IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Какво поскъпване очаквате на жилищните имоти?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • https://www.imot.bg/9hdf73

    Ще трябва да кача още няколко обяви и средната цена ще мине 1900.

    Останете си гладни, останете си глупави - Стив Джобс

    Коментар


    • Първоначално изпратено от pa4anga Разгледай мнение

      Що се абиш не моА да разбера ....
      Щото сакам децата ми да живеят на по-добро място.
      И в същото време за некакви неразбрани или нека да са пресолени шеги ще си пращаме данъчни бетонираме в морето и не знам си какво как го намираш това ? Дава и пример на други хора фрустрирани заради нещо дребно да правят глупости
      А ако става въпрос за мутимилионен бизнес кого ще пращаме и т.н.... Та такъв човек да ни поучава кво ена Запад и да пише за морал айде по-добре не.... Да пуска следващият ник , че този го самокомпрометира....:-)

      Коментар


      • Първоначално изпратено от pesimist4o na kvadrat Разгледай мнение

        Споменавал си в изтритата тема...Мога да събера 2 и 2....
        Въпросът е че е меко казано смешно некой да те плаши с данъчни като не знам дали въобще ползваш кеш от десетилетия освен за местната кръчма... Смешна работа....
        Но основното е поведенческият модел.... Не знам за какво конкретно сте се скарали / има неколко хиляди страници дето не съм ги чел или пък е изтрито/ , но Жонката да ни учи на морал при подобно поведение /дали истински или кухи заплахи няма разлика/ е леко комично и абсурдно....
        Голяма част от негативните неща в страната ни ги има точно заради подобни неща.....
        Аз чакам данъчния на джони, тъкмо ще си каже не само собственото, но и майчиното мляко на ДС изчадието.
        Останете си гладни, останете си глупави - Стив Джобс

        Коментар


        • Първоначално изпратено от nkavrakov1982 Разгледай мнение

          Какво си взел да пишеш на кило ,нито знаеш кой какъв е ,нито го познаваш ,ей така само да има някой чаршаф там ?
          Джони не го познавам, но поведението му е меко казано неприемливо. Ако самият той види подобни писания от някой друг веднага ще каже Булгаристан и затва съм в Германия....
          С Купата съм говорил 2-3 пъти по телефона / от телефона на Левчо като той му е бил на гости/ и знам достатъчно.
          Не сме се срещали лично досега защото аз съм с малки деца и са сложни нещата, но това не променя нищо.
          Купата и още няколко човека от 7 години най-добронамерено ви обяснихме какво и защо следва , а вие избрахте да слушате сладките думи на Берти... Ваш избор, но не Купата е виновен за 3-ните цени от тогава....
          Ти поне 1-2 пъти си призна че си сгрешил с чакането, обаче поука не си си извадил....

          Коментар


          • https://www.imot.bg/9hda75

            Надежда всяка, тука оставете!

            .
            .
            .
            .Следващ таймфрейм за покупка: 2049-2079.
            Last edited by bulgarian lev; 13.07.2023, 16:41.
            Останете си гладни, останете си глупави - Стив Джобс

            Коментар


            • Първоначално изпратено от pesimist4o na kvadrat Разгледай мнение

              Споменавал си в изтритата тема...Мога да събера 2 и 2....
              Въпросът е че е меко казано смешно некой да те плаши с данъчни като не знам дали въобще ползваш кеш от десетилетия освен за местната кръчма... Смешна работа....
              Но основното е поведенческият модел.... Не знам за какво конкретно сте се скарали / има неколко хиляди страници дето не съм ги чел или пък е изтрито/ , но Жонката да ни учи на морал при подобно поведение /дали истински или кухи заплахи няма разлика/ е леко комично и абсурдно....
              Голяма част от негативните неща в страната ни ги има точно заради подобни неща.....
              Що се абиш не моА да разбера ....

