IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Какво поскъпване очаквате на жилищните имоти?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Julius_BG Разгледай мнение
    Хаха, тоя го бях забравил!
    Ама Андрешко бая голям банан трябва да е излапал, за да го няма толкоз време!
    То кво стана - той отиде уж да се подмива в очакване на савецката армия, пък те я наритаха?!?
    Нищо де, тъкмо няма да се къпе до Коледа, да не става зян сапуна и топлата вода, че са кът!
    Е, той не е толкова нагъл, като теб да пише за дефлация, при толкова очевидна инфлация и да продължава да пише глупотевини, вместо да се скрие в миша дупка

    Коментар


    • Ако бетера е успял наистина да извади пари за сносен апартамент в ливадите и сносен апартамент във Варна от Биткойна - ЕВАЛАТА!
      Ама не било хубаво тама, ама не било за софиянци и тн и тн... ако ще във Филиповци къща да е взел от тоя въздух биткойна - евалата му прая.

      Байлора ще са му нужни 3-4 живота, че да събера от наеми 200-300К ойро, които бетера е врътнал щото му е стискало и рискувал пари за 1-2 гаража.

      бети,
      Ако ни пързаляш ЕВАЛАТО си го взимам назад.

      Наздраве!
      това мнение не е препоръка за покупка или продажба на акции

      Коментар


      • Първоначално изпратено от better Разгледай мнение

        Спри да нахалстваш! Казах ти, че няма да слизам на твоето ниско ниво.
        Не ти се харесват реалностите, добре спирам, но нивото ти е потресаващо ниско до степен, да искаш разрешение да си общуваш с мен.

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Дюри Разгледай мнение

          Не се сърди ,но Джони, в случая е прав. Радвай се ,че не живееш там и си за кратко в София. Дразни ме ,че брокери и строители жестоко ви лъжат хората от другите градове, че това е хубаво място за живот и ви скубат като пилци. Докато продаваха евтино разбирах да се купи нещо там от хора без много средства, но станаха толкова алчни ,че започнаха да продават с лъжите си на цени като в Редута примерно или дори Стрелбище. Напълно откачена история !
          Колкото до това къде да купиш в София, зависи от това и с какви средства разполагаш, но винаги ще ти кажа във Вади, Ливади, Витоша и Долини да не купуваш.
          Защо откачена? Всеки си има глава на раменете! Имал - дал, нямал - гледал.

          Коментар


          • Първоначално изпратено от ratten Разгледай мнение
            пак добре, че го няма пешето
            Хаха, тоя го бях забравил!
            Ама Андрешко бая голям банан трябва да е излапал, за да го няма толкоз време!
            То кво стана - той отиде уж да се подмива в очакване на савецката армия, пък те я наритаха?!?
            Нищо де, тъкмо няма да се къпе до Коледа, да не става зян сапуна и топлата вода, че са кът!

            Коментар


            • Първоначално изпратено от ratten Разгледай мнение
              съсипАхте го тоя човек
              той си смята 3к Е офертна цена а вие, канал нямало, парно нямало, нищо нямало
              ми и там хора /предимно от провинцията/ живеят
              пак добре, че го няма пешето да му обЯсни за квартала
              Прав си, трябва да бъдем по -снизходителни и да запалим по една свещ за здраве. Бай Пешо напрово кръст и венец ще му сложи на квартала

              Коментар


              • Забавно ми е да чета как повишителите в темата индиректно твърдят, че в София трябва да има брутална преоценка на новото строителство...е не на всичко, но на едно 80%

                Задачка закачка: Ако във вади,ливади и долини е блато/мизерия/недостойно за средностатистическия софийски фен на пещерската = тогава какво се случва с пазара ако чукнем там цените с 50% е така да станат близки до рисуваната от вас печална картинка на тези райони?
                това мнение не е препоръка за покупка или продажба на акции

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Bailor Разгледай мнение
                  Това ли ти е интересно? Ще те разочаровам. Имам разнообразна палитра от имоти, акции и жълто, както и събрани пари във ВСК /сигурен съм, че не знаеш, какво означава това, но можеш да провериш в гугъл, както за Витоша/.Оставащият ми дълг е толкова малък, че дори не се сещам за него, докато си пия мартинито Ти се оказа по-добър, обаче само в големината на купчината, която отделяш от храносмилателната ти система, в нищо друго
                  Спри да нахалстваш! Казах ти, че няма да слизам на твоето ниско ниво.

