IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Какво поскъпване очаквате на жилищните имоти?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Идната седмица накавръковия бенчмарк ще премине 1900. Нормалната реакция на понижителите ще е да поцвилят и да похвърлят къчове.
    После ще се поуспокоят и ще приемат горчивия хап.

    Днес (5 евро преди психологическата бариера) се стигна дотам, че обвиниха Купата, той качвал фалшиви обяви за да качвал средната цена. А Купата е само вестоносец. Но така е било винаги, вестоносеца го е отнасял. Това обаче не е важно, важното е, че Негово Величество пазара, ще сложи всеки на мястото му, като за някои това ще означава само едно...
    GAME OVER!
    Last edited by bulgarian lev; 13.07.2023, 20:07.
    Останете си гладни, останете си глупави - Стив Джобс

    Коментар


    • Първоначално изпратено от pesimist4o na kvadrat Разгледай мнение

      Сега прочетох ппредните неколко поста и дискусия.....явно има предистория нещо от рода че Купата те е подвел, че спада ще бъде 2039 / пу това си е моята година/, а той отива към 2049 и ти си се разсърдил...
      Обаче нещо ме гложди ако приемем че пишеш истината , а не е въздух...та Немците знаят ли какви ги вършиш ? И ако да за това ли са те наели ? И последно пишеш много пъти, че ние хората в България сме ного изостанали и всичко при теб и Немция е идеално ., подредено без корупция има власт и т.н. и че ти си си намерил мястото там....и в същото време пращаш държавна институция да тормози някой / ТИ я пращаш/ , че ще има и продъжение.....
      Към подобно поведение ли трябва да се стремим и да се научим да правим , за да може България да настигне Германия ?

      ПП Данъчните ще фанат Купата за ските - без да сме се срещали лично нали не се съмняваш , че всеки , лев, гулден Швейцарски франк и евро в последните 30-ина години които е изкарал са законни....
      ПП2 Уж си умен успял, живял 20 години в Германия, обиколил половината свят ..., мразиш баща си..., а ДС–то ти е в кръвта.... За да се оправи страната ни трябва лустрация до правнуци за всеки свързан с ДС по някакъв начин....
      Така, така. Гледам сте се навързали като черва. Няма лошо. Да, съмнявам се и то сериозно. Въпросният индивид се държи изключително нагло. Подобно поведение няма как да идва от почтен човек - не го е показал досега в нито един от коментарите си.

      Коментар


      • Булана, ковьори и соц. радиатор – мечтаният дом в центъра на Бургас за 342 хил.лева

        https://www.flagman.bg/article/297939

        Коментар


        • Първоначално изпратено от mitko2848 Разгледай мнение
          По темата- в момента цените в София( другите пазари в момента не ги следя) са в застой, имам чувството че всеки се оглежда и ослушва накъде ще тръгнат нещата. Лошо, че поради тази причина читави обяви особено тези които ме интересуват почти няма.
          За това в червеното ви писахме десетки пъти с Дюри, песимиста, Купата и Лорда. Добре, че поне ти като понижител вече го разбра и сподели с колегите.
          Останете си гладни, останете си глупави - Стив Джобс

          Коментар


          • Първоначално изпратено от bertram Разгледай мнение

            това е пораженчески начин на мислене

            възможности винаги има
            Мисля, че е редно да се извиниш на кольо с думата: СЪЖАЛЯВАМ

            Няма как да го успокоиш. Просто му се извини, той ще те разбере и ще ти прости.
            Останете си гладни, останете си глупави - Стив Джобс

            Коментар


            • Първоначално изпратено от petrg5s Разгледай мнение

              В ситуацията в която сме в момента,а именно свиване на балансите на централните банки , 95% първия вариант
              Звучи логично. И Кавръков така смята. Аз съм на другото мнение.

              Коментар


              • Първоначално изпратено от nkavrakov1982 Разгледай мнение

                Оня ден влезнах да гледам ,обяви видях дето седят и се въртят от 12 месеца ,за София казвам...
                За теб мача приключи! По-добре инвестирай време да налепиш нови тапети.
                GAME OVER!
                ПП. обяви дето седят и се въртят от 12 месеца има, АМАА... за етажи от къщи в Карлово
                Last edited by bulgarian lev; 13.07.2023, 19:51.
                Останете си гладни, останете си глупави - Стив Джобс

                Коментар


                • Първоначално изпратено от troika Разгледай мнение
                  Каква е вероятността стойността на парата да се увеличи а имотите да спаднат и каква е вероятността да получим някаква криза със здрава обезценка на парите? На какво разчиташ, че е по-вероятно? Аз на второто.
                  В ситуацията в която сме в момента,а именно свиване на балансите на централните банки , 95% първия вариант

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от mitko2848 Разгледай мнение
                    По темата- в момента цените в София( другите пазари в момента не ги следя) са в застой, имам чувството че всеки се оглежда и ослушва накъде ще тръгнат нещата. Лошо, че поради тази причина читави обяви особено тези които ме интересуват почти няма.
                    И моите наблюдения са такива. Цените не мърдат и предлагането (на това което търся) е малко.

                    Явно посоката ще стане ясна през 2024.
                    Вижда се че нервите на някои чакащи (и от двата лагера) не издържат

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от troika Разгледай мнение

                      Каква е вероятността стойността на парата да се увеличи а имотите да спаднат и каква е вероятността да получим някаква криза със здрава обезценка на парите? На какво разчиташ, че е по-вероятно? Аз на второто.
                      Парите вече инат цена и не знам още кой се надява изобщо ще ще се върне старото време ?Има ли такива ?Какво става с активите когато парите поскъпват?

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от mitko2848 Разгледай мнение
                        По темата- в момента цените в София( другите пазари в момента не ги следя) са в застой, имам чувството че всеки се оглежда и ослушва накъде ще тръгнат нещата. Лошо, че поради тази причина читави обяви особено тези които ме интересуват почти няма.
                        Каква е вероятността стойността на парата да се увеличи а имотите да спаднат и каква е вероятността да получим някаква криза със здрава обезценка на парите? На какво разчиташ, че е по-вероятно? Аз на второто.

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от mitko2848 Разгледай мнение
                          По темата- в момента цените в София( другите пазари в момента не ги следя) са в застой, имам чувството че всеки се оглежда и ослушва накъде ще тръгнат нещата. Лошо, че поради тази причина читави обяви особено тези които ме интересуват почти няма.
                          Оня ден влезнах да гледам ,обяви видях дето седят и се въртят от 12 месеца ,за София казвам...

                          Коментар


                          • По темата- в момента цените в София( другите пазари в момента не ги следя) са в застой, имам чувството че всеки се оглежда и ослушва накъде ще тръгнат нещата. Лошо, че поради тази причина читави обяви особено тези които ме интересуват почти няма.

                            Коментар


                            • Свалете малко тея цени, барем поне 1 гараж да си купя...

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от bertram Разгледай мнение

                                това е пораженчески начин на мислене

                                възможности винаги има

                                Коментар

                                Working...
                                X