IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Какво поскъпване очаквате на жилищните имоти?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от dollarman Разгледай мнение

    Бейлъра съм сигурен, че няма нищо. Едиствената му радост е да се хвали и да се надсмива. Историята познава и други подобни случаи

    имаче си прав за конкуренцията, но тежкото минало си казва думата
    Бейлъра само с парцела си в София, къщата и да я нямаше ще те смукне със сламка.
    Останете си гладни, останете си глупави - Стив Джобс

    Коментар


    • Първоначално изпратено от bertram Разгледай мнение

      ами не мисля
      инвестирам и работя, не седя на заплата да чакам да забогатея от няоклко наследствени имота.
      ако ме питаш правя ли си сметка колко струват имотите, които съм купил - не. не ме вълнува, защото си имам цели и задачи свързани с производство - та подобни приказки ги зазпази за хора, които чакат с калкулаторчето и да се присмиват на другите, че нямат.

      ПП считам, че залитаме да трупаме тухли, а пропускаме да вдигнем конкурентноспособността си и да използваме природни дадености, за да направим България по-добро място.
      Ами, Берти, има хора които са работили за това, да имат дом над главата си, ако може и още един. Нямат наследствени в София, нито даже в град от 10 хил жители. Има разлика, нали? Ти си имаш занимавки и опити за инвестиране, които ако са успешни ок, ако не потръгнат дреме ти. Да, никой не е забогатял от открита за пореден път топла вода. Знаеш как се забогатява.
      Останете си гладни, останете си глупави - Стив Джобс

      Коментар


      • Първоначално изпратено от dollarman Разгледай мнение

        Бейлъра съм сигурен, че няма нищо. Едиствената му радост е да се хвали и да се надсмива. Историята познава и други подобни случаи

        имаче си прав за конкуренцията, но тежкото минало си казва думата
        Прав си, нямам нищо никъде. Това ще ти помогне да спиш добре, един пробит долар. Вместо нова найт сладки сънища.

        Коментар


        • Първоначално изпратено от bertram Разгледай мнение

          ами не мисля
          инвестирам и работя, не седя на заплата да чакам да забогатея от няоклко наследствени имота.
          ако ме питаш правя ли си сметка колко струват имотите, които съм купил - не. не ме вълнува, защото си имам цели и задачи свързани с производство - та подобни приказки ги зазпази за хора, които чакат с калкулаторчето и да се присмиват на другите, че нямат.

          ПП считам, че залитаме да трупаме тухли, а пропускаме да вдигнем конкурентноспособността си и да използваме природни дадености, за да направим България по-добро място.
          Бейлъра съм сигурен, че няма нищо. Едиствената му радост е да се хвали и да се надсмива. Историята познава и други подобни случаи

          имаче си прав за конкуренцията, но тежкото минало си казва думата
          Last edited by dollarman; 22.06.2023, 00:27.

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Bailor Разгледай мнение

            Сигурен съм, че ти даже ще си на седмото небе при такъв сбъднат сценарий. Така жадуваш да ти се сбъднат апокалиптичните прогнози, че ще се радваш България да затъне, за да не продължават да те взимат на подбив, че цели шест години пишеш само глупости и не ти се сбъдват прогнозите.
            ами не мисля
            инвестирам и работя, не седя на заплата да чакам да забогатея от няоклко наследствени имота.
            ако ме питаш правя ли си сметка колко струват имотите, които съм купил - не. не ме вълнува, защото си имам цели и задачи свързани с производство - та подобни приказки ги зазпази за хора, които чакат с калкулаторчето и да се присмиват на другите, че нямат.

            ПП считам, че залитаме да трупаме тухли, а пропускаме да вдигнем конкурентноспособността си и да използваме природни дадености, за да направим България по-добро място.
            това мнение не е препоръка за покупка или продажба на акции

            Коментар


            • Първоначално изпратено от nkavrakov1982 Разгледай мнение
              https://m.youtube.com/watch?v=3jsmmP...GAXGG0WGIUaLcE

              Най новия подкаст на Красимир Петров.
              За миража на ниските лихви,за идващата криза ,за еврото гледайте !
              Този няма нито един имот. Това е достатъчно...

              Коментар


              • Първоначално изпратено от bertram Разгледай мнение

                защо си мислиш, че ние не може да фалираме
                нещо сме по-велики от гърците или крадем по-малко или сме по умни?
                Сигурен съм, че ти даже ще си на седмото небе при такъв сбъднат сценарий. Така жадуваш да ти се сбъднат апокалиптичните прогнози, че ще се радваш България да затъне, за да не продължават да те взимат на подбив, че цели шест години пишеш само глупости и не ти се сбъдват прогнозите.

