IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Какво поскъпване очаквате на жилищните имоти?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от better

    Левчо не бягай по тъча! Чакам те при нотариус с 10 000 евро!
    за какво бре? Какво продаваш?
    Останете си гладни, останете си глупави - Стив Джобс

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Dury Разгледай мнение

      Не се страхувай толкова много и ако вярваш на това което пишеш продавай апартаментите в София, Варна и Константин и Елена и купувай в Москва или Вашингтон хахаха
      Не съм казал, че вярвам, казах, че допускам. Затова съм спрял "инвестициите" в имоти в бг. Имам съседи от ру, мислили да продават, вериятно евтино, но не се интересувам вече, за мен е рисковано. Всеки сам си преценява.

      Коментар


      • Duri, сериозно ли някой купува в сз? М7н год се наложи да мина оттам. Минах през крайбрежна някаква. Ужас. Морето не се виждаше от бараки с китайски донове, скари дет пушат върху хората, тротоарите заети от коли или сергии, ужаааасссс. Веднага се махнах, тва е пълна кочина. Аз не бих купил и на половин цена там.

        Коментар


        • Миналата година, след като бях платил капаро отидох при нотариус на сделка. Дойде продавачката при нотариуса за да обяви че се отказва от сделката. Колко псувни отнесе, само аз си знам. Договорената цена беше 135К евро. Вчера в една от фейсбук групите попадам на продажба на същия имот. Исканата цена е 280К евро. Още я псувам тази патка , но каквото-такова.
          Останете си гладни, останете си глупави - Стив Джобс

          Коментар


          • Първоначално изпратено от better Разгледай мнение

            Самолетите са част от армията, могат да сс сбият на наша територия, изобщо не им дреме за нас.
            Не се страхувай толкова много и ако вярваш на това което пишеш продавай апартаментите в София, Варна и Константин и Елена и купувай в Москва или Вашингтон хахаха

            Коментар


            • Първоначално изпратено от better Разгледай мнение

              Няма да е атомна, големите батковци правят мн мангизи с войни! Ако е ядренна, къде ще ги харчат? Я виж на бодрум е най-скъпата яхта на света на някъф руснак от кгб. Как си представяш тези хора да заживеят в бункери 100 год? Войната ще е к8нвенционална и разрушителна, може да жертват цяла изт европа.
              Хайде, да се преместиш в темата за войната Тук пишем други работи като цените на имотите ,а не за война и момичета

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Dury Разгледай мнение

                Бият се самолети ,но не и армии не забравяй това. Вярно е и още как Сбият ли се натовски армии с руски такива ще стане страшно.
                Самолетите са част от армията, могат да сс сбият на наша територия, изобщо не им дреме за нас.

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Julius_BG Разгледай мнение
                  Е, че тия дето глътнаха най-много вода на борсата 2007 после станаха най-големите специалисти по БФБ.


                  А дано! Все така на гола кука ('кака' за Евго) да кълве!
                  Пишеш глупости без да знаеш, а кака не се интересува от такива като Евго

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от Dury Разгледай мнение

                    Е, ти си знаеш защо си ги купил Войната, или ще остане локална или ще се разрастне в WWIII, а тогава няма малки или големи ще се изпържим всички защото най-малко ще е атомна.
                    Няма да е атомна, големите батковци правят мн мангизи с войни! Ако е ядренна, къде ще ги харчат? Я виж на бодрум е най-скъпата яхта на света на някъф руснак от кгб. Как си представяш тези хора да заживеят в бункери 100 год? Войната ще е к8нвенционална и разрушителна, може да жертват цяла изт европа.

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от nkavrakov1982 Разгледай мнение
                      Акъли ни дават купувачи които са наляли цяло състояние в Банско през 2008 ма година на тогавашни цени и в момента притежават сграда без разрешение за ползване ! Ти ми кажи това адекватно ли е ?
                      Е, че тия дето глътнаха най-много вода на борсата 2007 после станаха най-големите специалисти по БФБ.

                      Първоначално изпратено от Dury Разгледай мнение
                      В момента имам наблюдение на пазара на имоти в Созопол и там има цели композиции от купувачи .Луда работа
                      А дано! Все така на гола кука ('кака' за Евго) да кълве!

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Dury Разгледай мнение

                        Съгласна съм, че Созопол трябва да е с много по-малък интерес и точно това ме притеснява и мен. При този наплив там не знам какво да очакваме в София, Пловдив ,Варна и Бургас !
                        Писахме вече за второто тримесечие спрямо 2021 (Q2/Y/Y) - София 0%, Пловдив 4% ръст, Варна/Бургас - 10% ръст

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от polax Разгледай мнение

                          Такъв сблъсък не ми се вярва да има. Ако има ескалация ще е Нато срещу РФ и Китай. Китай няма да позволи евентуална победа на Нато, защото следващият в списъка е той. Проблемът е световния полицай и неговото болно его.
                          В интерес на истината и на мен не ми се вярва, но това не е за тази тема.

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от better Разгледай мнение

                            Не е вярно това! В корейската война се бият директно американски и руски самолети, даже руските свалят повече амврикански, да е свършил света тогава?
                            Бият се самолети ,но не и армии не забравяй това. Вярно е и още как Сбият ли се натовски армии с руски такива ще стане страшно.

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Dury Разгледай мнение

                              Няма такъв шанс, зарежи ги русоробите Да не дава Господ, да се сбият РФ и НАТО само това ще кажа, че тогава няма да остане сигурно място за имотите на Земята.
                              Такъв сблъсък не ми се вярва да има. Ако има ескалация ще е Нато срещу РФ и Китай. Китай няма да позволи евентуална победа на Нато, защото следващият в списъка е той. Проблемът е световния полицай и неговото болно его.

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от better Разгледай мнение

                                Не, във вн си живея, единия ми имот е в сф другия във св конс и 1 във вн. Нищо не давам под наем, обзавел съм ги хубаво и не бих допуснал някой да ги осере. Догодина като се преместя на новия, най-стария от 2013 ще иде за наем може би. Защо да няма значение, ако войната се разрастне? Войната няма да засегне големите, те винаги хвърлят малките в огъня.
                                Е, ти си знаеш защо си ги купил Войната, или ще остане локална или ще се разрастне в WWIII, а тогава няма малки или големи ще се изпържим всички защото най-малко ще е атомна.

                                Коментар

                                Working...
                                X