IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Какво поскъпване очаквате на жилищните имоти?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от ratten Разгледай мнение

    добра кауза е това
    но да знаеш, тези, спасените от жилище, са най-неблагодарни.

    ботчо бая народ е спасил от 2017-та насам. все роднини и приятели. повечето вече бивши.
    Доколкото знам това е инвеститорски форум, следователно "спасяваме" инвеститор, който може би ще купи на върха.

    Коментар


    • Първоначално изпратено от ratten Разгледай мнение

      добра кауза е това
      но да знаеш, тези, спасените от жилище, са най-неблагодарни.

      ботчо бая народ е спасил от 2017-та насам. все роднини и приятели. повечето вече бивши.
      Тия спасители вече са дотегнали на всички купувачи на имоти. Толкова години ги спасяват. Този е нов, явно не е чел назад в темата, колко други е имало, като него.

      Коментар


      • Първоначално изпратено от MrCurious Разгледай мнение

        Криптото е все едно да спечелиш от тотото.
        Имали ли сте бизнес или сте събрали първоначалния си капитал от заплати/джобни?
        Глупости! Всеки, който е влязал преди 2 год е на +, който е влязал преди 5-6 год. си е умножил парите! Толкова е елементарно, къде виждаш тото тук?

        Коментар


        • Първоначално изпратено от better Разгледай мнение

          В интерес на истината донякъде си прав! За свалянето на цените, едва ли зависи от нас, по-скоро можем да спасим някой колебаещ се.
          добра кауза е това
          но да знаеш, тези, спасените от жилище, са най-неблагодарни.

          ботчо бая народ е спасил от 2017-та насам. все роднини и приятели. повечето вече бивши.
          препоръка е

          Коментар


          • Първоначално изпратено от better Разгледай мнение

            И от криптоси и то доволно много. Ади като си мъж застани с 1000 лв. да те видя, мишок, само лаеш по форумите, иначе си на раб време.
            Криптото е все едно да спечелиш от тотото.
            Имали ли сте бизнес или сте събрали първоначалния си капитал от заплати/джобни?

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Julius_BG Разгледай мнение
              А? Ама ти още ли си губиш времето с тия хаймани?
              Мани ги! Не заслужават... нали ги виждаш какви отрепки са.
              Модераторчетата + смотаната функционалност си пасват с плевелите един друг перфектно!
              Аз бях дотук - нямам повече намерение да им бутам буренясалия форум.

              p.s.
              Нали следиш пазара как хубаво гълта водичка заради лихвите!
              За момента ДоЖона, СиПи-то и Насдака са с по 3-4% надоле!
              Dow Slides 1,000 Points on High Inflation Reading
              Скоро ще има чудесен прозорец за влизане... но не още... не още!
              И аз съм на същото мнение! Отделно съм и мн търпелиФ. Поздрави.

              Коментар


              • Първоначално изпратено от ratten Разгледай мнение
                почти без изключения всички милионери в темата са инвеститори в "нещо друго"
                изглежда обаче няма специална тема за инвестиция в "нещо друго" и им се налага да свалят цените тук.
                Защо ли пишат в нашата тема? Забелязал съм, че всички инвеститори, които пишат в темата за имоти, но инвестират в други хипотетични инвесниции , винаги сърбежите са им в задната част на тялото

                Коментар


                • Първоначално изпратено от ratten Разгледай мнение
                  почти без изключения всички милионери в темата са инвеститори в "нещо друго"
                  изглежда обаче няма специална тема за инвестиция в "нещо друго" и им се налага да свалят цените тук.
                  В интерес на истината донякъде си прав! За свалянето на цените, едва ли зависи от нас, по-скоро можем да спасим някой колебаещ се.

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от Bailor Разгледай мнение

                    Хахахахаха, сега този катил ще ти каже, че е натрупал капитала си от криптоси. Хахаха, все е имало смешници в темата, ама такъв палячо, рядко се среща.
                    И от криптоси и то доволно много. Ади като си мъж застани с 1000 лв. да те видя, мишок, само лаеш по форумите, иначе си на раб време.

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Bailor Разгледай мнение

                      Дърпа си кожичката, това е основното занимание на този абонат. От близо 30г. съм инвеститор в НИ, но такъв комплексар не съм срещал.
                      Инвеститор бил! Няма 1000 лв да застане като мъж. Въшльо! Ай сиктир гладен брокераЗ.

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от MrCurious Разгледай мнение

                        Благодаря за отговора.
                        Инвестициите изискват голям капитал за да са основен доход. Как сте натрупали такъв?
                        Хахахахаха, сега този катил ще ти каже, че е натрупал капитала си от криптоси. Хахаха, все е имало смешници в темата, ама такъв палячо, рядко се среща.

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от better Разгледай мнение

                          Инвеститор съм, но не в имоти. Тук съм основно за забавление! Още въпроси?
                          Благодаря за отговора.
                          Инвестициите изискват голям капитал за да са основен доход. Как сте натрупали такъв?

                          Коментар


                          • почти без изключения всички милионери в темата са инвеститори в "нещо друго"
                            изглежда обаче няма специална тема за инвестиция в "нещо друго" и им се налага да свалят цените тук.
                            препоръка е

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Julius_BG Разгледай мнение
                              А? Ама ти още ли си губиш времето с тия хаймани?
                              Мани ги! Не заслужават... нали ги виждаш какви отрепки са.
                              Модераторчетата + смотаната функционалност си пасват с плевелите един друг перфектно!
                              Аз бях дотук - нямам повече намерение да им бутам буренясалия форум.

                              p.s.
                              Нали следиш пазара как хубаво гълта водичка заради лихвите!
                              За момента ДоЖона, СиПи-то и Насдака са с по 3-4% надоле!
                              Dow Slides 1,000 Points on High Inflation Reading
                              Скоро ще има чудесен прозорец за влизане... но не още... не още!
                              ТИ ли беше този, който отричаше голямата инфлация. НЕ ТЕ ЛИ Е СРАМ ОЩЕ ДА ПИШЕШ ТУК?

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от MrCurious Разгледай мнение

                                Ако не е тайна, Вие с какво се занимавате?
                                ​​​​​​
                                Дърпа си кожичката, това е основното занимание на този абонат. От близо 30г. съм инвеститор в НИ, но такъв комплексар не съм срещал.

                                Коментар

                                Working...
                                X