IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Какво поскъпване очаквате на жилищните имоти?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от никол

    При него са условите рефлекси на Павлов., но с продължението на Джон Уотсън и малкият Албърт. Не мислиш ли? На това ми прилича.....
    Програмата му е неизтриваема.. Да, права си.
    Останете си гладни, останете си глупави - Стив Джобс

    Коментар


    • Първоначално изпратено от никол Разгледай мнение


      Привет! Преди 3 години коментирах темата за завръщането .Масовите мнения бяха, че това са неуспелите, новите, нискоквалифицираните и т.н . Вече е видно, не са само гастарите, а и доста хора с висока квалификация са сред прибралите се.
      Тук си коментираме основно имотния пазар в София. Следя разни групи на завърнали се , както и такива на които им предстои до няколко месеца.Коментарите са, че София е висока топка, народът се е поизмъчил в странство и търси по-достъпни, сиреч по- евтини места в провинцията, но нагласата е отново да се работи здраво и на поне две работи. Вече се приема за нормално пътуването на 60-70 км. Странни метаморфози в тази наша родина!
      Привет, Никол. Радвам се да те видя тук.
      Така е, но бавно подвижните ригидни като костенурки например Кретенбах мислят другояче, виж го кви ги реди. Да му отговориш ли или да го пуснеш да се провре между краката ти и да поплува. ...
      Останете си гладни, останете си глупави - Стив Джобс

      Коментар


      • Първоначално изпратено от bulgarian lev Разгледай мнение

        Ма то и аз си предлагам, Джонка. Още утре ще напълня фейса с обяви че търся и давам до 1400€ за добри квартали, двустаен без преход идеален за наем. Нещо около 60 кв.
        То щом един кофтор беше съсед в Хиподрума и го закова некой или си го стегнаха собствениците (гледам го в прекрасно състояние отвън, забравих да питам домоуправителя купен ли е или не) значи и в чужбина да живеят си стягат апарта.
        Нямаш представа колко народ се е завърнал. Познавам барман, от чужбина си дошъл, в моя екип има две каки, едната сус съпруга си чужденец, да не говорим от гастарите колко още се накачолиха. Хората работят и онлайн, не е важно къде си, важно е да имаш работни часове онлайн. Не знам как я мислите, парата просто е пренасочена, бавно стопляте какво се случва.

        Привет! Преди 3 години коментирах темата за завръщането .Масовите мнения бяха, че това са неуспелите, новите, нискоквалифицираните и т.н . Вече е видно, не са само гастарите, а и доста хора с висока квалификация са сред прибралите се.
        Тук си коментираме основно имотния пазар в София. Следя разни групи на завърнали се , както и такива на които им предстои до няколко месеца.Коментарите са, че София е висока топка, народът се е поизмъчил в странство и търси по-достъпни, сиреч по- евтини места в провинцията, но нагласата е отново да се работи здраво и на поне две работи. Вече се приема за нормално пътуването на 60-70 км. Странни метаморфози в тази наша родина!

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Арменския пoп

          дедо поп има слабост към иконата на света равноапостолна Нина. Още не знам защо е наречена равноапостолна, предполагам защото е поделена поравно между апостолите... берджо и апостол корективний
          Отче, аз съм доволен от една известна арменска фамилия (да не я споменавам публично), но финансистът е мой човек, нищо не ми отказа, каквото поръчах, и 3000€ снесе веднага за обучение онлайн за мен по един тънък проблем засягащ score system за отчитане на едни рецептори касаещи имунотерапевтичен подход. Влючиха се само 15 човека от цяла Европа, което е чест за мен. А имам още 3 курса по толкова струващи до края на месец Март. А после има още 7 до края на годината. С различни топик проблеми, разбира се. Онез обучаващите немци за първия профи трейнинг курс и лекциите си пазят, пратиха ми едни дребни копия по DHL с лупа да ги четеш...само за ориентация.
          Но има една друга арменска фигура - бизнес с консумативи...преди да дойда пробутал ненужна мелачка за боклуци и биологични отпадъци...на ръководството, преди да се появя...сложил си неговото и сега се опитва да ми пробутва разни джаджи и играчки...но дедо Лев знае кво да купи и кво да откаже. Абе, цирк.
          Останете си гладни, останете си глупави - Стив Джобс

          Коментар


          • Първоначално изпратено от ejonny2376 Разгледай мнение

            Я се замисли пък дали тази не е по-умна от тези, дето са готови да дадат 2000 и нагоре...
            Жената си предлага толкова, колкото реално струва един апартамент, без да смята набалончването от последните 5-6 години. 700 в Люлин, 1400 във Вазов. Напълно резонно. Ако се появят още като нея (което е твърде вероятно да стане) в един момент профилът на търсенето ще се промени изцяло. Никой няма да е луд да плаща 50% отгоре. То и сега лудите са малко, просто брокерите изкуствено завишават цените в офертите, а хубавите такива са изтеглени.
            Ма то и аз си предлагам, Джонка. Още утре ще напълня фейса с обяви че търся и давам до 1400€ за добри квартали, двустаен без преход идеален за наем. Нещо около 60 кв.
            То щом един кофтор беше съсед в Хиподрума и го закова некой или си го стегнаха собствениците (гледам го в прекрасно състояние отвън, забравих да питам домоуправителя купен ли е или не) значи и в чужбина да живеят си стягат апарта.
            Нямаш представа колко народ се е завърнал. Познавам барман, от чужбина си дошъл, в моя екип има две каки, едната сус съпруга си чужденец, да не говорим от гастарите колко още се накачолиха. Хората работят и онлайн, не е важно къде си, важно е да имаш работни часове онлайн. Не знам как я мислите, парата просто е пренасочена, бавно стопляте какво се случва.
            Останете си гладни, останете си глупави - Стив Джобс

