IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Какво поскъпване очаквате на жилищните имоти?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от nkavrakov1982 Разгледай мнение

    Нашата е на баир и тоя баир се оказа най-добрата локация ,сега цялата махала е строена на турско гробище ,но така е било на времето там .
    Почнат ли да копаят и излизат кости,плочи на арабски,чат пат някой сребърник и така .
    Пооправиха ли след наводненията?

    Коментар


    • Първоначално изпратено от ratten Разгледай мнение

      не, шегувам се.

      сега точно се включих в ново зелено
      Успех жилища или офиси?

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Arana Разгледай мнение

        Т.е. пред окото на бурята предпочиташ да си в кеш ако и да го рупа тоя кеш инфлацията?
        не, шегувам се.

        сега точно се включих в ново зелено
        препоръка е

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Дюри Разгледай мнение

          Няма значение вече, човека е продал преди две години.
          мерси, кака
          препоръка е

          Коментар


          • Първоначално изпратено от nkavrakov1982 Разгледай мнение

            Аз ги харесвам ,особено в бившите бастиони на Франко са по-така пищни .
            За козата на легиона предполагам знаеш. Тя е култова, а иначе днес Колумб (който забележи е италианец - по тоз повод един мой познат италианец се хилеше, че и америката пак е трябвало да им я откриват италианците) е открил едно малко карибско островче, мислейки го за Индия

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Arana Разгледай мнение

              Пък аз ще си търся една селска къща с антипотопни високопланински характеристики
              Нашата е на баир и тоя баир се оказа най-добрата локация ,сега цялата махала е строена на турско гробище ,но така е било на времето там .
              Почнат ли да копаят и излизат кости,плочи на арабски,чат пат някой сребърник и така .

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Arana Разгледай мнение

                Като котките, когато дебнат птичка
                Мяучетата, се оказват по-умни от нас, хората Кротко, ще видим какво ще се случи и после ще мислим с теб какво да "заграждаме"

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Arana Разгледай мнение

                  Мерси мерси, аз кат българка досега си бачках . Военните паради не са ми по вкуса.
                  Аз ги харесвам ,особено в бившите бастиони на Франко са по-така пищни .

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от Bad_Bear Разгледай мнение

                    Имаме вече писмено обещание във форума, че ще се продава на 700Е/м2. Един колега вече си загради Люлин 4, а друг си резервира блок с името му. Аз като по-скромен, ще разделя за 2 коня сеното
                    Пък аз ще си търся една селска къща с антипотопни високопланински характеристики

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от nkavrakov1982 Разгледай мнение

                      Честит Ви празник
                      Мерси мерси, аз кат българка досега си бачках . Военните паради не са ми по вкуса.

                      Коментар


                      • ХА ХА ХА ХА ХА ХА ХА ХА ХА ...........ЩЕ СЕ СКЪСАМ ОТ СМЯХ ДНЕС

                        ВРЪЩАМЕ СЕ ПАК НА ДУМИТЕ МИ ОТ ЗИМАТА -РЯЗКО ВДИГАНЕ ,ВИ ОБЯСНИХ ЧЕ ЩЕ ИМА ДОКАТО СЕ РАДВАХТЕ НА РЕЗКИЯ РЪСТ В ИМОТИТЕ

                        https://www.investor.bg/a/538-pazari...-gavkav-podhod
                        Дьо Гало: ЕЦБ трябва рязко да повиши лихвите и да премине към по-гъвкав подход

                        На по-късен етап регулаторът може да започне да свива баланса си, смята управителят на Френската централна банка

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Arana Разгледай мнение

                          Като котките, когато дебнат птичка
                          Честит Ви празник

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Дюри Разгледай мнение

                            Чакай да започнат промените, че още ги няма никакви. Така ги чакахме и през март 2020 г., а промените бяха поне по едно +50 % до днес ,та стой и люпи семки още
                            Имаме вече писмено обещание във форума, че ще се продава на 700Е/м2. Един колега вече си загради Люлин 4, а друг си резервира блок с името му. Аз като по-скромен, ще разделя за 2 коня сеното

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Дюри Разгледай мнение

                              Чакай да започнат промените, че още ги няма никакви. Така ги чакахме и през март 2020 г., а промените бяха поне по едно +50 % до днес ,та стой и люпи семки още
                              Като котките, когато дебнат птичка

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Arana Разгледай мнение

                                Винаги е полезно да се знае . Педстоят промени.
                                Чакай да започнат промените, че още ги няма никакви. Така ги чакахме и през март 2020 г., а промените бяха поне по едно +50 % до днес ,та стой и люпи семки още

                                Коментар

                                Working...
                                X