              Коментар


              • Първоначално изпратено от nkavrakov1982 Разгледай мнение
                Какво си взел да пишеш на кило ,нито знаеш кой какъв е ,нито го познаваш ,ей така само да има някой чаршаф там ?
                Песимиста е майстор на късия разказ
                Толкова пъти съм му казвал ,че може да прави много пари от таланта си,а той се занимава с някакви обори
                Last edited by petrg5s; 13.07.2023, 16:39.

                Коментар


                • Първоначално изпратено от pesimist4o na kvadrat Разгледай мнение

                  Сега прочетох ппредните неколко поста и дискусия.....явно има предистория нещо от рода че Купата те е подвел, че спада ще бъде 2039 / пу това си е моята година/, а той отива към 2049 и ти си се разсърдил...
                  Обаче нещо ме гложди ако приемем че пишеш истината , а не е въздух...та Немците знаят ли какви ги вършиш ? И ако да за това ли са те наели ? И последно пишеш много пъти, че ние хората в България сме ного изостанали и всичко при теб и Немция е идеално ., подредено без корупция има власт и т.н. и че ти си си намерил мястото там....и в същото време пращаш държавна институция да тормози някой / ТИ я пращаш/ , че ще има и продъжение.....
                  Към подобно поведение ли трябва да се стремим и да се научим да правим , за да може България да настигне Германия ?

                  ПП Данъчните ще фанат Купата за ските - без да сме се срещали лично нали не се съмняваш , че всеки , лев, гулден Швейцарски франк и евро в последните 30-ина години които е изкарал са законни....
                  ПП2 Уж си умен успял, живял 20 години в Германия, обиколил половината свят ..., мразиш баща си..., а ДС–то ти е в кръвта.... За да се оправи страната ни трябва лустрация до правнуци за всеки свързан с ДС по някакъв начин....
                  Какво си взел да пишеш на кило ,нито знаеш кой какъв е ,нито го познаваш ,ей така само да има някой чаршаф там ?

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от bulgarian lev Разгледай мнение

                    приятелю, ти май си самият данъчен. Айде за гулдените и еврото е ясно, но как разбра за Швейцария? Малко са хората които знаят за тамошното ми пребиваване.
                    Споменавал си в изтритата тема...Мога да събера 2 и 2....
                    Въпросът е че е меко казано смешно некой да те плаши с данъчни като не знам дали въобще ползваш кеш от десетилетия освен за местната кръчма... Смешна работа....
                    Но основното е поведенческият модел.... Не знам за какво конкретно сте се скарали / има неколко хиляди страници дето не съм ги чел или пък е изтрито/ , но Жонката да ни учи на морал при подобно поведение /дали истински или кухи заплахи няма разлика/ е леко комично и абсурдно....
                    Голяма част от негативните неща в страната ни ги има точно заради подобни неща.....

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от pesimist4o na kvadrat Разгледай мнение

                      Сега прочетох ппредните неколко поста и дискусия.....явно има предистория нещо от рода че Купата те е подвел, че спада ще бъде 2039 / пу това си е моята година/, а той отива към 2049 и ти си се разсърдил...
                      Обаче нещо ме гложди ако приемем че пишеш истината , а не е въздух...та Немците знаят ли какви ги вършиш ? И ако да за това ли са те наели ? И последно пишеш много пъти, че ние хората в България сме ного изостанали и всичко при теб и Немция е идеално ., подредено без корупция има власт и т.н. и че ти си си намерил мястото там....и в същото време пращаш държавна институция да тормози някой / ТИ я пращаш/ , че ще има и продъжение.....
                      Към подобно поведение ли трябва да се стремим и да се научим да правим , за да може България да настигне Германия ?

                      ПП Данъчните ще фанат Купата за ските - без да сме се срещали лично нали не се съмняваш , че всеки , лев, гулден Швейцарски франк и евро в последните 30-ина години които е изкарал са законни....

                      ПП2 Уж си умен успял, живял 20 години в Германия, обиколил половината свят ..., мразиш баща си..., а ДС–то ти е в кръвта.... За да се оправи страната ни трябва лустрация до правнуци за всеки свързан с ДС по някакъв начин....
                      приятелю, ти май си самият данъчен. Айде за гулдените и еврото е ясно, но как разбра за Швейцария? Малко са хората които знаят за тамошното ми пребиваване.

