IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Какво поскъпване очаквате на жилищните имоти?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts



  • Дарлинг.....верно е,че не купуваме....ама продаваме неща,без дори да ги имаме....и по много....

    Асен1975 прави бони трейдър:

    Значи,избрал съм ти едно итифче,дет мисля,че много ще ти хареса...
    Iprp Му е тикърчето.....тва фондче за залагане на евро имотния маркет....
    . Абсурдното в тва фонд че е,че е рухнало с 33% от началото на годината......а имотите в европа още НИКЪДЕ не са рухнали...още се качват....

    Та ако смяташ да оберрш такива като мен,които залагат за падане.....имаш перфектната възможност......
    както обясних на твоя колега по интелект-лендлорда, 33% падане се равнява на 50% качване....
    демек ако имотите в европа НЕ ПОЧНАТ ДА ПАДАТ,,ще направиш 50 % ....а ако ще се качват,както ти си мислиш.....небето е тавана..особено ако използваш левъридж....

    тия дето шорт селват и са го рухнали този фонд ..те не са купували имоти....и не са правили ремонти....и въобще не разбират ,така както ти и лендлорда.....
    Имаш уникалната възмоцност да го обереш...и да направиш къде,къде повече пари,отколкото да купиш апт в софето.....
    .
    Last edited by X_Y; 14.07.2022, 18:14.

    Коментар


    • Първоначално изпратено от nkavrakov1982 Разгледай мнение

      Това са само очаквания решенията се взимат след гласуване на членовете на Банката -в Събота имаше изявление че на масата са и 50 пункта от шефа на УС Роберт Холцман ,ако повечето банкери гласуват за по-голямо увеличение това ще бъде факт
      Това са само два туита Карвък, те са хиляди, и тия очаквания са калкулирани в паричните пазари. ЕЦБ последното което иска е да изненада банките още веднъж, та съвсем да фалират още преди даже да са качили лихвата. Няма да са повече от 25 пункта, трябва да се примириш с този факт. Даже ако искаш да се обзаложиш на нещо различно от това, има пазари дето ще ти вземат парите със колко искаш възвръщаемост, там колкото марджин ти дадат.

      Коментар


      • Първоначално изпратено от 20000леваЗАПЛАТА Разгледай мнение


        Ето ти от последните часове данните:

        https://twitter.com/scarlots/status/1547527451722629122

        https://twitter.com/Danske_Research/...26533522259968

        Не ти трябва да работиш в банката. Клоуните дето работят там снасят вътрешна информация на търговските отдели и всичко вече се знае окончателно от който трябва.
        Това са само очаквания решенията се взимат след гласуване на членовете на Банката -в Събота имаше изявление че на масата са и 50 пункта от шефа на УС Роберт Холцман ,ако повечето банкери гласуват за по-голямо увеличение това ще бъде факт

        Коментар


        • Първоначално изпратено от better Разгледай мнение

          Ремонти правя за себе си, под наем не съм давал, но знам от познати, които дават под наем и по техните думи, по-добре обзаведените "вървят" по-добре, понеже се наемат от по-богати хора, които почти не ги ползват, сещай се за какво.
          Предпочитам нормални хора, все още има такива. Не съм си намерил парите на пътя, за да правя бардаци.

          Коментар


          • Първоначално изпратено от nkavrakov1982 Разгледай мнение

            Ти вече почна и да си измисляш или са те назначили в банката и не казваш

            Ето ти от последните часове данните:

            https://twitter.com/scarlots/status/1547527451722629122

            https://twitter.com/Danske_Research/...26533522259968

            Не ти трябва да работиш в банката. Клоуните дето работят там снасят вътрешна информация на търговските отдели и всичко вече се знае окончателно от който трябва.

            Коментар


            • Първоначално изпратено от unimog Разгледай мнение

              Почнаха да подгряват публиката за грандиозното събитие:

              Италианската правителствена криза удари банковия сектор

              Назряващата правителствена криза в Италия оказва натиск върху цените на италианските банки. Intesa загуби 4,0 процента и по този начин затвърди позицията си на най-слабата в момента титла на Stoxx 50. Unicredit падна с 3,5%, а Generali - с 1,4%.

              Доходността на 10-годишните италиански облигации се повиши с 14 базисни пункта, а доходността на Германия само с 5 базисни пункта. Коалиционното правителство на Марио Драги изглежда се проваля заради движението 5 звезди. Водещият индекс MIB в момента губи 1,3 процента.

              https://www.n-tv.de/wirtschaft/der_b...e23462107.html


              Хмммм, коя ли ще е…

              Коментар


              • Първоначално изпратено от nkavrakov1982 Разгледай мнение

                Не ,аз съм баровец ходя по хотели + извън София на трип
                Че кога бе, ти си все във форума.

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Evgo

                  А ти не ползваш ли терените (апартите) на приятелките си, братле?
                  Не ,аз съм баровец ходя по хотели + извън София на трип

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от yalokin Разгледай мнение

                    Асене, ако не е тайна, с какво се занимаваш във Вегас?
                    Е па нали ти казах,че съм хитър петър....
                    . Ти не си ли запознат с бгтовския фолклор?
                    Хитър петър е колоритен ГЕРОЙ.....
                    . Ети ти един исторически ФАКТ за него:

                    Седял си хитър петър под крушата на сянка ....

