IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Какво поскъпване очаквате на жилищните имоти?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • купувайте докато е време


    Bulgaria Population Forecast


    -4,800
    2020 6,948,445 -0.71 % -50,259 -4,800 44.6 1.56 64 75.6 % 5,253,037 0.09 % 7,794,798,739 107
    2025 6,686,471 -0.77 % -52,395 -4,800 46.0 1.56 62 77.5 % 5,179,498 0.08 % 8,184,437,460 110
    2030 6,416,749 -0.82 % -53,944 -4,800 47.1 1.56 59 79.2 % 5,082,261 0.08 % 8,548,487,400 113
    2035 6,141,131 -0.87 % -55,124 -4,800 48.1 1.56 57 80.8 % 4,964,822 0.07 % 8,887,524,213 119
    2040 5,873,296 -0.89 % -53,567 -4,800 49.0 1.56 54 82.5 % 4,842,632 0.06 % 9,198,847,240 122
    2045 5,622,640 -0.87 % -50,131 -4,800 49.1 1.56 52 84.0 % 4,724,481 0.06 % 9,481,803,274 123
    2050 5,385,441 -0.86 % -47,440 48.1 1.56 50 85.5 % 4,606,350 0.06 % 9,735,033,990 128
    ПП: Задължително с 30г ипотека(препоръка е)
    Last edited by vm20; 05.03.2021, 00:22.

    Коментар


    • Първоначално изпратено от bulgarian lev Разгледай мнение

      Ссм го каза, мисля като теб. Купил го е на 800€ макс, за 500€ ще го отдаде.
      Аз пак казвам - наем към момента - 200€, 460€, 300€...криза, вирус, наемчето си капе. Колкото толкоз. Нищо вечно няма. Но може и високи наеми да има. Сега баят маймуни се накачиха на клона за отдаване. Много умно трябва да подхождаш когато отдаваш. Не да е много, а да е постоянно. И да ти е заето. Локация, подход, избор на наематели, всичко е важно.
      Точно така .За да отдаваш требе IQ поне 150.

      Коментар


      • Първоначално изпратено от bulgarian lev Разгледай мнение
        А, я вижте кво реди една кака по 7/8 ТВ. Левски Г е вече и по наеми, и по цени не от ниските, а от средните ценови стойности за Сф.
        Май ще стигне Ливадите.
        После и Ботунец, и Герман...и така.
        купувай в Левски Г докато не е задминал Лозенец.

        Коментар


        • А, я вижте кво реди една кака по 7/8 ТВ. Левски Г е вече и по наеми, и по цени не от ниските, а от средните ценови стойности за Сф.
          Май ще стигне Ливадите.
          После и Ботунец, и Герман...и така.
          Останете си гладни, останете си глупави - Стив Джобс

          Коментар


          • Първоначално изпратено от pesimist4o na kvadrat Разгледай мнение

            Наема е неадекватен спрямо цената на имота...., Нямам съмнение, че има причина, но може само да гадаем каква е.
            Съмнявам се че тя е че собствениците нямата акъл....
            Ссм го каза, мисля като теб. Купил го е на 800€ макс, за 500€ ще го отдаде.
            Аз пак казвам - наем към момента - 200€, 460€, 300€...криза, вирус, наемчето си капе. Колкото толкоз. Нищо вечно няма. Но може и високи наеми да има. Сега баят маймуни се накачиха на клона за отдаване. Много умно трябва да подхождаш когато отдаваш. Не да е много, а да е постоянно. И да ти е заето. Локация, подход, избор на наематели, всичко е важно.
            Last edited by bulgarian lev; 05.03.2021, 00:00.
            Останете си гладни, останете си глупави - Стив Джобс

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Арменския пoп Разгледай мнение
              Братя и сестри, през изминалите седмици дедо поп огледа бая имоти и освен, че само си загуби времето, отново се убеди в класическите думи на келнера-песимист: “За всяка цена си има причина, че даже и повече причини.”

              Извод: за хубави имоти на хубави локации желаещите ще си платят исканата цена, а за панелни кофтори у Красна поляна, можете да очаквате яки промоции. Ма и никой не ще панелен кимизарник.
              От софийските квартали само къщи във витошката яка стават за живеене, долу в центъра си е жива бабангъза и е много много голяма мръсотия и мизерия, а въздуха е вече толкова зле, че се чудя как е възможно в София хората да живеят доброволно.
              Така е Отче. Вземай ако можеш наем и в един момент капитализирай, работи за удоволствие, но и за пара, всичко е временно на този свят.
              Живей си настрани и си прибирай парата.
              Останете си гладни, останете си глупави - Стив Джобс

              Коментар


              • Братя и сестри, през изминалите седмици дедо поп огледа бая имоти и освен, че само си загуби времето, отново се убеди в класическите думи на келнера-песимист: “За всяка цена си има причина, че даже и повече причини.”

                Извод: за хубави имоти на хубави локации желаещите ще си платят исканата цена, а за панелни кофтори у Красна поляна, можете да очаквате яки промоции. Ма и никой не ще панелен кимизарник.
                От софийските квартали само къщи във витошката яка стават за живеене, долу в центъра си е жива бабангъза и е много много голяма мръсотия и мизерия, а въздуха е вече толкова зле, че се чудя как е възможно в София хората да живеят доброволно.