                      А лустрация си трябва. Джони аз лично ще го лустросам.
                      Last edited by bulgarian lev; 13.07.2023, 16:25.
                      Останете си гладни, останете си глупави - Стив Джобс

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от ejonny2376 Разгледай мнение

                        Първо ще го посетят данъчните. Това е вече задействано. После ще видим. Не ми се искаше да си гърмя връзките (знаеш как е, после аз ще трябва да връщам услуга), но това мекотело си го заслужи. Аз също съм загрижен за България и докато такива утайки не бъдат сложени на място, няма как да има някакъв напредък.
                        Сега прочетох ппредните неколко поста и дискусия.....явно има предистория нещо от рода че Купата те е подвел, че спада ще бъде 2039 / пу това си е моята година/, а той отива към 2049 и ти си се разсърдил...
                        Обаче нещо ме гложди ако приемем че пишеш истината , а не е въздух...та Немците знаят ли какви ги вършиш ? И ако да за това ли са те наели ? И последно пишеш много пъти, че ние хората в България сме ного изостанали и всичко при теб и Немция е идеално ., подредено без корупция има власт и т.н. и че ти си си намерил мястото там....и в същото време пращаш държавна институция да тормози някой / ТИ я пращаш/ , че ще има и продъжение.....
                        Към подобно поведение ли трябва да се стремим и да се научим да правим , за да може България да настигне Германия ?

                        ПП Данъчните ще фанат Купата за ските - без да сме се срещали лично нали не се съмняваш , че всеки , лев, гулден Швейцарски франк и евро в последните 30-ина години които е изкарал са законни....
                        ПП2 Уж си умен успял, живял 20 години в Германия, обиколил половината свят ..., мразиш баща си..., а ДС–то ти е в кръвта.... За да се оправи страната ни трябва лустрация до правнуци за всеки свързан с ДС по някакъв начин....
                        Last edited by pesimist4o na kvadrat; 13.07.2023, 16:08.

                        Коментар


                        • Таймфрейма за покупки приключи! Край. Финито. Гейм овър! Следващ таймфрейм: 2049-2079
                          Останете си гладни, останете си глупави - Стив Джобс

                          Коментар


                          • Кибиците тръгнали да спорят 1870 или малко нагоре е средната цена. Все едно ще купят. Дават ли си сметка че за да купят в приличен квартал на 1100€ каквато цена би ги задоволила средната трябва да е 860€. Кога ще стане това. Подсказвам. Нито през 2029, нито през 2039, нито през 2049. Край. Финито. Опция е Костенец и с треня до София. Това е.
                            Останете си гладни, останете си глупави - Стив Джобс

                            Коментар


                            • Съвсем скоро (мислех, че ще е септември, но повсичко изглежда, че ще е този месец) средните цени ще счупят всички рекорди. (при това сме в спад, не искам да си мисля, ако бяхме в ЪП).

                              Та новите нива ще пречупят психически борците за понижения и няма да се учудя ако някой от тях посегне на живота си. Нека с общи усилия им помогнем по-бързо и безболезнено да свикнат с новите по-високи нива на цените.

                              Дали има смисъл за тях да участват повече в темата е друг въпрос. Финито. Край. Гейм овър! Това е.
                              Last edited by bulgarian lev; 13.07.2023, 15:48.
                              Останете си гладни, останете си глупави - Стив Джобс

                              Коментар


                              • трийте трийте, но не можете да изтриете средната цена и договора за наем хахахаха

                                https://www.imot.bg/9hcvev

                                1979 гадно, НО ФАКТ, утре ще е над 2000, а първо число от месеца пак наближава , а хазяина е стриктен човек
                                Last edited by bulgarian lev; 13.07.2023, 15:15.
                                Останете си гладни, останете си глупави - Стив Джобс

                                Коментар

                                Working...
                                X