IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Какво поскъпване очаквате на жилищните имоти?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Забавно ми е да чета как повишителите в темата индиректно твърдят, че в София трябва да има брутална преоценка на новото строителство...е не на всичко, но на едно 80%

    Задачка закачка: Ако във вади,ливади и долини е блато/мизерия/недостойно за средностатистическия софийски фен на пещерската = тогава какво се случва с пазара ако чукнем там цените с 50% е така да станат близки до рисуваната от вас печална картинка на тези райони?
    това мнение не е препоръка за покупка или продажба на акции

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Bailor Разгледай мнение
      Това ли ти е интересно? Ще те разочаровам. Имам разнообразна палитра от имоти, акции и жълто, както и събрани пари във ВСК /сигурен съм, че не знаеш, какво означава това, но можеш да провериш в гугъл, както за Витоша/.Оставащият ми дълг е толкова малък, че дори не се сещам за него, докато си пия мартинито Ти се оказа по-добър, обаче само в големината на купчината, която отделяш от храносмилателната ти система, в нищо друго
      Спри да нахалстваш! Казах ти, че няма да слизам на твоето ниско ниво.

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Дюри Разгледай мнение

        на цени като в Редута примерно или дори Стрелбище. Напълно откачена история !
        Колкото до това къде да купиш в София, зависи от това и с какви средства разполагаш, но винаги ще ти кажа във Вади, Ливади, Витоша и Долини да не купуваш.
        Права си напълно, на цени като в Редута, продават в разни ливади и бивши картофени пояси! А, мой приятел и колега, редовно го изпращам на автобуса до Дружба. На десет спирки е отдалечен от Редута, а до центъра още 3. Все пак Дружба2, ми се струва, хем по-близък от локацията на клетия бетер, хем в пъти по-благоустроен

        Коментар


        • съсипАхте го тоя човек
          той си смята 3к Е офертна цена а вие, канал нямало, парно нямало, нищо нямало
          ми и там хора /предимно от провинцията/ живеят
          пак добре, че го няма пешето да му обЯсни за квартала
          препоръка е

          Коментар


          • Първоначално изпратено от better Разгледай мнение

            Ти явно в Люлин не си живял.
            Колкото до Ливадите, 80% може би е така, не съм обикалял района, но там където съм аз е перфектно има и канализация, даже снимки качих. Като стана на въпрос за лайна, точно тази картинка я видях не къде да е, а в супер-дупер "гъзарията" Драгалевци - нямаше такава смрад след един дъжд.
            Не се сърди ,но Джони, в случая е прав. Радвай се ,че не живееш там и си за кратко в София. Дразни ме ,че брокери и строители жестоко ви лъжат хората от другите градове, че това е хубаво място за живот и ви скубат като пилци. Докато продаваха евтино разбирах да се купи нещо там от хора без много средства, но станаха толкова алчни ,че започнаха да продават с лъжите си на цени като в Редута примерно или дори Стрелбище. Напълно откачена история !
            Колкото до това къде да купиш в София, зависи от това и с какви средства разполагаш, но винаги ще ти кажа във Вади, Ливади, Витоша и Долини да не купуваш.

            Коментар


            • бетерчо, каква кола беше купил, дето и люлинците не я искаха да я крадат?
              препоръка е

              Коментар


              • Първоначално изпратено от better Разгледай мнение

                Според мен по-важното е да се подготвиш за теслата, която са ти приготвили банкстерите.
                Това ли ти е интересно? Ще те разочаровам. Имам разнообразна палитра от имоти, акции и жълто, както и събрани пари във ВСК /сигурен съм, че не знаеш, какво означава това, но можеш да провериш в гугъл, както за Витоша/.Оставащият ми дълг е толкова малък, че дори не се сещам за него, докато си пия мартинито Ти се оказа по-добър, обаче само в големината на купчината, която отделяш от храносмилателната ти система, в нищо друго

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Bailor Разгледай мнение

                  Безпредметен ми е спора. На един потребител отговори, че локацията кв. Витоша, бил за милиярдери. Сега, напълно съм съгласен, че вече си проучил за какви Витоши става реч, има образователно гугле. Но, към момента на изцепката ти, ми стана ясно колко си в час.
                  Е, аз писах, че е от страната на посолствата, а не в мочурището, но Кавръков почна да пише за бул. България?!?, а е роден в Майчин Дом. Ти сега се гъбаркаш с човек, който даже не живее тук постоянно

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от better Разгледай мнение
                    Ето го топа на топовете кв. Разбита:
                    [ATTACH=CONFIG]n3979226[/ATTACH]

                    https://www.google.bg/maps/@42.69270...=bg&authuser=0


                    Хахахаха, какво ми показваш, бе пейзан? Аз за 20 минути пешеходна разходка съм до Софийския университет, ти за 20 минути пешеходна разходка, няма и до мол България да стигнеш

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Bailor Разгледай мнение

                      Безпредметен ми е спора. На един потребител отговори, че локацията кв. Витоша, бил за милиярдери. Сега, напълно съм съгласен, че вече си проучил за какви Витоши става реч, има образователно гугле. Но, към момента на изцепката ти, ми стана ясно колко си в час.
                      Къде съм казал, че е за милиардери? ЩЕ покажеш ли? Казах, че интересът там вероятно е по-голям от този в ливадите! Никъде не съм си мислил, че става въпрос за Витошка, понеже човекът каза, че от страната на посолствата, освен това говореше и за гледка към Витоша и т.н.
                      Объркал си се не за първи път, но както и да е, не е важно това. Според мен по-важното е да се подготвиш за теслата, която са ти приготвили банкстерите.

