IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Какво поскъпване очаквате на жилищните имоти?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от nkavrakov1982 Разгледай мнение

    Сега ще те отворя за едни схеми със земи.По закон земя ако я стопанисваш 10 години я придобиваш по давност.Има земи купени но оставени така и собствениците им не се грижат за тях,така после идваш ти намираш свидетели плащаш им ,има и една врътка с нотариусите и адвокат задължително прехвърляш си земята на теб после и да дойде някой да се жалва пие една студена вода ,а и да тръгне да съди има споразумения пак даваш му някой лев малко и да се разкара.Сега едни момчета дето с това се занимават ми обясниха кое как става
    Да търся такива земи ли? Моите си се работят, имам си документ. Но ще разпитам още и ще обменим инфо. Имам едни със много наследници и неразделени именно по тая причина, но обработваемата от тях е малко. Другите са гори некви и бразилците отдавна са обезкостили всичко и нема едно дърво. Но немам време да се занимавам там, документи имаме за тези площи. Знам кои се стопанисват и кои пустеят. От тези общите.
    Останете си гладни, останете си глупави - Стив Джобс

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Плажът Разгледай мнение
      Влезем ли в еврозоната лихвите по кредитите ЪП.
      Да напиша нещо по темата, че се начетох на извращения.

      Да, обаче освобождаваш огромни депозитни резерви. И от 1 към 10 банките минават на 1 към 100. Отделно едни 50млрд от борда ще бъдат откраднати от наши хора и те понеже и нашите хора са прости вероятно ще искат да стават съседи на Цецко и Цецка по разни диаманти, рубини и тераси на х "700евро квадарата" справка-> https://www.arteks.net/Zafir%20i%20Emeralda

      Балона най-много се надува накрая, макар че не вярвам да успее повече този път. Изглежда, че горивото е свършило вече, но да видим. Със сигурност много обикновенни хора са подведени и ще ги боли много, ама много.
      Last edited by diskmanv; 01.03.2024, 00:01.

      Коментар


      • Първоначално изпратено от pwise Разгледай мнение

        Защо така мислите? И колко ще станат лихвите по ипотечните и потребителски кредити?
        Е как колко?!
        EURIBOR(референтен лихвен процент) + договорена надбавка...

        Това означава всички ипотекарчета да изреват...
        Значи няма да има еврозона скоро.
        ( ! ) Мнението ми води до фалит и финансови загуби

        Коментар


        • Първоначално изпратено от IaneSandanski Разгледай мнение

          Тонкин май се хвалеше че накупил десетки апартаменти в онази дупка зад гарата, завлякъл и приятели. Ще е интересно да видим какво ще стане.
          Господин Тонкин, може да се прави на шут и да плямпа много, но иначе е многооо умен и никак не е прост. Не случайно е станал мултимилионер. 10те апарта ги взе на х 500евро квадрата, обясняваше как никога нямало да ги продава, щели цял живот да му носят наем, но като надуши на къде отиват нещата и развърза 5 от тях на х 1200евро квадрата, а за приятелите му комшии, които той си докара, обясни че така се прави "безкрайна" доходност...
          Със сигурност много хора покрай него ще духат супата, но той много бързо е научил правилата на играта и не случайно успява да излезе на време и да си покрие задника, не само в тази сграда, ами и в останалите. Отделно, че той имаше и 1-2сгради в които беше и строител, т.е. хапна и от медеца на строителите, докато феновете продължаваха да купуват заветните 45квадрата за 150евра, че ще свършат!!!