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от Дюри Разгледай мнение

                    на цени като в Редута примерно или дори Стрелбище. Напълно откачена история !
                    Колкото до това къде да купиш в София, зависи от това и с какви средства разполагаш, но винаги ще ти кажа във Вади, Ливади, Витоша и Долини да не купуваш.
                    Права си напълно, на цени като в Редута, продават в разни ливади и бивши картофени пояси! А, мой приятел и колега, редовно го изпращам на автобуса до Дружба. На десет спирки е отдалечен от Редута, а до центъра още 3. Все пак Дружба2, ми се струва, хем по-близък от локацията на клетия бетер, хем в пъти по-благоустроен

                    Коментар


                    • съсипАхте го тоя човек
                      той си смята 3к Е офертна цена а вие, канал нямало, парно нямало, нищо нямало
                      ми и там хора /предимно от провинцията/ живеят
                      пак добре, че го няма пешето да му обЯсни за квартала
                      препоръка е

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от better Разгледай мнение

                        Ти явно в Люлин не си живял.
                        Колкото до Ливадите, 80% може би е така, не съм обикалял района, но там където съм аз е перфектно има и канализация, даже снимки качих. Като стана на въпрос за лайна, точно тази картинка я видях не къде да е, а в супер-дупер "гъзарията" Драгалевци - нямаше такава смрад след един дъжд.
                        Не се сърди ,но Джони, в случая е прав. Радвай се ,че не живееш там и си за кратко в София. Дразни ме ,че брокери и строители жестоко ви лъжат хората от другите градове, че това е хубаво място за живот и ви скубат като пилци. Докато продаваха евтино разбирах да се купи нещо там от хора без много средства, но станаха толкова алчни ,че започнаха да продават с лъжите си на цени като в Редута примерно или дори Стрелбище. Напълно откачена история !
                        Колкото до това къде да купиш в София, зависи от това и с какви средства разполагаш, но винаги ще ти кажа във Вади, Ливади, Витоша и Долини да не купуваш.

                        Коментар


                        • бетерчо, каква кола беше купил, дето и люлинците не я искаха да я крадат?
                          препоръка е

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от better Разгледай мнение

                            Според мен по-важното е да се подготвиш за теслата, която са ти приготвили банкстерите.
                            Това ли ти е интересно? Ще те разочаровам. Имам разнообразна палитра от имоти, акции и жълто, както и събрани пари във ВСК /сигурен съм, че не знаеш, какво означава това, но можеш да провериш в гугъл, както за Витоша/.Оставащият ми дълг е толкова малък, че дори не се сещам за него, докато си пия мартинито Ти се оказа по-добър, обаче само в големината на купчината, която отделяш от храносмилателната ти система, в нищо друго

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Bailor Разгледай мнение

                              Безпредметен ми е спора. На един потребител отговори, че локацията кв. Витоша, бил за милиярдери. Сега, напълно съм съгласен, че вече си проучил за какви Витоши става реч, има образователно гугле. Но, към момента на изцепката ти, ми стана ясно колко си в час.
                              Е, аз писах, че е от страната на посолствата, а не в мочурището, но Кавръков почна да пише за бул. България?!?, а е роден в Майчин Дом. Ти сега се гъбаркаш с човек, който даже не живее тук постоянно

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от better Разгледай мнение
                                Ето го топа на топовете кв. Разбита:
                                [ATTACH=CONFIG]n3979226[/ATTACH]

                                https://www.google.bg/maps/@42.69270...=bg&authuser=0


                                Хахахаха, какво ми показваш, бе пейзан? Аз за 20 минути пешеходна разходка съм до Софийския университет, ти за 20 минути пешеходна разходка, няма и до мол България да стигнеш

                                Коментар

                                Working...
                                X