IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Какво поскъпване очаквате на жилищните имоти?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от ratten Разгледай мнение

    губиш си времето, никой от тях няма опит с купуване и отдаване на имот.
    от къде ще познава пазара освен от клипчетата на професор краси
    дори не знам защо са толко активни точно в тази тема.
    някакви комплекси ли са или липса на внимание
    СиндромЪт на неуспешниЯТ човек !

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Meandmyself Разгледай мнение

      Никой не твърди?? Бетърчо за нищо ли го нямаш? Та това се пише всеки божи ден тук. А НЕ Е вярно. Правилно ли е според теб да се пишат лъжи?
      Пак казвам, па дано го запомните - добър имот на хубаво място никога няма да остане празен, и не, наемите не са по 400 лв., както се опитват тук да ни внушават разни хора. Това е подвеждащо и е откровена лъжа и доста непочтено, ако думата почтеност има значение за повечето тук пишещи.
      Прав си, в цетъра на Бургас има вече и по 350 лв -

      https://www.imot.bg/pcgi/imot.cgi?ac...nk=8wvte1&f1=1

      https://www.imot.bg/pcgi/imot.cgi?ac...nk=8wvte1&f1=1

      https://www.imot.bg/pcgi/imot.cgi?ac...nk=8wvte1&f1=1

      Коментар


      • https://www.investor.bg/a/534-novini...deni-zhilishta

        Я ДА ВИДИМ КАРТИНКАТА НА НАЙ-БОГАТИЯ ПАЗАР В СВЕТА КАКВА Е С ДНЕШНА ДАТА ?
        Откази от сделки оставят посредници в САЩ затрупани с непродадени жилища

        С повишаването на лихвите по ипотечните кредити някои клиенти се отказват от покупка или се нуждаят от повече време за финансирането ѝ

        АМИ В ШВЕЦИЯ ???

        https://www.investor.bg/a/534-novini...na-pandemiyata
        Цените на жилищата в Швеция изтриха почти целия си ръст от времето на пандемията

        Кроната достигна най-ниското си ниво спрямо еврото от 2009 г. насам заради опасения, че затрудненията на жилищния пазар ще се отразят на по-широката икономика

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Meandmyself Разгледай мнение

          Никой не твърди?? Бетърчо за нищо ли го нямаш? Та това се пише всеки божи ден тук. А НЕ Е вярно. Правилно ли е според теб да се пишат лъжи?
          Пак казвам, па дано го запомните - добър имот на хубаво място никога няма да остане празен, и не, наемите не са по 400 лв., както се опитват тук да ни внушават разни хора. Това е подвеждащо и е откровена лъжа и доста непочтено, ако думата почтеност има значение за повечето тук пишещи.
          губиш си времето, никой от тях няма опит с купуване и отдаване на имот.
          от къде ще познава пазара освен от клипчетата на професор краси
          дори не знам защо са толко активни точно в тази тема.
          някакви комплекси ли са или липса на внимание
          препоръка е

          Коментар


          • https://www.investor.bg/a/534-novini...na-pandemiyata

            Цените на жилищата в Швеция изтриха почти целия си ръст от времето на пандемиятаКроната достигна най-ниското си ниво спрямо еврото от 2009 г. насам заради опасения, че затрудненията на жилищния пазар ще се отразят на по-широката икономика

            Коментар


            • Първоначално изпратено от bertram Разгледай мнение

              Никой не твърди, че са се сринали, а напротив в момента сме все още в ХАЙПА , но почва да се губи устрема. Започна есента на 2022-ра да зацикля пазара.

              Вземи една топка и я метни силно нагоре в един момент спира и моето лично мнение е, че сме точно в този момент сега.

              Никой не твърди?? Бетърчо за нищо ли го нямаш? Та това се пише всеки божи ден тук. А НЕ Е вярно. Правилно ли е според теб да се пишат лъжи?
              Пак казвам, па дано го запомните - добър имот на хубаво място никога няма да остане празен, и не, наемите не са по 400 лв., както се опитват тук да ни внушават разни хора. Това е подвеждащо и е откровена лъжа и доста непочтено, ако думата почтеност има значение за повечето тук пишещи.

              Коментар


              • INR Interest Rate Decision 6.50% 6.50% 6.25%

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Frosty Разгледай мнение

                  Причините за грандиозният ръст тогава бяха, че пред България се откриваха много светли и вълнуващи перспективи и възможности.
                  Много чужденци тръгнаха да се преселват в бг, и много чуждестранни инвеститори започнаха да преместват и наливат към нас огромни капитали.

                  Е да, ама през 2009-та на политическата сцена се появи боко-тиквата с крадливата му, корумпирана, ченгеджийско-репресивна партия, почна да се саморазправя и да рекетира наред, и "светлото" бъдеще се срути с гръм и трясък, още преди да е започнало...
                  Чужденците спряха да идват, чуждите инвеститори спряха да наливат капитали, населението почна да емигрира...
                  Това предстои отново.

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от mirodes Разгледай мнение

                    Кои ние?Да не те блъска в главата някаква теория на конспирацията,та ти се привеждат групички,та чак ме коплектуваш с други участници във форума.
                    Може да ми прочетеш коментарите по други теми и ще си наясно, че аз си имам собствено мнение по всеки въпрос.И не се причислявам към никакви групи.
                    А в случая споделям мнението на моя приятел, който освен агенция за недвижими имоти отдава и над 20 апартамента в нашия град. Та ми каза,че ако всички закупени и празни жилища излязат на пазара за наеми,цените ще се сринат.И доходите му ще намалеят.Но това не се е случило.
                    Дали, ако, когато, евентуално излязат, пазара може и да се срине. Само че съгражданина ти криптомелеонер например, твърди , че вече се е сринал, и не само той? Кое е вярното?
                    Не ми отговори колко имота отдаде под наем и от кога следиш пазара на имоти.
                    Теорията на конспирацията е , че всички сме един потребител, всички сме брокери, или фалшиви профили..
                    Не пишете неща, които реално не съществуват и от които хабер си нямате. подвеждате хората, коет е ГНУСНО.