          Коментар


          • Първоначално изпратено от bulgarian lev Разгледай мнение

            Парцелчетата в Априлци и околните села ако са до пътя, с вода и ток се харчат. Даже с лек наклон, но с гледка към Балкана. Преди да купя на Албена ходихме с Тишката един парцел се продаваше, можехме аз да взема 1/3, той другата част. Купи го той, аз се въздържах. В Скандалото беше. Нямаше обаче много добра панорама към Ст. Планина. Само от един участък...и да строя къща...направих добър избор. Тишката е друга бира, има хора навсякъде за тези неща.
            Сега ще те отворя за едни схеми със земи.По закон земя ако я стопанисваш 10 години я придобиваш по давност.Има земи купени но оставени така и собствениците им не се грижат за тях,така после идваш ти намираш свидетели плащаш им ,има и една врътка с нотариусите и адвокат задължително прехвърляш си земята на теб после и да дойде някой да се жалва пие една студена вода ,а и да тръгне да съди има споразумения пак даваш му някой лев малко и да се разкара.Сега едни момчета дето с това се занимават ми обясниха кое как става

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Плажът Разгледай мнение
              Влезем ли в еврозоната лихвите по кредитите ЪП.
              Да напиша нещо по темата, че се начетох на извращения.
              Защо така мислите? И колко ще станат лихвите по ипотечните и потребителски кредити?

              Коментар


              • Влезем ли в еврозоната лихвите по кредитите ЪП.
                Да напиша нещо по темата, че се начетох на извращения.

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Майстора233 Разгледай мнение

                  Как кво , квото прайш и ти. Ще го пусне под наем.
                  Требе да внимава. Сертификат на сградата че може в нея да отдава под наем. Особено за краткосрочните отдавания. Това е изключително важно. А другите регулации в Щатите не са ми съвсем ясни. Но трябва да се познават перфектно. Цената никога не е случайна. Питай Ботича с апартите в Истанбул за по 200$ ли € ли беше квадрата. Но не си купи.
                  Останете си гладни, останете си глупави - Стив Джобс

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от ratten Разгледай мнение
                    включвам се малко със закъснение,
                    но изглежда има вероятност радев да добави и един студент-отличник в тефтера
                    Да, онез калпазанки с невзетите изпити много нервят.
                    Останете си гладни, останете си глупави - Стив Джобс

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от kinyalo Разгледай мнение

                      Евгич, Радев е старичък за теб.
                      ​​​
                      Препоръчвам ти Жонката, той навярно има доста малък инструмент, но поне ти е набор
                      Е, той и Евгича не е от най-младичките, улегнал ми се вижда. , Джонката ми гледа бившите колежки в една болница в нета и ми сочи коя си заслужава. И аз слушам, има поглед човека.
                      Last edited by bulgarian lev; 29.02.2024, 23:31.
                      Останете си гладни, останете си глупави - Стив Джобс

                      Коментар


                      • включвам се малко със закъснение,
                        но изглежда има вероятност радев да добави и един студент-отличник в тефтера
                        препоръка е

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от bulgarian lev Разгледай мнение

                          И кво ще го дърви в Чикаго по-точно? Ти верваш ли си или те зарибяват нещо?
                          Как кво , квото прайш и ти. Ще го пусне под наем.

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от kinyalo Разгледай мнение

                            Евгич, Радев е старичък за теб.
                            ​​​
                            Препоръчвам ти Жонката, той навярно има доста малък инструмент, но поне ти е набор
                            Жонката, предпочита рязаните карабини. А и Евго не му е клиент, нито работодател. Евго отдавна му предложи да му почисти задния двор безплатно, но жонката си събра багажа и замина за швабско. Та не знам, сложни са тези работи за нас хората с по-стари схващания.

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от kinyalo Разгледай мнение

                              Евгич, Радев е старичък за теб.
                              ​​​
                              Препоръчвам ти Жонката, той навярно има доста малък инструмент, но поне ти е набор
                              То за да изпереш некой отзад - за мен пола е от значение да е женски, но хора всякакви, от един гинеколог го знам требе стоманен кур. И като доктор го потвърждавам.
                              Останете си гладни, останете си глупави - Стив Джобс

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Frosty Разгледай мнение

                                Офертата ти е много скапана. На цената на недовършения софийски коптор с голи циментени стени, Кольо ще си купи много готина луксозна къща в Чикаго, US, с три спални и две бани... Дай ни по-читава оферта.

                                И кво ще го дърви в Чикаго по-точно? Ти верваш ли си или те зарибяват нещо?
                                Останете си гладни, останете си глупави - Стив Джобс

                                Коментар

                                Working...
                                X