IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Какво поскъпване очаквате на жилищните имоти?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от better Разгледай мнение

    ееех къде тва бре, замръзнаха ни гъзовете тук. По студено е от маскава, баси.
    Как студено бе? Април, би трябвало да е пролет. Аз гледах да не пускам зимата да не дразня.

    Коментар


    • Първоначално изпратено от segato Разгледай мнение
      Добро ютроооо на всички.
      https://www.youtube.com/shorts/XIzxgz1nEKQ

      Още ли нищите качеството на живот ?
      Ти да не си Боби, пиленцето от Монако?

      Коментар


      • Първоначално изпратено от segato Разгледай мнение
        Добро ютроооо на всички.
        https://www.youtube.com/shorts/XIzxgz1nEKQ

        Още ли нищите качеството на живот ?
        ееех къде тва бре, замръзнаха ни гъзовете тук. По студено е от маскава, баси.

        Коментар


        • Първоначално изпратено от ejonny2376 Разгледай мнение

          БГ-брокер какво друго да гледа освен Нумбеото.

          Сега отвори тук и виж менюто:

          https://www.tripadvisor.com/Restaura..._Campania.html

          Обърни внимание: Pizze Speciali: 9,50 Евро

          Само в Доминос - най-мизерните пици полуфабрикат в София са ти по 17 лева. В Мr Pizza в мола бяха над 20 лева парчето и не струват нищо. Агнешкото в Италия в момента ти е по 7 Евро килото.

          Groceries Prices in Sofia are 9.7% lower than in Naples - в София супермаркетите са поне 30% по-скъпи, а това нумбео е пълен фарс и тотално сбъркано като съдържание.
          Жонка , искам справка . Пиците в Убави пицарии в Сърбия, Румъния, Полша сравнени със Тия след Унгария посока Атлантика !
          Незная дали някой си дава сметка защо на тия след Унгария им е по еФтино от на тия около нас а и при нас и НЕ не са само пиците ..... ?! Давам Джокер , НЕ, не е заради нашите нискочелни приятели .....
          Слагам пуканките .....

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Bad_Bear Разгледай мнение
            Преди малко отворих обявите, викам може верно имотЯта да са се сринали, но уви не Нема даже 3% надолу, не 30%. Не е добре работата.
            https://www.bloombergtv.bg/a/43-imot...5-strani-ot-es

            Микс от фактори доведе до спад на жилищните цени в 15 страни от ЕС Иван Велков, председател на FIABCI България, ИмоТиТе, 9.04.2023 г.

            Когато се появят публични коментари за затягане на дисциплината от централните банки, за рестрикции при ипотечното кредитиране, това моментално стига до всички участници на тези пазари и се получава естествен отлив. А когато спада активността на пазара, с известен процент спадат и цените. Щеше да е изключително странно, ако в тази обстановка цените продължаваха да растат“.

            Гостът заяви, че не е реалистично да се очакват ръстове на имотния пазар през 2023 г. предвид тенденциите в края на м.г. Промените в нагласите на крайните потребители ще накарат предприемачите да търсят по-добри решения и повече аргументи при продажбата им, допълни председателят на FIABCI България.
            В следващите години ще настъпи дълга и окончателна зима за тези предприемачи, които не знаят какво правят на пазара, които строят „пет за четири“ и продават в суматохата, без да изпълнят ангажиментите си. Ако те изчезнат, пазарът ще се нормализира в рамките на месеци. Това го казвам и с упрек към мои „колеги“, които в търсенето на сделка на всяка цена са готови да спестят част от аргументите – нещо, което би трябвало да изчезне рано или късно от нашия пазар, заяви Иван Велков.
            Last edited by nkavrakov1982; 10.04.2023, 18:14.

            Коментар


            • Преди малко отворих обявите, викам може верно имотЯта да са се сринали, но уви не Нема даже 3% надолу, не 30%. Не е добре работата.

              Коментар


              • Добро ютроооо на всички.
                https://www.youtube.com/shorts/XIzxgz1nEKQ

                Още ли нищите качеството на живот ?

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Конан-Варварина Разгледай мнение

                  жонка, ти се зарече да не купуваш имот в БГ. Питам аз: Защо изобще те интересува колко струва пицата тук? Ти нали си я ядеш в швабско за 1/2 цена. Айде у темата разбрахме, че громиш несъществуващите брокери със знания на обявите. Оти изобщо се косиш, като че ти мине? И оти се косиш за хората в БГ след като ти слава богу вече не си тук?
                  На този въпрос може да ти отговори медик - тесен специалист.
                  Никъде в нормално заведение тази година не съм виждал пица за шест евро, тва ще е някоя квартална дупка. Как се казва тва заведение, име има ли?

                  Коментар


                  • Най-скъпата пица дето съм ял в Италия - беше на пъпа на Рим и беше 10 евра.
                    Точно преди пандемията!

                    Мани ги доминос, боклуци, тука помня, че имаше и една Виктория /също преди пандемията/, не я знам дали я има още - там даже гонеха 50 лв.???