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Frosty Разгледай мнение

                      Причините за грандиозният ръст тогава бяха, че пред България се откриваха много светли и вълнуващи перспективи и възможности.
                      Много чужденци тръгнаха да се преселват в бг, и много чуждестранни инвеститори започнаха да преместват и наливат към нас огромни капитали.

                      Е да, ама през 2009-та на политическата сцена се появи боко-тиквата с крадливата му, корумпирана, ченгеджийско-репресивна партия, почна да се саморазправя и да рекетира наред, и "светлото" бъдеще се срути с гръм и трясък, още преди да е започнало...
                      Чужденците спряха да идват, чуждите инвеститори спряха да наливат капитали, населението почна да емигрира...
                      Тук виреят само инвеститори които са ок с рекета на държавата,, която е мафията. Който се бори го чака интифада - НАП, ДАНС, Прокуратурата. Затова ПЧИ са нищожни. Кой ще луд да навлиза на пазар, окупиран вече от тези преди него, за да се бори и с алчна администрация? Sunk cost-а е огромен

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Bad_Bear Разгледай мнение

                        Така е, но мисля, че причините за грандиозния ръст тогава се дължат по-скоро на "великото преселение" в периода 2004-2008г. Съчетанието му с увеличената парична маса и завареното положение на пост социалистическа София тогава, доведе до невиждан глад за имоти. Съответно цените излетяха в космоса.
                        Причините за грандиозният ръст тогава бяха, че пред България се откриваха много светли и вълнуващи перспективи и възможности.
                        Много чужденци тръгнаха да се преселват в бг, и много чуждестранни инвеститори започнаха да преместват и наливат към нас огромни капитали.

                        Е да, ама през 2009-та на политическата сцена се появи боко-тиквата с крадливата му, корумпирана, ченгеджийско-репресивна партия, почна да се саморазправя и да рекетира наред, и "светлото" бъдеще се срути с гръм и трясък, още преди да е започнало...
                        Чужденците спряха да идват, чуждите инвеститори спряха да наливат капитали, населението почна да емигрира...
                        Last edited by Frosty; 08.02.2023, 12:59.
                        ( ! ) Мнението ми води до фалит и финансови загуби

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Bad_Bear Разгледай мнение

                          Така е, но мисля, че причините за грандиозния ръст тогава се дължат по-скоро на "великото преселение" в периода 2004-2008г. Съчетанието му с увеличената парична маса и завареното положение на пост социалистическа София тогава, доведе до невиждан глад за имоти. Съответно цените излетяха в космоса.
                          +1

                          И аз така смятам. След 2004 г. имаше масова миграция към София, където новите софиянци щурмуваха работните места като турските орди пред Константинопол и Търново навремето.

                          През 2005 г. на ниските цени исках да си купувам, бях младичък на 26 г. и имах 1/4 от цената на евтин двустаен апарт (тухла или панел). Имах и добра работа, макар че имаеш риск.......като за всеки наемен работник.

                          Но нямаше кой да ми помогне (вкъщи не одобряваха плановете ми), не поех риска и имаше вариант да се набия на недовършено зелено, и след 3 г. купих на скъпите цени.

                          18 г. по-късно имам опит с НИ, в събота се счупих от работа да приведа един апарт.......в свеж вид за наемане, но стана хубаво и ми хареса. И на нея й хареса,

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Meandmyself Разгледай мнение

                            Какво означава ЩЕ се сринат? Нали твърдите че вече са се сринали? Колко имота отдаде под наем ти лично и от кога следиш пазара на наеми, междувпрочем?
                            Какво ще направи собственика с жилището си е лично негов проблем. Но ако иска да го отдава, ще го отдаде, и повярвай ми, ако е на читаво място и добре направено, празно няма да остане.
                            Не внушавайте, че няма кой да наема, това са лъжи! И не, така цените няма да ги катурнете.
                            Кои ние?Да не те блъска в главата някаква теория на конспирацията,та ти се привеждат групички,та чак ме коплектуваш с други участници във форума.
                            Може да ми прочетеш коментарите по други теми и ще си наясно, че аз си имам собствено мнение по всеки въпрос.И не се причислявам към никакви групи.
                            А в случая споделям мнението на моя приятел, който освен агенция за недвижими имоти отдава и над 20 апартамента в нашия град. Та ми каза,че ако всички закупени и празни жилища излязат на пазара за наеми,цените ще се сринат.И доходите му ще намалеят.Но това не се е случило.

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Bad_Bear Разгледай мнение

                              Така е, но мисля, че причините за грандиозния ръст тогава се дължат по-скоро на "великото преселение" в периода 2004-2008г. Съчетанието му с увеличената парична маса и завареното положение на пост социалистическа София тогава, доведе до невиждан глад за имоти. Съответно цените излетяха в космоса.
                              През 2008г е имало с 200 хиляди по-малко жилища в София отсега.

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Traicho_80 Разгледай мнение

                                Това е най-правилно решение за форума!
                                Прави се нова тема с това заглавие и ако хората решат пишат в нея. Това е начина.

                                Коментар

                                Working...
                                X