IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Какво поскъпване очаквате на жилищните имоти?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от silistra Разгледай мнение

    Ясно, май преди беше купата.
    Същият. Само че сега е доста по-озлобен, понеже няма пари за имот, а други хора си накупиха въпреки поскъпването или инвестираха по друг начин. Завист.

    Коментар


    • Първоначално изпратено от polax Разгледай мнение
      Ровя си в един от имотните сайтове и какво да видя, вече продаваме и мазета

      Сграда: Новопостроена шестетажна тухлена сграда, оборудвана с асансьор за удобство на живущите.

      Разпределение: Имотът се състои от входно антре, баня-тоалет, дневен тракт с кухненски бокс, спалня и тераса. С възможност за закупуване на парко-място на цена от 10 500 Евро и маза за 2 500 Евро.
      Ари ве сериозно? Утре и терасите ще тръгнат да продават отделно.

      Коментар


      • pwise,
        благодаря ти за коментара. Преди живеех във Варна и затова най-напред погледа ми е насочен натам. Всички мои познати с амбиции и стремеж да постигнат нещо се преместиха в Сф. Може би не е зле да помисля и вариант Сф.

        Коментар


        • Първоначално изпратено от BONI Разгледай мнение

          Всеки нов ник може да си твърди каквото иска за миналото, защото няма как да бъде проверено. Обаче е ясна датата на регистрацията ти тук - преди 18 месеца. Ако наистина тогава си се набутал в битхуйни лошо, особено щом "Аз не продавам". HODL. Не виждам да си се похвалил да си купил имот през този период.
          В Биткоин влязах преди 5~6 год. Тогава си мечтаех някой ден да иде до 20к, то взе че отиде на 67.
          За имотите няколко пъти повторих, че купих 2013, 2018 та и 2020 та. За проверката казах, който не вярва да дойде при нотариус с парите си и да проверим.

          Коментар


          • Първоначално изпратено от silistra Разгледай мнение

            Кое според теб е добро семейно място? Бюджет има достатъчно.
            Докторски паметник или кв. Изток.
            Не ми се сърдете и двата си ги харесвам

            Коментар


            • Първоначално изпратено от ejonny2376 Разгледай мнение

              Този не е варненец - това е един изритан от жена си холандски гастар, живеещ в беседка построена в двора на маминка. Твърди, че има собствени имоти, а в същност има само един полуразрошен хотел в Банско, където е набил наследствена пара. В момента има още няколко ника, като пише от едниния и си отговаря сам от другия.
              Ясно, май преди беше купата.

              Коментар


              • Първоначално изпратено от silistra Разгледай мнение
                Ето затова не харесвам варнянци!
                Този не е варненец - това е един изритан от жена си холандски гастар, живеещ в беседка построена в двора на маминка. Твърди, че има собствени имоти, а в същност има само един полуразрошен хотел в Банско, където е набил наследствена пара. В момента има още няколко ника, като пише от едниния и си отговаря сам от другия.

                Ти си стой в Германия най-добре, България имаше някакви напредъци в периода 2010-2017, последните 5 години обаче нещата станаха трагични. Колкото и да се влошават нещата в немско (и навсякъде като цяло), България е най-голямата трагедия на света, истински мазохизъм е да се живее сред това крадливо простолюдие.
                Last edited by ejonny2376; 23.08.2022, 22:24.

                Коментар


                • Първоначално изпратено от pesimist4o na kvadrat Разгледай мнение

                  Без да познавам добре Варна, мисля че София е много над нея... във всеки смисъл без морето..., но има приятна планина. Ама то във Варна си е доста студеничко та все едно морето че го няма :-). , НО точно спокойствие не знам дали ще намериш в София - пак е презастроено, с колите е сложно, а и ставащите имоти на добро семейно място в момента са цифра според мен дори и за 20 години в Мюних.... Ей го Жони и той ги има, ама парЕто за софийски имот не стигат :–)
                  Кое според теб е добро семейно място? Бюджет има достатъчно.

