IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Какво поскъпване очаквате на жилищните имоти?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Laconic Разгледай мнение
    Това е комплимент за мен, но не съм аз! Припознал си се.
    Много ви приличат писанията на всички и лесно се бърка човек. ;-)
    Да видим кога ще сменяте никовете.

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Evgo Разгледай мнение

      Ако навлезем в рецесия, ще има и съкращения.

      Предстоят няколко години на висока инфлация и вероятно ниска безработица.
      Безработицата обикновенно рязко обръща ,още повече когато е била години трайно ниска

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Evgo Разгледай мнение

        Ако навлезем в рецесия, ще има и съкращения.

        Предстоят няколко години на висока инфлация и вероятно ниска безработица.
        аз за стагфлация си мисля ама да видим.
        препоръка е

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Zalmoxis Разгледай мнение

          Разпозна ли се? Чакаш ли 149Е квадрат на жълтите павета?

          чака 149е да му стане наема. ама нъц.
          препоръка е

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Zalmoxis Разгледай мнение

            Разпозна ли се? Чакаш ли 149Е квадрат на жълтите павета?

            Това е комплимент за мен, но не съм аз! Припознал си се.

            Коментар


            • Първоначално изпратено от nkavrakov1982 Разгледай мнение

              Вълчо Мечков прогнозира че каквото се случва навън ще дойде и у нас ,ами навън щом търговците на дребно ликвидират работни места ,не знам какво да очаквам у нас

              Модният търговец Gap съкращава около 500 корпоративни работни места, твърдят източници на Wall Street Journal, запознати с въпроса. Компанията се опитва да намали разходите си, докато приходите ѝ от продажби и печалбата ѝ се свиват, допълва изданието.

              Работните места са предимно в основните офиси на Gap в Сан Франциско и Ню Йорк, както и в Азия, допълват източниците. Гигантът съкращава служители и премахва позиции от различни отдели. Някои работници са уведомени за съкращенията в последните дни, твърдят източниците.
              Gap не успя да избегне вълната от съкращения на служители

              Компанията е поредният търговец на дребно, който обявява подобни мерки за справяне със спада на приходи
              Ако навлезем в рецесия, ще има и съкращения.

              Предстоят няколко години на висока инфлация и вероятно ниска безработица.

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Laconic Разгледай мнение

                Залмокса все още не е разбрал какво е споделил!
                Но повече ме учуди, че болната им тема е за закъсалите строежи...май напипахме жива рана!
                Разпозна ли се? Чакаш ли 149Е квадрат на жълтите павета?

                Коментар


                • Първоначално изпратено от bertram Разгледай мнение

                  В десетката!
                  Напълно в реда на нещата. Ако примем 2008-ма за началото на счупването на пазара в предходния цикъл 2010-11-та настроението беше толкова минорно.. периода на осъзнаването, че не всичко, което лети се яде - усетиш ли такъв момент може да търсиш промоциите. Няма как да стане като при акциите БУМ и от днес за утре -40-50%... НИ са доста по-инертен клас активи.
                  Залмокса все още не е разбрал какво е споделил!
                  Но повече ме учуди, че болната им тема е за закъсалите строежи...май напипахме жива рана!

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от bertram Разгледай мнение

                    В десетката!
                    Напълно в реда на нещата. Ако примем 2008-ма за началото на счупването на пазара в предходния цикъл 2010-11-та настроението беше толкова минорно.. периода на осъзнаването, че не всичко, което лети се яде - усетиш ли такъв момент може да търсиш промоциите. Няма как да стане като при акциите БУМ и от днес за утре -40-50%... НИ са доста по-инертен клас активи.
                    Така е, имаше още 3 години спад. Но автора казва " за 10 години забравете за имот като инвестиция" , което се оказва невярно.Точно тогава беше възможността 2013-4-5. Че и по-късно даже.

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Zalmoxis Разгледай мнение
                      Какви специалисти е имало 2010 година в един форум :-)
                      не специалисти а магьосници.
                      ама и сегашните си ги бива.
                      препоръка е

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Zalmoxis Разгледай мнение
                        Какви специалисти е имало 2010 година в един форум :-)
                        В десетката!
                        Напълно в реда на нещата. Ако примем 2008-ма за началото на счупването на пазара в предходния цикъл 2010-11-та настроението беше толкова минорно.. периода на осъзнаването, че не всичко, което лети се яде - усетиш ли такъв момент може да търсиш промоциите. Няма как да стане като при акциите БУМ и от днес за утре -40-50%... НИ са доста по-инертен клас активи.
                        това мнение не е препоръка за покупка или продажба на акции

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от ejonny2376 Разгледай мнение

                          В Германия 30%-40% според Бундесбанк. Говорим за страни, в които няма демографски проблем, почти не се строи и няма празни жилища.
                          Естествено, БГ е най-висшата форма на държава, в София само ръст се очаква по 20% годишно идните 100 години.
                          Вълчо Мечков прогнозира че каквото се случва навън ще дойде и у нас ,ами навън щом търговците на дребно ликвидират работни места ,не знам какво да очаквам у нас

                          Модният търговец Gap съкращава около 500 корпоративни работни места, твърдят източници на Wall Street Journal, запознати с въпроса. Компанията се опитва да намали разходите си, докато приходите ѝ от продажби и печалбата ѝ се свиват, допълва изданието.

                          Работните места са предимно в основните офиси на Gap в Сан Франциско и Ню Йорк, както и в Азия, допълват източниците. Гигантът съкращава служители и премахва позиции от различни отдели. Някои работници са уведомени за съкращенията в последните дни, твърдят източниците.
                          Gap не успя да избегне вълната от съкращения на служители

                          Компанията е поредният търговец на дребно, който обявява подобни мерки за справяне със спада на приходи

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от nkavrakov1982 Разгледай мнение

                            в Швеция 18-20% се очаква да е спада в цените в България слагаме розови очила ,смешно ,смешно

                            https://www.investor.bg/a/534-novini...yashtite-lihvi
                            Един от най-нажежените жилищни пазари в Европа е под натиск заради растящите лихви

                            Шведската централна банка очаква цените на жилищата в страната да намалеят с 18% спрямо връхната им точка по-рано тази година
                            В Германия 30%-40% според Бундесбанк. Говорим за страни, в които няма демографски проблем, почти не се строи и няма празни жилища.
                            Естествено, БГ е най-висшата форма на държава, в София само ръст се очаква по 20% годишно идните 100 години.

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Laconic Разгледай мнение

                              Желанията нямат общо с реалността! Тепърва ще излиза информация...аз чух за Малинова долина, няколко сгради!
                              в Швеция 18-20% се очаква да е спада в цените в България слагаме розови очила ,смешно ,смешно

                              https://www.investor.bg/a/534-novini...yashtite-lihvi
                              Един от най-нажежените жилищни пазари в Европа е под натиск заради растящите лихви

                              Шведската централна банка очаква цените на жилищата в страната да намалеят с 18% спрямо връхната им точка по-рано тази година

                              Коментар


                              • Какви специалисти е имало 2010 година в един форум :-)

                                Коментар

                                Working...
                                X