IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Какво поскъпване очаквате на жилищните имоти?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от bulgarian lev Разгледай мнение

    Тя странноприемницата капитулира, Миро и Мирослава от Шумен сугурно вече са или в Ловишкото село, или в Шумен, или по-вероятно кой откъдето е. Швабите бегат, ток и газ непосилни, зима дойде, наемите с профове от Америка отдавна ги няма, клиниките в селОто (повече на брой от Плевенските) и кръчмата в сряда са в историята.
    Фалит, финито. Заема - еби му майката, банките пият по една вода студена, Миро постъпва на работа в Инвестор като експерт по гастърбай-проуджект ,,20 години по-късно след напускане на САП София".
    Лев,
    ти май не разбра, но явно е имало наздраве-та ... инфото за тоя търг е от Крети, а на вас го давам като пример какво значи район с кофти демография - тулата не значи нищо в тези райони даже и на богата и уредена държава като Германия. Ако има идея и хора - бива, ако има само тухли виждаш какъв имот с колко площ и в съвсем добро състояние може да се вземе на цената на 2 софийски гаража (обикновено на тия търгове няма мераклии). Тук за съжаление нямаме толкова рационално мислене (съжаелние за едни радост за други).

    Иначе Миро ми беше пращал оценка от банката на 'хана' беше нещо над 750К ойро. Явно тамошния район е добре откъм демография и стандарт, а годините на ниските лихви са изстреляли цените космоса. Силистрата затова иска да кешира в Мюних (по памет) богато и да дойде на широко и спокойно.

    Това от линка е в източна германия - там е доста опустяло и има възможности за хора с пари и идеи и кураж.
    Тези германци не спират да ме изненадват.
    това мнение не е препоръка за покупка или продажба на акции

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Дюри Разгледай мнение

      Нищо лошо няма да се случи на хората с пари и добра работа. Хората, пък без кредити и с пари ще се оглеждаме за още нещо "на сметка"
      имате кешовица, която изгаря от инфлацията и не я влагате в НИ при сегашните ОФЕРТНИ цени???
      Last edited by Пишман Investor; 20.10.2022, 09:10.
      Написаното по-горе е единствено и само лично мнение.

      Коментар


      • Първоначално изпратено от bulgarian lev Разгледай мнение

        Тя странноприемницата капитулира, Миро и Мирослава от Шумен сугурно вече са или в Ловишкото село, или в Шумен, или по-вероятно кой откъдето е. Швабите бегат, ток и газ непосилни, зима дойде, наемите с профове от Америка отдавна ги няма, клиниките в селОто (повече на брой от Плевенските) и кръчмата в сряда са в историята.
        Фалит, финито. Заема - еби му майката, банките пият по една вода студена, Миро постъпва на работа в Инвестор като експерт по гастърбай-проуджект ,,20 години по-късно след напускане на САП София".
        Верно крети го няма. Някой знае ли нещо?

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Scottie Pippen Разгледай мнение

          Българска фондова борса...70% от американците държат парите си в акции и пенсионни фондове
          Сравнявате ябълки с круши. Но ще имам предвид съвета Ви.

          Самият Вие държите ли 70% от парите си в акции на БФБ?

          Коментар


          • Първоначално изпратено от ratten Разгледай мнение
            съсипАхте го тоя човек
            той си смята 3к Е офертна цена а вие, канал нямало, парно нямало, нищо нямало
            ми и там хора /предимно от провинцията/ живеят
            пак добре, че го няма пешето да му обЯсни за квартала
            Че то в цяла София живеят хора предимно от провинцията.
            Преди има няма 130-40 години там са живели 20 000 човека.


            Коментар


            • Първоначално изпратено от bertram Разгледай мнение
              Ако бетера е успял наистина да извади пари за сносен апартамент в ливадите и сносен апартамент във Варна от Биткойна - ЕВАЛАТА!
              Ама не било хубаво тама, ама не било за софиянци и тн и тн... ако ще във Филиповци къща да е взел от тоя въздух биткойна - евалата му прая.

              Байлора ще са му нужни 3-4 живота, че да събера от наеми 200-300К ойро, които бетера е врътнал щото му е стискало и рискувал пари за 1-2 гаража.

              бети,
              Ако ни пързаляш ЕВАЛАТО си го взимам назад.

              Наздраве!
              Има хора в България станаха милионери от Биткойн,на мой познат приятели,разказвал ми е ,според мен Бетера е от тях ,за което му адмирирам ,за риска ,за това че е успял,да е жив и здрав.

