IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Какво поскъпване очаквате на жилищните имоти?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от pesimist4o na kvadrat Разгледай мнение

    Е бива ли така ?! Ще оставиш Ливадите просто ей така.... Навит ли си на замяна - преди неколко дена видех по Каблешков цел кон при това не виртуален , а истински и с каруца....Ще те вредя с него в едно с каруцата за Ливадната тула ако си навит ?
    Мани ги тея, язе си падам по витуални, броиш 20 парчета и е твой.

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Гладен_Брокер Разгледай мнение

      Това все едно Валери Божинов го е казал. Ти не беше ли също футболист?

      Иначе, разкажи моля, как от едно магазинче взимаш няколко наема едновременно, мисля ще е полезно за всички.
      Не съм футболист, културист съм. Забравям, че съм го отдал, от много други постъпления по сметки и той ме подсеща.

      Коментар


      • Първоначално изпратено от better Разгледай мнение

        Честно да ти кажа и аз се чудя вече кво правя при тея амсалаци. Ето днес пак ме вбесяват нещо, даваш им мангизи и пак гледат да мишкуват, аман вече, ще ги засиля и ще си бия камшика. Къде е тва?
        Е бива ли така ?! Ще оставиш Ливадите просто ей така.... Навит ли си на замяна - преди неколко дена видех по Каблешков цел кон при това не виртуален , а истински и с каруца....Ще те вредя с него в едно с каруцата за Ливадната тула ако си навит ?

        Коментар


        • Първоначално изпратено от segato Разгледай мнение

          Ми ти какво правиш още там ? Доколкото разбирам от постовете на останалите, не ти е проблем да се преместиш. То не може хем на евтинко при радомирците, хем по къс ръкав през зимата.

          Като се говори за качество на живот би трябвало да се включват и неща като:


          Или за хората с деца :
          Честно да ти кажа и аз се чудя вече кво правя при тея амсалаци. Ето днес пак ме вбесяват нещо, даваш им мангизи и пак гледат да мишкуват, аман вече, ще ги засиля и ще си бия камшика. Къде е тва?

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Гладен_Брокер Разгледай мнение

            Това все едно Валери Божинов го е казал. Ти не беше ли също футболист?

            Иначе, разкажи моля, как от едно магазинче взимаш няколко наема едновременно, мисля ще е полезно за всички.
            Баси, тоя бил легенда бе, Вадя го от игнора, че кой знае колко бисери съм пропуснал.

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Bailor Разгледай мнение
              . В Овча купел, прибирам наеми, регулярно, без да си мръдна пръста, освен да ги прибирам.
              Това все едно Валери Божинов го е казал. Ти не беше ли също футболист?

              Иначе, разкажи моля, как от едно магазинче взимаш няколко наема едновременно, мисля ще е полезно за всички.

              Коментар


              • Преход към жилища под наем

                Исторически погледнато страните от ЦИЕ имат много силен пазар за покупка на жилищни имоти - значително по-висок от този в страните от Западна Европа, където наблюдаваме превес на дела на наемателите. Очаква се тази тенденция постепенно да се обърне в страните от ЦИЕ. По-младите поколения са склонни да предпочитат наем пред покупка. В тази връзка, наемането на имоти може да се превърне в една от най-важните тенденции, които ще оформят жилищния пазар през следващите години.

                който ще продава, сега е момента и от догодина - под наем за цял живот.
                лордчето чака с 500+ квадратни метри застроена площ
                поне половината форумни милионери-акционери може да настани в самостоятелни стаи
                Last edited by ratten; 10.04.2023, 22:00.
                препоръка е

                Коментар


                • Първоначално изпратено от petrg5s Разгледай мнение

                  Понижението ще е голямо ! Пригответе се.
                  Ще, ще и пак ще. И така, десет години вече и той животът си минАл…

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от petrg5s Разгледай мнение

                    Понижението ще е голямо ! Пригответе се.
                    На очакванията ли? Готови сме. Измръзнахте на тоя перон ей. Цели 7 години, как оцеляхте се чудя!

