IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Какво поскъпване очаквате на жилищните имоти?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от yalokin Разгледай мнение

    Кога?

    Питам че не искам да свърша като Бота, който продаде "на върха" 2017та година

    Кавръчето пък остаря в детската стая, чакайки.
    според теб кога след 10 години или след 20?
    ако смяташ така си с ОК хоризонт и решенията ти се базират на очакванията ти за реки от мед и масло още поне 10 години - това в случай, че си с ипотеки, които да разчиташ да изплащаш с доходи от наеми и добавка личин доходи.

    ако имаш бол пара и искаш вместо пачки да имаш тухли ... нямаш грижи... купуваш и се радваш.
    важното е да притежаваш това, което искаш. един иска да притежава кеш, друг коли, трети имоти, четвърти ниви, пети ланци и тн

    това мнение не е препоръка за покупка или продажба на акции

    Коментар


    • Първоначално изпратено от yalokin Разгледай мнение

      Кога?

      Питам че не искам да свърша като Бота, който продаде "на върха" 2017та година

      Кавръчето пък остаря в детската стая, чакайки.
      модерна крушка.
      ГОДИНАТА Е 2018
      НЯКОГА ЩЕ НАУЧИШ ЛИ?
      Нямам доверие в НИЩО и НИКОЙ

      Коментар


      • Първоначално изпратено от 13ADROL Разгледай мнение

        Като влезем в еврозоната и един хляб стъпи на 2€ , какво ли ще пишат подобни индивиди за цените на имотите в София?
        На хората ще им трябват пари за хляб не за имоти.Или викаш да ядат пасти.
        Last edited by travelboy; 29.04.2021, 11:54.

        Коментар


        • Първоначално изпратено от bertram Разгледай мнение


          после ще стане тихо, защото без работа може да остане почти всеки в даден момент, но дългът остава и трябва да се плаща.
          Кога?

          Питам че не искам да свърша като Бота, който продаде "на върха" 2017та година

          Кавръчето пък остаря в детската стая, чакайки.

          Коментар


          • Първоначално изпратено от 13ADROL Разгледай мнение

            Левчо, напоследък си мисля, че част от понижителите са в ступор, не защото цените в София не отговориха на собствените им очаквания и си останаха по детските стаи, а по-скоро разбраха и усетиха, че нито ти, нито аз, още повече дядо поп не сме брокери и не сме един и същи човек. Сигурен съм, че шокът от осъзнаването на тази ИСТИНА ги удари, като замърсен мокър парцал в самонадеядите им тъпи муцуни, което обяснява слабата активност в темата в последните два-три дни. Представям си истеричните им писъци към модератори и администратори на сайта, дали аз съм ти, дали ти си аз или всички сме дядо поп и всичките им напразни усилия ударили на камък. После настъпи ГОЛЯМАТА им тишина...нещастници
            Като няма кой да лъжеш не ти ли плащат че си толкова кисел. Аз не си губя времето да пиша щото само трият и си имам и друга работа сега, вече лято иде, нова квартира. Верижния фалит е потръгнал, забравих да снимам една обява на стълб днеска - квартира 10 лева на ден спешно. Скоро всички брокита ще сте така.

            Коментар


            • Първоначално изпратено от ratten Разгледай мнение
              докато има активно ипотечно кредитиране и такива като Бони успяват да омаят жертвички

              онзи ден си говорих с един приятел със среден бизнес. казва : "плаша се колко мои служители са тръгнали по огледи и банки за ипотеки, които ги мислят без да си дават сметка, че се крепим над водата (бизнеса) с огромни усилия. аз не съм сигурен дали няма ми се наложи да съкращавам, а те мислят сякаш 2-3% лихва са печалба от тотото,...." иначе пича е фен на имотите, но вика " аз се притеснявам за тия моите служители повече отколкото те за себе си"....

              та докато разни шофери,склададжии и тн обикалят да търсят панели по 1000+Е метъра щото има 'хубав кредит'.... нещата са така.

              още помня преди миналата криза да избухне (при това слабо в България). един мои клиент се подпрял на един чистак нов джип пред двата си скромни обекта. питам го " абе ти изчисти ли си задълженията към доставчици за обектите, че си се разпрострял толкова" той ми отговаря " аа нее ама много хубав лизинг ми дадоха и нямаше как да откажа" и го питам " хубав хубав, да не го плаща някой друг? .. тия пари трябва да ги изкараш , а ти трябва капитал и за други неща" .... в крайна сметка си загуби обектите, апартамента(ипотекиран за да вкара пари в бизнеса) и джипа... не само заради джипа де но и заради прекаленото залитане към лесни пари - заеми.

