IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Какво поскъпване очаквате на жилищните имоти?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от megamind Разгледай мнение

    Измамник' мой бивш колега се принуди да се ожени втори път' точно заради данъците' а той цепи стотинката на две ' вярвай ми. Иди обяснявай на него' че няма ергенски данък
    Има семейно облагане. Каква отживелица - семейство от МЪЖ, ЖЕНА и деца
    Нямам доверие в НИЩО и НИКОЙ

    Коментар


    • Първоначално изпратено от national power

      Аз на твоето качествено западно образование мога само да се изсера.В сравненеие с моето ти нямаш четвърти клас.На връзано куче леб не можеш да дадеш с това смешно образование.Данъци плащал я не ме разсмивай...С кое се е свършило ще разбереш като останеш без ток..Назобал си се се евроатлантически ценности та чак си изперкал.С двеста декара земя да чакам на тебе абе смешник вземи се скрии някъде бе.За децата ми не бери грижа по образовани са от теб и вече имат семейства а твоя път е към бунището един генетичен отпадък с когото живота се подиграва.
      пеше, не насилвай природата.
      принципа на дарвин не е спирал да работи.
      препоръка е

      Коментар


      • Първоначално изпратено от ejonny2376 Разгледай мнение

        В Германия няма ергенски данък. Има различни данъчни категора.
        Измамник' мой бивш колега се принуди да се ожени втори път' точно заради данъците' а той цепи стотинката на две ' вярвай ми. Иди обяснявай на него' че няма ергенски данък

        Коментар


        • Първоначално изпратено от mitko2848 Разгледай мнение

          Ок, стана още по- интересно. Щом си почнала бизнес в началото на 90- те трябва да си била поне на 20- 25 години тогава. Как момиче на 25 години е имало капитала да регистрира фирма, да плаща данъци, евентуално заплати на работници и същевременно и оборотни средства за зареждане със стока....Как точно в най- мизерните и мутренски години когато фалираха сумати предприятия и хората бяха без работа са те оставили мутрите да имаш 3 магазина без да те закачат? И за имотите да помислим- за да купиш имот трябва първо да имаш пари да го купиш и после да изчакаш няколко години евентуално да му се вигне цената за да го продадеш на печалба, като плащаш междувременно такси за затваряне на сделката и след като го продадеш данък печалба, та как успя за няколко години да накупиш много имоти, да изчакаш да минат години та да продадеш на печалба и да платиш десетки такси и данъци за придобиване на имот, междувременно да имаш и имоти за отдаване под наем и да гледаш деца
          Ето, точно тук е кристално ясно ,че не си живял в тези години Предприятията фалираха тогава, но частният бизнес беше във възход и то много голям. Не съм писала какъв брой магазини съм въртяла, но сега ще те шокирам с още нещо, тогава нямаше касови апарати дори хихих
          Купуваш имот, ремонтираш и моментално продаваш Това упражнение се прави бързо и много пъти. Как ти се струва цена на кв.м. от 5 $ за парцел по протежението на бул. Вл. Вазов още преди да го направят ? Какви времена бяхаааа, ееех ! Такси за затваряне на сделка ? Не ! Не си живял тогава или си бил много малък От тези времена имам още 7 /седем/ парцела в строителните граници на София !!!

          Коментар


          • Първоначално изпратено от megamind Разгледай мнение

            Германия няма затворени граници...имаш да вземаш.....

            https://www.google.com/amp/s/m.fakti...chvat-danacite

            НЕПОВИШАВАНЕ НА ДАНЪЦИТЕ ИДНИТЕ ГОДИНИ....пак ще има да вземаш' а твоя план е чергарски и шит
            В Германия няма ергенски данък. Има различни данъчни категории, което позволява семейно подоходно облагане. Ако жена ти не работи или изкарва малко, ти плащаш по-малко данъци, защото нейният необлагаем минимум се отразява на данъчната ти основа. Ако обаче и двамата съпрузи има тприблизително еднакви доходи, ефектът е нулев.
            Плащат се и незначителни надбавки към Pflegeversicherung - осигуровката за гледане при старост. Това си е чисто застрахователен риск и тази надбавка при бездетните е съвсем нормална.