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от silistra Разгледай мнение

                    Аз търся нещо за живеене, 20+ години Мюнхен ми стигат. Германия няма нищо общо с това което беше преди 20г. Въпросът е дали Варна или може и София.
                    Варна не е ок по много критерии. Овен районите близо до морската няма нито един квартал да става за нещо. Аз бих избрал София пред Варна, но зависи къде в София и най-важното какво ти е важно на теб. Пловдив мисля че е по-добър и от двата в много отношения, но климата е гаден, има много комари, а зимата невероятен смог, което пак го прави неподходящ. По родопската яка е популярно да се строят къщи и богатите ходят там, но пак има комари и е много скъпо, в много от селата няма инфраструктура.

                    Ако единствения избор е Варна, освен кварталите до морската бих предпочел Аспарухово(със моста хич не е оферта), Аксаково че дори и владиславово. Направо ме хваща клоустрофобията като ходя във Варна. Горе на Бриз зимата ще те отвее, имах един бизнес партньор преди 4-5 години имаше голяма къща там с басейн и всичко и бяхме за коледа - умряхме от студ и вън и вътре.

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от silistra Разгледай мнение

                      Прав си, по-младите роднини с големите заплати са в Сф, а по-старите без особени умения са във Варна. Утре ще ми идват на гости от Сф и ще обсъдя възможностите.
                      Без да познавам добре Варна, мисля че София е много над нея... във всеки смисъл без морето..., но има приятна планина. Ама то във Варна си е доста студеничко та все едно морето че го няма :-). , НО точно спокойствие не знам дали ще намериш в София - пак е презастроено, с колите е сложно, а и ставащите имоти на добро семейно място в момента са цифра според мен дори и за 20 години в Мюних.... Ей го Жони и той ги има, ама парЕто за софийски имот не стигат :–)
                      Last edited by pesimist4o na kvadrat; 23.08.2022, 21:56.

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от bertram Разгледай мнение

                        Ако искаш да живееш в относително модерен и европейски град - София с всичките и минуси е доста по-добре (да ме прощават Варненските колеги)
                        Лично мнение, но Варна много изостана даже и от Бургас
                        +100

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от silistra Разгледай мнение
                          Нали се води елитен квартал, поогледах и чайка. Няма нищо общо с квартала от преди 20г,
                          къде според теб е най добре за семейство с деца?
                          Не мога да кажа. Чайка все още е сравнително зелен квартал, който си заслужава от гледна точка простор и локация, но и там започва застрояване.

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от bertram Разгледай мнение

                            Ако искаш да живееш в относително модерен и европейски град - София с всичките и минуси е доста по-добре (да ме прощават Варненските колеги)
                            Лично мнение, но Варна много изостана даже и от Бургас
                            Прав си, по-младите роднини с големите заплати са в Сф, а по-старите без особени умения са във Варна. Утре ще ми идват на гости от Сф и ще обсъдя възможностите.

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Meandmy Разгледай мнение
                              Тъй кажи, че си гастар в мюних, това обяснява нещата. Що си не седиш там, нали в бг всичко е кочина и кофтор
                              човекът явно е успял с реализацията... ти някакъв проблем с хората, които успяват навън ли имаш? само гастари са ти в устата, но ако не бяха те да наливат пари в имоти... кой щеше да бута пазара нагоре?
                              това мнение не е препоръка за покупка или продажба на акции

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от silistra Разгледай мнение
                                Аз търся нещо за живеене, 20+ години Мюнхен ми стигат. Германия няма нищо общо с това което беше преди 20г. Въпросът е дали Варна или може и София.
                                Ако искаш да живееш в относително модерен и европейски град - София с всичките и минуси е доста по-добре (да ме прощават Варненските колеги)
                                Лично мнение, но Варна много изостана даже и от Бургас

                                това мнение не е препоръка за покупка или продажба на акции

                                Коментар

                                Working...
                                X