IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Какво поскъпване очаквате на жилищните имоти?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от ejonny2376 Разгледай мнение

    Днес съм с 17к Евро назад. При седемцифрен портфейл - нормално.
    От началото на годината съм напред с 200к+ Еуро, отделно заплати и командировъчни.

    Още въпросчета? Ако не вЕрваш, слагаме по 50к в Ескроу сметка и при нотарус ти показвам всичко за 3 години назад. Който спечели прибира тези 100к, като аз веднага дарявам твоите 50к. Съгласен?
    Жонка, видяхме те вече.

    Стига си се излагал, на всеки е ясно че си измисляш и ще се покриеш отново

    Коментар


    • Първоначално изпратено от okean Разгледай мнение

      дОма, ама в квартирата
      така де
      препоръка е

      Коментар


      • Първоначално изпратено от ratten Разгледай мнение

        милионен портфейл а се радваш на командировъчни
        колко са тия командировъчни, бе джонка?
        и за какво ги пестиш, отпусни се. един път се живее.
        ходи и ти като кретенчп веднъж седмично на кръчма на хепиауър 10е вурст и бира. и в 8часа - дОма в кревата.
        дОма, ама в квартирата

        Коментар


        • Първоначално изпратено от ejonny2376 Разгледай мнение

          Днес съм с 17к Евро назад. При седемцифрен портфейл - нормално.
          От началото на годината съм напред с 200к+ Еуро, отделно заплати и командировъчни.

          Още въпросчета? Ако не вЕрваш, слагаме по 50к в Ескроу сметка и при нотарус ти показвам всичко за 3 години назад. Който спечели прибира тези 100к, като аз веднага дарявам твоите 50к. Съгласен?
          милионен портфейл а се радваш на командировъчни
          колко са тия командировъчни, бе джонка?
          и за какво ги пестиш, отпусни се. един път се живее.
          ходи и ти като кретенчп веднъж седмично на кръчма на хепиауър 10е вурст и бира. и в 8часа - дОма в кревата.
          препоръка е

          Коментар


          • Първоначално изпратено от манимемене Разгледай мнение

            Ако е било преди 97ма година да си ги взел, да си ги обърнал в долари и след деноминацията би дължал 5 000. Само!
            Иде реч за 2023г.

            Коментар


            • Първоначално изпратено от okean Разгледай мнение

              Половин милиард километри магистрали... нали така беше.

              Разкажи малко за твоите успехи, как са днес акциите, колко хиляди спечели днес?

              Но се увличай, че да не забравиш да си платиш наема, че ...
              Днес съм с 17к Евро назад. При седемцифрен портфейл - нормално.
              От началото на годината съм напред с 200к+ Еуро, отделно заплати и командировъчни.

              Още въпросчета? Ако не вЕрваш, слагаме по 50к в Ескроу сметка и при нотарус ти показвам всичко за 3 години назад. Който спечели прибира тези 100к, като аз веднага дарявам твоите 50к. Съгласен?
              Last edited by ejonny2376; 05.03.2024, 18:56.

              Коментар


              • Първоначално изпратено от ejonny2376 Разгледай мнение

                Когато докараш инвестиции за десетки милиони в БГ и когато обучиш над 100 човека (днес повечето с петцифрени месечни доходи в Евро) както аз съм направил, тогава можеш да спориш с мен. Дотогава си гледай скриптчето и не забравяй да си припомниш материала от Софтунито, че четвъртинката заплата бонус може и да ти я резнат. Разбра ли джуниърче?
                Половин милиард километри магистрали... нали така беше.

                Разкажи малко за твоите успехи, как са днес акциите, колко хиляди спечели днес?

                Но се увличай, че да не забравиш да си платиш наема, че ...
                Last edited by okean; 05.03.2024, 18:39.

                Коментар


                • Първоначално изпратено от манимемене Разгледай мнение

                  Ром до рома, мила моя майно льо
                  Всички села по северното черноморие са така. След 10 год това ще е нормална гледка в цяла страна....

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от okean Разгледай мнение

                    колко струва същото нещо сега?
                    Не повече от илядо евра.

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от okean Разгледай мнение

                      колко струва същото нещо сега?
                      Тройно

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Bailor Разгледай мнение

                        Е, след като банките ги кредитират, те си знаят. И на мен ми предлагаха 5 000 000 кредит за едно предприятие в Плевен, но отказах офертата. Пет милиона ми даваха срещу само 700 000лв. активи!
                        Ако е било преди 97ма година да си ги взел, да си ги обърнал в долари и след деноминацията би дължал 5 000. Само!

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от ejonny2376 Разгледай мнение

                          Ето кадър от предизборна кампания на Герб - с. Оброчище.
                          Колчагов дали не е костюмарчето (вторият горе вляво)?

                          Ром до рома, мила моя майно льо
                          Last edited by манимемене; 05.03.2024, 18:22.

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от nradev1111

                            Той ме бъзика че в Дружба имало шведи ,ама в ама в неговото село са 1/3 от населението.
                            Не, казвам, че в Дружба има и българи, шведите са мнозинство.

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Invmert Разгледай мнение

                              Не разбирам защо определени потребители на форума се опитват да внушават неистини. Още повече, че проверката1 им е на клик разстояние:

                              Година/месец: Работна заплата:
                              2023.01 4432 лв.
                              2023.12 5043 лв. (+611 лв.)

                              IT секторът прави всичко възможно да задържи кадрите си и само от началото до края на 2023 година е увеличил заплатите на служителите си с 611 лева.
                              Както се казва: "Когато IT секторът е най-зле, все така да е!".

                              1. НСИ

                              колегата tepix според мен визира началото на 24-та, че няма индексация във вида, която имаше 22-ра и 23-та
                              това мнение не е препоръка за покупка или продажба на акции

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от nradev1111 Разгледай мнение

                                Отдавна беше.Цената на акт 14 беше 700еуро/кв.м.Ама с тераса 30 кв.м и парко място на полянката се оскъпява много.Люлин 10
                                колко струва същото нещо сега?

                                Коментар

                                Working...
                                X