                Коментар


                • Първоначално изпратено от bertram Разгледай мнение

                  защо си мислиш, че ние не може да фалираме
                  нещо сме по-велики от гърците или крадем по-малко или сме по умни?
                  Можем. И ще преживеят идните поколения и това, убеден съм.
                  Останете си гладни, останете си глупави - Стив Джобс

                  Коментар


                  • https://m.youtube.com/watch?v=3jsmmP...GAXGG0WGIUaLcE

                    Най новия подкаст на Красимир Петров.
                    За миража на ниските лихви,за идващата криза ,за еврото гледайте !

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от bulgarian lev Разгледай мнение

                      Да, точно. Цените ще бъдат в разумно високи граници. От приемането на Гърция и цените тогава минаха 20 и кусур години. А 2012 си бяха фалирали 200%. И сега са де, но вече се живее на заем, то е ясно.
                      защо си мислиш, че ние не може да фалираме
                      нещо сме по-велики от гърците или крадем по-малко или сме по умни?
                      това мнение не е препоръка за покупка или продажба на акции

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Bailor Разгледай мнение
                        Понеже някои абонати тук си позволиха да ЛЪЖАТ, че имало спад на цените от есента на 22-ра насам, ето реалната картинка:
                        Цените на имотите в София скочиха главоломно

                        Πo дaнни oт peaлни cдeлĸи нa ĸoмпaниятa, aĸo ĸъм юни 2022 гoдинa cpeднaтa цeнa в Coфия e 1 600 eвpo нa ĸв. м, тo тя днec вeчe e 1800 eвpo нa ĸв. м., a в няĸoи eлитни ĸвapтaли ĸaтo "Лoзeнeц" дoближaвa 3000 eвpo нa ĸвaдpaт.

                        https://blitz.bg/ikonomika/udar-po-d...ews960312.html
                        В статията има една таблица, според която цените в Лозенец, Малинова долина, Младост, Кръстова вада, Люлин, Манастирски ливади, Овча купел са нараснали с повече от тези средни 13% за София. Значи или нещо данните не са както трябва, или има други квартали със значително повече сделки от изброените, при по-нисък ръст. Ще е любопитно корифеите по имотните въпроси във форума да дадат мнение по този казус.

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от nkavrakov1982 Разгледай мнение

                          Всеки лев в пътешествия е пирон в наследството на тия след тебе
                          Е айде и малко пирони де, само погачи ли да месим.
                          Останете си гладни, останете си глупави - Стив Джобс

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Специалист по всичко Разгледай мнение

                            Много интересно защо говорим за лихвите в минало свършено време. То даже на междубанковия пазар за овърнайт депозити минаха 3%, вие искате да дават кредити на филанкишията на такава цена. Само търпение.
                            А още по-интересно къде ще ни приемат на 01.01.2025 г. Може би там където ни приеха на 01.01.2024 г.?
                            колега, ти от бъдещето ли пишеш?
                            как са цените на наемите?
                            явно имотиту още не е паднало...
                            Last edited by ratten; 21.06.2023, 20:56.
                            препоръка е

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от bertram Разгледай мнение

                              аз мисля, че лихвите ще скочат и без да ни приемат в еврозоната
                              еврозоната е плюс за всички, че даже и за гъдулките копейки, но не го съзнават все още...

                              а преди да пляскате в захлас, че еврозоната ще дублира цените на ни се сетете гърците 2012 на колко си продаваха имотите...ако, че бяха достойни членове на зоната и плашеха да я 'думнат'
                              Да, точно. Цените ще бъдат в разумно високи граници. От приемането на Гърция и цените тогава минаха 20 и кусур години. А 2012 си бяха фалирали 200%. И сега са де, но вече се живее на заем, то е ясно.
                              Last edited by bulgarian lev; 21.06.2023, 21:11.
                              Останете си гладни, останете си глупави - Стив Джобс

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от BONI Разгледай мнение

                                Каква ирония само. Лузърите стискаха палци да се отложи приемането и лихвите тук да станат доста над еврозоната, съответно да поевтинеят имотите. Отложиха ни с две години, но с лихвите се обърнаха нещата и тук цените растат. Сега се надяват като ни приемат от 1.1.2025 лихвите тук най-сетне да скочат. Може пак да се изненадате.
                                Влезем ли па у Еврозоната цените ще доближат и стоят на едно 60% от Прага и Бърно. Там 10К€ около център. София - 6К€.
                                Останете си гладни, останете си глупави - Стив Джобс

                                Коментар

                                Working...
                                X