IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec Megavselena.bg
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Какво поскъпване очаквате на жилищните имоти?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от pesimist4o na kvadrat Разгледай мнение

    Потърси ги мързи ме...Беха 26 или 28К по спомен...
    А потенциалните купувачи тигава и сега.

    Коментар


    • Първоначално изпратено от pesimist4o na kvadrat Разгледай мнение

      Можеш и по-добре.... Приходите в бюджета са с над 1 млрд повече от миналата година...т.е икономиката /инфлацията/ е на шеС....
      А това че държавата има повече разходи е = на повече тули.... Автогол Ботич....:-)
      кое не разбра от ПЛАТЕЖЕН БАЛАНС, а.
      От де ще дойдат тез пари ве? От моя и твоя дирник, со кръв ще ги вземат ако трябва
      Нямам доверие в НИЩО и НИКОЙ

      Коментар


      • Първоначално изпратено от pesimist4o na kvadrat Разгледай мнение

        Тука къртиш миФки с туй....:-) Само Юлката може да го конкурира туй твърдение ,,,, Винаги ама винаги риска е корелиран с потенциалната доходност
        Възможно е имот който е сега 500К след 3 години да е 400К...дори според мен задължително , но след това за няколко години ще стане 800К :-)
        Не къртя, това е самата истина, примери искаш ли?
        Това колко ще стане след няколко год не е важно, освен ако с тези пари (800к) можеш да си купиш същото количество олиВо, сиренИ, картофи, арпаджик, яйца и т.н.

        Коментар


        • Първоначално изпратено от better Разгледай мнение

          Дай инфо да видим дали са били повече.
          Потърси ги мързи ме...Беха 26 или 28К по спомен...

          Коментар


          • Първоначално изпратено от bota156 Разгледай мнение

            Я ни виж платежния баланс.
            1 МИЛИАРД на минус спрямо миналата година само за 2 месеца. А нямаме криза. А като я обявят официално лятото?
            Можеш и по-добре.... Приходите в бюджета са с над 1 млрд повече от миналата година...т.е икономиката /инфлацията/ е на шеС....
            А това че държавата има повече разходи е = на повече тули.... Автогол Ботич....:-)

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Zalmoxis Разгледай мнение

              Въпросът ми е от чисто любопитство, благодаря!
              Питай, за всички е полезно.

              Коментар


              • Първоначално изпратено от pesimist4o na kvadrat Разгледай мнение

                Всъщност пак грешиш - разрешителните тогава бяха повече..... Иначе си отговорил сам на част от нещата - строежи се спират защото няма кой да ги построи /демография/ или не са продадени на желаната цена = нЕма промоции....
                Дай инфо да видим дали са били повече.

                Коментар


                • Първоначално изпратено от better Разгледай мнение

                  Освен имоти и депозити има и други активи, които с по-малък риск носят повече доходност. При имота основния риск е да струва 400 000 след 3 години.
                  Тука къртиш миФки с туй....:-) Само Юлката може да го конкурира туй твърдение ,,,, Винаги ама винаги риска е корелиран с потенциалната доходност
                  Възможно е имот който е сега 500К след 3 години да е 400К...дори според мен задължително , но след това за няколко години ще стане 800К :-)

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от Arana Разгледай мнение

                    Ще се разровя. Хоп, намерих го. Това е каталунска измишльотина, т.е. ва̀жи само за автономна област каталуня. От 2015 г. - ей го в техния ДВ:

                    https://www.boe.es/diario_boe/txt.ph...OE-A-2015-9678

                    Предвид цялата каталунска каша, имайте си едно наум при подобни експерименти.
                    Въпросът ми е от чисто любопитство, благодаря!

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от better Разгледай мнение

                      Сега е по-зле защото нямаше такова бурно строителство и имаше повече млади, които да купуват. Отделно кредите не бяха колосалната сума от 80 млрд лв. Безработицата и високите лихви ще дойдат може би догодина, вече се усеща, започнаха да затварят ресторанти и дискотеки, магазини, банкови клонове, строежи (искаш ли снимки), които дори на ковида си бачкаха.
                      Всъщност пак грешиш - разрешителните тогава бяха повече..... Иначе си отговорил сам на част от нещата - строежи се спират защото няма кой да ги построи /демография/ или не са продадени на желаната цена = нЕма промоции....Ще се построят тогава когато инвеститора прецени, че си струва....нема зор....:-)
                      Last edited by pesimist4o na kvadrat; 06.03.2023, 16:03.

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от bota156 Разгледай мнение

                        Я ни виж платежния баланс.
                        1 МИЛИАРД на минус спрямо миналата година само за 2 месеца. А нямаме криза. А като я обявят официално лятото?
                        80 млрд кредити, при световна криза + 1 млрд дупка в бюджета само за 2 месеца.....криза нЕма, всичко е мед и масло.

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от better Разгледай мнение

                          Дай инфо за всички сделки.
                          Никой го няма, но можеш да добавиш примерно 20-50% от разрешителните по твоя преценка колко точно към тези от АВ. И цифрата е повече от тези сделки предната, по-предната и т.н. години....защото тогава разреителните са били значително по-малко.

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Дюри Разгледай мнение

                            Имам непрекъсната връзка с брокерката ми ,която до ден днешен не ме е лъгала или да ми приказва неща които искам да чувам. Не продавам, но винаги съм готова да купувам и винаги когато имам време следя пазара на имоти не само в БГ
                            Има ОГРОМНО значение защо е имало дисконт и това също е от голямо значение защото на мен в акъла ми не е да видя спад ,а да намеря такъв без значение защо и за какво. Ако искаш ще припомня и защо го имаше този кратък спад при положение ,че сте забравили или ,че не сте прочели пишещите тук. Не се сърдя ако ме питат по два пъти
                            Скъпа, това е важно, не само да си сверяваме часовниците, но и да не късаме връзката.

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от pesimist4o na kvadrat Разгледай мнение

                              Прочети пак какво съм написал - че падат според АВ, но това не са всички сделки....Всичките сделки все още не падат...., но и това ще стане скоро предполагам
                              Дай инфо за всички сделки.

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от better Разгледай мнение

                                Иска ти се Песи иска ти се, ама картата друго показва.
                                П.С между другото дори около Мадрид вероятно е по-скъпо от центъра както каза Джони.
                                Зависи от степента на джентрификацията.

                                Коментар

                                Working...
                                X