доста време "врънкам" един познат да ми продаде една картина на Казаков, и накрая се съгласи ,та бързо отидох да си я взема Сега чакам да се навие един сладур да ми продаде и един Васил Стоилов и ако/ когато стане ще съм много щастлива. Купих си и една скулптура от Савов, отново ми донесе радост и удоволствие. На много места човек може да похарчи пари, които няма да загубят стойност.
                      Тези имена ,които цитира за първи път ги чувам.

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Dury Разгледай мнение

                        Много семейства и хора са се облагодетелствали от разни фондове и подобни в цяла България, да съгласна съм с теб, но той твърди ,че Пеевски, определя пазара на НИ ,а това е глупост на квадрат.
                        Ami, някои понижители толкова дълбоко вярваха в някои от факторите за спад в цените, че някои процеси за да си ги обяснят в последствие, залитат в конспиративни теории..могъщата ръка на Пеевски или Божков, които надуват цените на пазара и данните по вписванията. Това е толкова смехотворно и несъстоятелно, колкото и 30-те кандидат купувачи в София или фениксовите %-ти.
                        Като всеки емигрирал понижител, обаче и този не пропусна да си излее злобата върху Столицата ни Така по-лесно се търпят несгодите в личен план и света става по-подреден в главите им.

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Dury Разгледай мнение

                          Ефекта е такъв от поне две десетилетия и повярвай дори и да ги няма точно тези отклонявания на средства ще се намерят други както е по цял свят.
                          Нали не мислиш, че да си намалиш данъците с покупка на НИ ,не бърка в бюджета на съответната държава ? Хиляди хватки има не само в БГ или Швейцария, а и по всички земни кълбета хахаха
                          Много ми е смешно като някой си мисли, че корупцията е само у нас. Всеки с добър доход прави чудесии да си намали данъчната тежест.
                          Last edited by X_Y; 27.06.2022, 10:39.

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Evgo Разгледай мнение
                            Добро утро,

                            навън е горещо лято, в Добруджа се пече хлаба на родината. Предстоят отпуски.

                            А в икономиката има инфлационна вълна, хората пълнят килерите и пазарят и други стоки ударно,

                            И аз също гледам да наместя всеки лев, който ми остава в края на месеца. На заплата работя и нямам тези възможности като Дъри и Лева да купувам по много и на едро или големия финансов ресурс на Джонката.

                            Въпреки че хвалбите на хората винаги са малко преекспонирани,

                            Поздрави
                            Евго, и ние с Лева, работим и получаваме заплати при мен свободен кеш извън това ми се намира защото давам няколко имота под наем с високи наеми и не харча от тези пари, но пък не всичко влагам в НИ. Например сега се върнах до София, защото от доста време "врънкам" един познат да ми продаде една картина на Казаков, и накрая се съгласи ,та бързо отидох да си я взема Сега чакам да се навие един сладур да ми продаде и един Васил Стоилов и ако/ когато стане ще съм много щастлива. Купих си и една скулптура от Савов, отново ми донесе радост и удоволствие. На много места човек може да похарчи пари, които няма да загубят стойност.

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от nkavrakov1982 Разгледай мнение

                              Той даде пример с него ,но замисли се за ефекта цялостно не само от него ,а за хилядите точки през които тези пари се отклоняват от бюджета на България
                              Ефекта е такъв от поне две десетилетия и повярвай дори и да ги няма точно тези отклонявания на средства ще се намерят други както е по цял свят.
                              Нали не мислиш, че да си намалиш данъците с покупка на НИ ,не бърка в бюджета на съответната държава ? Хиляди хватки има не само в БГ или Швейцария, а и по всички земни кълбета хахаха

                              Коментар


                              • Добро утро,

                                навън е горещо лято, в Добруджа се пече хлаба на родината. Предстоят отпуски.

                                А в икономиката има инфлационна вълна, хората пълнят килерите и пазарят и други стоки ударно,

                                И аз също гледам да наместя всеки лев, който ми остава в края на месеца. На заплата работя и нямам тези възможности като Дъри и Лева да купувам по много и на едро или големия финансов ресурс на Джонката.

                                Въпреки че хвалбите на хората винаги са малко преекспонирани,

                                Поздрави

                                Коментар

                                Working...
                                X