IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Какво поскъпване очаквате на жилищните имоти?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Bailor Разгледай мнение

    Всичко бях чел, но понижител в роля на Бог, не съм, признавам. Хубаво е, че най-сетне се появи и такъв, щото дежурните им мантри от 15г. вече съвсем ни станаха обидно безинтересни...
    аз си мислех, че след замаушката няма вече с какво да ме изненадат
    препоръка е

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Laconic Разгледай мнение

      Изчакай малко и 100К евро пак ще стигат!
      Бог е справедлив и не дава!
      Всичко бях чел, но понижител в роля на Бог, не съм, признавам. Хубаво е, че най-сетне се появи и такъв, щото дежурните им мантри от 15г. вече съвсем ни станаха обидно безинтересни...

      Коментар


      • Първоначално изпратено от ratten Разгледай мнение

        ми не си май подавал скоро актуална информация
        и сега 1500 евро във варна ми се виждат като 3к за в манастирски ливади
        Не съм гледал ливадете, но тука се намират и на 1500. Има разни зелени около 1000 и тук там от 750.

        Коментар


        • Първоначално изпратено от polax Разгледай мнение

          От мне го знаеш ама преди време го говорихме това. И на 350 имаше тогава.
          ми не си май подавал скоро актуална информация
          и сега 1500 евро във варна ми се виждат като 3к за в манастирски ливади
          препоръка е

          Коментар


          • Първоначално изпратено от ratten Разгледай мнение

            какво видеха, бре
            това е на 1500еврака
            аз от полаксчо знам, че у варна цените са между 500 и 600 евро
            От мне го знаеш ама преди време го говорихме това. И на 350 имаше тогава.

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Julius_BG Разгледай мнение
              В Пловдив отвориха и доста ИТ-фирми, не са само халета и скл. площи... и м/у другото има и движение на хора в тая посока Сф->Пловдив. За Челопеч, Златица/Пирдоп - (както и другите в панагюрския регион) не знам ти високо или ниско квалифицирани ги броиш, но не са ниско платени! Но пък са вредни и опасни...

              Да не изместваме спора, исках да кажа че една област може да е 3-та по население, но това не ѝ гарантира 3-тия най-висок БВП, респ. и региона може да е по-слабо развит, заплатите - по-ниски, имотите - по-евтини и т.н.
              Тука вече съм абсолютно съгласен. Работата е там, че като мерят БВП за цели региони, вътре влизат силни предприятия като АЕЦ-а в случая, които са перла в калта. И погледнато осреднено, картинката има вид, че всичко е прекрасно и няма за какво да се оплакват. А то реално са останали само хората които работят там, земеделците и някой друг пенсионер. Че иначе ги чака канибализъм.

              Коментар


              • Първоначално изпратено от better Разгледай мнение
                Някои инвестори май видЕха дИбелия край.
                какво видеха, бре
                това е на 1500еврака
                аз от полаксчо знам, че у варна цените са между 500 и 600 евро
                препоръка е

                Коментар


                • Първоначално изпратено от bcon Разгледай мнение

                  100К евро вече не стигат за среден апартамент. За това спестовниците вече са настъпили тая мотика и продължават да чакат. Вместо незабавно да си дарят парите на имотната мафия ще чакат сега да им ги вземат през банките, пък после останалото ще трябва пак да го дават и се набутват двойно. Поне ще си научат урока ако бог даде.
                  Изчакай малко и 100К евро пак ще стигат!
                  Бог е справедлив и не дава!

                  Коментар


                  • Last edited by Tepix; 06.02.2023, 19:41.

                    Коментар


                    • https://markets.businessinsider.com/...n-sachs-2023-2
                      Броят на работните места е толкова висок, че Фед няма да подкрепи акциите чрез намаляване на лихвите до 2024 г., казва главният икономист на Goldman Sachs

                      Дотук с ниските лихви! ЕЦБ е по-назад, а ние както винаги сме най-накрая! Ситуацията ще е трудна и продължителна!

                      Коментар


                      • Гледайте за какво иде реч.
                        Човека пуснал обява, че търси краткосрочно, и отдолу ще се избият да му предлагат!
                        Нормално ли е това?
                        Last edited by better; 06.02.2023, 19:38.

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Laconic Разгледай мнение

                          Виж отново какво си споделил и престани с простотиите!
                          Депозит до 196 000 лв. е гарантиран!
                          100К евро вече не стигат за среден апартамент. За това спестовниците вече са настъпили тая мотика и продължават да чакат. Вместо незабавно да си дарят парите на имотната мафия ще чакат сега да им ги вземат през банките, пък после останалото ще трябва пак да го дават и се набутват двойно. Поне ще си научат урока ако бог даде.

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Bad_Bear Разгледай мнение
                            Фирмите, които отварят врати в такива региони без квалифицирано население са ниско платени и не допринасят толкова много. Голяма част от "халетата" покрай Пловдив са същата работа. Гледаш едни големи табели, все известни брандове, а вътре масово бачкат за илядо лева. Затова и подскочих на статистиката за БВП, понеже не е показател за медианата на доходите, която е най-важния индикатор. Варненци предполагам не са доволни именно заради нея. Ето имат моряци, имат и богати руснаци, но те не успяват да компенсират разликата между тях и останалото население. Така спада потреблението и бизнеса замира.
                            В Пловдив отвориха и доста ИТ-фирми, не са само халета и скл. площи... и м/у другото има и движение на хора в тая посока Сф->Пловдив. За Челопеч, Златица/Пирдоп - (както и другите в панагюрския регион) не знам ти високо или ниско квалифицирани ги броиш, но не са ниско платени! Но пък са вредни и опасни...

                            Да не изместваме спора, исках да кажа че една област може да е 3-та по население, но това не ѝ гарантира 3-тия най-висок БВП, респ. и региона може да е по-слабо развит, заплатите - по-ниски, имотите - по-евтини и т.н.
                            Last edited by Julius_BG; 06.02.2023, 19:33.

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от better Разгледай мнение

                              П.С верно ли, че тез пларформи за отдаване (booking, airbnb) пращали на нап инфо за реализираните нощувки и ги регвали служебно по ддс без значение оборота?
                              Да, без значение дали си физ ири юрид. лице

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Bad_Bear Разгледай мнение

                                Фирмите, които отварят врати в такива региони без квалифицирано население са ниско платени и не допринасят толкова много. Голяма част от "халетата" покрай Пловдив са същата работа. Гледаш едни големи табели, все известни брандове, а вътре масово бачкат за илядо лева.

                                Затова и подскочих на статистиката за БВП, понеже не е показател за медианата на доходите, която е най-важния индикатор. Варненци предполагам не са доволни именно заради нея. Ето имат моряци, имат и богати руснаци, но те не успяват да компенсират разликата между тях и останалото население. Така спада потреблението и бизнеса замира.
                                То даже и 1000 лв им идват много на "инвеститорите" в бг. Язаки в Търговище затворили, оставяйки 1000 човека на улицата. За моряците и руснаците си прав.
                                Last edited by better; 06.02.2023, 19:29.

                                Коментар

                                Working...
                                X