IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Какво поскъпване очаквате на жилищните имоти?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от bertram Разгледай мнение


    недей и ти с лошо де

    нрадев и кавръчето имат кеш за да купят, но не искат - не им е самоцел

    днес нещо наддавахте с ратко - само да ви кажа, че за читав лот облигации под 100К ойро - няма сми... вие си правете сметката и се бъзикайте с някой друг.
    определено не е зазидан, а финансово независим = свободен човек.
    Ратко ако се обади да купува ДЦК така ще го разкарат че сребърниците му ще се раздрънчат със силата на камбаните на Александър Невски

    Коментар


    • Първоначално изпратено от bulgarian lev Разгледай мнение

      Хубаво е да се радваш на простотиите на този който също като тебе изпусна да купи в Люлин, но той поне има собствена панелна боксониера в Дружба с японски климатик.
      ..

      недей и ти с лошо де

      нрадев и кавръчето имат кеш за да купят, но не искат - не им е самоцел

      днес нещо наддавахте с ратко - само да ви кажа, че за читав лот облигации под 100К ойро - няма сми... вие си правете сметката и се бъзикайте с някой друг.
      определено не е зазидан, а финансово независим = свободен човек.
      Last edited by RUBLA; 26.07.2023, 20:46.
      това мнение не е препоръка за покупка или продажба на акции

      Коментар


      • За първи път в историята под нулата....
        Това значи,че повдигачите ще се блъснат в товарния влак

        Коментар


        • Първоначално изпратено от ejonny2376 Разгледай мнение
          Мишле, нещо си много настръхнало. Шубе ли те е, а? Май котката те е надушила и е въпрос на време да те гризне.
          Бая мишле си е


          Коментар


          • Първоначално изпратено от nkavrakov1982 Разгледай мнение
            Колчага днеска го разбиха ...ха ха

            Радев го довърши!!
            Хубаво е да се радваш на простотиите на този който също като тебе изпусна да купи в Люлин, но той поне има собствена панелна боксониера в Дружба с японски климатик.

            а ти виж берджо как те уреди:

            Last edited by RUBLA; 26.07.2023, 20:46. Причина: Спазвайте добрия тон!
            Останете си гладни, останете си глупави - Стив Джобс

            Коментар


            • Първоначално изпратено от nradev1111 Разгледай мнение

              Нищо не е набил в Банско.Там има наследствен парцел с още 12 братовчеди.Дал го е на обезщетение, ама предприемача фалирал.
              не с лошо де
              чичека каза че парцела го е купил така, че братчеди и рода не са в сметките
              дали е искрен не ме интересува - така казва
              това мнение не е препоръка за покупка или продажба на акции

              Коментар


              • Първоначално изпратено от ratten Разгледай мнение

                жонката е звезда в моноспектакъл за възрастни

                другото любимо на бетерчо за гледане е гугъл стрийт
                Мишле, нещо си много настръхнало. Шубе ли те е, а? Май котката те е надушила и е въпрос на време да те гризне.

                Коментар


                • Първоначално изпратено от ratten Разгледай мнение

                  жонката е звезда в моноспектакъл за възрастни
                  Знам ли, може някой немски мароканец да се е включил в продукцията

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от pesimist4o na kvadrat Разгледай мнение

                    Хаха яко, тука се опитваш да увъртиш леко незапознатите.... На живо рядко играя, което е проблем за високи разултати сработване, система....
                    Тази година Песи игра един път отборно само по тази схема и стана втори след Сердика / с Министъра, Златко и т.н..... национали/ iИ пред отбори с Диян или Гунев
                    Знам че е случайно.....:-)
                    Демек идеята на срабоването е да намерите начин да си подсказвате без да ви усетят. Като онова шахматистчето дето стояла някаква мацка сред зрителите на последния ред и му намигала кодово определен брой пъти, например 2+2+3 намигания значело Nb3. Така този пич с ело около 1900 беше насмел 2-3 ма с ело над 2500.

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от pesimist4o na kvadrat Разгледай мнение

                      Влезнах нема те....
                      Пратил съм ти покана за мач с роботи
                      айде почвай го, че искам тука важни неща за имотиту да обсъждаме
                      а радев само карти му дай и неко етф
                      препоръка е

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от kinyalo Разгледай мнение

                        Това ти е проблема, бетЕрчо, липсва ти какъвто и да е практически опит. Всичко ти е гледане в imot.bg, mobile.bg, investor.bg, crypto.bg и тн.
                        То ако ставаше с гледане, Жонката да е звезда във филми за възрастни
                        ​​​​
                        жонката е звезда в моноспектакъл за възрастни

                        другото любимо на бетерчо за гледане е гугъл стрийт
                        препоръка е

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от nradev1111 Разгледай мнение

                          OK навит съм.Давай да пробваме с роботи.Влизай да те изпитам .Вътре съм и те чакам
                          Влезнах нема те....
                          Пратил съм ти покана за мач с роботи

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от better Разгледай мнение

                            Ми отвори имот.бг наеми и ще видиш от кое време стоят празни, въпреки периодичните дискаунти (да давам ли примери?) Амортизациите може и повече да са, особенно ако си обзавеждал с евтинджоси от Айко.
                            С две думи с имоти за 1.5 млн евра, ще живееш като скот.
                            Това ти е проблема, бетЕрчо, липсва ти какъвто и да е практически опит. Всичко ти е гледане в imot.bg, mobile.bg, investor.bg, crypto.bg и тн.
                            То ако ставаше с гледане, Жонката да е звезда във филми за възрастни
                            ​​​​

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от nradev1111 Разгледай мнение

                              Така е.Ама Песи си търси оправдание за загубата.Обаче бриджовата му култура е малко по висока от финансовата.Ако иде на турнир ще има поне 3ма след него в крайното класиране от 100 участника.
                              Хаха яко, тука се опитваш да увъртиш леко незапознатите.... На живо рядко играя, което е проблем за високи разултати сработване, система....
                              Тази година Песи игра един път отборно само по тази схема и стана втори след Сердика / с Министъра, Златко и т.н..... национали/ iИ пред отбори с Диян или Гунев
                              Знам че е случайно.....:-)

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от pesimist4o na kvadrat Разгледай мнение

                                Не зависи когато има няколкостотин дона или при мач и т.н. Няма смисъл да развиваме математически модели за ези тура :-)
                                В ББО със случайни партнери дето не могат да събират едноцифрени юисла и 10 дона е само късмет и нищо друго....:-)
                                Равните външни условия там се постигат когато партнера и опонентите са роботи , ако се търси някаква индивидуална оценка.
                                Но по- принцип бриджа е отборен спорт и ти може да си номер 1 а партньора ти номер 2 и ако не сте сработени да загубите от двойка номер 10 001....
                                OK навит съм.Давай да пробваме с роботи.Влизай да те изпитам .Вътре съм и те чакам

                                Коментар

                                Working...
                                X