IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Какво поскъпване очаквате на жилищните имоти?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от bulgarian lev Разгледай мнение

    Ай стига с тез ИТ и сорсинг-морсинг бре хора! Кой ви излъга че те определят таван на доходи и са фактор на пазара на имотите?
    няма да има 600 евро не на жълтите павета, нито в град като Ботевград даже. А на жълтите след 10-ина години ще има по 10К - 12К€ и то минимум. И то след волатилни и спекулативни криви дотогава. Това ще е приемлива цена. Колко ще е в Париж и Прага не знам, вероятно поне със 70 - 100, а даже и повече % горница ако сме всички в ЕЗ.
    Пообъркал си се малко. Да не си глътнал от контрасното в-во и да ти се привиждат разни?
    10к в София ще видиш когато София стане част от немската империя, т.е. не по-рано от 2130.

    Дотогава - срив 50% до 2025 (т.е. 1500-2000), после ще видим.

    Коментар


    • Първоначално изпратено от nkavrakov1982 Разгледай мнение

      Чакай бре ,къде си се разбързал ?
      Искаш да седнеш на масата с кралското семейство да вечеряш ми се струва ...едно е да искаш ,друго е да ти подадат стола
      Ники не бързам аз , бързат знаеш кои и знаеш какво следва от това нали ? Отново да натъртя понеже криво ме разбираш , нито ме вълнува цената на коптора нито одобрявам в обеля коптор за 100к евра но това е положението . И въпроса е кой кво прави в лично качество .

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Bailor Разгледай мнение

        Моят прадядо се казваше Апостол. Известен беше с това, че успя да осъди съсед -адвокат за спорен имот в Радомир.
        Та, от предания, чрез майка ми знам от него това: "Не слушай кой какво ти говори, а го гледай, какво прави"
        А,така ти гледаш че всички купуват и спасяват кеша ,ама не видя че банките ти готвят теслата с поскъпването на кредитите .
        Последно хората обясниха да заделиш още пари поне за 6 вноски горница да платиш догодина

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Tepix Разгледай мнение

          Много алчност, много простотия, много мързел и много хитрост ... ама от тая, селската. Целия имотен пазар се крепи на евросредства, крадене, далавери, пране на пари и подписи на правилните места. До един момент 100-те хил. далавераджии и 100-те хил. ИТ и аутсорсинг планктон беше ОК да си пропродават имотите на принципа "пари -> пари прим", ама и това има някакъв край. Няма да има апарт на жълтите павета за 600 евро/кв, ама няма да има и за 6000.
          Ай стига с тез ИТ и сорсинг-морсинг бре хора! Кой ви излъга че те определят таван на доходи и са фактор на пазара на имотите?
          няма да има 600 евро не на жълтите павета, нито в град като Ботевград даже. А на жълтите след 10-ина години ще има по 10К - 12К€ и то минимум. И то след волатилни и спекулативни криви дотогава. Това ще е приемлива цена. Колко ще е в Париж и Прага не знам, вероятно поне със 70 - 100, а даже и повече % горница ако сме всички в ЕЗ.
          Останете си гладни, останете си глупави - Стив Джобс

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Bailor Разгледай мнение
            Покачването на цените в София е около 20-25% на квадратен метър за година. Но има райони в които ръстът е и по-голям"


            https://www.plovdiv24.bg/novini/Bylg...lishte-1454743

            Редута" е квартал, в който цените растат, а покрай него има поскъпване на имотите в "Гео Милев" и "Хаджи Димитър".

            ООООООООУУУУЙЙЕЕЕЕЕЕААААА

            Байлорчо,

            Искам да ти кажа че днеска съм обиколил Редута целия ,няма педя да не съм я минал ,по работа после продължихме в Изток и Гео Милев преди това.
            Искам да ти кажа че от обиколката в Редута с кола бяхме ,след като слезнахме долу в Гео Милев се замислих дали да не се обадя на Лева да ме приеме за спешност и да ми видят вестибуларния апарат,понеже ми трябваше поне половин час за да дойда на себе си ,от целия ландшафт,релеф,наклони,дупки,тесни улици,изкачвания ,слизания по нанадолнища ,отделно ако някой не понася тесни ареали също може да има проблеми щото освен тесните улици колите бяха плътно паркирали на платното .....спирам ....не се заяждам с теб ама Редута и живота в него спокойно могат безвъзвратно да те върнат в тренировка за излизатане в космоса .
            Ако някой не ми вярва може да запали колата си и да тества,ако има джип да си вземе джипа ...та така с Редута ....съчувствам ти,иначе преди в миналото си личи че е било едно прекрасно място......за съжаление всичко е минало ....

            Коментар


            • Първоначално изпратено от ratten Разгледай мнение

              за купчо ли говориш
              не забравяй, че той преди време заложи на теб
              докато аз избрах куц и глух кон
              Той и спечели, даже за 10 минути бях постнал нот. акт тук. Само че кой да чете? Само завистливци, нито един обективен сред вас.
              Сега този апарт струва по офертни 200к-250к и нагоре, само паркетът му е колкото половин маломерка на зелено.

