IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Какво поскъпване очаквате на жилищните имоти?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от bulgarian lev Разгледай мнение

    Климата загрева яко. Скоро някои райони ще станат необитаеми. Сещаш се какво следва. Ние сме на една планета.
    За Русе, Плевен и Свищов (днес 42 С) ли говориш?

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Bailor Разгледай мнение

      Някакъв смешен според тях ръст от 60%, в последните 3г, се компенсира с градиозен спад от цели 3%
      Как да не се компенсира ???

      Ето Петърчо ревеше миналата година че има 50% реална инфлация, а сега гордо ти разправя че в БГ имало ДЕФЛАЦИЯ щото видиш ли на база миналогодишните цени копъра поевтинял с 1.46%

      Той вече е забравил за 50-те % и вече се кефи на евтиният копър значи напълно е компенсиран

      Коментар


      • Първоначално изпратено от 6000 Разгледай мнение

        Ами вероятно щото им е пораснал по бързо от нужното преди това

        https://corporate.nordea.com/article...p-in-september

        Както сам можеш да се убедиш не им е и за първи път и всеки малък спад после е следван от як ръст
        Някакъв смешен според тях ръст от 60%, в последните 3г, се компенсира с градиозен спад от цели 3%

        Коментар


        • Първоначално изпратено от bertram Разгледай мнение

          При швеците е хладно - защо им пада пазарът?
          Ами вероятно щото им е пораснал по бързо от нужното преди това

          https://corporate.nordea.com/article...p-in-september

          Както сам можеш да се убедиш не им е и за първи път и всеки малък спад после е следван от як ръст

          Коментар


          • Първоначално изпратено от nradev1111 Разгледай мнение

            Ти да не си му на Бъфет главния счетоводител?
            Не ама тук една камара народ му беха и счетоводители и адвокати

            По цял ден обясняваха как той Бъфет не бил глупак да държи толкова пари та и те като него

            Сто пъти им обяснявах да си харчат парите и да не го гледат ама нема кой да чуе

            Коментар


            • Първоначално изпратено от bulgarian lev Разгледай мнение

              Климата загрева яко. Скоро някои райони ще станат необитаеми. Сещаш се какво следва. Ние сме на една планета.
              При швеците е хладно - защо им пада пазарът?
              това мнение не е препоръка за покупка или продажба на акции

              Коментар


              • Първоначално изпратено от nradev1111 Разгледай мнение

                Поспри се малко и почини .3 мастички ти идат много май.И много ме яд че нямам "изгоден" потебителски от ЦКБ.
                За съжаление, не ти стигнаха да купиш в Люлин, за това пък инвеско, как точно те успокоява? Не можеш да пипнеш и да погалиш по тухлената стена инвестицията си. Малко е фрустриращо, знам от първо лице.

                Коментар


                • Първоначално изпратено от bulgarian lev Разгледай мнение

                  Климата загрева яко. Скоро някои райони ще станат необитаеми. Сещаш се какво следва. Ние сме на една планета.
                  започва да се експлоатира засилено и темата за питейната вода
                  умерено континентален климат с прилични валежи и множество минерални извори
                  и като бонус релефа, ще доведе до жестока конкуренция при покупките
                  също и при наемите, но това засяга повече местните милионер-квартиранти
                  препоръка е

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от bulgarian lev Разгледай мнение

                    Климата загрева яко. Скоро някои райони ще станат необитаеми. Сещаш се какво следва. Ние сме на една планета.
                    Говорих с един познат наскоро има бизнес в Дубай. Разправям му София стана Дубай по температури като тук беше 35, а той.... аааа не там сега е 48-50....

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от nradev1111 Разгледай мнение

                      Поспри се малко и почини 3 мастички ти идат много май.И много ме яд че намам "изгоден" потебителски от ЦКБ.
                      Е, за теб със сигурност няма да е изгоден, гаранция, трябва доказване на доходи. Утре ще е горещ ден, червен код. Мисля рано да посетя нос Агалина и цял ден да практикувам clif diving. Ако оцелея до вечерта, пак ще пиша, без съмнение

