IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Какво поскъпване очаквате на жилищните имоти?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от BobyB Разгледай мнение

    Вземи излез от тоя интернет, надъхал си се с конспирации. Живееш на чист въздух, а си изнервен все едно си на петте кьошета. И аз не смятам че апартаментите си заслужават тия цени, нито живея в кочината, но повечето хора им харесва да са "близо до нещо си".
    Конспирация?
    Ти кон виждала ли си ма, камо ли да го спираш ...
    ЗА пореден път си клиширана бърборана
    Нямам доверие в НИЩО и НИКОЙ

    Коментар


    • Първоначално изпратено от yalokin Разгледай мнение

      Не е било изгодно и да продаваш 2018 (ако нямаш нужда от пари), но ти си го направил
      Опитал се е да "уцели върха". Еми греда, голям късмет трябва. И тая цена от 2018та явно няма да се върне, пандемията обърка всичко, сега ще има такова печатане че свят ще ни се завие.

      Коментар


      • Първоначално изпратено от bota156 Разгледай мнение

        На самозабравилите се брокерчета, ей таквиз ЛЪЖЦИ в темата като теб.
        Различното мнение, да спася поне 1 от мрежите ви и от въжето което му слагате на врата
        Вземи излез от тоя интернет, надъхал си се с конспирации. Живееш на чист въздух, а си изнервен все едно си на петте кьошета. И аз не смятам че апартаментите си заслужават тия цени, нито живея в кочината, но повечето хора им харесва да са "близо до нещо си".

        Коментар


        • Първоначално изпратено от bota156 Разгледай мнение

          Берти НЕ Е ИКОНОМИЧЕСКИ ИЗГОДНО ДА СЕ КУПУВА СЕГА ИМОТ.
          И с кеш, и с ипотека и с каквото и да е.
          И 2018 не беше, и 2021 ОЩЕ ПОВЕЧЕ - набутвация отвсякъде
          Не е било изгодно и да продаваш 2018 (ако нямаш нужда от пари), но ти си го направил

          Коментар


          • Първоначално изпратено от BobyB Разгледай мнение

            Тогава защо вадиш обяви на коптори от София? Какво искаш да докажеш и на кого?
            На самозабравилите се брокерчета, ей таквиз ЛЪЖЦИ в темата като теб.
            Различното мнение, да спася поне 1 от мрежите ви и от въжето което му слагате на врата
            Нямам доверие в НИЩО и НИКОЙ

            Коментар


            • Първоначално изпратено от bota156 Разгледай мнение

              ха ха - мамини сладки ЗЛОБАРЧЕТА.
              Аз съм повече от доволен. Вчера бях в софията - псувах цял ден, а беше повече от хубаво времето.
              Единственото което ми трябва са докторите. Няма нищо което да ми харесва в кочината, столица на България
              Тогава защо вадиш обяви на коптори от София? Какво искаш да докажеш и на кого?

              Коментар


              • Първоначално изпратено от bertram Разгледай мнение

                тогава просто си преценил, че притежанието на тухли е по-смислено от притежанието на кеш или друго.... лошо няма щом ти доставя удоволствие и си финансово стабилен всичко ти е наред

                доста хора тук не искате да влезете в главите на тия с кеш-а... има хора, които ги кефи да кажат "мога да го купя, но не искам"... момента на моженето им е достатъчен, а ако купят и останат на изпарения се подтискат защото нямат пари. те имота не го гледат като пари , а като имот.

                та разни хора разни идеали
                Берти НЕ Е ИКОНОМИЧЕСКИ ИЗГОДНО ДА СЕ КУПУВА СЕГА ИМОТ.
                И с кеш, и с ипотека и с каквото и да е.
                И 2018 не беше, и 2021 ОЩЕ ПОВЕЧЕ - набутвация отвсякъде
                Нямам доверие в НИЩО и НИКОЙ

                Коментар


                • Първоначално изпратено от yalokin Разгледай мнение

                  Кога?

