IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Какво поскъпване очаквате на жилищните имоти?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Zalmoxis Разгледай мнение
    Какво правите в точно тази забита тема, дето я четат 50 -100 човека, тогава?
    Родина сине

    Аз се включих във форума миналата година с идеята че ще събера малко инфо за хубави квартали, кой нотариус да ползвам ... е такива неща. Загубих си 2 месеца да ви чета простотиите за деЦките взех апартамент на друго място.
    Сега за какво съм тук ? Ми май вече само за да Ви гледам сеира. Аз лично нито ще убеждавам , нито ше разубеждавам някой да купува или да продава. Миналата година трябваше да купя, но тази вече не е наложително. Казал съм при какви условия ще купя и къде.
    Last edited by X_Y; 12.04.2023, 11:07.

    Коментар


    • Първоначално изпратено от vikhunter Разгледай мнение

      Е, добре де. Не е ли биткойна средсво за обиране на излишъците?

      Не са ли тези блокчейни, пещ за изгаряне на всички тези лесни пари?
      Биткойна е остров на стабилност. Ако не вярваш попитай бетерчо.

      Коментар


      • Първоначално изпратено от nkavrakov1982 Разгледай мнение
        https://www.infostock.bg/infostock/c...nsovite-pazari

        Криза или хиперинфлация ?
        Пол Сингър: Дълбока рецесия ще е необходима за прочистване на финансовите пазари

        11 Април 2023 16:30

        Пол Сингър, инвеститорът милиардер от Elliott Management обяснява защо смята, че дълбока рецесия и кредитен колапс ще са необходими, за да се прочистят финансовите пазари от излишъците, създадени от повече от десетилетие политики за лесни пари.

        Е, добре де. Не е ли биткойна средсво за обиране на излишъците?

        Не са ли тези блокчейни, пещ за изгаряне на всички тези лесни пари?

        Коментар


        • Първоначално изпратено от pa4anga Разгледай мнение

          А ти дали знаеш кое какво ще е след 15г ?! И не разглеждай България изолирано , ние не сме някой далечен остров в океана ! Може би идва времето за неподозираните възможности и съответно корабокрушения ! И не ,не в България , принципно .
          ПП Ще ти дам ДЖокерче, базов доход ! Четвърта индустриална фаза....ще спра до тук ,за сега !
          Смисъла на базов доход (ако ще го има) е да нямаш нищо, никаква собственост. А да плащаш за храна, наем на кола,жилище и т.н. Ако имаш собственост, имаш възможност да купуваш/продаваш т.е излишък от пари, което изключва смисъла на този базов доход

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Evgo Разгледай мнение
            Аз повече се притеснявам за малките, пенсионерски градчета, където след 20г населението много ще намалее.

            Там няма поминък и почти няма пазар на наеми.

            За София ще има клиенти, и то не за модерните комплекси в полите на Витоша, а за старите строителства (купувани на по-ниски цени), които могат да предложат нисък наем.

            Много се ядосвам на нашите българи, които ходят на море в Гърция и захранват тяхната икономика. Все едно си нямаме море. Вместо да си купят апарт на Черноморието, да си свиркат и да име хубаво,
            Ние миналата година бяхме последно на Черноморието до второ нареждане. 22 лв за черпак спагети Дерони с малко доматен сос и 5 нарязани печурки в заведение, в което сме ходили и преди 15 години и дори покривките са същите - ай, сиктир.
            Не търсим лукс - напротив, даже бяхме палаткаджии на диво близо десетилетие, но Гърция предлага малки симпатични квартирки в тихи пусти села с малки плажчета и срещу 30 евро двама хапвахме идеално, с две бири и чаша вино. Тук вече е невъзможно, като изключим Варвара и примерно Крапец.

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Zalmoxis Разгледай мнение

              Ама ти вярно ли не си купил във Вазов?
              Лошо, Джони......ло-шо.

              Я ми кажи за трудовия договор в Щатско? Че май и "договор" не се води? От днес за утре си "чао".
              Сега няма как да се мерим с Франция, ама там са падали глави за да постигнат някои неща.. а главите на ДС-рите тук си седят, и за това е така, че и акъл продължават да дават.
              Пич не знам на каква бригада си бил в Щатите. Тука има едно нещо което му казват severance package и може да включва заплатата за година напред. Недей да ги мислиш американците.