              Коментар


              • Първоначално изпратено от ejonny2376 Разгледай мнение

                Хахахха, на оня банския инвестор кофторът колко ли струва на базата на тази оферта?
                за купчо ли говориш
                не забравяй, че той преди време заложи на теб
                докато аз избрах куц и глух кон
                препоръка е

                Коментар


                • Първоначално изпратено от ratten Разгледай мнение

                  да го кажа по-просто, че и други да разберат.
                  ботчо, който е мой човек, проповядва съвсем различно от това, което прави
                  и лошото е, според мен, че е напълно убеден в проповедите, без да оценява собствената си позиция.
                  ще вдига данъци, ще се бори с излишествата... а трупа
                  ...за разлика от един друг еревански пророк, който целенасочено въвежда в заблуда стадото на наемателите.
                  Моят прадядо се казваше Апостол. Известен беше с това, че успя да осъди съсед -адвокат за спорен имот в Радомир.
                  Та, от предания, чрез майка ми знам от него това: "Не слушай кой какво ти говори, а го гледай, какво прави"

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от bulgarian lev Разгледай мнение

                    Абсолютно мъдра сентенция. Но така са измислили шибаните финикийски знаци че от това зависи животът ти. Става дума за инвестиция и не толкова печалба, в този свят трудно ще спечелиш, ако някъде пробиеш, другаде ще се гмурнеш под вода. Става дума за покрив от една страна и за запазване доколкото е възможно на кеш под формата на имоти. Другото отгоре квото дойде. Безрисково няма. Ето и капиталовите пзари са напоследък нищо. Печелилите от имоти винаги имат и страничен доход/бизнес/професия. Буфер. И много имоти. От един-два нема да впечатлиш и себе си. Мое мнение. Източниците на доходи са постоянни от едно, от наеми са флуктуиращи. И само големите играчи продават имоти и имения когато трябва. Без да гонят връх, едва ли ще го постигнат и те.
                    Тука си прав .

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от bulgarian lev Разгледай мнение

                      Ще се разочароват дълбоко списващите коптор за по лев. Такъв няма да намерят и в циганско село около Лом.
                      Левчо,ако сега приемем еврото в момента си го представи ,всички ипотекари дето са с плаваща лихва и сключени договори,моментално отнасят едни 20% отгоре за добре дошли

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от pa4anga Разгледай мнение

                        Приемем ли еврото , ще има коптор за по лев , според доста списващи тука , те не могат да вденат ,че лафа е "бедните да го духат" ,както в България , така и на изток , така и на запад !
                        Чакай бре ,къде си се разбързал ?
                        Искаш да седнеш на масата с кралското семейство да вечеряш ми се струва ...едно е да искаш ,друго е да ти подадат стола

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от better Разгледай мнение
                          Налазвайте.... инвестори, 4400 евра за къща.

                          Ликвидатор продава 100 декара земя с общо 134 къщи, на 10 км. от Балчик. 596 000 Евро. Тел. 0896388667
                          https://www.facebook.com/groups/1016...6075086311376/
                          Хахахха, на оня банския инвестор кофторът колко ли струва на базата на тази оферта?

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от pa4anga Разгледай мнение

                            Приемем ли еврото , ще има коптор за по лев , според доста списващи тука , те не могат да вденат ,че лафа е "бедните да го духат" ,както в България , така и на изток , така и на запад !
                            Ще се разочароват дълбоко списващите коптор за по лев. Такъв няма да намерят и в циганско село около Лом.
                            По скоро ще се научат както и в останалия свят как коптор с размери на две затворнически килии струва толкоз много. Отдавна съм писал за това - още 2014, цитирайки нюанси от романа "Бел Ами" на Мопасан.
                            Last edited by bulgarian lev; 07.11.2022, 22:35.
                            Останете си гладни, останете си глупави - Стив Джобс

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Tepix Разгледай мнение

                              Много алчност, много простотия, много мързел и много хитрост ... ама от тая, селската. Целия имотен пазар се крепи на евросредства, крадене, далавери, пране на пари и подписи на правилните места. До един момент 100-те хил. далавераджии и 100-те хил. ИТ и аутсорсинг планктон беше ОК да си пропродават имотите на принципа "пари -> пари прим", ама и това има някакъв край. Няма да има апарт на жълтите павета за 600 евро/кв, ама няма да има и за 6000.
                              https://www.investor.bg/a/538-pazari...ktor-narasnaha

                              Нищо не се знае ,само да сте готови...


                              ЕЦБ: Рисковете за банковия сектор нараснахаБанките трябва да останат благоразумни и да са готови за промени на фона на сегашната среда, каза Андреа Енрия от ЕЦБ

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Tepix Разгледай мнение

                                Много алчност, много простотия, много мързел и много хитрост ... ама от тая, селската. Целия имотен пазар се крепи на евросредства, крадене, далавери, пране на пари и подписи на правилните места. До един момент 100-те хил. далавераджии и 100-те хил. ИТ и аутсорсинг планктон беше ОК да си пропродават имотите на принципа "пари -> пари прим", ама и това има някакъв край. Няма да има апарт на жълтите павета за 600 евро/кв, ама няма да има и за 6000.
                                Приемем ли еврото , ще има коптор за по лев , според доста списващи тука , те не могат да вденат ,че лафа е "бедните да го духат" ,както в България , така и на изток , така и на запад !

                                Коментар

                                Working...
                                X