            Коментар


            • Първоначално изпратено от bota156 Разгледай мнение

              това е 99% арт квартала. Няма да вземе НИКОГА акт 16
              Точно това исках да питам Жони....къде е ключа за мазата тук. Тоест уловката...не знам сградата и нищо за нея.
              Останете си гладни, останете си глупави - Стив Джобс

              Коментар


              • Първоначално изпратено от bulgarian lev Разгледай мнение

                Единствено полза от препродажба би имало тук.
                това е 99% арт квартала. Няма да вземе НИКОГА акт 16
                Нямам доверие в НИЩО и НИКОЙ

                Коментар


                • Първоначално изпратено от ejonny2376 Разгледай мнение
                  Ето нещо тънко-тънко в Гоце Делчев. Без Акт 16 от 99 година, но май си живуркат вътре и не им пука.

                  @Лев: Купувай и не се чуди. 2 апартамента са, даваш ги под наем и не мислиш за акт 16. Ако пък вземе че излезе и той, направо им скача двойно цената.
                  https://www.imot.bg/pcgi/imot.cgi?ac...61513187710316
                  Единствено полза от препродажба би имало тук.
                  Останете си гладни, останете си глупави - Стив Джобс

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от ejonny2376 Разгледай мнение
                    Ето нещо тънко-тънко в Гоце Делчев. Без Акт 16 от 99 година, но май си живуркат вътре и не им пука.

                    @Лев: Купувай и не се чуди. 2 апартамента са, даваш ги под наем и не мислиш за акт 16. Ако пък вземе че излезе и той, направо им скача двойно цената.
                    https://www.imot.bg/pcgi/imot.cgi?ac...61513187710316
                    това е за дедо поп.. той има слабост към имоти без акт16 .... ако намери кой да му заеме още малко сухо (30-40К ойро) и става софийски рентиер и ще жули наематели
                    Last edited by X_Y; 07.03.2021, 20:22.
                    това мнение не е препоръка за покупка или продажба на акции

                    Коментар


                    • Ето нещо тънко-тънко в Гоце Делчев. Без Акт 16 от 99 година, но май си живуркат вътре и не им пука.

                      @Лев: Купувай и не се чуди. 2 апартамента са, даваш ги под наем и не мислиш за акт 16. Ако пък вземе че излезе и той, направо им скача двойно цената.
                      https://www.imot.bg/pcgi/imot.cgi?ac...61513187710316

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от bulgarian lev Разгледай мнение

                        Тва са цени от 2014 за Вазов.
                        Я се замисли пък дали тази не е по-умна от тези, дето са готови да дадат 2000 и нагоре...
                        Жената си предлага толкова, колкото реално струва един апартамент, без да смята набалончването от последните 5-6 години. 700 в Люлин, 1400 във Вазов. Напълно резонно. Ако се появят още като нея (което е твърде вероятно да стане) в един момент профилът на търсенето ще се промени изцяло. Никой няма да е луд да плаща 50% отгоре. То и сега лудите са малко, просто брокерите изкуствено завишават цените в офертите, а хубавите такива са изтеглени.
                        Last edited by X_Y; 07.03.2021, 20:06.

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Арменския пoп Разгледай мнение
                          [ATTACH=CONFIG]n3728185[/ATTACH]




                          хахахахаха . А чека (забележете) €850/m2.
                          Тва са цени от 2014 за Вазов.
                          Last edited by X_Y; 07.03.2021, 19:47.
                          Останете си гладни, останете си глупави - Стив Джобс

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от pesimist4o na kvadrat Разгледай мнение
                            Има корелация между вируса и цените на имотите така излиза :-)
                            Видя се, че ни липсва жилищна площ и е налице покупателна сила, с която да се покрие. Още една спалня, кабинетче, ваканционно имотче. Като се замислиш, преди прекарвахме 50-60% от времето във външна за домакинството "наета" площ - офис, кафе, ресторант, фитнес. В един момент имаш само дома, колата, улиците и парка и се чудиш как да разшириш жизненото си пространство. Кой както може. Малък към голям апартамент. Апартамент към къща. Тия с къщите пък добавят джакузитата и сауни. Ваканционните са хит заради възможноста за отдалечена работа и тежкия достъп до Гърция. И т.н.

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от bulgarian lev Разгледай мнение

                              Аз се чудя понижителитв къде и кво гледат та потриват ръчички. Дали не гледат Бусманци и Своге и правят средно аритметично...па не излиза.
                              Сметката им вече дори за Бутонец, Босманци и Филиповци не излиза. Ама като им хортувахме навремето да купуват, те ни замерваха с камъни и сега наместо да ни се извинят и благодарят за добрите съвети, те пак ни нападат, като че все едно ние сме виновни за покачването на цените. Олимпийска им работа... А трябваше да замерят с камъни измислителя на гоУемото МЯУ, че той е този дето ги лъже да чакат, докато цените на имотите почти се удвоиха от 2017-та откак той ги лъготи.
                              Last edited by Арменския пoп; 07.03.2021, 17:04.

                              Коментар


                              • Click image for larger version

Name:	Screenshot 2021-03-07 161825.jpg
Views:	1
Size:	32.6 КБ
ID:	3728185






                                хахахахаха . А чека (забележете) €850/m2.
                                Last edited by X_Y; 07.03.2021, 19:48.

                                Коментар

                                Working...
                                X