IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Какво поскъпване очаквате на жилищните имоти?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Vergil1975 Разгледай мнение
    Пичове-никога не съм живял в апартамент та ще ми е интересно да ми отговорите дали е изключение това,което ще питам или е редовна практика. Един приятел живее под наем в София в апартамент ново строителство и казва,че редовно чувал как правят секс съседите и над него и под него. Съответно и него със сигурност го чуват.
    Да не говорим ако има малки деца, които са доста диви.
    Та въпроса ми е дали е често срещано да се чува всеки по-силен звук от съседите.
    Ако са в стаята точно под теб, над теб или до теб, се чува как правят секс, да. Чуват се и плачещите бебета после То и в къща ще се чува.... но поне няма да са чужди хора в съседните помещения.

    В апартамент е така, дори в най-високия ценови диапазон. 25см плоча или двойна стена не изолира остър шум.
    Last edited by ivanvg93; 19.01.2023, 03:56.

    Коментар


    • Пичове-никога не съм живял в апартамент та ще ми е интересно да ми отговорите дали е изключение това,което ще питам или е редовна практика. Един приятел живее под наем в София в апартамент ново строителство и казва,че редовно чувал как правят секс съседите и над него и под него. Съответно и него със сигурност го чуват.
      Да не говорим ако има малки деца, които са доста диви.
      Та въпроса ми е дали е често срещано да се чува всеки по-силен звук от съседите.

      Коментар


      • Баси, от 9 кладенеца вода се носят, аз неам време да погледна 5 поста по-надолу, но имоти пусти не падат. Под наем ще е за 20 години напред и тва е.
        Останете си гладни, останете си глупави - Стив Джобс

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Специалист по всичко Разгледай мнение

          Като чуете за синдрома "Този път е различно", който е предвестник на всяка криза, да знаете, че съоткривател му е ето този чичко. След като е направен преглед на кризите през последните няколко века. Между другото доста интересно четиво.
          Не е нужно да си професор от Харвард та 2020-та като Кавръка обяви за 126-ти път срив на имотният пазар да му кажеме че И ТОЗИ път е различно

          Така че по някога наистина е различно само трябва да можеш да го видиш

          Коментар


          • Колкото мразя и избягвам брокери, Джонката само говори, че съм брокер. Ромска му работа. Или да кажа немска? Че там е предимно ром вече, пък и той не е българин. (под нивото му е)
            Last edited by RUBLA; 19.01.2023, 12:19.

            Коментар


            • Първоначално изпратено от ejonny2376 Разгледай мнение

              Нещо от този сорт може би? Нейното обаче е старо строителство, може би е някъде по къщите около тази на Луканов.

              https://www.imot.bg/pcgi/imot.cgi?ac...sak&f1=1&fe7=1

              Това е на Латинка, сградата е добре, а и цената както виждаш е по-ниска от онзи боклук с басейна, качеството и локацията обаче са X2. Ако извадим 30к за паркомястото (включено е), цената идва към 2500-2600, което е даже под средното за Изток, а горният апарт е сигурно в топ 5% за квадрала. Което само потвърждава казаното от мен - пазарни ценови нива няма, има само брутална спекула и е пълно със супер надценени имоти, които не стават за нищо.

              Ако това горното е пазарна цена, значи средната за Изток спокойно може да падне с поне 30%.
              Кое му е хубавото бе Джонка на тоя боклук. Да директно боклук е за мен това! Погледни само на какво отстояние е другата сграда от всички стаи.
              Даваш 800 000 лв, и гледаш гащите на съседа от хола и спанлнята. За слънце и простор изобщо дори не говорим.
              Last edited by better; 18.01.2023, 23:19.

              Коментар


              • Първоначално изпратено от better Разгледай мнение

                Добре де, дайте да видим приблизителен имот, като на Дъри. Щото нали всичко ще пада, но този на Дъри е някакъФ мега, хипер, супер, дупер имот, дето само той няма да пада.

                П.С в Сф сигурно има имоти и за 40 млн евра, но най ми е интересно какъв е този имот, който само качва.
                Тя не е казвала кой е и с право, че е сложно в тая тема, но без да съм спец по Изток , там има няколко места които ми харесват - покрай Незабравка и Латинка и едно комплексче затворено до Японското посолство.... особено то за мен е най-доброто въобще в София щото е по средата тихо и спокойно.... Има и доста единични сгради които са добри....На Домусчиеви комплекса не го харесвам като местоположение...., но това са лични впечатления.
                Други може да имат друго мнение....и то да е правилното

                ПП Имота дето пусна Джони е светлинни години пред онзи :-)
                Last edited by pesimist4o na kvadrat; 18.01.2023, 23:17.

                Коментар


                • Първоначално изпратено от nkavrakov1982 Разгледай мнение
                  Между другото да напомня на всички Ви ,и понижители и повишители на семействата и близките ви !!
                  Задължително се разпишете в подписката за Референдума против еврото !
                  Намерете начин,аз го направих днес на място ,и сложих подписа си срещу мафията която ни тика към блатото в най лошото време за това!
                  Бъдете родолюбци ,а не мишки и го направете !
                  Ох, добре че няма референдум на тема "Искате ли да махнем данъците, да изключим светофарите и всички да ходим голи", че ще го приемем.