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от better Разгледай мнение

                        Да, аз съм избрал най-доброто и най-изгодното за мен. Къде съм казал, че Ливадите са топ? Нещо бълнуваш май?
                        Къде съм бъркал кв Витоша с ул. Витоша??? Я покажи да видим?
                        Безпредметен ми е спора. На един потребител отговори, че локацията кв. Витоша, бил за милиярдери. Сега, напълно съм съгласен, че вече си проучил за какви Витоши става реч, има образователно гугле. Но, към момента на изцепката ти, ми стана ясно колко си в час.

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Scottie Pippen Разгледай мнение

                          Българска фондова борса...70% от американците държат парите си в акции и пенсионни фондове
                          Не мисля, че БФБ може да покрие изискването за пасивна инвестиция. Вярвам, че за повечето хора в тази тема и поне за мен е важно инвестициите да са пасивни, дългосрочни и нискорискови. Последното разбира се, означава и с ниска потенциална възвращаемост, което е очаквано. Прави впечатление, че не малко от хората в темата имаме инвестиции и в световни индекси и/или малко на брой индивидуални акции. Отново пасивно и дългосрочно. Лично за себе си усещам, че като процент от портфейла, индексите и акциите са смешно малко, сравнено с тухлите. Или поне при сегашните цени Много мои колеги следват класически схеми като 60/40 или по-агресивната 80/20. Единствените доволни са онези от тях, които редовно попълват и като видят голям спад, вместо да изпаднат в паника си повтарят, че са дългосрочни. С други думи си следват чинно стратегиите "dollar cost average" и "time in the market beats timing the market".
                          Но не мисля, че за сега са по-успешни от тухлите:

                          https://www.reuters.com/markets/euro...nt-2022-10-14/ "60/40" portfolios are facing worst returns in 100 years: BofA

                          Продължаваме разбира се, да се оглеждаме и да търсим възможности за пасивни, дългосрочни и нискорискови инвестиции
                          Most Americans are unable to cover an unexpected $1,000 bill with savings, according to a telephone survey conducted in early January by Bankrate.

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от better Разгледай мнение
                            Аве нз ама 2010 год от автоизложението купих чистак нова кола, паркирах я зад блока, всички ме гледаха сякаш е дошъл Дон Корлеоне, даже имаше едни комшии бяха охранители и ми предлагаха охрана. Тази кола 3 год стоя там и никой не я пипна. Преди това 2 пъти ми разбиваха старата кола.
                            Ам мно'о ясно, че ще купиш!

                            Няма да караш 15-20 годишни бангии като 'повишителите' тука, я!

                            На Песимиста напр. колко пара съм му спестил например, като го светнах че на село могат да го постригват с лозарската ножица за 1.20 лв. вместо за 20 лв. Колко има да ме черпи....!!!!!!!!!!

                            Коментар


                            • Ето го топа на топовете кв. Разбита:
                              Click image for larger version

Name:	2.jpg
Views:	1
Size:	27.2 КБ
ID:	3979226


                              https://www.google.bg/maps/@42.69270...=bg&authuser=0


                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Bailor Разгледай мнение
                                Обърнете внимание на хвалбите или по-скоро настойчивите настояванания на better, че е избрал най-доброто Та той дори така се е кръстил. ЛивадЕте са били топ локейщън! Това му мнение напълно съвпада с армия брокери на имоти, рекламиращи тези квартали, които, без тяхно участие, ще останат, като един тъмен паметник на тяхната и на провинциялните им клиенти, лакомия да си новософиянец. Този чиляк, явно няма проблемите на млад многодетен баща и съпруг, както и на стар и болен дядо, за да осъзнае наистина, къде точно се е забил в Софийското поле, въпреки многото стари пушки от София, които се опитват да го светнат в тъмната мъгла на възприятията му. Човек, който бърка кв. Витоша, бивша вилна зона с мочурища и ул. Витоша, по-известна на софиянци, като Витошка, няма как да го убедиш в каквато и да било реалност.
                                Да, аз съм избрал най-доброто и най-изгодното за мен. Къде съм казал, че Ливадите са топ? Нещо бълнуваш май?
                                Къде съм бъркал кв Витоша с ул. Витоша??? Я покажи да видим?

                                Коментар

                                Working...
                                X