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Арменския пoп Разгледай мнение
                  Братя и сестри,

                  Пресни новини от данъчна служба от закона за местните данъци и такси: От 01.01.2020 на деклариране подлежат и сградите на А.14 и А15, като съответно се дължи данък колкото е и на А.16.
                  Инвеститорите скътавали данък на А.14 до миналата година бяхме изненадани леко неприятно. Май верно ше трее се продават имоти за без пари, само и само да оттървем данъците.

                  ето повече инфо: http://infomreja.bg/m/index.php?inside&article_id=72999

                  подобно съобщение получих за Банско: https://primorsko.bg/%D1%81%D1%8A%D0...6%D0%B8%D0%BC/

                  Подарявам апартаменти в Банско срещу плащане на данък!

                  Моля пероня да почерпи за добрите новини. (бърбън 4 рози харесвам)
                  Данъка на имота в Банско е една нощувка.То бива злобари ама като си нямате работа.
                  Sapienti sat - На разбиращия (и малко) му е достатъчно.

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от bertram Разгледай мнение

                    това ако се обяви за продан в този му вид - ще му искат много пари
                    виждаме първата фаза на прекаляването с инвестиционни имоти. разминаването на наем(доходност) и цена.
                    Наема е неадекватен спрямо цената на имота...., Нямам съмнение, че има причина, но може само да гадаем каква е.
                    Съмнявам се че тя е че собствениците нямата акъл....

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от ejonny2376 Разгледай мнение

                      95 e без общите части, само РЗП-то е. 110 е със общите. Спалнята е 25 квадрата, холът с кухнята над 30. Антрето е 15.
                      Знам го това, защото съм гледал същия апартамент на по-долен етаж преди време.

                      ПП Какво точно против Виденов имаш? Много добри мебели правят за смешни пари. Съотношението цена-качество е идеално.
                      Само не ми казвай, че си сложил дивани по 10 бона в стотината си апартамента, дето твърдиш че имаш.
                      Щом си го гледал ок. На мен спалнята ми изглежда като 15 квадрата.... Както и да е....Каквото и да е никога няма да дочакаш 1500 на квадрат на подобен имот освен след деноминацията на някоя и друга нула :-)

                      ПП Не съм твърдял, че имам стотици, а хиляди апарти. И да, нямам никъде мебели от подобен клас дето ти харесва. Защото ако имах след всеки наемател ще трябва да премебелирам.... иначе диванчетата са им ок, но там пдч-то е тапицирано та не се вижда....:-) Нямам и екслузивни скъпотии .... макар и малко поне толкова акъл имам , но нещата поне по моите представи са оптимални като цена/качество/материали....

                      Не зная как да ти го опиша - не подхожда подобен клас обзавеждане за имот на подобно място пък било то и за наем....Стилно е , гледам и Берти му се прехласва, но е еФтинджос.... Поздравления за дизайнера им , че с евтини неща е направил добър вид...:-)
                      И сметката за наема никаква я няма при цените които пишеш / предполагам ги следиш изкъсо/....
                      Най-доброто ми предположение за тази история е че апарта е купен на 600 евро квадрата :-)
                      Last edited by pesimist4o na kvadrat; 04.03.2021, 20:34.

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Арменския пoп Разгледай мнение
                        ти толкова ли от сарказъм не вдяваш?
                        мисля, че конкретно с Банско е по-удачно малко самоирония

                        ПП в интерес на истината не съм очаквал, че ще натискат тези с висящите табели продава се, акт 16 до 3месеца и тн - да плащат данъци. Принципно трябва да се търсят данъци, че да ги мотивират да правят нещо с тези имоти.
                        Last edited by X_Y; 04.03.2021, 20:36.
                        това мнение не е препоръка за покупка или продажба на акции

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от bertram Разгледай мнение

                          ти нали беше взел актот 16 бре ... що се палиш.
                          читавия имот си носи данъка - нали трябва да има нещо около него.
                          иначе разни като тебе ще казват - направили сте града кочина. еми такса смет не е малко перо и като се плаща ще се чисти кочинката....ако че пак скатават, но като им пусне човек сигнал летят като линейки.

                          ПП тази 'новина' е на 1 година - да не си я пропуснал?

                          ти толкова ли от сарказъм не вдяваш?
                          Last edited by X_Y; 04.03.2021, 20:35.

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от bertram Разгледай мнение

                            500E за това място и такова стегнато жилище... тия или са на зор и ли е набирателна.
                            е питай ги песи и левчо и дъри - това под 800 няма как да се пусне ако ги питаш


                            аз на мястото на попа щях да си го наема и да си живучкам докато дойде голямото мяу с тънките цени
                            На 500 ще го грабнат веднага. А и не вярвай дали е точно така. Не знам...бих се обадил.
                            Останете си гладни, останете си глупави - Стив Джобс

                            Коментар


                            • Един колега май ожени една къща
                              https://www.imot.bg/pcgi/imot.cgi?ac...nk=6g05p1&f1=1

                              Само да му одобрят заема и ще има под наем 2-ен докторската за 750лв
                              Нямам доверие в НИЩО и НИКОЙ

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от pesimist4o na kvadrat Разгледай мнение

                                Колкото толко... Ако продажните цени по Жони са такива, то тези собственици са ок да отдават 2-3% бруто и нямат по-добра алтернатива за кеша....Това не е добре за никого....
                                това ако се обяви за продан в този му вид - ще му искат много пари
                                виждаме първата фаза на прекаляването с инвестиционни имоти. разминаването на наем(доходност) и цена.
                                това мнение не е препоръка за покупка или продажба на акции

                                Коментар

                                Working...
                                X