            Коментар


            • Първоначално изпратено от mitko2848 Разгледай мнение

              Ок, стана още по- интересно. Щом си почнала бизнес в началото на 90- те трябва да си била поне на 20- 25 години тогава. Как момиче на 25 години е имало капитала да регистрира фирма, да плаща данъци, евентуално заплати на работници и същевременно и оборотни средства за зареждане със стока....Как точно в най- мизерните и мутренски години когато фалираха сумати предприятия и хората бяха без работа са те оставили мутрите да имаш 3 магазина без да те закачат? И за имотите да помислим- за да купиш имот трябва първо да имаш пари да го купиш и после да изчакаш няколко години евентуално да му се вигне цената за да го продадеш на печалба, като плащаш междувременно такси за затваряне на сделката и след като го продадеш данък печалба, та как успя за няколко години да накупиш много имоти, да изчакаш да минат години та да продадеш на печалба и да платиш десетки такси и данъци за придобиване на имот, междувременно да имаш и имоти за отдаване под наем и да гледаш деца
              странно, а?
              и това момиче на 25+ години.
              а сега, мамини синчета на по 40+ години чакат мама да им оправи кревата в децката. точно като едно време.
              препоръка е

              Коментар


              • Първоначално изпратено от megamind Разгледай мнение

                Германия няма затворени граници...имаш да вземаш.....

                https://www.google.com/amp/s/m.fakti...chvat-danacite

                НЕПОВИШАВАНЕ НА ДАНЪЦИТЕ ИДНИТЕ ГОДИНИ....пак ще има да вземаш' а твоя план е чергарски и шит
                Мале. Изкараха от изгнание уволнен министър-престъпник да ти дава обещания преди изборите. Лелелеле. Даже Борисов не смее да изрече такава глупост. Борисов изобщо няма да забрави кой е тоя веднага след изборите.

                Но не се надявай много на Борисов. Коалицията на БСП води. Там знаеш данъците са железни.

                Пък и не е наш избора. В евродиректива е заложено уеднаквяване на данъците и 2% данък директно за ЕС още тази година.

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Dury Разгледай мнение

                  Живея в наследствена къща на която направих ремонт след като купих и продадох доста имоти. Началния капитал дойде от няколко магазина за дрехи / под наем / После ставаше все по-лесно ,а днес вече е много лесно. Магазините ги няма от десетилетия ,но изиграха своята роля.
                  Ок, стана още по- интересно. Щом си почнала бизнес в началото на 90- те трябва да си била поне на 20- 25 години тогава. Как момиче на 25 години е имало капитала да регистрира фирма, да плаща данъци, евентуално заплати на работници и същевременно и оборотни средства за зареждане със стока....Как точно в най- мизерните и мутренски години когато фалираха сумати предприятия и хората бяха без работа са те оставили мутрите да имаш 3 магазина без да те закачат? И за имотите да помислим- за да купиш имот трябва първо да имаш пари да го купиш и после да изчакаш няколко години евентуално да му се вигне цената за да го продадеш на печалба, като плащаш междувременно такси за затваряне на сделката и след като го продадеш данък печалба, та как успя за няколко години да накупиш много имоти, да изчакаш да минат години та да продадеш на печалба и да платиш десетки такси и данъци за придобиване на имот, междувременно да имаш и имоти за отдаване под наем и да гледаш деца

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от 20000леваЗАПЛАТА Разгледай мнение

                    Тва с ергенския данък работи само в комбинация със затворени граници. Вместо затворени граници сега има стимули непостоянна отседналост. Пари ли ти много на врата че няма да има ново поколение глупаци да наддават за тухлената ти пенсия?

                    Аз лично приветствам всякакви данъци, колкото по високи по-добре. На мен плана ми е готов. Вие му мислете, дето доброволно сте се заключили в каютата на потъващия кораб с недвижимо непродаваемо имущество (апарти, жени, деца)

                    Няма бягане за вас.
                    Германия няма затворени граници...имаш да вземаш.....

                    https://www.google.com/amp/s/m.fakti...chvat-danacite

                    НЕПОВИШАВАНЕ НА ДАНЪЦИТЕ ИДНИТЕ ГОДИНИ....пак ще има да вземаш' а твоя план е чергарски и шит