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Bailor Разгледай мнение

                        Не пазарувам нищо, просто ти отговарям защо за такава малка покупка: 40 000 €, изобщо не ми беше нужна ипотека, а ти се разпра да питаш ЗАЩО, но се оказа, че прекрасно знаеш отговора.
                        Две неща:
                        1. При покупката ми в Бургас, не отчетох, че срещу мен има две офис сгради и вечер с никого не се поглеждам от терасата очи в очи. Безценно! Мога да си ходя по паток, без притеснения.
                        2. Кестените на ремонтираната улица и тротоар, гонят 2ет., а потребителския ми е преполовен, без да са ми вдигнали лихвата изобщо, да те е яд го пиша, ама и за лично удовлетворение. От 2, 5 години откак съм изтеглил кредита, веднъж заплатата ми е скочила с ПОЛОВИНАТА ВНОСКА, да не се бърка с половината лихва. Сега, пак ще скочи с размер на половината ВНОСКА, да не се бърка с половината лихва като разме. Това означава, че заплатата за тези две години и половина, ми е скочила с целия размер по вноската по този потребителски кредит. А, свободните средства от наеми и дивиденти, набивам в акции, ай, ай, ай, колко съм нещастен
                        Поспри се малко и почини .3 мастички ти идат много май.И много ме яд че нямам "изгоден" потебителски от ЦКБ.
                        Last edited by nradev1111; 25.07.2023, 22:33.

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от pesimist4o na kvadrat Разгледай мнение

                          Разбира се , варианти много да се увеличи процента на НАЕМАТЕЛИТЕ. Старите не само няма да могат да се продават , но могат и по-голям данък да има сложат и т.н. Крайният резултат, че огромна част от съществуващите жилища или няма да се обитават или дори разрушат за да няма данък .
                          Ще останат само ''ставащи'' скъпи жилища.... за наематели....
                          Защо мислиш, че купувам само ново ново ?! Но ще има още много промени, които ще оскъпят строежите с пъти....Дори в това ново ново да трябва нещо да се промени съседите ми са финснсово обезпечени и могат да си позволят допълнителен разход....на места няма да могат....повечето...
                          Освен това младите поколения са възпитават да приемат идеята да са наематели...да и се радват .... Според Джони така били по-щастливи....
                          Разбира се всичко стъпка по стъпка с цел ''доброто'' на хората и природата.

                          ПП Жони с 2200 ЕЛО как мое да не ги виждаш тея неща,,,,,?!?! Или понее вероятно тогава нема си жив не ти дреме....
                          Климата загрева яко. Скоро някои райони ще станат необитаеми. Сещаш се какво следва. Ние сме на една планета.
                          Останете си гладни, останете си глупави - Стив Джобс

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от smartinvest Разгледай мнение
                            Щом и по сайтовете говорят за обрат. Идва голямо стригане. Брокерите да се връщат на предишните си бачкаторски работи.

                            https://www.standartnews.com/biznes/...ti-530836.html
                            Лошото за тях е че за нищо не стават.Ще требе с ромите на опашката за социал.

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от nradev1111 Разгледай мнение

                              Виждам че вечер след третата мастичка пазаруваш на едро.
                              Не пазарувам нищо, просто ти отговарям защо за такава малка покупка: 40 000 €, изобщо не ми беше нужна ипотека, а ти се разпра да питаш ЗАЩО, но се оказа, че прекрасно знаеш отговора.
                              Две неща:
                              1. При покупката ми в Бургас, не отчетох, че срещу мен има две офис сгради и вечер с никого не се поглеждам от терасата очи в очи. Безценно! Мога да си ходя по паток, без притеснения.
                              2. Кестените на ремонтираната улица и тротоар, гонят 2ет., а потребителския ми е преполовен, без да са ми вдигнали лихвата изобщо, да те е яд го пиша, ама и за лично удовлетворение. От 2, 5 години откак съм изтеглил кредита, веднъж заплатата ми е скочила с ПОЛОВИНАТА ВНОСКА, да не се бърка с половината лихва. Сега, пак ще скочи с размер на половината ВНОСКА, да не се бърка с половината лихва като разме. Това означава, че заплатата за тези две години и половина, ми е скочила с целия размер по вноската по този потребителски кредит. А, свободните средства от наеми и дивиденти, набивам в акции, ай, ай, ай, колко съм нещастен

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от bulgarian lev Разгледай мнение

                                Ама защоооо?! Само спестителите ли ще щавят?! Ами собствениците на имоти защо все минават между капките?!
                                еми...така
                                кеша е враг
                                имотиту също, но е по-трудно да го побъзикват
                                препоръка е

                                Коментар

                                Working...
                                X