IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Какво поскъпване очаквате на жилищните имоти?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от unimog Разгледай мнение

    21 ЮЛИ 2022 е Армагедона за Лагард
    Какво ще става тогава?

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Meandmyself Разгледай мнение
      В момента правя също. Хубавите неща които бият на очи се слагат в луксозни имоти. Говорим за среден клас имот и обзавеждане, от който може да се получи среден наем. Сега, ако си свикнал с кристални полилеи и дизайнерски мебели по поръчка и държиш квартирантите ти да се къпят в лукс, е друг въпрос. Не знам за ремонти, но мисля че не си много запознат със стопанисването и отдаването под наем. Много хора тук нямат реална представа какво се случва извън компютрите им, очевидно.
      Ремонти правя за себе си, под наем не съм давал, но знам от познати, които дават под наем и по техните думи, по-добре обзаведените "вървят" по-добре, понеже се наемат от по-богати хора, които почти не ги ползват, сещай се за какво.

      Коментар


      • Първоначално изпратено от bota156 Разгледай мнение

        ха ха.
        РОДИТЕЛИТЕ МИ ОТДАВАХА от 1987 до 2015г.
        АЗ ОТДАВАХ от 2003 до 2017г.
        Общо 45 години, ти имаш ли толкова?
        Дали не знам а?
        Ботич, Ботич..
        Да разбирам ли че си продал наследството от родителите си на безценица, преместил си се в незаконна простройка на село, а париците се обезценяват на депозит?

        Ето един пример как труда на цяло поколение се пропилява от следващото.

        Поне да ги беше пръснал за забавления

        Коментар


        • Апел към всички участници в темата: Не се карайте и не се заяждайте! Цените на имотите си поскъпват без да се съобразяват с вашите желания или мечти. Така е устроен светът едни имат повече, други нямат нищо. Животът под наем или при родител не е никак лош, няма грижи за имоти, данъци, ремонти, наематели и тн.

          Това е положението. Който е купил, купил. Който е спал сега ще спи в чужд имот (в което няма нищо лошо). 2029-та не е далеч и пукането на балона пак ще донесе нови шансове за сегашните чакащи.
          Останете си гладни, останете си глупави - Стив Джобс

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Meandmyself Разгледай мнение

            Ма ти и стажа на родителите си ли броиш. Аз отдавам от 99та , без да разчитам на никого и ненаследствени имоти, мои си. Предполагам, че квартирантите ти са тънели в невъобразим лукс
            В момента отдаваш ли?
            В гърция от 2017 - ама нищо не правя - снасят ми 2к€ и си свиркам . Миналата и тази още не са снесли та може да се сдобия отново с селски имот ...
            Нямам доверие в НИЩО и НИКОЙ

            Коментар


            • Първоначално изпратено от bota156 Разгледай мнение

              ха ха.
              РОДИТЕЛИТЕ МИ ОТДАВАХА от 1987 до 2015г.
              АЗ ОТДАВАХ от 2003 до 2017г.
              Общо 45 години, ти имаш ли толкова?
              Дали не знам а?
              Ма ти и стажа на родителите си ли броиш. Аз отдавам от 99та , без да разчитам на никого и ненаследствени имоти, мои си. Предполагам, че квартирантите ти са тънели в невъобразим лукс
              В момента отдаваш ли?

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Meandmyself Разгледай мнение
                В момента правя също. Хубавите неща които бият на очи се слагат в луксозни имоти. Говорим за среден клас имот и обзавеждане, от който може да се получи среден наем. Сега, ако си свикнал с кристални полилеи и дизайнерски мебели по поръчка и държиш квартирантите ти да се къпят в лукс, е друг въпрос. Не знам за ремонти, но мисля че не си много запознат със стопанисването и отдаването под наем. Много хора тук нямат реална представа какво се случва извън компютрите им, очевидно.
                ха ха.
                РОДИТЕЛИТЕ МИ ОТДАВАХА от 1987 до 2015г.
                АЗ ОТДАВАХ от 2003 до 2017г.
                Общо 45 години, ти имаш ли толкова?
                Дали не знам а?
                Нямам доверие в НИЩО и НИКОЙ

                Коментар


                • Първоначално изпратено от vestvi Разгледай мнение
                  Левът е най-стабилната паричка. В последните 22 години доларът е между 1.3 и 2.3 лева. Така, че споко. ПС. Питайте Милен Велчев колко беше долара кога обърна дълга в евро.
                  Златният - да! (той държи цена)

                  Алпаката - не!