                    А аз 50 лв. за пица съм давал /но само веднъж/ в Швейцария - и то в града, който се води техния данъчен рай! И където са регистрирани почти всички петролни и енергийни компании от цял свят.
                    Там си ядяхме в нормални ресторанти, но за справка - ризото с печ. смокини + разни шукаритети се движеше м/у 100 и 120 лв. алкохола малкото май беше 30гр. - там хората не са алкохолици като нас!
                    Една нормална хубава вечеря /1-во, 2-ро, 3то/ в изискан ресторант се движеше м/у 180 и 200 лв.
                    Last edited by Julius_BG; 10.04.2023, 17:32.

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Конан-Варварина Разгледай мнение

                      жонка, ти се зарече да не купуваш имот в БГ. Питам аз: Защо изобще те интересува колко струва пицата тук? Ти нали си я ядеш в швабско за 1/2 цена. Айде у темата разбрахме, че громиш несъществуващите брокери със знания на обявите. Оти изобщо се косиш, като че ти мине? И оти се косиш за хората в БГ след като ти слава богу вече не си тук?
                      Защото на мен ми пука за държавата България, просто виждам как загива, виждам и що за двукраки я населяват и я превръщат в сметище. Затова.

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от ejonny2376 Разгледай мнение

                        Какво средно, какви частни случаи? Много станаха тези случаи нещо. Гледай менюто, постнах ти го. 7 Евро пица. Къде ще намериш пица по 14 лева в София?

                        Гледай и охкай - софийските цени:
                        https://glovoapp.com/bg/bg/sofiya/mr...a-c.1454996188
                        жонка, ти се зарече да не купуваш имот в БГ. Питам аз: Защо изобще те интересува колко струва пицата тук? Ти нали си я ядеш в швабско за 1/2 цена. Айде у темата разбрахме, че громиш несъществуващите брокери със знания на обявите. Оти изобщо се косиш, като че ти мине? И оти се косиш за хората в БГ след като ти слава богу вече не си тук?

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от pesimist4o na kvadrat Разгледай мнение

                          Са пиците шъ ги нищиме явно... :-) Ти си дал линка - цените у нас почват от 7 ЛЕВА....при това с Италиански продукти демек внос.... При това са по-големи от Неаполските - видно от снимките в трипа....
                          Ама и да не е така тоюно така пиците са частен случай , а средните цени на всички неща според нумбео в Неапол са по-високи...толкоз...Останалото е търсене на теле под вола ....:-)
                          Хахахаха, да да, всичко е частен случай, когато не ти изнася.

                          ПС: Не те знам какъв келнер си, би трябвало да знаеш, че пица става само с италианско брашно - в БГ брашната са боклук, защото изнасят хубавата пшеница, а брашното го мелят от ярма и други боклуци.

                          Купи си брашно КАПУТО - така се казва, ще усетиш разликата. В БГ цената му е сигурно X 3 отколкото в Италия. Пак излиза, че трябва да се сравнява не само колко купуваш, а и какво качество купуваш. Един синиър програмист в БГ например сигурно може да купи по-малко свястно брашно, отколкото касиерка в итaлианския Лидъл.

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от ejonny2376 Разгледай мнение

                            Какво средно, какви частни случаи? Много станаха тези случаи нещо. Гледай менюто, постнах ти го. 7 Евро пица. Къде ще намериш пица по 14 лева в София?

                            Гледай и охкай - софийските цени:
                            https://glovoapp.com/bg/bg/sofiya/mr...a-c.1454996188
                            Са пиците шъ ги нищиме явно... :-) Ти си дал линка - цените у нас почват от 7 ЛЕВА....при това с Италиански продукти демек внос.... При това са по-големи от Неаполските - видно от снимките в трипа....
                            Ама и да не е така тоюно така пиците са частен случай , а средните цени на всички неща според нумбео в Неапол са по-високи...толкоз...Останалото е търсене на теле под вола ....:-)

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от pesimist4o na kvadrat Разгледай мнение

                              Туй са написали ората Жони не ми се карай :-)
                              При тези разлики в цените е ясно, че ще има по-евтини неща там...ама средното е видно как и колко е...
                              Пак гледаш некви частни случаи..... Не знам що ти е толкова трудно да разбереш, че няма как в София всичко, ама всичко да е по-евтино... Не е по-евтино сигурно всичко дори и от Ню Йорк....
                              Какво средно, какви частни случаи? Много станаха тези случаи нещо. Гледай менюто, постнах ти го. 7 Евро пица. Къде ще намериш пица по 14 лева в София?

                              Гледай и охкай - софийските цени:
                              https://glovoapp.com/bg/bg/sofiya/mr...a-c.1454996188
                              Last edited by ejonny2376; 10.04.2023, 14:25.

                              Коментар


                              • Брокерастите, много скъпо в Неапол, а?



                                Коментар

                                Working...
                                X