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от better Разгледай мнение

                    Добре де, дайте да видим приблизителен имот, като на Дъри. Щото нали всичко ще пада, но този на Дъри е някакъФ мега, хипер, супер, дупер имот, дето само той няма да пада.

                    П.С в Сф сигурно има имоти и за 40 млн евра, но най ми е интересно какъв е този имот, който само качва.
                    Не се вълнувай много, ако всичко ще пада и моите имоти ще са с падащи цени. Разликата е ,че нищо ама нищичко не се продава там дори и когато цените са високи. Мислех, че може да имаме проблем когато построиха Естето, но нищо не се случи. Късмет

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от better Разгледай мнение

                      Добре де, дайте да видим приблизителен имот, като на Дъри. Щото нали всичко ще пада, но този на Дъри е някакъФ мега, хипер, супер, дупер имот, дето само той няма да пада.

                      П.С в Сф сигурно има имоти и за 40 млн евра, но най ми е интересно какъв е този имот, който само качва.
                      Нещо от този сорт може би? Нейното обаче е старо строителство, може би е някъде по къщите около тази на Луканов.

                      https://www.imot.bg/pcgi/imot.cgi?ac...sak&f1=1&fe7=1

                      Това е на Латинка, сградата е добре, а и цената както виждаш е по-ниска от онзи боклук с басейна, качеството и локацията обаче са X2. Ако извадим 30к за паркомястото (включено е), цената идва към 2500-2600, което е даже под средното за Изток, а горният апарт е сигурно в топ 5% за квадрала. Което само потвърждава казаното от мен - пазарни ценови нива няма, има само брутална спекула и е пълно със супер надценени имоти, които не стават за нищо.

                      Ако това горното е пазарна цена, значи средната за Изток спокойно може да падне с поне 30%.
                      Last edited by ejonny2376; 18.01.2023, 23:05.

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от nkavrakov1982 Разгледай мнение

                        Изток го знам ,не ми харесва и там малко съм поживял,имах страшно гадже ,турбо фолк сръбска звезда беше на визия Лилито,та от там знам и квартала.Аристократичната София е Яворов ,това е всичко останало са придатъци.В момента квадрата е най скъп в Яворов.
                        Имена на бивши във форум , ти сериозно ли ?! Излез от матрицата бе !

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от ejonny2376 Разгледай мнение

                          Това е на Венета Райкова комплексът - , един мой колега от немското Уни си беше взел там, казваше че всички съседи били пропищели от нея и искали да продават, само и само да се махнат от този кошмар. Едва ли има по-гадно място в Изток, а за кофти строителството и високите такси поддръжка да не говорим. 3300 За този боклук е 100% надценено.
                          Изток го знам ,не ми харесва и там малко съм поживял,имах страшно гадже ,турбо фолк сръбска звезда беше на визия Лилито,та от там знам и квартала.Аристократичната София е Яворов ,това е всичко останало са придатъци.В момента квадрата е най скъп в Яворов.

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от pesimist4o na kvadrat Разгледай мнение

                            Бетерчо, най-близкото нещо до туй е.... психиатрията :-) Като го строяха ходих на оглед беше на груб строеж покрито с дограма и т.н. Макар и да е на теория на около 3-та линия от Цариградско шума беше як. Искаха му 8-900 евро не помня точно ...отказах. После ми звъняха още 2 пъти да ми казват че може да се договорим :-)
                            По принцип е в административната част на Изток , но не е този Изток който е желан....:-) На Дури имота ако това е реална цена трябва да е по 2.....
                            Добре де, дайте да видим приблизителен имот, като на Дъри. Щото нали всичко ще пада, но този на Дъри е някакъФ мега, хипер, супер, дупер имот, дето само той няма да пада.

                            П.С в Сф сигурно има имоти и за 40 млн евра, но най ми е интересно какъв е този имот, който само качва.
                            Last edited by better; 18.01.2023, 22:49.

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от better Разгледай мнение

                              Е чак пък 400 000 евра, как ги смятате нз.

                              П.С може би гледате това долу и си правите сметките?

                              https://www.imot.bg/pcgi/imot.cgi?ac...94d&f1=5&fe7=1
                              Това е на Венета Райкова комплексът - , един мой колега от немското Уни си беше взел там, казваше че всички съседи били пропищели от нея и искали да продават, само и само да се махнат от този кошмар. Едва ли има по-гадно място в Изток, а за кофти строителството и високите такси поддръжка да не говорим. 3300 За този боклук е 100% надценено.

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от better Разгледай мнение

                                Да, да.
                                Човек, който може да отдели 400 000, има най-малко още толкоз. По-вероятно е да препочете къща или луксозен комплекс на по-спокойно, макар и по-отдалечено място.
                                Бетерчо, най-близкото нещо до туй е.... психиатрията :-) Като го строяха ходих на оглед беше на груб строеж покрито с дограма и т.н. Макар и да е на теория на около 3-та линия от Цариградско шума беше як. Искаха му 8-900 евро не помня точно ...отказах. После ми звъняха още 2 пъти да ми казват че може да се договорим :-)
                                По принцип е в административната част на Изток , но не е този Изток който е желан....:-) На Дури имота ако това е реална цена трябва да е по 2.....

                                Коментар

                                Working...
                                X