                  Коментар


                  • В момента правя също. Хубавите неща които бият на очи се слагат в луксозни имоти. Говорим за среден клас имот и обзавеждане, от който може да се получи среден наем. Сега, ако си свикнал с кристални полилеи и дизайнерски мебели по поръчка и държиш квартирантите ти да се къпят в лукс, е друг въпрос. Не знам за ремонти, но мисля че не си много запознат със стопанисването и отдаването под наем. Много хора тук нямат реална представа какво се случва извън компютрите им, очевидно.

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Meandmyself Разгледай мнение
                      Правил съм, няколко, в офис и в жилища.
                      Ти за отдаване под наем с италиански дизайнерски мебели и позлатени кранчета в банята ли ще го правиш?
                      Има прилични материали - паркети, фаянс, на нормални цени, както и мебели, кухни, уреди среден клас.
                      Общо взето трудът е най-скъпото перо. Като имаш читави майстори и се договориш, не е драма.
                      Ама човек би казал, че живеете в палати бе, мушмуроци .
                      Хайде, не се правете на интересни. И не давайте за пример партери и дупки неремонтирани от балканската война за цените на имотите и наемите.
                      А, и да ви кажа, във Варна никакъв спад няма. Нито на имотите, нито на наемите. Да си знаете просто
                      Иначе продължавайте с графиките, цитатите, предположенията и умотворенията.
                      Кога си правил? Миналата и тази правил ли си? Искаш ли да покажа, цени от мин год и тази год да видиш разликите? Не съм казал златни кранчета, но хубавите неща, които бият на очи и се харесват не са в айко.

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от unimog Разгледай мнение
                        Аз бих държал спестяванията си в левове. Заради слабото евро лихвите на влогове в левове ще са по-високи, отколкото, ако спестяванията са в евро”, поясни Ханке.

                        https://trud.bg/%D0%BF%D1%80%D0%BE%D...%D0%B8-%D0%B2/
                        Това и аз казвам ,разликата в самите лихви ще обере разликата в курса на долара ,говоря при сегашните ставки ,сега ако някой е обърнал долари преди няколко месеца ще е малко по-добре ,силния долар не е добър и за Щатите защото им оскъпява износа

                        Коментар


                        • Аз бих държал спестяванията си в левове. Заради слабото евро лихвите на влогове в левове ще са по-високи, отколкото, ако спестяванията са в евро”, поясни Ханке.

                          https://trud.bg/%D0%BF%D1%80%D0%BE%D...%D0%B8-%D0%B2/

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от antani Разгледай мнение
                            Three-month EURIBOR for today : 0.002%. Сега да видим, дали лихвата ще е 2.1%
                            база 5-6% по ипотеките скоро ,твърде скоро ДВОЙНО ЩЕ БЪДЕ

                            Коментар


                            • https://www.economic.bg/bg/a/view/oc...lihvite-ot-fed

                              Е..си м...та

                              Oчaĸвa ce cвpъxгoлямo yвeличeниe нa лиxвитe oт Фeд !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
                              Дaннитe зa инфлaциятa пpeз юни изнeнaдaxa нeпpиятнo цeнтpaлнaтa бaнĸa, a зaлoзитe вeчe ca зa вдигaнe cъc 100 бaзиcни пyнĸтa

                              https://www.economic.bg/bg/a/view/oc...lihvite-ot-fed


                              Всичко е в ход“, каза президентът на Федералния резерв на Атланта Рафаел Бостик пред репортери във Флорида, попитан за тази възможност.

                              Зaдълбoчaвaщaтa ce инвepcия нa ĸpивaтa нa дoxoднocттa e ĸpeщящa peцecия и Фeдepaлният peзepв дaдe дa ce paзбepe, чe дaвa пpиopитeт нa възcтaнoвявaнeтo нa цeнoвaтa cтaбилнocт пpeд вcичĸo ocтaнaлo.“

                              Коментар


                              • Three-month EURIBOR for today : 0.002%. Сега да видим, дали лихвата ще е 2.1%

                                Коментар

                                Working...
                                X