              обаче като гледаш как сульо и пульо тегли 'хубави' ипотеки и купува един , два , три апарта , а жена ти те гледа накриво.... и айде отиваш в банката

              после ще стане тихо, защото без работа може да остане почти всеки в даден момент, но дългът остава и трябва да се плаща.
              това мнение не е препоръка за покупка или продажба на акции

              Коментар


              • Първоначално изпратено от ratten Разгледай мнение

                всички намазаха
                само аз отмазах, като продадох.

                ти как така хем намаза, хем без да искаш
                Не съм купувал със спекулативна цел, а за лично ползване.
                Така останах с два апартамента в южните райони, които скоро ще са ми излишни

                Коментар


                • Първоначално изпратено от ratten Разгледай мнение
                  Докато купи Кавръков или Жонката, после ще има сериозен спад. Ако купят и двамата, срив. Ако купи и бота - ще последва катастрофа.

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от yalokin Разгледай мнение

                    "Централните и южните райони са от най-желаните"
                    Песимиста знае къде да купува.
                    И аз намазах, но без да искам
                    всички намазаха
                    само аз отмазах, като продадох.

                    ти как така хем намаза, хем без да искаш
                    препоръка е

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от ratten Разгледай мнение
                      "Централните и южните райони са от най-желаните"
                      Песимиста знае къде да купува.
                      И аз намазах, но без да искам

                      Коментар


                      • до кога?
                        https://www.investor.bg/bylgariia/45...-u-nas-326939/
                        препоръка е

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от 13ADROL Разгледай мнение

                          Левчо, напоследък си мисля, че част от понижителите са в ступор, не защото цените в София не отговориха на собствените им очаквания и си останаха по детските стаи, а по-скоро разбраха и усетиха, че нито ти, нито аз, още повече дядо поп не сме брокери и не сме един и същи човек. Сигурен съм, че шокът от осъзнаването на тази ИСТИНА ги удари, като замърсен мокър парцал в самонадеядите им тъпи муцуни, което обяснява слабата активност в темата в последните два-три дни. Представям си истеричните им писъци към модератори и администратори на сайта, дали аз съм ти, дали ти си аз или всички сме дядо поп и всичките им напразни усилия ударили на камък. После настъпи ГОЛЯМАТА им тишина...нещастници
                          Ти живееш У интернета бе, болят ли те хемороидите ?! Спри компЮтъра , излез , разходи се .

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от bulgarian lev Разгледай мнение

                            Даже го не чета, че нямам и време. Да хейти, с хейт към успеха, даже и Марк Твен би се поучил. А да прочетат ,,Глупаци в чужбина", пак на Твен, лека комедия е.
                            Като влезем в еврозоната и един хляб стъпи на 2€ , какво ли ще пишат подобни индивиди за цените на имотите в София?

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от 13ADROL Разгледай мнение

                              Виж само какво ти е написал четрибуквеното съкращение в темата за понижинията. Аватарът му изобразява " мама, татко и аз" на фона на блокове. Тази фрустрирана от живота личност те обвинява в писане на небивалици. Неговото битие не може да приеме съзнанието на чужди успехи и яко хейти, друго не му остава.
                              Даже го не чета, че нямам и време. Да хейти, с хейт към успеха, даже и Марк Твен би се поучил. А да прочетат ,,Глупаци в чужбина", пак на Твен, лека комедия е.
                              Останете си гладни, останете си глупави - Стив Джобс

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от bulgarian lev Разгледай мнение

                                Лордиевич, все си мисля че за да мислиш за имоти трвбва да си поне средно интелигентен. Като няма кво да кажат само брокери са им в главата. То това донякъде на някои е попречило дори в условия на низходящ тренд да купят. Да не се минат. Други са си извън пазара по презумпция, лалят, а немат възможност и с кредит даже в Своге да купаят. Ама в Своге банките биха дали кредит от 10% макс. Така че и там не могат. Искат заплати като на Елтън Джон ама шофери, бойци и комунални чиновници и пишман полулегални дребни бизмесмени определящи се като частници които знаят как се изкарва хляба, играчи напипали смока уж. Елтън Джон е младок, пич, поне има шанс да шари и то яко ( поне по негови думи и себеоценка) , ми горките пролетарчета кво да правят. Замлъкнаха. Нормално.
                                Виж само какво ти е написал четрибуквеното съкращение в темата за понижинията. Аватарът му изобразява " мама, татко и аз" на фона на блокове. Тази фрустрирана от живота личност те обвинява в писане на небивалици. Неговото битие не може да приеме съзнанието на чужди успехи и яко хейти, друго не му остава.

                                Коментар

                                Working...
                                X