IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Какво поскъпване очаквате на жилищните имоти?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Meandmyself Разгледай мнение
    Новото нормално, 8 квадрата. Ни повече, ни по малко. Верую на всеки модерен гастар. Нямаш дом, нямаш вещи, и си еко
    https://m.dw.com/bg/%D0%B4%D0%B8%D0%...%B8/a-56220590
    8 квадрата ми е само малката тераса на село. Голямата с чардак към мегданя е 20тина.

    Да спират тока в града и да си ходя да паля печката и да мятам пържоли на скарата. ;-)

    Коментар


    • Новото нормално, 8 квадрата. Ни повече, ни по малко. Верую на всеки модерен гастар. Нямаш дом, нямаш вещи, и си еко
      https://m.dw.com/bg/%D0%B4%D0%B8%D0%...%B8/a-56220590

      Коментар


      • https://www.pariteni.bg/novini/banki...alostta-243803
        БНБ: Има риск за нарастване на задлъжнялостта

        Банката повишава буфера за рискови заеми

        Коментар


        • Първоначално изпратено от ratten Разгледай мнение
          иначе имам далечни познати, които са "купили" по7-8 апартамента, с кредит в някакъв нов проект.
          като/ако ги продатат с печалба, може ли да кажем, че са били инвеститори?
          Ох Котъо Тея са първите жертви и потенциални самоубийци

          "Нацелили" са перфектния тайминг .Спор няма,че са "инвеститори" от световна величина

          Коментар


          • https://www.investor.bg/a/454-sotsia...riyata-na-meta
            Зукърбърг обяви първите съкращения на работни места в историята на Meta

            В технологичния сектор на САЩ през 2022 г. са били съкратени над 42 000 работни места

            По време на обръщение към служителите си основателят на Facebook и главен изпълнителен директор на Meta Марк Зукърбърг е обявил програма за икономии и съкращения на работни места, съобщава Bloomberg.

            „Надявах се, че досега икономиката ще се е стабилизирала по-значително. Но от това, което виждаме, все още не изглежда така, така че искаме да планираме малко по-консервативно", цитира Bloomberg източници от срещата.

            Коментар


            • Първоначално изпратено от better Разгледай мнение
              Аве, сериозно ли някой ипотекар се мисли за инвеститор?
              митето2468
              иначе имам далечни познати, които са "купили" по7-8 апартамента, с кредит в някакъв нов проект.
              като/ако ги продатат с печалба, може ли да кажем, че са били инвеститори?
              Last edited by ratten; 30.09.2022, 08:59.
              препоръка е

              Коментар


              • Първоначално изпратено от chokolino Разгледай мнение
                Тези, които купуват имот с ипотека от 20+ години, за инвеститори ли ги броим? Или пък за лично ползване? Не мисля, че имат място в този форум. Тук би трябвало да има кешови инвеститори или такива, които изплащат имот за 10-12 години максимум, с по няколко имота, които отдават под наем или препродават. Това са инвеститори, все пак сме в инвестор.бг...
                В тази тема пишат 90% брокери, повечето даже са с по-няколко акаунта. Тук няма инвеститори. Не би трябвало да има инвеститори на БГ пазара на имоти. Той е слабо ликвиден. Гледам от половин година едни и същи апартаменти. Ту изчезват, ту се появяват. Един път 200к, другия път 220к. После пак 200к. Пазара е страшно надценен. По който и показател да го гледаш, тук няма изгода да се инвестира. За това и живеца в темата се държи от няколко брокера, които се опитват да се самозалъжат, че всичко е прекрасно и предстои невероятен прогрес на този пазар ...

                Коментар


                • Аве, сериозно ли някой ипотекар се мисли за инвеститор?

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от Meandmyself Разгледай мнение

                    А, не. Най-големите разбирачи никога не са имали и няма да имат имот в Бг, живеят във Франкфуртнамайната си, мразят държавата и в главите им са л.на, кофтори, кенефи. Всъщност мразят всичко, понеже просто са неудачници. За което никой не им е крив.
                    Така е, и аз като сметнах колко наем съм дал живейки и работейки навън се обринах - над 148К€ ги бях изчислил. И то повече от година преди да се прибера.
                    Ами и те така. Колко наем се е издавал, и имот нема, требват примоции по 500€ метъра. Е, не става така.
                    Останете си гладни, останете си глупави - Стив Джобс

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Bailor Разгледай мнение

                      Ами, завиждаш му, човека на всеки няколко години си купува по един нов апартамент, а ти печелиш по 5ст. от курсови разлики и мизерни хонорари от лекции в които лъжеш младите. Бъди сигурен, че аз имам начин да те разбера къде ги лъжеш и да те изритат от там като мръсно мокро и бездомно коте
                      Нима? Джулката професор преподавател ли е? Виж ти! Ама лъже младите за имотите яко. Осигурява наематели, трябва хонорар да му даваме.
                      Останете си гладни, останете си глупави - Стив Джобс

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Bailor Разгледай мнение


                        Най-големи разбирачи са от имоти, тези, без нито един имот ....класика родна
                        А, не. Най-големите разбирачи никога не са имали и няма да имат имот в Бг, живеят във Франкфуртнамайната си, мразят държавата и в главите им са л.на, кофтори, кенефи. Всъщност мразят всичко, понеже просто са неудачници. За което никой не им е крив.

                        Коментар


                        • Тези, които купуват имот с ипотека от 20+ години, за инвеститори ли ги броим? Или пък за лично ползване? Не мисля, че имат място в този форум. Тук би трябвало да има кешови инвеститори или такива, които изплащат имот за 10-12 години максимум, с по няколко имота, които отдават под наем или препродават. Това са инвеститори, все пак сме в инвестор.бг...

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от pesimist4o na kvadrat Разгледай мнение

                            А не хейтъра завиждач се вижда с лекота няколко поста надолу....:-)
                            Ти не си такъв просто много често грешиш , а най-много за цените на имотите, но за сметка на това си постоянен в заблудите си за тях :-)
                            Грешиш и за лихвите по ипотечката ми едно време .... беше супер сделка най-добрата възможна :-)
                            Най-големия разбирач от ипотечки, а никога нямал такава. Как и да има, като за 5ст. доход, никой няма да му отпусне такава.
                            Най-големи разбирачи са от имоти, тези, без нито един имот ....класика родна

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Julius_BG Разгледай мнение
                              Пропусна само да кажеш, че съм 'хейтър' и ти завиждам!



                              Ама я физкултурника как се е напрегнал - колко пъти го излавям в крачка! Идеален е за политик, направо да заминава да се кандидатира, докато не са минали изборите! Ти му доказваш как на всяка крачка се е оакало - то си мисли, че дъжд ръми!
                              А не хейтъра завиждач се вижда с лекота няколко поста надолу....:-)
                              Ти не си такъв просто много често грешиш , а най-много за цените на имотите, но за сметка на това си постоянен в заблудите си за тях :-)
                              Грешиш и за лихвите по ипотечката ми едно време .... беше супер сделка най-добрата възможна :-)

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Julius_BG Разгледай мнение
                                Пропусна само да кажеш, че ти завиждам
                                Ами, завиждаш му, човека на всеки няколко години си купува по един нов апартамент, а ти печелиш по 5ст. от курсови разлики и мизерни хонорари от лекции в които лъжеш младите. Бъди сигурен, че аз имам начин да те разбера къде ги лъжеш и да те изритат от там като мръсно мокро и бездомно коте

                                Коментар

                                Working...
                                X