              Коментар


              • Първоначално изпратено от bertram Разгледай мнение

                ако си мислиш, че при въвеждане на базов доход няма да ощавят буржоата с по няколко имота... си в голяма заблуда
                по-добре да има хубав див капитализъм и да изгори сухото, а не да мислим глупости.
                Отново гледаш много от близо . Тия с парите и с мъничко поне акъл винаги ще се оправят ,не ги мисли . Пребса винаги ще го яде и това не го мисли . Аз ти рисувам възможна картина в контеста на това ,че доводите ти са с две неизвестни , спрямо написаното от мен , а неизвестните са повече ,знаеш ! Константи има две и те са е алчността и порока та мотивацията за дивия капитализъм си е константа от ден първи до последния , според мен .
                ПП Колкото по "нагоре" отиваме технически , толкова повече ентропията в "душите " ни се засилва ! Което неизбежно би следвало да доведе до края на тази цивилизация - Кога и как ..... а де .
                Last edited by pa4anga; 11.04.2023, 18:25.

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Конан-Варварина Разгледай мнение

                  така е, НО има ТРУДНО ЗАМЕНИМИ или още по-скъпи /финансово/ хора. А освен това лоша репутация се бори само с ново име.
                  Глупости, Човек за да прогресира трябва да си сменя работата всеки 2 , макс. 3 години. Толкова ли е живота на една фирма ? Ти ли беше тоя дето му викали "шефе" ? Да не работиш в краварник ?

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от Гладен_Брокер Разгледай мнение

                    Нищо подобно не съм казвал
                    Не ти, има един радомирски брокер, търсещ клиенти на инвеститора Т.

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от pa4anga Разгледай мнение

                      А ти дали знаеш кое какво ще е след 15г ?! И не разглеждай България изолирано , ние не сме някой далечен остров в океана ! Може би идва времето за неподозираните възможности и съответно корабокрушения ! И не ,не в България , принципно .
                      ПП Ще ти дам ДЖокерче, базов доход ! Четвърта индустриална фаза....ще спра до тук ,за сега !
                      ако си мислиш, че при въвеждане на базов доход няма да ощавят буржоата с по няколко имота... си в голяма заблуда
                      по-добре да има хубав див капитализъм и да изгори сухото, а не да мислим глупости.
                      това мнение не е препоръка за покупка или продажба на акции

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Конан-Варварина Разгледай мнение

                        може, ама Евго трябва да се научи, че каките първом трябва да се докажат в много области и чак след време да им предлага златни пръстени. /ебентуално/

                        Абе, вие с Евго не сте ли по-близо по съседски? Май вилите и двама ви са на Овчаровски плаж??
                        на дедко вилата е в изгрев. евго не го знам къде е.
                        препоръка е

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от bertram Разгледай мнение

                          митак,
                          това да построиш сума жилищни имоти при липса на млади хора е като да посееш милион декара с лавандула и да се чудиш после защо няма пазар. Разликата при НИ е, че са по-муден пазар, докато в земеделието и други производства нещата лъсват за година-две макс от момента на прекаляването.

                          В момента гледаме филма - "спестяванията на хората за последните 15г - > в тули " , че и кредити теглят и добавят. Когато масата прави нещо е ясно колко изгодно и рентабилно ще бъде във времето.
                          А ти дали знаеш кое какво ще е след 15г ?! И не разглеждай България изолирано , ние не сме някой далечен остров в океана ! Може би идва времето за неподозираните възможности и съответно корабокрушения ! И не ,не в България , принципно .
                          ПП Ще ти дам ДЖокерче, базов доход ! Четвърта индустриална фаза....ще спра до тук ,за сега !

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Гладен_Брокер Разгледай мнение

                            Нищо подобно не съм казвал
                            хахахахаха, хахахахахаха, хахахахахахаха

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от ejonny2376 Разгледай мнение

                              Представи си само - циганите бягат, сирийци и афганистанци не искат да стоят в БГ понеже знаят, че само глад ги чака, немецът и франсето обаче щели да дойдат и да имат по-висок стандарт отколкото в родината си.

                              Това нещо само гладен брокер може да го изръси.
                              Нищо подобно не съм казвал

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от petrg5s Разгледай мнение

                                Щом и половината Столипиново избяга,смятай !
                                А това ще са основно купувачите след 10-20г.
                                Без тях пазара ще се влоши още повече !
                                А и в момента има огромен излъшък >40% тъмни прозорци в Софийска област
                                Кой ще купува тогава ???????
                                Представи си само - циганите бягат, сирийци и афганистанци не искат да стоят в БГ понеже знаят, че само глад ги чака, немецът и франсето обаче щели да дойдат и да имат по-висок стандарт отколкото в родината си.

                                Това нещо само гладен брокер може да го изръси.

                                Коментар

                                Working...
                                X