                  Питам че не искам да свърша като Бота, който продаде "на върха" 2017та година

                  Кавръчето пък остаря в детската стая, чакайки.
                  Може и да звучи грозно, но изглежда Ковида дето толкова му се радваше Кавръка, вече му е решил жилищният проблем. Както се казва, внимавай какво си пожелаваш и на какво се радваш.

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от bertram Разгледай мнение

                    тогава просто си преценил, че притежанието на тухли е по-смислено от притежанието на кеш или друго.... лошо няма щом ти доставя удоволствие и си финансово стабилен всичко ти е наред

                    доста хора тук не искате да влезете в главите на тия с кеш-а... има хора, които ги кефи да кажат "мога да го купя, но не искам"... момента на моженето им е достатъчен, а ако купят и останат на изпарения се подтискат защото нямат пари. те имота не го гледат като пари , а като имот.

                    та разни хора разни идеали
                    Само че аз си имам и кеш

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от yalokin Разгледай мнение
                      Аз не знам, затова съм прибран с прогнозите.
                      Нямам ипотеки и не отдавам нищо.
                      тогава просто си преценил, че притежанието на тухли е по-смислено от притежанието на кеш или друго.... лошо няма щом ти доставя удоволствие и си финансово стабилен всичко ти е наред

                      доста хора тук не искате да влезете в главите на тия с кеш-а... има хора, които ги кефи да кажат "мога да го купя, но не искам"... момента на моженето им е достатъчен, а ако купят и останат на изпарения се подтискат защото нямат пари. те имота не го гледат като пари , а като имот.

                      та разни хора разни идеали

                      това мнение не е препоръка за покупка или продажба на акции

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от 13ADROL Разгледай мнение

                        Нервно е момчето, три години не може да си намери място, че продал в цивилизацията и отишъл в шубрака
                        ха ха - мамини сладки ЗЛОБАРЧЕТА.
                        Аз съм повече от доволен. Вчера бях в софията - псувах цял ден, а беше повече от хубаво времето.
                        Единственото което ми трябва са докторите. Няма нищо което да ми харесва в кочината, столица на България
                        Нямам доверие в НИЩО и НИКОЙ

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от yalokin Разгледай мнение

                          Извинявай, есенцията беше, че си се прецакал.
                          На всеки може да се случи
                          Нервно е момчето, три години не може да си намери място, че продал в цивилизацията и отишъл в шубрака

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от bertram Разгледай мнение

                            според теб кога след 10 години или след 20?
                            ако смяташ така си с ОК хоризонт и решенията ти се базират на очакванията ти за реки от мед и масло още поне 10 години - това в случай, че си с ипотеки, които да разчиташ да изплащаш с доходи от наеми и добавка личин доходи.

                            ако имаш бол пара и искаш вместо пачки да имаш тухли ... нямаш грижи... купуваш и се радваш.
                            важното е да притежаваш това, което искаш. един иска да притежава кеш, друг коли, трети имоти, четвърти ниви, пети ланци и тн
                            Аз не знам, затова съм прибран с прогнозите.
                            Нямам ипотеки и не отдавам нищо.

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от bota156 Разгледай мнение

                              модерна крушка.
                              ГОДИНАТА Е 2018
                              НЯКОГА ЩЕ НАУЧИШ ЛИ?
                              Извинявай, есенцията беше, че си се прецакал.
                              На всеки може да се случи

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от yalokin Разгледай мнение

                                Кога?

                                Питам че не искам да свърша като Бота, който продаде "на върха" 2017та година

                                Кавръчето пък остаря в детската стая, чакайки.
                                според теб кога след 10 години или след 20?
                                ако смяташ така си с ОК хоризонт и решенията ти се базират на очакванията ти за реки от мед и масло още поне 10 години - това в случай, че си с ипотеки, които да разчиташ да изплащаш с доходи от наеми и добавка личин доходи.

                                ако имаш бол пара и искаш вместо пачки да имаш тухли ... нямаш грижи... купуваш и се радваш.
                                важното е да притежаваш това, което искаш. един иска да притежава кеш, друг коли, трети имоти, четвърти ниви, пети ланци и тн

                                това мнение не е препоръка за покупка или продажба на акции

                                Коментар

                                Working...
                                X