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от bota156 Разгледай мнение

                      Справедливост на този свят НЯМА, на оня нямам инфо .
                      ФИНАНСОВИТЕ глупаци в БГ са изключително много. Затова и има такива аномалии. Имаме си и поговорка скъп на триците, евтини на брашното.
                      Трябва ни ОБРАЗОВАНИЕ - и финансово, и религиозно, и ЦЕННОСТНО, и ИСТИНСКА ИСТОРИЯ - БГ на 7500+ години.
                      НЯМАМЕ ЦЕННОСТИ, затова и бащините къщи са една заплата. Обръщат се в гроба милиони роднини, не ценим ни близките си, ни родината си. За това не ние виновен НИ БОЙКО, ни политици, ни САЩ, ни РУСИЯ. Само и единствено БГ глупостта
                      А такаааааааааа Аз бащината ми къща съм си я потегнал и живея в нея.Когато всички българи осъзнаят това което си написал може и нещо да се промени.Нали виждаш всичко ламти за пари кариера и имоти във Вазов за да впечатлява каки надайки се после да ги изплющи.Без изобюо да осъзнава че го плющят него.Ако не си върнем ценностите които са ни спасили през вековете с нас е свършено.Вяра в Бог християнски морал и семейство...Ако не вразумим глупаците заплодени с евроатлантически ценности като лицемерие алчност кариеризъм плюскане пари плющене приключваме..
                      Last edited by national power; 08.03.2021, 20:55.

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от pesimist4o na kvadrat Разгледай мнение

                        Ботич, мъка....
                        Сега ми обясни защо трябва да налея неколкостотин К в къща извън София, която след няколко десетки години ще се е превърнала в тази обява ?
                        Несгодите като отглеждане на деца, медицинска помощ, екстри и забавления и т.н. не ги коментирам....
                        Съпостави на този фон цената на една подгизнала от хлебарки 50 годишна панелка на което и да е място в София ?
                        И в същото време как е било преди 50 години - чистак новата къща с 4 декара двор приказка / имам такъв само малко по-голям/ в Дивият Северозапад и дупките по новата панелка запушени със Земеделско знаме....
                        Справедливо ли е боклукът 50 години по-късно да струва 50 пъти повече ?
                        Справедливост на този свят НЯМА, на оня нямам инфо .
                        ФИНАНСОВИТЕ глупаци в БГ са изключително много. Затова и има такива аномалии. Имаме си и поговорка скъп на триците, евтини на брашното.
                        Трябва ни ОБРАЗОВАНИЕ - и финансово, и религиозно, и ЦЕННОСТНО, и ИСТИНСКА ИСТОРИЯ - БГ на 7500+ години.
                        НЯМАМЕ ЦЕННОСТИ, затова и бащините къщи са една заплата. Обръщат се в гроба милиони роднини, не ценим ни близките си, ни родината си. За това не ние виновен НИ БОЙКО, ни политици, ни САЩ, ни РУСИЯ. Само и единствено БГ глупостта
                        Нямам доверие в НИЩО и НИКОЙ

                        Коментар


                        • анди, какво триеш?
                          човека сам си е писал, че жените и децата при тях се продават.
                          препоръка е

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от national power Разгледай мнение

                            Опа ей го и другия разбирач.Що не вземеш да се махнеш от България?Колко пъти да ви се обяснява на вас че България няма нужда от вас,Аз бих ви шибнал един доста як ергенски данък.Или създавате деца или като не искате ще плащате като попове.Ако не желаете да плащате прав ви път и да ви няма
                            Тва с ергенския данък работи само в комбинация със затворени граници. Вместо затворени граници сега има стимули непостоянна отседналост. Пари ли ти много на врата че няма да има ново поколение глупаци да наддават за тухлената ти пенсия?

                            Аз лично приветствам всякакви данъци, колкото по високи по-добре. На мен плана ми е готов. Вие му мислете, дето доброволно сте се заключили в каютата на потъващия кораб с недвижимо непродаваемо имущество (апарти, жени, деца)

                            Няма бягане за вас.

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от national power Разгледай мнение

                              А Жонката е пич заплоден с евроатлантически ценности.отива на 50 няма жена деца и разправя че сички жени били курви и не ставали....кво да правиш такъв?
                              не помня той или заплатката искаше да осиновява чужди деца и да ги гледа.
                              препоръка е

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от pesimist4o na kvadrat Разгледай мнение

                                Не ще.... Не разбира откъде изгрява слънцето....ама истинско топлото. Да речем ако с жената не винаги е сигурно кое как е, с малките Слънца нема никакви съмнения....:-)
                                Децата са Слънцето в нашият живот светлината....

                                Коментар

                                Working...
                                X