              Коментар


              • Първоначално изпратено от bertram Разгледай мнение

                радвай се на живота и ги харчи с кеф.
                каквото си купил за тебе си е...ако ти носи удоволетворение - чуждото мнение не е важно.
                10х

                Коментар


                • Първоначално изпратено от bertram Разгледай мнение

                  https://www.immowelt.de/expose/24kn25x


                  скивай тука какво става - граби, а после ще черпиш Миро (крети)

                  обърни внимание на цената и това е не защото е кофти строителство, а защото демографията в района е зле

                  хер шваб е практичен
                  Тя странноприемницата капитулира, Миро и Мирослава от Шумен сугурно вече са или в Ловишкото село, или в Шумен, или по-вероятно кой откъдето е. Швабите бегат, ток и газ непосилни, зима дойде, наемите с профове от Америка отдавна ги няма, клиниките в селОто (повече на брой от Плевенските) и кръчмата в сряда са в историята.
                  Фалит, финито. Заема - еби му майката, банките пият по една вода студена, Миро постъпва на работа в Инвестор като експерт по гастърбай-проуджект ,,20 години по-късно след напускане на САП София".
                  Last edited by bulgarian lev; 20.10.2022, 00:14.
                  Останете си гладни, останете си глупави - Стив Джобс

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от Bailor

                    Ами, просто е, няма такива, посочи, ако има?А, и как да завиждам на човек, който е НЕ по-добър от мен в нито едно отношение??
                    Нз дали съм по-добър от теб, но съм по-богат и мога да отделям повече време за себе си в сравнение с теб.

                    Коментар


                    • Дъри грешиш! Има фундамент. Универсален протокол с едни и същи правила за всички. Лимитиран и с механизъм адаптиращ сложността спрямо хеш пауъра. Със забавяща се инфлация, намаляща наполовина на всеки 210 000 блока или приблизително 4 години. Не се цензурира и транзакциите
                      му не се спират от трета страна ако държиш ключовете. Не признаващ държавни граници при трансферите. От Биткойн могат да печелят само тези, които вЕрват в него.

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от better Разгледай мнение

                        От коина направих доста повече от 300к. Байлор - завистливеца няма какво да го коментирам, не ми е в "класа".
                        радвай се на живота и ги харчи с кеф.
                        каквото си купил за тебе си е...ако ти носи удоволетворение - чуждото мнение не е важно.
                        това мнение не е препоръка за покупка или продажба на акции

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от bertram Разгледай мнение
                          Ако бетера е успял наистина да извади пари за сносен апартамент в ливадите и сносен апартамент във Варна от Биткойна - ЕВАЛАТА!
                          Ама не било хубаво тама, ама не било за софиянци и тн и тн... ако ще във Филиповци къща да е взел от тоя въздух биткойна - евалата му прая.

                          Байлора ще са му нужни 3-4 живота, че да събера от наеми 200-300К ойро, които бетера е врътнал щото му е стискало и рискувал пари за 1-2 гаража.

                          бети,
                          Ако ни пързаляш ЕВАЛАТО си го взимам назад.

                          Наздраве!
                          От коина направих доста повече от 300к. Байлор - завистливеца няма какво да го коментирам, не ми е в "класа".
                          Last edited by better; 19.10.2022, 23:47.

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от bertram Разгледай мнение
                            Ако бетера е успял наистина да извади пари за сносен апартамент в ливадите и сносен апартамент във Варна от Биткойна - ЕВАЛАТА!
                            Ама не било хубаво тама, ама не било за софиянци и тн и тн... ако ще във Филиповци къща да е взел от тоя въздух биткойна - евалата му прая.




                            Наздраве!
                            Ако е така, браво и от мен ! Много по-добре апартамент където и да е от колкото виртуални псевдо $

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от bertram Разгледай мнение
                              Забавно ми е да чета как повишителите в темата индиректно твърдят, че в София трябва да има брутална преоценка на новото строителство...е не на всичко, но на едно 80%

                              Задачка закачка: Ако във вади,ливади и долини е блато/мизерия/недостойно за средностатистическия софийски фен на пещерската = тогава какво се случва с пазара ако чукнем там цените с 50% е така да станат близки до рисуваната от вас печална картинка на тези райони?
                              Когато /ако/ започне спада ще е точно от тези квартали и там ще е потресаващо. Скромното ми мнение е такова

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Julius_BG Разгледай мнение
                                Хаха, тоя го бях забравил!
                                Ама Андрешко бая голям банан трябва да е излапал, за да го няма толкоз време!
                                То кво стана - той отиде уж да се подмива в очакване на савецката армия, пък те я наритаха?!?
                                Нищо де, тъкмо няма да се къпе до Коледа, да не става зян сапуна и топлата вода, че са кът!
                                Е, той не е толкова нагъл, като теб да пише за дефлация, при толкова очевидна инфлация и да продължава да пише глупотевини, вместо да се скрие в миша дупка

                                Коментар

                                Working...
                                X