                    Видял го ходжата, отишъл при него и го посъветвал:

                    хитър петре,защо лежиш под крушата? Ела,ше ти дам работа на полето,после ще спестиш пари,ще си купиш земя,и ще работиш за себе си....после ще спестиш още повече пари ще наемеш работници и ще станеш като мен.....И ТОГАВА ВЕЧЕ ШЕ МОА ДА СИ ЛЕЖИШ ПОД КРУШАТА КОЛКО СИ ИСКАШ....

                    А хитър петър му отговорил:

                    Е АЗ СА КВО ПРАВЯ?

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от BONI Разгледай мнение

                      Есетствено, ти си на абонамент в Хаят. Ама ходиш с трамвая до там.
                      Има ли значение ?
                      Важен е крайния резултат ,има хора с милиони дето от стрес покрай бизнееса, са на хапчета и това е ясно на всички ни мисля и хора дето бачкат по строежите на другия полюс но нямат тези проблеми ,та с твоите тъпи разсъждения си за никъде

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от nkavrakov1982 Разгледай мнение

                        Еми друго си е който има беседка ,може майка му да си спи във вилата пък той на беседката ,аз ползвам хотели не се съобразявам с къщи и други
                        Есетствено, ти си на абонамент в Хаят. Ама ходиш с трамвая до там.

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от 20000леваЗАПЛАТА Разгледай мнение
                          Еврото току що яростно проби паритета, а 25-те пункта се затвърдиха вече на пазарите. Няма да има 50 пункта. От тука вече табута няма. Имотите ще поскъпват със падането на еврото и отгоре даже с изпреварване докато Лагард ви се присмива от телевизора зад оградата на ЕЦБ (да вдигнаха огради). Много търпи тая Европа бе. Изобщо не очаквах чак толкова послушни граждани.
                          Ти вече почна и да си измисляш или са те назначили в банката и не казваш

                          Коментар


                          • Еврото току що яростно проби паритета, а 25-те пункта се затвърдиха вече на пазарите. Няма да има 50 пункта. От тука вече табута няма. Имотите ще поскъпват със падането на еврото и отгоре даже с изпреварване докато Лагард ви се присмива от телевизора зад оградата на ЕЦБ (да вдигнаха огради). Много търпи тая Европа бе. Изобщо не очаквах чак толкова послушни граждани.

                            Коментар


                            • Имотният балон се пука? Експерти прогнозират спад на цените на жилищата

                              Еее, ама може ли такова нещо сега?

                              Лоши заглавия... лоши... лоши...

                              Как може така да плашат публиката??

                              Как очакват сега Пена и Вуте да разпускат на бетономорието?

                              Ами нали тежки /циментови/ мисли ще заседнат в главите им...

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от terziеv Разгледай мнение

                                https://mymarketnews.ams.usda.gov/filerepo/reports и конкретно за говедата https://www.ams.usda.gov/mnreports/lswbfrtl.pdf

                                Ма що ли изобщо се занимавам.
                                Да....асен1975 си няма друга работа и е решил да лъже Терзиев, че в сащ има дефлация.....

                                Та ти кво си показал?моментни цени?
                                Къде е сравнение с цени от миналата година,или от началото на тази?
                                Кетъл окшънс?
                                Нали ти казах,че транспортните цени са паднали повече от двойно.....
                                . Идея имаш ли си колко струва транспорта на една крава.....от окшъна в оклахома,до кланницата в тексас,оттам до шилинг фасилити в аризона,оттам до рисивин фасилити едикъдеси...оттам до дистрибуция по магазините?
                                1.. Поне 1$ на паунд заминава в транспорт......чри падане от 60% на транспортни разходи .... те ти 60 цента ДЕФЛАЦИЯ В ТЕЛЕШКОТО....

                                още подробности трябват ли ти,или тва ти е достатъчно?
                                2. През ковид кризата поради съплай чейнс телешкото не само бе изхвърчало в небесата,ами и го нямаше по магазините.....следствието поне падане от 10% комсумация.....което в момента означава 10% овърсъплай.....

                                Тва достатъчно ли ти е?
                                3......в ковида износа рухна.....контейнер до Китай се беше ОСКЪПИЛ С 8 ПЪТИ.....да не говориме за съплай чейн проблемите.....
                                Айде от тук още поне 20% овърсъплай.....

                                И ко стана? двойно по евтин транспорт и 30% овърсъплай......
                                . Телешкото е поне 10% по евтино от февруари...и поне 25 % по евтино от миналата година.година.бая време ще остане така,ако не и още да падне.....освен ако сащ не намери износ В ПОВЕЧЕ,че да се отърве от този овърсъплай.а аз не виждам как.....

                                П.п.
                                междудругото,според теб с колко е паднала цената на вноса от Европа в сащ???
                                . И от там ли има ИНФЛАЦИЯ?
                                любимия ви голф тройка с колко ли трябва да е поевтинял при паритет на евро/долар?
                                Или е поскъпнал с 9 % ,както фед казват?
                                Ами испанските маслини,италианския зехтин и бг сиренето и те ли са поскъпнали с 9 % както фед ти казват?
                                . Тия браточка лъжат повече и от бойко борисов,въпреки,че смяташ,че никой не може да лъже повече от бойко борисов.....
                                Last edited by acen1975; 14.07.2022, 16:40.

                                Коментар

                                Working...
                                X