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от bulgarian lev Разгледай мнение
                      Говоря с хора които не са инвеститори в имоти, обикновени хора с по едно жилище. Даже те са разбрали че цените тепърва ще се вдигат, а имотите ще стават все по-недостъпни. Само тука некви икономисти и демографи търсят под вола теле.
                      Понижението ще е голямо ! Пригответе се.

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от bulgarian lev Разгледай мнение

                        Говоря с хора които не са инвеститори в имоти, обикновени хора с по едно жилище. Даже те са разбрали че цените тепърва ще се вдигат, а имотите ще стават все по-недостъпни. Само тука некви икономисти и демографи търсят под вола теле.
                        Така е всичко ще се вдига само че в обратна величина на растежа ,тоест в падЕЖ..

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от bulgarian lev Разгледай мнение

                          Говоря с хора които не са инвеститори в имоти, обикновени хора с по едно жилище. Даже те са разбрали че цените тепърва ще се вдигат, а имотите ще стават все по-недостъпни. Само тука некви икономисти и демографи търсят под вола теле.
                          Ти защо не оставиш докторлъка и не станеш един анализатор в JP Morgan? Отдавна се търсят такива капацитети, умеещи да предсказват бъдещето - засега не са открити такива. Може и някои от обикновените хорица да уредиш там.

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Bailor Разгледай мнение

                            Това какво не е и какво се търси, какво ме вълнува мен? В кв. Редута живея аз и имам свободни 5 стаи, в кв. Слатина, дъщеря ми, която хем учи, хем работи, хем прибира пари от наемателка. В Овча купел, прибирам наеми, регулярно, без да си мръдна пръста, освен да ги прибирам. В пернишките села нямам идея какво се случва, освен на вилата ми.Там има нова поливна с-ма и посадини овошки. В град Радомир съм в центъра с две сгради в един двор в центъра на града. В Бургас отивам с една вода и сандвич. Всичко друго ми е обзаведено и готово за кефа ми. Мога лятото да отида и по къси гащи. Решавам, отивам, ползвам. Централния плаж ми е на минути пеша. Прекрасни плажове и скъпарски комлекси са ми мах 30м. с кола, на север или юг от метрополията, когато както ми е на сърце. Това желаех, това съм постигнал, понижителите с нищо, оправяйте се както можете.
                            Говоря с хора които не са инвеститори в имоти, обикновени хора с по едно жилище. Даже те са разбрали че цените тепърва ще се вдигат, а имотите ще стават все по-недостъпни. Само тука некви икономисти и демографи търсят под вола теле.
                            Останете си гладни, останете си глупави - Стив Джобс

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Гладен_Брокер Разгледай мнение

                              Не е, и от пернишките села не е и не търси магазин в овча купел нито парцел на Слатинския редут, не е и Колчагов от Банско нито ще строи хотел на груб строеж 20 години
                              Това какво не е и какво се търси, какво ме вълнува мен? В кв. Редута живея аз и имам свободни 5 стаи, в кв. Слатина, дъщеря ми, която хем учи, хем работи, хем прибира пари от наемателка. В Овча купел, прибирам наеми, регулярно, без да си мръдна пръста, освен да ги прибирам. В пернишките села нямам идея какво се случва, освен на вилата ми.Там има нова поливна с-ма и посадини овошки. В град Радомир съм в центъра с две сгради в един двор в центъра на града. В Бургас отивам с една вода и сандвич. Всичко друго ми е обзаведено и готово за кефа ми. Мога лятото да отида и по къси гащи. Решавам, отивам, ползвам. Централния плаж ми е на минути пеша. Прекрасни плажове и скъпарски комлекси са ми мах 30м. с кола, на север или юг от метрополията, когато както ми е на сърце. Това желаех, това съм постигнал, понижителите с нищо, оправяйте се както можете.
                              Last edited by Bailor; 10.04.2023, 20:35.

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от better Разгледай мнение

                                На туй ако му викаш пролет.

                                [ATTACH=CONFIG]n4049745[/ATTACH]
                                Ми ти какво правиш още там ? Доколкото разбирам от постовете на останалите, не ти е проблем да се преместиш. То не може хем на евтинко при радомирците, хем по къс ръкав през зимата.

                                Като се говори за качество на живот би трябвало да се включват и неща като:


                                Или за хората с деца :

                                Коментар

                                Working...
                                X